'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Квартирні прилади обліку тепла та води  (Прочитано 259604 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #135 : 05 Грудня 2010, 23:08:31 »


Єдине раціональне зерно від такого відвідування Вашого помешкання непрошеними гостями - законна вимога стосовно термоізоляції трубопроводів до і після лічильника (до і після теплорадіаторів також). Втім, зробити це неважко.
Обмотайте трубопровід термоізоляцією і сховайте його в короб. От і вся проблема.
Для мене це не проблема, але є питання. Стіна кімнати, в якій встановлено теплолічильник, є одночасно і стіною ліфтового холу, який ніколи не утеплювали, де постійно відкриті двері на балкон, що веде на сходи.   Самі розумієте, яка температура  в осінньо-зимовий період. Хто буде враховувати те, що  йде втрата тепла з моєї квартири на обігрів холу?  Я готова зробити термоізоляцію, але КП повинно провести утеплення холу.

На жаль, ліквідація райрад неминуче потягне за собою ліквідацію або реорганізацію КП. Тому будь-які позови до недієздатних КП судової перспективи не мають. Доведеться почекати. А поки-що рекомендую акуратно вести облік теплової енергії на основі показів радіаторних приладів-розподілювачів обліку теплоенергії та еталонного теплолічильника. Зразок електронної таблиці я колись оприлюднював.
Я так і планую робити. Вашу таблицю я знайшла. Дякую

Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #136 : 06 Грудня 2010, 10:22:19 »


Єдине раціональне зерно від такого відвідування Вашого помешкання непрошеними гостями - законна вимога стосовно термоізоляції трубопроводів до і після лічильника (до і після теплорадіаторів також). Втім, зробити це неважко.
Обмотайте трубопровід термоізоляцією і сховайте його в короб. От і вся проблема.
Для мене це не проблема, але є питання. Стіна кімнати, в якій встановлено теплолічильник, є одночасно і стіною ліфтового холу, який ніколи не утеплювали, де постійно відкриті двері на балкон, що веде на сходи.   Самі розумієте, яка температура  в осінньо-зимовий період. Хто буде враховувати те, що  йде втрата тепла з моєї квартири на обігрів холу?  Я готова зробити термоізоляцію, але КП повинно провести утеплення холу.

На жаль, ліквідація райрад неминуче потягне за собою ліквідацію або реорганізацію КП. Тому будь-які позови до недієздатних КП судової перспективи не мають. Доведеться почекати. А поки-що рекомендую акуратно вести облік теплової енергії на основі показів радіаторних приладів-розподілювачів обліку теплоенергії та еталонного теплолічильника. Зразок електронної таблиці я колись оприлюднював.
Я так і планую робити. Вашу таблицю я знайшла. Дякую
Ніхто не буде враховувати втрату тепла Вашої квартири через неутеплену стіну ліфтового холу. А от до термоізоляції труб всередині квартири будуть чіплятися. Тому по мінімуму зусиль варто утеплити холодну стінку квартири зсередини та термоізолювати внутрішні трубопроводи. Тим більше, що сперечатися з цього приводу на даний час ні з ким. Комунальні підприємства району є неповноважними.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #137 : 06 Грудня 2010, 15:23:22 »

КП Грушківське передало для мене через двірника лист. Відразу звернула увагу на зміну назви, а точніше відсутність повної назви. Крім того, для мене не зрозуміло словосполучення "комісійне обстеження".
« Останнє редагування: 05 Січня 2011, 11:32:01 від Світлана »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #138 : 06 Грудня 2010, 16:14:35 »

КП Грушківське передало для мене через двірника лист. Відразу звернула увагу на зміну назви, а точніше відсутність повної назви. Крім того, для мене не зрозуміло словосполучення "комісійне обстеження".

