'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Просимо відновити стан наших дописів  (Прочитано 9237 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Реєстраційна угода
« Reply #15 : 15 Лютого 2010, 09:01:26 »

Зараз реєстраційна угода демонструється тільки новим користувачам в момент реєстрації. Було б непагано розмістити її текст на форумі для повторного перегляду. Розмістити її можна як прикріплену тему у розділі "Наш сайт", як прикріплену тему у розділі "Запитання", чи як блок на "Головній сторінці".
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Реєстраційна угода
« Reply #16 : 15 Лютого 2010, 12:38:00 »

Зараз реєстраційна угода демонструється тільки новим користувачам в момент реєстрації. Було б непагано розмістити її текст на форумі для повторного перегляду. Розмістити її можна як прикріплену тему у розділі "Наш сайт", як прикріплену тему у розділі "Запитання", чи як блок на "Головній сторінці".
Не зовсім так. Реєстраційна угода доступна в будь-який момент незалежно від реєстрації. Більше того, вона доступна і незареєстрованим Гостям. На головній сторінці є посилання на неї, досить лише клацнути на відповідне слово. Я вважаю непотрібним тиражувати по сторінках сайту будь-які матеріали. Зайві копії, навпаки, потрібно видаляти. Інколи вони з'являються неумисно, випадково. Але все одно, засмічувати сайт, у якому за минулі періоди накопичилося більше 10 тисяч повідомлень, не слід.
Усіх хочу переконати в тому, що в оперативному режим слід діяти однозначно і лаконічно, не розпорошуватися на дріб'язкові деталі. Тому дублювання РЕЄСТРАЦІЙНОЇ угоди, здійснене користувачем ВАВАНЧИК, суперечить даній концепції. Оскільки повідомлення ВАВАНЧИКА не містить нової інформації, я його видалю.
« Останнє редагування: 18 Лютого 2010, 21:15:40 від gro-za »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email