'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Касація. Справа дописувачки Талла  (Прочитано 13515 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Касація. Справа дописувачки Талла
« Reply #30 : 04 Липня 2013, 09:31:36 »

Можливо, ви праві, але як щодо нарахування втрат від інфляції та 3%, вас це не дивує? Я сплачувала саме ті витрати, які я визнавала і не знаю звідки з"явилася ця сума боргу. По-перше КП ЦОС не є балансоутримувачем, він не надав жодних правомірних доказів, не дивлячись на мої запити, так і не дав інформацію про структуру боргу. Ви у викладених мною документах вбачаєте якісь переконливі докази зі сторони ЦОС? Наскільки мені відомо, суд має бути безстороннім і не брати до розгляду неналежних доказів.

от тому Вам і дали заочне рішення. Хоча це є порушенням диспозитивності і змагальності цивільного процесу (ст. 10,11 цпк)

Порушивши ці норми права, розглянувши справу, не предявивши Вам позову, суд позбавив Вас можливості взяти участь у судовому засіданні, надати свої заперечення щодо вимог позивача (наприклад відсутні відомості щодо надання послуг та обгрунтування розрахунку боргу), суд встановив фактично борг, з яким ви Фактично погодилися (ст 61 цпк-обставини визнані сторонами не підлягають доказуванню-)

щодо балансоутримувача будинку-забудьте. Його немає у більшості випадків -99%
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Касація. Справа дописувачки Талла
« Reply #31 : 04 Липня 2013, 12:23:19 »

Я цей борг не визнаю, оскільки мене ЖЕК двічі затопив і не компенсував мені жодних витрат, хоча є рішення РДА... Це досить довга історія. Я вважаю, що не маю платити ні борг ні інфляційні витрати+3% ні їх судові витрати. Оскільки ремонт я робила і роблю за власні кошти, в тій квартирі не маю змоги проживати, оскільки ЖЕК позбавив мене як власника житла права на користування. Ви вважаєте, що цього не достатньо? Я розумію, що це лише емоції...
Це лише емоції. В мене та сама історія. Мою квартиру також заливає дощами, але до оплати ЖК послуг це не має відношення. Насправді ви мали подати позов про те, щоб ви понесли збитки на підставі актів, де вказано ці збитки та вказано, що винне КП, можна було здійснити експертизу і визначити розмір збитків, зберегти усі чеки, що підтверджують суму коштів, вкладених у ремонт, повязаний з наслідками, а також компенсувати моральну шкоду, оскільки ви не можете проживати у цій квартирі, вимушені орендувати житло. Що не позбавляє можливості зробити це зараз. А потім взаємозалік, що ви з них стягнули, що вони, і подивтися так хто після цього і кільки винен.
Так що подавайте позов проти КП на відшкодування матеріальної і моральної шкоди
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Касація. Справа дописувачки Талла
« Reply #32 : 04 Липня 2013, 12:42:02 »

Я щось взагалі перестаю розуміти. У Довідці написано, що будинок знаходиться на балансі КП "Керуюча дирекція", а не тої особи, що подала на вас позов, крім того, довідка видана Взагалі якимсь ТОВ Житлосвіт. Це як?
Записаний

Талла

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю
Re: Касація. Справа дописувачки Талла
« Reply #33 : 04 Липня 2013, 17:30:16 »

Я щось взагалі перестаю розуміти. У Довідці написано, що будинок знаходиться на балансі КП "Керуюча дирекція", а не тої особи, що подала на вас позов, крім того, довідка видана Взагалі якимсь ТОВ Житлосвіт. Це як?
Отож бо й воно... Тому-то я і заплуталась у цих всіх визначеннях. Тепер, буквально тиждень тому розібралася. Є КП "Керуюча дирекція"- він і є балансоутримувач, є ЦОС(що подав на мене в суд) він виконує роботи по утриманню будинків і т.д. це все описано в їх позовній заяві. ЦОС найняв виконавцем послуг ТОВ"ЖИТЛОСВІТ". Про всі ці рухи мене, як споживача, ніхто не повідомляв. Власне і тому і найняла представника про що тепер дуже шкодую. Спочатку я сама написала заяву про відміну заочного рішення і тепер читаючи її, дуже шкодую. Бо вона складена не так вже і погано.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Касація. Справа дописувачки Талла
« Reply #34 : 05 Липня 2013, 00:33:19 »

Може хтось з досідчених підкаже, що то за кухня така, що до будинку присосалося аж три "кровосиси" і усі хочуть грошей  >:(
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Касація. Справа дописувачки Талла
« Reply #35 : 05 Липня 2013, 09:48:59 »

Тому-то я і заплуталась у цих всіх визначеннях.


Це нагадує Солом'янский район м. Києва. Ось приклад однієї справи:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8212.0.html
Частину послуг нібито надає КП "Батиївське". Гроші за послуги вимагає ВСП "Батиївський". До суду подає позови КП "Дирекція...". А "суд" їх стягує на користь КП ГІОЦ, який виставляє рахунки.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email