'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Квартирні прилади обліку тепла та води  (Прочитано 259627 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #90 : 16 Вересня 2010, 17:55:26 »

... Ставити т\ лічильника це багато клопоту бо не хочуть ліцензовані специ того робити, якщо цю роботу виконає простий сантехнік - відмовлять в реєстрації чи ще щось придумають. От і гадаю як з цього скрутного становища вийти. :(
Необхідно знайти фірму, яка погодиться укласти з Вами договір і надасть акт про виконані роботи. А потім подавайте заяву до балансоутримувача будинку про взяття на облік. Без зазначених документів буде проблематично досягти мети.
Один з варіантів - змусити балансоутримувача зайнятися цією проблемою. Через суд. Досвідчений юрист з таким завданням може впоратися.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #91 : 17 Вересня 2010, 11:15:09 »

Кран, показаний на фото, очевидно Вам підійде при умові правильного монтажу байпаса. Повідомте адресу магазину, можливо я огляну наявні варіанти і дам більш аргументовану пораду.

Магазин за адресою: вул. Фрунзе, 86
Сайт:
http://zet.ua/product/catalog.php?ss=10&t=7&gr=4
http://zet.spravka.ua/products/9.html




Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #92 : 17 Вересня 2010, 11:46:33 »

Шановні учасники форуму! Терміново приймаю замовлення на теплорозподілювачі. В цьому році це буде остання поставка (16.10.2010 будуть в Києві), так як починається опалювальний сезон. Прошу заявки подати на teplo_rozpod@ukr.net до 10.10.2010.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #93 : 19 Вересня 2010, 11:07:47 »

Вікторе Івановичу, добрий день! Будь ласка подивіться Reply #91 : 17 Вересень 2010, 11:15:09.
Чекаю поради.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #94 : 19 Вересня 2010, 11:51:22 »

Вікторе Івановичу, добрий день! Будь ласка подивіться Reply #91 : 17 Вересень 2010, 11:15:09.
Чекаю поради.
Вам підійде триходовий Т-подібний кран. Зверніть увагу лише на діаметр різьби у кожному відгалуженні.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #95 : 20 Вересня 2010, 11:20:55 »

Вам підійде триходовий Т-подібний кран. Зверніть увагу лише на діаметр різьби у кожному відгалуженні.
В мене на двох стояках діаметр труб 15, а на інших двох - 20. Чи допустима така різниця?
 
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #96 : 20 Вересня 2010, 14:06:08 »

Вам підійде триходовий Т-подібний кран. Зверніть увагу лише на діаметр різьби у кожному відгалуженні.
В мене на двох стояках діаметр труб 15, а на інших двох - 20. Чи допустима така різниця?
Допустима. Очевидно, два з цих трубопроводів є подаючими, а два інші - зворотніми. В останньому випадку вони можуть не забезпечувати належну температуру теплоносія. Тому, можливо, доведеться збільшувати потік теплоносія через радіатор.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #97 : 20 Вересня 2010, 18:31:03 »

Допустима. Очевидно, два з цих трубопроводів є подаючими, а два інші - зворотніми. В останньому випадку вони можуть не забезпечувати належну температуру теплоносія. Тому, можливо, доведеться збільшувати потік теплоносія через радіатор.
Отже при виборі теплолічильника в моєму випадку підійте і 15 і  20 діаметр. А ще питання по витратоміру. Діапозон витрат може бути 0,6 куб.м/г; 1,0 куб.м.; 1,5 куб.м/г ... Як вибрати оптимальний варіант?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #98 : 20 Вересня 2010, 20:22:53 »

Допустима. Очевидно, два з цих трубопроводів є подаючими, а два інші - зворотніми. В останньому випадку вони можуть не забезпечувати належну температуру теплоносія. Тому, можливо, доведеться збільшувати потік теплоносія через радіатор.
Отже при виборі теплолічильника в моєму випадку підійте і 15 і  20 діаметр. А ще питання по витратоміру. Діапозон витрат може бути 0,6 куб.м/г; 1,0 куб.м.; 1,5 куб.м/г ... Як вибрати оптимальний варіант?
Неправильно. Теплолічильник приєднується до труб, які підводять теплоносій до радіатора та відводять від нього. А ці труби доцільно вибирати одного діаметра - 15 мм.
Витратомір слід вибрати на 1,5 куб.м/год. Оскільки компактні теплолічильники найчастіше розраховані саме на такий потік теплоносія, а витратомір вбудований у корпус лічильника, то окремий витратомір не потрібен.
Записаний

Дзига

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 10
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #99 : 21 Вересня 2010, 23:04:17 »

Доброго здоров’я Вікторе Івановичу, щось я не зовсім уявляю де требо встановлювати т\лічильника при однотрубному  постачанні тепла. Якщо , ваша ласка , покажіть на вкладенні
Reply#81:13 вересня 2010   18:05:02. Чи має значення де встановлено т\лічильника: на зворотний  чи на подаючий трубі?
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #100 : 22 Вересня 2010, 08:53:43 »

