'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ЖКП в ОСББ  (Прочитано 13840 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Грицько

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 21
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #15 : 20 Березня 2012, 16:50:48 »

- лучше создать "домовой комитет".
А нас не спросили! У нас при сдаче дома в эксплуатацию ( мы инвестировали строительство ) одновременно прошло учредительное собрание с утверждением типового устава, со 100%-ным вступлением владельцев кввртир и с готовым ГОЛОВОЙ. Потом выяснилось, что он не из нашего дома, а из Киевгорстроя!
Записаний

Грицько

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 21
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #16 : 20 Березня 2012, 17:38:07 »

Шановний Грицько, а візьміть керування вашого будинку  у свої руки. І я вас запевняю, що пісня буде зовсім іншою. Коли Ваш будинок монополісти будуть тягати по судах, а ще боржники в будинку, то ніякі лічильники не захочете. Сьогодні ми справді ведемо на всіх рівнях  переговори і вимагаємо від адміністрації міста зобовязати їх, щоб нас споживачів вони взяли на прямі угоди. Ми хочемо скинути цей тягар і займатися лише утриманням будинку.
Вибачаюсь, щось я не второпав! ??? В чиї руки - мої особисто? Це ви переймаєтесь долею ГОЛОВИ? Я розумію його тяжкі клопоти. Скажу більше: років з 10 тому назад була ініціативна група, яка робила мені таку пропозицію. Але, коли до мене підійшов один сусід-приятель і поскаржився на діючого ГОЛОВУ, що той вимагає оплати ЖКП, а в мого приятеля якісь аргументи проти  - то він не жив у квартирі, то в нього сім"я велика, і грошей нема ,- отут я зрозумів, що на мене чекає. Так, з боржниками біда, на них немає управи. А люди у нас всі освічені і розумні, і серед них є, на жаль такі, що зловживають недосконалістю законів.
Щодо боргів - у нас теж, напевне вони є, бо 2 роки тому висіла об"ява про борг, який пред"являє Київенерго, а минулого року - об"ява  про критичний фінансовий стан і погрози боржникам. Але, на жаль, з 2008р. загальні збори не проводяться, звітності жодної немає, ревізійна комісія не працює, як і правління. Я хотів хоч піти на суд за позовом Київенерго, але, коли наблизився день суду, об"ява зникла, а я забув точну дату. Зате, менше знаєш - краще спиш :-[. Ситуація така, що вся влада в руках сусіда із печаткою  :). Він один на оплачуваній посаді, він винаймає робітників, здає в оренду приміщення, які перебувають у загальній власності і надає парковочні місця, а ще укладає договори на роботи, як йому заманеться. До речі, якщо на початку нашої історії ГОЛОВИ переобирались кожен рік ( і кожний наступний викривав свого попередника у зловживанняж ), то зараз не можна вирвати печатку з рук! Мабуть є якийсь зиск. :)
Ну а квартирні лічильники - це тільки благо. Іншого шляху до прозорості розрахунків та енергозбереження нема.
Ви кажете прямі угоди - я теж за. Для цього ОСББ, як виконавець послуг по управлінню, мусить визначити виконавців інших послуг. Особисто я зараз через суд хочу спонукати свого голову до цього, хоч розумію, що без рішень виконавчої влади, яка торпедує Закон про ЖКП, нема жодної можливості примусити виробників компослуг взяти на себе відповідальність.
Записаний

Теремки

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 23
    • Перегляд профілю
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #17 : 20 Березня 2012, 20:20:50 »

Оце і є мінталітет більшості  наших мешканців" менше знаєш - краще спиш ", що дуже прикро. А хто крім Вас , тим паче у Вас новий будинок, буде доглядати за ним як не Ви самі. Ніякої забаганки  від урядовців ви не дочекаєтесь. Тим паче , що у Вас є можливість надходження додаткових коштів, які в майбутньому дуже знадобляться будинку. Якщо у Вас є бажання проживати як найдовше в цьому будинку , раджу Вам поспілкуйтеся зі своїми мешканцями і знайдіть однодумців. Проведіть позачергові збори , попередньо маючи кадидатів на посаду голови, бухгалтера, членів правління та ревізійної комісії. Не дарма є прислівя " очі бояться,а руки роблять" тільки не будь-те байдужими та цікавтеся усім що стосується Вашого будинку. Якщо потрібна порада , завжди можете її отримати. Бо дійсно з таким головою, як Ви описали , чекають Вас не найкращі часи.
Записаний

Дятел

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 280
  • Вода камень точит, а дятел - долбит!
    • Перегляд профілю
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #18 : 22 Березня 2012, 23:24:31 »

