'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Квартирні прилади обліку тепла та води  (Прочитано 259609 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #180 : 27 Січня 2011, 15:24:08 »

Мої вітання! Я що з проблемою МЗК вирішили?

Дякую всім за вітання! Думаю це заслуга всіх нас - помаленьку будемо як вода, точити цей камінь.

Стосовно МЗК: більше питання не піднімали, подивлюся що буде в кінцевому нарахуванні. Але здається ніхто там у ЖЕКу морочитись з цього приводу не буде, по крайній мірі  в недалекому майбутньому. Мої скарги до КМДА та ЖКІ на дії  КП мабудь таки дали результати. Проблему КП скинуло на ЖЕК, який в свою чергу, щось дуже швиденько це все робив - якби відчитатись, що проблему вирішено.
Бо головний інженер ЖЕКу повідомила, що в КП їй сказали кожен день ходити до мене і списувати показання лічильників (у... маразм - люди взагалі мабудь нічого не розуміють). А сьогодні коли підписував акти, головний іженер сказала, що ми ж з вами домовимось, щоб я  обов"язково телефонува до 10 числа кожного місяця і повідомляв показання; завела журнал, сказала звонити або інженеру,або, краще  -особисто їй. ЦИРК.
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 15:26:20 від Valery »
Записаний

Andrey

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #181 : 27 Січня 2011, 17:57:00 »

Вадим, поздравляю. Я живу в Днепровском районе. Коэф. 1,2~1,3 - "рекомендований коэф. для врахування витрати тепл. енергії на опалення МЗК і на необліковані загальнобудинкові теплові витрати, згідно роз"яснення Українського ЗНДПІ по цивільному будівництву (ВАТ ”КИЇВЗНДІЕП” | УКРАИНСКИЙ ЗОНАЛЬНЫЙ НАУЧНО-ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКИЙ ПРОЕКТНЫЙ ИНСТИТУТ ПО ГРАЖДАНСКОМУ СТРОИТЕЛЬСТВУ), лист №Д11-10/37446 від 14,10,02" (так у меня написано в проекте от "Аква-Украина"). Насчет коэф. надо решать на месте. Если будут считать по "методике", согласно приказу №359 от 31,10,06, то будет тот маразм, о котором я писал раньше. Там применяются устаревшие нормативы (например: средняя внешняя температура в отопительный сезон в г.Киеве = -22С).
« Останнє редагування: 27 Січня 2011, 18:08:53 від Andrey »
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #182 : 27 Січня 2011, 18:53:35 »

Вадим, поздравляю. Я живу в Днепровском районе. Коэф. 1,2~1,3 - "рекомендований коэф. для врахування витрати тепл. енергії на опалення МЗК і на необліковані загальнобудинкові теплові витрати, згідно роз"яснення Українського ЗНДПІ по цивільному будівництву (ВАТ ”КИЇВЗНДІЕП” | УКРАИНСКИЙ ЗОНАЛЬНЫЙ НАУЧНО-ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКИЙ ПРОЕКТНЫЙ ИНСТИТУТ ПО ГРАЖДАНСКОМУ СТРОИТЕЛЬСТВУ), лист №Д11-10/37446 від 14,10,02" (так у меня написано в проекте от "Аква-Украина"). Насчет коэф. надо решать на месте. Если будут считать по "методике", согласно приказу №359 от 31,10,06, то будет тот маразм, о котором я писал раньше. Там применяются устаревшие нормативы (например: средняя внешняя температура в отопительный сезон в г.Киеве = -22С).
Андрію, дякую!
А десь можна найти цей лист?
Записаний

Andrey

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #183 : 27 Січня 2011, 19:25:35 »

А десь можна найти цей лист?
Я не знаю. Через Google можно найти сайт этого института. Потом обратиться к ним ...
У меня в проекте написано, что этот коеф. есть в рекомендациях АЭК "Киевэнерго". Проект делала ""Аква-Украина".
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #184 : 27 Січня 2011, 19:28:25 »

Я не знаю. Через Google можно найти сайт этого института. Потом обратиться к ним ...
У меня в проекте написано, что этот коеф. есть в рекомендациях АЭК "Киевэнерго". Проект делала ""Аква-Украина".

В інтернеті нічого не знайшов, звернувся ел.поштою до інституту.
Записаний

Andrey

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 4
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #185 : 27 Січня 2011, 21:45:43 »

В інтернеті нічого не знайшов, звернувся ел.поштою до інституту.