Під комісійним обстеженням мабуть мається на увазі обстеження у складі комісії (кількох осіб).
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #139 : 06 Грудня 2010, 19:13:39 »

КП Грушківське передало для мене через двірника лист. Відразу звернула увагу на зміну назви, а точніше відсутність повної назви. Крім того, для мене не зрозуміло словосполучення "комісійне обстеження".
А Ви в свою чергу зверніться з запитом щодо підстав для комісійного обстеження, законодавчих або нормативно-правових актів, що регулюють подібну діяльність, перелік осіб - учасників обстеження, їх посади, наявність відповідних ліцензій.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #140 : 07 Грудня 2010, 18:15:45 »

КП Грушківське передало для мене через двірника лист. Відразу звернула увагу на зміну назви, а точніше відсутність повної назви. Крім того, для мене не зрозуміло словосполучення "комісійне обстеження".
А Ви в свою чергу зверніться з запитом щодо підстав для комісійного обстеження, законодавчих або нормативно-правових актів, що регулюють подібну діяльність, перелік осіб - учасників обстеження, їх посади, наявність відповідних ліцензій.
Все підготовлено. Викладаю свій запит.
« Останнє редагування: 05 Січня 2011, 11:18:27 від Світлана »
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #141 : 09 Грудня 2010, 13:53:22 »

Нарешті дочекалася офіційної відповіді від КП Дирекція на мою заяву про взяття на абоненський облік теплолічильника. Я так розумію, що лист був надісланий після того, як пан Горох доповів про результати невдалої "комісії" на гору. Звернула увагу на формулювання мети створення комісії: "для прийняття на абоненський облік встановленого в Вашій квартирі засобу обліку теплової енергії потрібно провести обстеження Вашої квартири". Також мене інформують, що до комісії буде залучено з Енергозбут вузькопрофільного фахівця по приладам обліку. Готую запит. Якщо будуть поради з цього питання, напишіть. Буду вдячна.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #142 : 13 Грудня 2010, 15:29:49 »

Пані Світлана, власне рекомендувати нічого. Все вже сказане.
КП Грушківське передало для мене через двірника лист. Відразу звернула увагу на зміну назви, а точніше відсутність повної назви. Крім того, для мене не зрозуміло словосполучення "комісійне обстеження".
А Ви в свою чергу зверніться з запитом щодо підстав для комісійного обстеження, законодавчих або нормативно-правових актів, що регулюють подібну діяльність, перелік осіб - учасників обстеження, їх посади, наявність відповідних ліцензій.
Тепер скаргу на КП Дирекція до РДА, з вимогами:
- контролювати діяльність КП відповідно до вимог ЗУ Про ЖКП,
- повторити запит щодо підстав для обстеження,
- зобов`язати КП Дирекція прийняти лічильник на облік.
На жаль, комунальне шахрайство в районі у нас складається з трьох ланок (КП Чоколівське чи Грушківське - КП Дирекція - Солом`янська РДА). Відповіді СРДА зазвичай списані під копірку з відповідей КП ДИрекції. Замість контролю СРДА покриває порушників - КП.
Можна написати ВДРУГЕ претензію до Дирекції з запитом щодо підстав для обстеження і вимогою прийняти теплолічильник на облік.
І тоді позов до суду - зобов`язати КП Дирекція вчинити дію, відшкодувати майнову шкоду (різниця оплати по лічильнику), моральну шкоду. Я так розумію. Досудові засоби вичерпані. Докази зібрані.
Ще бажано фіксувати на 1 число показання лічильника та повідомляти їх листом до КП Дирекція з відміткою про отримання на Вашому екземплярі (матимете докази щодо щомісячного споживання тепла)
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #143 : 13 Грудня 2010, 19:13:40 »

Пані Світлана, власне рекомендувати нічого. Все вже сказане.
КП Грушківське передало для мене через двірника лист. Відразу звернула увагу на зміну назви, а точніше відсутність повної назви. Крім того, для мене не зрозуміло словосполучення "комісійне обстеження".
А Ви в свою чергу зверніться з запитом щодо підстав для комісійного обстеження, законодавчих або нормативно-правових актів, що регулюють подібну діяльність, перелік осіб - учасників обстеження, їх посади, наявність відповідних ліцензій.
Тепер скаргу на КП Дирекція до РДА, з вимогами:
- контролювати діяльність КП відповідно до вимог ЗУ Про ЖКП,
- повторити запит щодо підстав для обстеження,
- зобов`язати КП Дирекція прийняти лічильник на облік.
На жаль, комунальне шахрайство в районі у нас складається з трьох ланок (КП Чоколівське чи Грушківське - КП Дирекція - Солом`янська РДА). Відповіді СРДА зазвичай списані під копірку з відповідей КП ДИрекції. Замість контролю СРДА покриває порушників - КП.
Можна написати ВДРУГЕ претензію до Дирекції з запитом щодо підстав для обстеження і вимогою прийняти теплолічильник на облік.
І тоді позов до суду - зобов`язати КП Дирекція вчинити дію, відшкодувати майнову шкоду (різниця оплати по лічильнику), моральну шкоду. Я так розумію. Досудові засоби вичерпані. Докази зібрані.
Ще бажано фіксувати на 1 число показання лічильника та повідомляти їх листом до КП Дирекція з відміткою про отримання на Вашому екземплярі (матимете докази щодо щомісячного споживання тепла)
Тетяна Academia, дякую Вам за підтримку та поради. Запит до КП "Дирекція" вже підготовила. Готую скаргу до РДА. Дуже хочеться цих шахраїв притягнути до відповідальності.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #144 : 13 Грудня 2010, 19:29:01 »