Исполнители ЖКП не определены и в Киеве, но по ЗУ "Про ЖКП" их функции обязаны брать на себя балансосодержатели.
.
Тут ничего про это не пишут! http://proosbb.info/2012/03-21/21:33/u-kievi-vidsutni-vikonavci-poslug-z-vodopostachannya-vodovidvedennya-co-ta-gvp.html
Просто то что нет исполнителей!
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #19 : 23 Березня 2012, 10:47:44 »

Вибачаюсь, щось я не второпав! ??? В чиї руки - мої особисто? Це ви переймаєтесь долею ГОЛОВИ? Я розумію його тяжкі клопоти. Скажу більше: років з 10 тому назад була ініціативна група, яка робила мені таку пропозицію. Але, коли до мене підійшов один сусід-приятель і поскаржився на діючого ГОЛОВУ, що той вимагає оплати ЖКП, а в мого приятеля якісь аргументи проти  - то він не жив у квартирі, то в нього сім"я велика, і грошей нема ,- отут я зрозумів, що на мене чекає. Так, з боржниками біда, на них немає управи. А люди у нас всі освічені і розумні, і серед них є, на жаль такі, що зловживають недосконалістю законів...
У людей це єдина цивілізована можливість - чинити юридичний спротив свавіллю олігархів-монополістів та чиновників-коррупціонерів.
Записаний

Grizko

  • Гість
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #20 : 20 Червня 2012, 14:19:51 »

чинити юридичний спротив
- и здесь тупик!!! Додавил судью за полгода - принял решение в мою пользу, но, увы, наверно не доживу до полной победы >:( Новое в судейском вымогательстве ноу-хау: не отправлять ответчику полное решение, видимо, до получения гонорара ??? Я подал  иск насчет заключения договоров с ОСББ о ЖКУ, ГОЛОВА ни разу не явился и отлично себя чувствует, а у меня на руках краткое решение суда от 25.04.2012 -и тишина ... Нашла коса на камень - судья Куренков ждет бабок, а я не гу-гу ...
Записаний

Дятел

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 280
  • Вода камень точит, а дятел - долбит!
    • Перегляд профілю
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #21 : 20 Червня 2012, 17:47:46 »

введите в поиске по сайту http://gro-za.org/forum/index.php?action=search
"куренков"
Записаний

Яна Новоград-Волинський

  • Гість
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #22 : 12 Лютого 2013, 09:50:36 »

В моїй квартирі протікає гіпсокартонна, рельєфна стеля. Зверталася в ОСББ. Коштів на ремонт немає. Що робити? Куди звертатися за допомогою?
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #23 : 12 Лютого 2013, 16:17:59 »

В моїй квартирі протікає гіпсокартонна, рельєфна стеля. Зверталася в ОСББ. Коштів на ремонт немає. Що робити? Куди звертатися за допомогою?
Якщо будинок на балансі в ОСББ, то для початку письмово зверніться до ОСББ, як балансоутримувача щодо обстеження квартири, складання акту обстеження та з"ясування причин залиття вашої квартири (можливо талими водами). Але з ОСББ ситуація відрізняється від ЖРЕП. ОСББ - це юридична особа утворена власниками квартир, тобто вами в тому числі. І кошти ОСББ - це ваші кошти, які ви туди сплатили. Якщо ви і інші власники не сплачували кошти в ремонтний (резервний) фонд ОСББ, то їх там і не буде, і не буде ніякого ремонту даху аж доки ви всі не скинетеся на це коштами.
Записаний

Грицько

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 21
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #24 : 15 Лютого 2013, 17:59:55 »

