'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Оцініть структуру тарифу і вартість його складових.  (Прочитано 10548 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

Прошу вас дати оцінку  структурі собівартості на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій"

« Останнє редагування: 05 Липня 2011, 10:02:21 від brtpw »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Помоему оценка уже сделана: 0,62грн.
Правда возможно еще + ПДВ ;)
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

Помоему оценка уже сделана: 0,62грн.
Правда возможно еще + ПДВ ;)

Скажіть, ВАВАНчик, ви маєте якесь відношення до питань по житлово-комунальному господарстві чи ви - лише модератор сайту?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Я даже не модератор ;)
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

Я даже не модератор ;)

тоді все зрозуміло, чому ваші пости такі беззмістовні.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

маркіза!


відповідно до зу про  житлово-комунальні послуги, визначені повноваженення виконкому місцевої ради щодо регулювання якості послуг на місцевому рівні.
Цим законом, користуються ОМС, і повинні вони визначити мінімальні послуги, які повині забезпечити якість жк  послуг.

ТОбто структрура, періодичність послуг повинна бути визначена рішенням вашого ОМС (органу місцевого самовррядування). Після цього як це все рішенням визначено... є всі підстави формувти відповідний тариф. читайте закон україни про Житлово-комунальні послуги

тариф на утримання будинку і прибудинкової території повинен бути розрахований по кожному будинку окремо.  потім повинні бути проведені громадські слухання в спосіб визначений статутом територіальної громади., якщо ці слухання пройшли в не спосіб, визначений статутом територіальної громади, то прийнятий тариф ОМСом є не законний.
« Останнє редагування: 09 Травня 2011, 20:04:05 від focus »
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

Дякую focus, я знаю всі ньюанси. Оцінку,яку я хотіла почути?
Чи існує якесь співвідношення  між складовими : ну наприклад, чи не завелика частина адмінвитрат порівняно з іншими складовими?
І ще одне питання: в 2007 році  в нас піднімали тарифи. Відбулись громадські слухання....в приміщенні селищної ради, запросили з ОДА, районної ОДА, управління економіки тощо   і пару людей... В газеті написано, що громадські слухання відбулись на виконкомі селищної ради.  :) Як вам таке???
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Відповіді на Ваше питання дає Порядок формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджений ПКМУ № 529. Алгоритм формування тарифу на утримання будинку по КМУ-529 http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4680.0.html
В цьому ж розділі опубліковані алгоритми формування тарифів на послуги ГВП, ХВП, ЦО.

Інформація про масові порушення при проведенні громадських слухань в Києві (з документами, відеодоказами) знаходиться тут http://gro-za.org/forum/index.php/board,27.0.html
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Дякую focus, я знаю всі ньюанси. Оцінку,яку я хотіла почути?
Чи існує якесь співвідношення  між складовими : ну наприклад, чи не завелика частина адмінвитрат порівняно з іншими складовими?
І ще одне питання: в 2007 році  в нас піднімали тарифи. Відбулись громадські слухання....в приміщенні селищної ради, запросили з ОДА, районної ОДА, управління економіки тощо   і пару людей... В газеті написано, що громадські слухання відбулись на виконкомі селищної ради.  :) Як вам таке???

це філософське питання.....головне, щоб тариф був економічно обгрунтований.... щоб не був, як сказати розрахований з потолку....антимонопольний комітет, цінова інспеція повинні перевіряти обгрунтованість тарифу.Посуті..співвідношень немає...але адміністративні послуги, на мою думку, не впливають на якість послуг, тому їх сюда закладувати не можна.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Прошу вас дати оцінку  Документу, який називається "Структура собівартості на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються в ПП..."


Це не структура, а складові тарифу. Точніше перелік житлово-комунальних послуг та їх
вартість (собівартість). Див. тему:
 Структура тарифу і вартість його складових
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5072.0
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

Прошу вас дати оцінку  Документу, який називається "Структура собівартості на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються в ПП..."


Це не структура, а складові тарифу. Точніше перелік житлово-комунальних послуг та їх
вартість (собівартість). Див. тему:
 Структура тарифу і вартість його складових
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5072.0


Як я розумію, pobedі так само дали спершу такий же документ,як мені, хоча назва в неї "Структура тарифу"....
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

...але адміністративні послуги, на мою думку, не впливають на якість послуг, тому їх сюда закладувати не можна.

як я розумію, в тариф закладаються всі витрати, в т.ч. і адміністративні (утримання апарату управління)?
Чому ви кажете:що їх "сюда закладувати не можна"?
А звідки тоді буде отримувати заробітну плату директор і гол. бухгалтер і бухгалтерія?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Адміністративні витрати в тариф закладаються ("Порядок..." ПКМУ № 529 ).
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email

Я полагаю,что   в тарифы должны закладываться обоснованные(необходимые) , разумные и в допустимых суммах административные  расходы. А не для удовлетворения прихотей и сверх доходов начальства, также впрочем и все иные расходы. Поэтому и получается .что начальник ЖЕКа ездит на 2-х машинах, имеет "дачку" на пару этажей и естественно,что на спецодежду , вентиля ,веник денег уже  не хватает.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Конечно должны быть обоснованные.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email