УКРАИНСКИЙ ЗОНАЛЬНЫЙ НАУЧНО-ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКИЙ ПРОЕКТНЫЙ ИНСТИТУТ ПО ГРАЖДАНСКОМУ СТРОИТЕЛЬСТВУ, ОАО
Контакты:   
   Фактическое название:   ВАТ ”КИЇВЗНДІЕП”
   Юридический адрес:   м. Київ, б-р Лесі Українки, 26, 01133
   Телефон руководителя:   (044) 2863672
   Телефон бухгалтера:   (044) 2864824
   Контактные телефоны:   (044) 2856027, (044) 2857481
   Факс:   (044) 2864824
   E-mail:   alla@zniiep.kiev.ua , zniiep@adam.kiev.ua
   Web-site:   www.zniiep.com.ua
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #186 : 27 Січня 2011, 22:29:52 »

Дякую Андрію, це я і сам у гуглі знайшов і вже написав листа із запитом. Буду чекати відповіді.
Записаний

vadymm

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #187 : 03 Лютого 2011, 17:52:37 »

Пани Світлана, как складываются Ваши дела? Хотелось бы узнать подробности, т.к. меня в скором времени ожидает этот этап в борьбе за принятие теплосчетчика на абонентский учет. Заранее спасибо. Пишу по русски потому, что нет клавиатуры с украинской раскладкой.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #188 : 03 Лютого 2011, 18:46:22 »

Пани Світлана, как складываются Ваши дела? Хотелось бы узнать подробности, т.к. меня в скором времени ожидает этот этап в борьбе за принятие теплосчетчика на абонентский учет. Заранее спасибо. Пишу по русски потому, что нет клавиатуры с украинской раскладкой.
Мій балансоутримувач КП Дирекція, якому я надіслала заяву про взяття лічильника на абоноблік,  мовчить. Все скинув на так званого виконавця послуг КП Грушківське, з яким зараз веду переписку. Вони наказом створили якусь комісію по обстеженню квартир при взятті теплолічильників на облік і стверджують, що тільки після обстеження моєї квартири візьмуть або не візьмуть на облік мій лічильник. На запити згідно яких законодавчих та НПА вони на це мають право, отримую, прошу пробачення, тупі відповіді-відписки. Я з цього приводу не переймаюсь, бо все одно буду платити за опалення тільки по даним лічильника і скоріш за все на рахунок балансоутримувача, бо договір з КП Грушківське по постанові КМ №630 ми не узгодили.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #189 : 04 Лютого 2011, 07:47:56 »

ВСЕ! Один етап боротьби за свої права завершено: теплолічильники взяті на абонентський облік з січня 2011р, виконали перерахунок за теплопостачання згідно показань теплолічильників з моменту їх встановлення (15.09.2009). За опалення місць заг.користування - мовчать (ну і нехай, все одно вони утеплення цих місць не виконують).
Питання: наскільки я розумію, коли нараховуєть за опалення за нормативами на протязі року, то суми розподіляються так: наприкалад - за оп.сезон 2009-2010 нарахування йдуть з 07.2009 по 06.2010 (12 місяців), чи з 15.10.2009 - по 14.10.2010?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #190 : 04 Лютого 2011, 09:35:20 »

Щодо періодів нарахування полати за опалення. Подивіться РКМДА № 2306. Розрахунковий опалювальний період - з 01.травня по 30 ківтня. І там є вказівки щодо порідку перерахунку плати за умови встановлення лічильників в середині цього періоду.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #191 : 04 Лютого 2011, 09:53:05 »

Тетяно Іванівно! Дякую.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #192 : 04 Лютого 2011, 15:29:23 »

Повідомлення видалено. Обговорення перенесено в тему Явір. Договір з тепловодопостачання з лічильником тепла.
« Останнє редагування: 04 Лютого 2011, 15:31:35 від Тетяна Academia »
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #193 : 08 Лютого 2011, 17:35:41 »

ВСЕ! Один етап боротьби за свої права завершено: теплолічильники взяті на абонентський облік з січня 2011р, виконали перерахунок за теплопостачання згідно показань теплолічильників з моменту їх встановлення (15.09.2009). За опалення місць заг.користування - мовчать (ну і нехай, все одно вони утеплення цих місць не виконують).
Питання: наскільки я розумію, коли нараховуєть за опалення за нормативами на протязі року, то суми розподіляються так: наприкалад - за оп.сезон 2009-2010 нарахування йдуть з 07.2009 по 06.2010 (12 місяців), чи з 15.10.2009 - по 14.10.2010?
Valery, прийміть і мої вітання. Нажаль в нашій країні все треба виборювати. Першим завжди важче.
До мене вже підходять рядові працівники з КП Грушківське за консультаціями по встановленню теплолічильника, але щось робити бояться. Кажуть, коли мій лічильник візьмуть на облік, може тоді вони наважаться.
Хочу попросити Вас викласти текст скарг до КМДА. Може і в моєму випадку спрацює. Дякую
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #194 : 08 Лютого 2011, 21:08:54 »

Хочу попросити Вас викласти текст скарг до КМДА. Може і в моєму випадку спрацює. Дякую
Світлано! Викладаю написані мною листи.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email