введите в поиске по сайту http://gro-za.org/forum/index.php?action=search
"куренков"
Уфф! С Куренковым расстался! Через жалобу в "Вищу квалкомиссию". 2раза этот КУР не являлся на заседания. Был "сурово" наказан - аж выговором! При этом никаких пояснений я не услышал. Причем второе заседание прошло без меня - опоздал из-за снежных заносов, а ВККС поторопилась с КУРом. Напоследок поиздевался с выдачей исполнительного листа - не мог определить дату вступления решения в силу по прчине - "не можем найти возвратку" - это уведомление о вручении ответчику решения. Так и не нашли! Вот такой Дарницкий райсуд и его КУР! 25/04/2012 - решение суда, 14/09/2012 - КУР родил полный текст своего решения, которое было вручено 17/09/2012, но КУРу это было неизвестно.  "Возвратка" так и не нашлась. После ВККС и обращений к голове райсуда, в январе 2013 удалось вырвать копию решения с отметкой о вступлении в законную силу и исполнительный лист. Надо ли говорить, что ответчик - ОСББ с головой во главе весь этот год преспокойно почивали на лаврах, да и сейчас игнорируют решение суда. Предмет иска был - договора о ЖКП и расчеты за тепло по квартирному счетчику. Я выиграл, а счетчик головы включен и наращивает "долг" - пошел уже 8-ой год, как установлен мой счетчик. Все сделано законно и по согласованию с предыдущим головой, вступило в силу решение суда - а нынешний голова заладил как попка-дурак: "не вижу оснований для учета показаний счетчика". Вывод мне давно известен - ОСББ это прямой путь к самоуправству  и коррупции. 15 лет чередуются головы, разворовывают общие средства, берут взятки за паркоместа,  за которыми заняли весь двор, так что нельзя заехать, зарабатывают на фиктивных ремонтах подъездов, устроили в подвале какое-то темное предприятие, работающее круглосуточно - все это делается без собраний, без отчетов, в последние 10 лет - без перевыборов.
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #25 : 16 Лютого 2013, 16:39:48 »

Вывод мне давно известен - ОСББ это прямой путь к самоуправству  и коррупции. 15 лет чередуются головы, разворовывают общие средства, берут взятки за паркоместа,  за которыми заняли весь двор, так что нельзя заехать, зарабатывают на фиктивных ремонтах подъездов, устроили в подвале какое-то темное предприятие, работающее круглосуточно - все это делается без собраний, без отчетов, в последние 10 лет - без перевыборов.
Вы совершенно правы! В наших реалиях и с нашими людьми невозможно существоание таких институтов как ОСББ. Мы это в истории уже проходили, колхозы называлось. Там то же все барыши и блага у председателя, главбуха и агронома были. Вы еще почитайте предложения Т.Монтян, которая ратует за обязательное членство в этом ОСББ всех собственников квартир.
Записаний

Грицько

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 21
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #26 : 18 Лютого 2014, 17:57:45 »

Насчет преемственности с колхозами - не берусь судить. Вряд ли их руководство игнорировало решения суда, державну виконавчу службу, прокуратуру. У меня эскалация напряженности: т.н.голова правления ОСББ взялся меня "дожать": прислал рек.письмом ( это впервые за 5 лет нашего спора по расчетам за тепло! ) вимогу о 10-дневной уплате "долга" с угрозой суда ;). Правота моя доказана в суде по моей собственной инициативе - решение одиозного судьи Куренкова от 24.04.2012, подготовленные и подписанные мною договора отправлены в ОСББ  дважды: с иском - судом, и, повторно, рек.письмом - мною после злостного отказа головы признать свои ошибки и закончить оформление договоров. По-прежнему, вопреки суд.вердикту, не принимается во внимание мой квартирный теплосчетчик. Отказывается предоставить свои расчеты, хотя и так понятно, что вымогает сумму, сложенную исключительно за тепло - ведь я все плачу в срок, но тепло оплачиваю только потребленное реально, по показаниям счетчика. Соседи говорят, что наш т.н.голова в дружбе со всеми  власть имущими в районе, с олигархом Баленко, был в партии Кармазина. Поэтому и зарвался. А еще потому, что члены ОСББ в большинстве пассивны. А активные лоббируют самодержца, который 5 лет не отчитывается, не переизбирается, не допускает главу ревизионной комиссии к документам. Хлебное место! "Активисты" из правления тоже имеют свои бонусы.
Люди добрые! Посоветуйте, как поступить: упредить своим новым иском иск т.н. головы или игнорировать? Если прийдет судовый наказ, как его опротестовать?
Относительно Т.Монтян - не она автор идей в сфере ОСББ. Здесь есть идеологи, которые строят планы в дальнейшем ухудшении соотв.законодательства, инструктируют голив, как вымогать долги, как приструнить "революционеров", которые слишком много знают. Есть еще идея - устроить полную коммуну, сняв все квартирные счетчики у членов ОСББ, ведь непрозрачные платежи - это золотое дно!
Записаний

Грицько

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 21
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #27 : 13 Квітня 2014, 15:23:21 »

Правота моя доказана в суде
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #28 : 14 Квітня 2014, 15:04:18 »

Правота моя доказана в суде

Рішення в ЄДРСР:
(click to show/hide)
http://reyestr.court.gov.ua/Review/27941843
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖКП в ОСББ
« Reply #29 : 04 Листопада 2017, 22:38:13 »

ЗУ "Про ОСББ" з 01.07.2015р. суттєво змінено.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email