Лічильники при замовленні програмуються для встановлення на подаючий чи зворотній трубопроводи.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #101 : 22 Вересня 2010, 13:27:22 »

Допустима. Очевидно, два з цих трубопроводів є подаючими, а два інші - зворотніми. В останньому випадку вони можуть не забезпечувати належну температуру теплоносія. Тому, можливо, доведеться збільшувати потік теплоносія через радіатор.
Отже при виборі теплолічильника в моєму випадку підійте і 15 і  20 діаметр. А ще питання по витратоміру. Діапозон витрат може бути 0,6 куб.м/г; 1,0 куб.м.; 1,5 куб.м/г ... Як вибрати оптимальний варіант?
Неправильно. Теплолічильник приєднується до труб, які підводять теплоносій до радіатора та відводять від нього. А ці труби доцільно вибирати одного діаметра - 15 мм.
Витратомір слід вибрати на 1,5 куб.м/год. Оскільки компактні теплолічильники найчастіше розраховані саме на такий потік теплоносія, а витратомір вбудований у корпус лічильника, то окремий витратомір не потрібен.

В мене в одній кімнаті труби, які підводять теплоносій до радіатора та відводять від нього по 15 мм., а в іншій кімнаті труби по 20 мм. Тому я вирішила, якщо я буду встановлювати теплолічильник в кімнаті де труби по 20 мм, то відповідно і модель лічильника необхідно вибрати під такий розмір труб.

Я запитала у сантехніка з КП, який обслуговує наш будинок, які у нас трубопроводи. Він відповів, що всі є подаючими. Таке можливо?

Питання по витратоміру виникло після спілкування з менеджероми АКВА Україна, який мене запитав про об`єм витрат. Тобто модель теплолічильника, наприклад ULTRAHEAT 2WR, пропонується з 4-ма варіантами витратомірів (0,6 куб.м/год; 1,0 куб.м/год; 1,5 куб.м/год та 2,5 куб.м/год). Тому я розгубилася, бо не знала який з варіантів вибрати.
« Останнє редагування: 22 Вересня 2010, 13:34:09 від Світлана »
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #102 : 22 Вересня 2010, 14:20:03 »

Світлано! Дивний у Вас сантехнік: обов'язково є подаючий трубопровід - по якому теплоносій подається (поступає) до об'єкту (квартири, кімнати, радіатора) і зворотній - по якому теплоносій повертається у систему опалення для повторного нагрівання.

Коли я купував ULTRAHEAT 2WR у Аква-Україні (в минулому році) - тоді взагалі поставлялися в Україну на витрати 1.5 куб.м/год. Як показав досвід, цього достатньо. Тому беріть з такими витратами.

Стосовно  куди ставити теплолічильник: на 15 чи 20 трубопроводи - краще все таки вибрати на той діаметр, де радіатор у Вас більшої потужності, або сама холодна кімната (з досвіду), для того щоб впевнено мати дельту температур на вх. і вих. радіатора 3 (три) градС - вкрай необхідний параметр для роботи лічильника. Інакше він буде показувати у вас ERROR  і відповідно нічого рахувати не буде.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #103 : 22 Вересня 2010, 18:22:40 »

Світлано! Дивний у Вас сантехнік: обов'язково є подаючий трубопровід - по якому теплоносій подається (поступає) до об'єкту (квартири, кімнати, радіатора) і зворотній - по якому теплоносій повертається у систему опалення для повторного нагрівання.

Коли я купував ULTRAHEAT 2WR у Аква-Україні (в минулому році) - тоді взагалі поставлялися в Україну на витрати 1.5 куб.м/год. Як показав досвід, цього достатньо. Тому беріть з такими витратами.

Стосовно  куди ставити теплолічильник: на 15 чи 20 трубопроводи - краще все таки вибрати на той діаметр, де радіатор у Вас більшої потужності, або сама холодна кімната (з досвіду), для того щоб впевнено мати дельту температур на вх. і вих. радіатора 3 (три) градС - вкрай необхідний параметр для роботи лічильника. Інакше він буде показувати у вас ERROR  і відповідно нічого рахувати не буде.
Отже проблема з визначенням де в квартирі  подаючий і зворотній трубопровід.
« Останнє редагування: 22 Вересня 2010, 21:41:27 від Світлана »
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #104 : 22 Вересня 2010, 22:01:55 »

Я мешкаю на 10 поверсі 13 п-го будинку і теж з верхньою подачею теплоносія. Що стосується "терморегулятора" чи "термоклапана", то я мала на увазі ось це: http://amity-group.org/danfoss_r.html
А прості вентилі в мене вже стоять. Може дійсно залишити так як є.
Valery, дякую за пораду!

Світлано! Якщо 1) Ви зробили це фото у себе; 2) всі інші радіатори виконано аналогічно як на фото -
то подаючий трубопровід- це той який іде зі стелі - Ви ж самі написали, що будинок з верхньою подачею теплоносія.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email