'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Квартирні прилади обліку тепла та води  (Прочитано 259622 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

PV

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #270 : 06 Січня 2012, 00:00:30 »

Шановні знавці!
Підкажіть, будь-ласка, якщо можливо, з посиланням на нормативний документ(не знайшов тут інфо), чи потрібно отримати ТУ на встановлення квартирного лічильника тепла?
Завтра збираюсь писати заяву про надання ТУ (щоб мати письмову відмову, бо усну вже отримав)
Дуже дякую.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #271 : 06 Січня 2012, 00:34:57 »

Шановні знавці!
Підкажіть, будь-ласка, якщо можливо, з посиланням на нормативний документ(не знайшов тут інфо), чи потрібно отримати ТУ на встановлення квартирного лічильника тепла?
Завтра збираюсь писати заяву про надання ТУ (щоб мати письмову відмову, бо усну вже отримав)
Дуже дякую.

Не потрібно. Не існує такого НПА, який би зобов`язував фізичну особу отримувати ТУ.
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=5685.0;attach=5882;image 
Записаний

Roman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 371
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #272 : 18 Січня 2012, 09:49:42 »

Поквартирні лічильники тепла встановлюватимуться на договірних умовах http://blogs.ukrinform.gov.ua/blog/anatoliy-bliznyuk/pokvartirni-lichilniki-tepla-vstanovlyuvatimutsya-na-dogovirnih-umovah
Записаний

Светик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #273 : 19 Лютого 2012, 23:32:56 »

Цитувати
Як що ж в будинку тільки загальнобудиковий лічильник - то ви особливо не вплиненте на економію теплоенергії: ви економите (йдучи на роботу прикриваєте  радіатори), а хтось від жари  вікна відкриває, а в когось взагалі тепла підлога під всією квартирою зроблена від центрального опалення. В результаті  - все поділиться на квадратний метер - і за "того парня" заплатите ви.
Якщо я правильно зрозуміла, то у будинку-новобудові 2006 року введення в експлуатацією з горизонтальною системою теплопостачання навіть встановлення лічильника тепла не врятує від оплати повної вартості послуг з ЦО, нарахованих по загальним тарифам згідно показань будинкового лічильника?
І ще одне запитання: де встановлюється лічильник тепла у будинку з горизонтальною мережею: в квартирі чи десь поза її межами? чи можна встановлювати лічильники тепла на кожний радіатор окремо?
« Останнє редагування: 21 Лютого 2012, 19:40:04 від Юрій Васильович »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #274 : 20 Лютого 2012, 00:25:16 »

Якщо я правильно зрозуміла, то у будинку-новобудові 2006 року введення в експлуатацією з горизонтальною системою теплопостачання навіть встановлення лічильника тепла не врятує від оплати повної вартості послуг з ЦО, нарахованих по загальним тарифам згідно показань будинкового лічильника?
І ще одне запитання: де встановлюється лічильник тепла у будинку з горизонтальною мережею: в квартирі чи десь поза її межами? чи можна встановлювати лічильники тепла на кожний радіатор окремо?
Це Віктор Іванович добре на цьому розуміється:
http://gro-za.io.ua/journal

На кожний радіатор - буде супер дорого, та й не треба цього робити, якщо розводка - горизонтальна.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #275 : 20 Лютого 2012, 08:46:05 »

Цитувати
Як що ж в будинку тільки загальнобудиковий лічильник - то ви особливо не вплиненте на економію теплоенергії: ви економите (йдучи на роботу прикриваєте  радіатори), а хтось від жари  вікна відкриває, а в когось взагалі тепла підлога під всією квартирою зроблена від центрального опалення. В результаті  - все поділиться на квадратний метер - і за "того парня" заплатите ви.
Якщо я правильно зрозуміла, то у будинку-новобудові 2006 року введення в експлуатацією з горизонтальною системою теплопостачання навіть встановлення лічильника тепла не врятує від оплати повної вартості послуг з ЦО, нарахованих по загальним тарифам згідно показань будинкового лічильника?
І ще одне запитання: де встановлюється лічильник тепла у будинку з горизонтальною мережею: в квартирі чи десь поза її межами? чи можна встановлювати лічильники тепла на кожний радіатор окремо?
Лічильник на горизонтальну розводку ставиться на вводі в квартиру. З досвіду - ввод в квартиру знаходиться на сходинковій клітнці.
Ви його легко знайдете.
« Останнє редагування: 21 Лютого 2012, 19:42:35 від Юрій Васильович »
Записаний

Светик

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 15
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #276 : 20 Лютого 2012, 16:01:14 »

