'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ОСКАРЖЕННЯ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ І ДІЙ СУДДІВ  (Прочитано 60312 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

1) Якщо вважаєте, що рішення вже було виготовлено у вигляді завіреної копії для Вас як позивача, у той саме час, коли його не отримали і лише збираєтесь отримати (після виготовлення) в суді першої інстанції -тоді не вказуйте.
2) Треба підтвердити доказами усі підстави, на які посилаєтесь у скарзі

4) -6) Посилайтесь, якщо тільки не шкода паперу. Щодо суддів АСК потрібно оскаржувати дії усієї колегії, а не лише головуючого.
1. Може я погано розумію, що таке "виготовлення вмотивованого судового рішення". Невже це не друкування і завірення печаткою суду та підписами суддів повного судового рішення (разом з мотивувальною та резолютивною частинами)? Я 30 квітня 2017 року дізнався з ЄДРСР що ця ухвала АСК:
Цитувати
Надіслано судом: не визначено. Зареєстровано: 15.04.2017. Оприлюднено: 20.04.2017.
Дата набрання законної сили: 12.04.2017
Невже АСК міг зареєструвати цю хвалу в ЄДРСР через 3 дні після її прийняття і при цьому не виготовити її? Здається, для реєстрування в ЄДРСР треба надавати копію виготовленого судового рішення? В будь-якому випадку у мене немає інформації та доказів про "зволікання з виготовленням вмотивованого судового рішення".
А як взагалі можуть бути докази такого "зволікання", враховуючи, що в ЦПК немає строку для виготовлення вмотивованого судового рішення?

2. Я мав на увазі наступне. Писати так:
Цитувати
...проігноровано факт наявності головного доказу – постанови Окружного адміністративного суду м. Києва від 21 квітня 2015 року у справі № 826/20330/14 (у якій позивач був третьою особою), що залишена без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 09 червня 2015 року у справі № 826/20330/14, відповідно, відсутні будь-які мотиви відхилення її, як доказу того, що постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (далі – НКРКП) № 650 від 06 червня 2014 року не встановлює тарифи на житлово-комунальні послуги для населення, а встановлює їх лише для виробників цих послуг, а саме – для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (відповідача) і що ця постанова НКРКП взагалі не є нормативно-правовим актом
чи те, що виділено червоним - зайве? Чи все-таки залишити цей фрагмент, бо він ілюструє важливість проігнорованого судами?

5. До речі, пізніше, 05 квітня 2016 року я подавав ще "ЗАЯВУ ПРО ЗМІНУ РОЗМІРУ ПОЗОВНИХ ВИМОГ", де є тільки аргументи щодо цих змін та самі змінені позовні вимоги. Цю заяву також треба подавати, чи це вже зайве (ця заява не є доказом, "що підтверджує викладені у дисциплінарній скарзі відомості")?

7. Рішення адмінсудів у справі №826/20330/14 про незастосування тарифів до споживачів я не додавав до дисциплінарної скарги. Чи треба додати (але вони не є доказом, "що підтверджує викладені у дисциплінарній скарзі відомості")?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

1) Якщо 30.04 вже дізналися про ухвалу АСК, то яким чином будете обгрунтовувати пропуск строку на касаційне оскарження?  :-\ "Вмотивоване" -це повний текст рішення (ухвали), з викладенням мотивувальної частини.
Ви отримали чи не отримали на даний час "вмотивоване" судове рішення (ухвалу) АСК в порядку, передбаченому ЦПК? Від цієї відповіді все й залежить.
2) Там все по суті написано.
5) Подавайте, бо це невід'ємна складова позову.
7) Подавайте, не буде зайвим.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