Пані Світлана! Сподіваюсь, Ви розумієте, що скаргами шахраїв до відповідальності Ви не притягнете. Аж ніяк. Повторюсь: Солом`янська РДА тих шахраїв з КП прикриває.
Вивчайте матеріали сайту. Трошки приструнити КП допомагають звернення до СЕС, КМДА, прокуратури, антимонопольного комітету, пожежників та енергонагляду, до МЖКГ. І то тільки трошки. Відстояти порушені права - в судовому процесі. Ваші скарги - то докази до судових позовів.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #145 : 14 Грудня 2010, 14:19:27 »

Пані Світлана! Сподіваюсь, Ви розумієте, що скаргами шахраїв до відповідальності Ви не притягнете. Аж ніяк. Повторюсь: Солом`янська РДА тих шахраїв з КП прикриває.
Вивчайте матеріали сайту. Трошки приструнити КП допомагають звернення до СЕС, КМДА, прокуратури, антимонопольного комітету, пожежників та енергонагляду, до МЖКГ. І то тільки трошки. Відстояти порушені права - в судовому процесі. Ваші скарги - то докази до судових позовів.
Шановна Тетяна Academia, повністю з Вами згодна, що Солом`янська РДА та підзвітні їм КП одного поля ягоди. Шахраї шахраїв покривають. Ніяких ілюзій з цього приводу у мене немає. Я заздалегідь знаю, що на мої скарги отримаю лише відписки, які вже неоднарозово отримувала. Чи взагалі нічого не отримую. Ніхто в РДА не буде реагувати належний чином на незаконні дії працівників КП. Тому дійсно наші скарги - це лише докази в судах і не більше. І треба скаржитись на кожен незаконний крок комунальників, але ще бракує досвіду в цих питаннях.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #146 : 29 Грудня 2010, 15:55:05 »

Викладаю отриману сьогодні  від КП Грушківське відповідь на мій запит з приводу законності проведення ними "комісійних обстежень" квартирних теплолічильників. Спочатку директор збирався проводити "комісійне обстеження" квартирних теплолічильників, а в наказі вже читаємо про проведення обстеження житлових квартир. Напевно наступним наказом директор створить комісію по проведенню обстеження особистих речей мешканців, які знаходяться в житлових квартирах. Явно у цього директора горох в голові.
« Останнє редагування: 05 Січня 2011, 11:28:43 від Світлана »
Записаний

Володимир

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 33
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #147 : 29 Грудня 2010, 16:15:53 »

в их же письме написано - згідно с законом та Договором. У Вас есть с ними Договор? если нет, то они сами подтвердили отсутствие оснований. Если есть, но счетчик на учет не взят, что они будут обследовать - проверять?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #148 : 29 Грудня 2010, 16:52:10 »

Моя думка - на поріг не пускати. І відповісти, як зазначив Володимир. І додатково повідомити, що тільки після укладання договору та прийняття лічильника на облік у нього можуть виникнути підстави для періодичного обстеження.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #149 : 29 Грудня 2010, 17:10:49 »

І звернутись повторно з вимогою прийняти на абонентський облік, з зазначенням, що для цієї дії (за умови монтажу належного обладнання належним виконавцем) закон не передбачає ніяких додаткових обстежень. А як зареєструєте повторне звернення - вже й для позову докази готові. "Зобов`яати вчинити дію, відшкодувати моральну шкоду".
« Останнє редагування: 29 Грудня 2010, 17:15:29 від Тетяна Academia »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email