Цитувати
Лічильник на горизонтальну розводку ставиться на вводі в квартиру. З досвіду - ввод в квартиру знаходиться на сходинковій клітнці.
Ви його легко знайдете.
На сходах жодного вводу в офіс (бо мова йде про офіс на 15-му поверсі) немає. Після дослідження системи ЦО прийшла до висновку, що вона у нас горизонтально-радіальна, тобто подача йде з 14-го поверха наверх і під підлогою труби йдуть безпосередньо до радіаторів. То виходить, що лічильник можна встановити лише на 14-му поверсі?
« Останнє редагування: 21 Лютого 2012, 19:44:20 від Юрій Васильович »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #277 : 02 Березня 2012, 14:57:24 »

...або ж ставити загальнобудинковий лічильник і всім розподілювачі. Про це вже десь писалось і в інтеренті - це найекономічніший варіант.
Коли я жив у Берліні, то у мене в кожній кімнаті на радіаторах стояли маленькі пристрої (які нагадували термометр), з яких комунальники раз на сезон приходили та знімали показники. Тепло я міг сам регулювати на кожній батареї. Мабуть це й були розподілювачі тепла, а будинок мав один лічильник?

Я все дивувався - чому у нас такого немає?  ???
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #278 : 03 Березня 2012, 07:29:16 »

Коли я жив у Берліні, то у мене в кожній кімнаті на радіаторах стояли маленькі пристрої (які нагадували термометр), з яких комунальники раз на сезон приходили та знімали показники. Тепло я міг сам регулювати на кожній батареї. Мабуть це й були розподілювачі тепла, а будинок мав один лічильник?

Я все дивувався - чому у нас такого немає?  ???

Саме так Олександре - це були теплорозподілювачі випарного типу, + загальнобудинковий теплолічильник.

А у нас газ коштував копійки (при СРСР), тому витрачати кошти на розробку і виготовлення якихось там лічильників не потрібно було.
А зараз встановлювати теплолічильники невигідно дільцям із ЖКП, постачальникам і виробникам теплоенергії- краще ж нараховувати з вихідних даних: зима 6 місяців і середня температура  -20.
Записаний

PV

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #279 : 09 Березня 2012, 00:12:21 »

Ось яку цікаву відповідь отримав на запит щодо надання ТУ на встановлення квартирного приладу обліку теплоенергії (по-перше, посиляються на відсутність затвердженої методики розрахунку, по-друге, вказують на систему опалення, по-третє, на їх думку, ще й будинковий прилад має бути) -якось занадто...
« Останнє редагування: 09 Березня 2012, 00:16:11 від PV »
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #280 : 12 Березня 2012, 21:49:35 »

На форумі Аква-Україна найшов 2 методики розроблені працівниками фірми для визначення витрат т.е. на  опалення МЗК.
Для ознайомлення:
http://au.ua/books/raznoe/metod_rascheta_1.rar
http://au.ua/books/raznoe/metod_rascheta_2.rar
Записаний

Дзига

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 10
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #281 : 04 Квітня 2012, 19:07:50 »

доброго здоров"я усім. От знайшла матеріал про збереження тепла в наших сусідів
Записаний

Дзига

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 10
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #282 : 04 Квітня 2012, 20:00:10 »

доброго здоров"я усім. От знайшла матеріал про збереження тепла в наших сусідів
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #283 : 04 Квітня 2012, 20:24:13 »

доброго здоров"я усім. От знайшла матеріал про збереження тепла в наших сусідів
Допримо. Знайомі прилади-розподілювачі. Використовувала їх при заміні опалення в квартирі. Разом з квартирним теплолічильником ULTRAHEAT 2WR6054 та радіаторами Calidor S-5.

Прилади-розподілювачі в Україні не продаються. Доводиться їх замовляти. В Болгарії, або в Росії.
Записаний

Дзига

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 10
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #284 : 04 Квітня 2012, 22:06:49 »

Всем привет!
Счетчики ЛВ-4Т, я буду снимать и ставить ,обыкновенные.КП "Индустриальное " не хочет их брать на учет и все тут.Написали мне через Соломенскую райраду причину отказа во взятии счетчиков на учет(технические характеристики не соответствуют общепринятым). Это письмо я отправил в Харьков на фирму изготовитель, с просьбой написать аргументированный ответ.Но уже 3 месяца ЧП"Сервисно-метрологический центр" кормит меня сказками о скором ответе.Я так понимаю, что они ничего не могут ответить!А в последнее время даже на звонки не отвечают.,задолбал я их видно.Отсюда вывод!Эти счетчики сделаны с целью заработать денежки.Но они абсолютно не пригодны для работы в нашей системе ЖКГ.Мало того что они стоят немалых денег, но нужно еще ходить,тратить свое время и кому-то что-то доказывать,а от тебя отбиваются все руками и ногами. Короче задолбался я!!! :-\
посмотрите вложение те, кому не нравится харьковскмй счетчик ЛВ-4Т :)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email