1) Якщо 30.04 вже дізналися про ухвалу АСК, то яким чином будете обгрунтовувати пропуск строку на касаційне оскарження?  :-\
Це зрозуміло, але я не збираюсь згадувати про ЄДРСР у к/скарзі.
"Вмотивоване" -це повний текст рішення (ухвали), з викладенням мотивувальної частини. Ви отримали чи не отримали на даний час "вмотивоване" судове рішення (ухвалу) АСК в порядку, передбаченому ЦПК? Від цієї відповіді все й залежить.
Не отримав до цих пір.
2) Там все по суті написано.
5) Подавайте, бо це невід'ємна складова позову.
7) Подавайте, не буде зайвим.
Дякую. Але мені все-таки не зрозуміло, чи маю я право наголошувати про
Цитувати
зволікання з виготовленням вмотивованого судового рішення
, бо в мене немає інформації та доказів про це.
Про те, що було
Цитувати
істотне порушення норм процесуального права під час здійснення правосуддя, що унеможливило учасниками судового процесу реалізацію наданих їм процесуальних прав та виконання процесуальних обов’язків
я можу стверджувати, хоч і на маю доказів неотримання ухвали АСК (факт її надсилання повинні доводити ті, хто повинен був її надсилати).

І ще. Якщо залишати виділене червоним (а це відомості про рішення адмінсудів у справі №826/20330/14 про незастосування тарифів до споживачів), то у наступному пункті дисциплінарної скарги треба послатися на ці с/рішення (що підтверджують викладені у дисциплінарній скарзі відомості) - ТАК? (А не тільки навести їх у додатках до скарги).
Чи НІ, бо ці відомості НЕ про наявність у поведінці суддів ознак дисциплінарного проступку?  ???
« Останнє редагування: 20 Липня 2017, 22:02:12 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

До речі, до скарги до Вищої ради правосуддя не треба додавати ЗАВІРЕНІ копії першої та апеляційної судових інстанцій - можна просто копії?  ???
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ви вже по третьому колу питаєте одне й теж. Якщо є суттєві складнощі з питанням елементарної заяви до ВРП -зверніться по безоплатну правову допомогу.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Перепитую, бо в мене немає інформації та доказів про зволікання з виготовленням вмотивованого с/р. Може АСК виготовив вчасно мій екземпляр ухвали і помилково надіслав разом зі справою в Дарницький райсуд, а може і взагалі не виготовив до цих пір. Мені ж треба зважати, що за неправдиву скаргу передбачена відповідальність:
Цитувати
Я обізнаний із тим, що у разі поширення неправдивої інформації мене може бути притягнуто до встановленої законом відповідальності.
Крім того:
Цитувати
У випадку неодноразового подання особою очевидно безпідставних дисциплінарних скарг Вища рада правосуддя має право ухвалити рішення про залишення без розгляду протягом одного року наступних скарг цієї особи. http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1402-19/page5
« Останнє редагування: 21 Липня 2017, 11:59:23 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

До речі, до скарги до Вищої ради правосуддя не треба додавати ЗАВІРЕНІ копії першої та апеляційної судових інстанцій - можна просто копії?  ???
Я не побачив такої вимоги в ЗУ "Про судоустрій і статус суддів":
Цитувати
2. Дисциплінарна скарга подається у письмовій формі та повинна містити такі відомості:
...
4) посилання на фактичні дані (свідчення, докази), що підтверджують зазначені скаржником відомості.
В ЦПК таких вимог до скарг немає також.
А вимоги, які є в постанові Пленуму ВССУ від 14.06.2012  № 10:
Цитувати
Копії оскаржуваних судових рішень, що додаються до касаційної скарги, мають бути підписані та скріплені гербовою печаткою суду згідно з Інструкцією з діловодства в місцевому загальному суді, затвердженою наказом Державної судової адміністрації України від 27 червня 2006 року № 68.
...
В ухвалі суду необхідно навести підстави залишення касаційної скарги без руху та визначити строк для усунення недоліків з урахуванням реальної можливості отримання заявником копії ухвали та виправлення недоліків (зокрема, підписання скарги, подання довіреності, оригіналів документів про сплату судового збору, завірених копій судових рішень)...
стосуються лише касаційної скарги і лише судових рішень. Але ж дисциплінарна скарга - це не менш відповідальний документ, бо він може претендувати навіть на звільнення суддів з посад! То чи можна додавати до дисциплінарної скарги незавірені копії судових рішень - юриспруденція про мовчить?  ???
« Останнє редагування: 21 Липня 2017, 12:56:33 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

До ВРП подаються звичайні світлокопії судових рішень.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Дисциплінарна скарга з проханням накласти дисциплінарні стягнення у вигляді подань про звільнення з посад 4-х суддів-порушників присяги (одна суддя райсуду, решта - судді АСК) направлена до Вищої ради правосуддя...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: ОСКАРЖЕННЯ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ І ДІЙ СУДДІВ
« Reply #54 : 22 Вересня 2017, 21:17:16 »

Дисциплінарна скарга з проханням накласти дисциплінарні стягнення у вигляді подань про звільнення з посад 4-х суддів-порушників присяги (одна суддя райсуду, решта - судді АСК) направлена до Вищої ради правосуддя...
Член другої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Волковицька Наталя Олександрівна
вважає, що ігнорування суддями факту наявності головного доказу та, відповідно, відсутність будь-яких мотивів його відхилення, не є:
Цитувати
умисне або внаслідок недбалості:
   незазначення в судовому рішенні мотивів відхилення аргументів сторін щодо суті спору;
  :o Немає слів!  >:(
« Останнє редагування: 22 Вересня 2017, 21:22:11 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: ОСКАРЖЕННЯ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ І ДІЙ СУДДІВ
« Reply #55 : 27 Вересня 2017, 00:48:29 »

Слова мабуть є, але нецензурні.  :-X Передусім, потрібно викладувати усію цю писанину волковицьких назагал -підсвічувати "діяльність" цих щурів. Головна причина "скороспілості" ухвали -присутність кандидата до нового ВС Антоненко у заяві до ВРП. Інші заяви там не розглядаються багато років. Стосовно подальших дій:
1) Позов до ОАСК до членкіні ВРП Волковицької -про скасування її ухвали, як прийнятої з порушенням вимог процитованого закону. (Можливу ухвалу ОАСК про нечебто порушення підсудності слід оскаржувати також).
2) Заява про злочин Волковицької та суддів, яких вона покриває, до НАБУ та прокуратури м. Києва за ст. ст. 364, 367, 375 КК, яку слід обгрунтувати, що є потерпілим від злочину суддів і Волковицької на конкретну сумму грошів, що не перераховані за рішенням суду, яке очікували та на підставі виснову адмін. суду, який повністю проігноровано. Протягом 10 днів після подачі заяви -оскаржити до Солом'янського (щодо НАБУ) та Печерського (щодо пр-ри Києва) райсудів м. Києві бездіяльність щодо невнесення відомостей про злочини до ЄРДР.
3) Зробити більш акцентовану заяву і подати ще раз до ВРП.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: ОСКАРЖЕННЯ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ І ДІЙ СУДДІВ
« Reply #56 : 27 Вересня 2017, 20:57:25 »

Слова мабуть є, але нецензурні.  :-X Передусім, потрібно викладувати усію цю писанину волковицьких назагал -підсвічувати "діяльність" цих щурів. Головна причина "скороспілості" ухвали -присутність кандидата до нового ВС Антоненко у заяві до ВРП. Інші заяви там не розглядаються багато років. Стосовно подальших дій:
1) Позов до ОАСК до членкіні ВРП Волковицької -про скасування її ухвали, як прийнятої з порушенням вимог процитованого закону. (Можливу ухвалу ОАСК про нечебто порушення підсудності слід оскаржувати також).
2) Заява про злочин Волковицької та суддів, яких вона покриває, до НАБУ та прокуратури м. Києва за ст. ст. 364, 367, 375 КК, яку слід обгрунтувати, що є потерпілим від злочину суддів і Волковицької на конкретну сумму грошів, що не перераховані за рішенням суду, яке очікували та на підставі виснову адмін. суду, який повністю проігноровано. Протягом 10 днів після подачі заяви -оскаржити до Солом'янського (щодо НАБУ) та Печерського (щодо пр-ри Києва) райсудів м. Києві бездіяльність щодо невнесення відомостей про злочини до ЄРДР.
3) Зробити більш акцентовану заяву і подати ще раз до ВРП.
1) Судовий збір за позов до ОАСК на скасування ухвали ВРП буде мені коштувати 640 грн. Ціна питання, яке вже розглядається в судах 2 роки ~500 грн. Тому не бачу сенсу у такому позові.
2) Заяви (до речі - заяви треба подавати одну чи дві?) про злочин написати можна. Однак я не зрозумів - чому у разі невнесення відомостей про злочини до ЄРДР, треба писати скаргу до райсудів? Пошукав в інтернеті відповідь на це питання і ось що я знайшов:
Цитувати
Право на оскарження дій чи бездіяльності слідчого, прокурора на досудовому слідстві регламентовано ст.303 КПК України.

Оскаржувати відмову у внесенні відомостей про злочин до ЄРДР можна як до прокурора, так і до слідчого судді.

Згідно п.1 ст.303 КПК України на досудовому провадженні може бути оскаржена бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення.

Крім цього, згідно п.2 ст.305 КПК України слідчий чи прокурор можуть самостійно скасувати рішення, передбачені пунктами 1, 2, 5 і 6 частини першої статті 303 цього Кодексу, припинити дію чи бездіяльність, які оскаржуються, що тягне за собою закриття провадження за скаргою.

Якщо у внесенні відомостей до ЄРДР відмовив слідчий чи прокурор, то при написанні скарги зазначається саме цей слідчий чи прокурор.

Однак, якщо особа, яка заявляла про злочин отримала лист, підписаний дільничним інспектором міліції чи начальником або заступником начальника міліції, то оскаржити їх відмову в порядку, визначеному КПК неможливо.

Часто слідчі судді першої інстанції відмовляють у задоволенні скарг тільки по тій причині, що зазначений у скарзі суб’єкт оскарження не є суб’єктом, який є відповідальним за прийняття та реєстрацію поданої заяви.

В такому випадку буде доцільним написати скаргу та зазначити в ній вимоги:

1)    Зобовязати орган досудового слідства _____________     прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення злочину до Єдиного реєстру досудових розслідувань та видати мені  пам’ятку про процесуальні права та обовязки.

2)    Зобовязати орган досудового слідства розпочати за цією заявою про вчинення злочину досудове розслідування у формі досудового слідства за вчинення дій, які мають ознаки складу злочину, передбаченого ст.______ Кримінального Кодексу України та повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження та закінчення досудового розслідування вказаного  злочину за ст._____ Кримінального Кодексу України.
http://advokatms.com.ua/yak-oskarzhiti-vidmovu-u-vnesenni-vidomostej-pro-zlochin-do-yedinogo-reyestru-dosudovix-rozsliduvan/
Але ще більше заплутався...  :-\
3) "Більш акцентована заява" до ВРП - це як? Начебто я все чітко написав - див. вкладення:
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: ОСКАРЖЕННЯ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ І ДІЙ СУДДІВ
« Reply #57 : 27 Вересня 2017, 21:10:37 »

Головна причина "скороспілості" ухвали -присутність кандидата до нового ВС Антоненко у заяві до ВРП. Інші заяви там не розглядаються багато років...
Так може є сенс подати скаргу до ВРП тільки на дії судді першої інстанції Цимбал? Наказати хоча б її...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: ОСКАРЖЕННЯ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ І ДІЙ СУДДІВ
« Reply #58 : 28 Вересня 2017, 22:05:46 »

2) Питання щодо заяв про злочин потрібно ставити окремо і у відповідному розділі. Щодо процитованого фрагменту Вам слід задавати питання тому, хто Вас цією цитатою заплутав, а не мені. У КПК чітко викладено порядок та строки оскарження бездіяльності щодо невнесення до ЄРДР.
3) Можна подати той саме текст. Після слів "...не є нормативно-правовим актом" додайте жирним кеглем: "Тим самим в судових рішеннях не зазначені мотиви відхилення моїх аргументів, як позивача, щодо суті спору". Третій абзац (про "виправдане становище") зробить другим та підкреслить в цих абзацах головне.

Щодо Цимбал. Подавати слід на всіх, бо головні порушники сидять саме в АСК і саме на їх реакцію орієнтується перша інстанція.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: ОСКАРЖЕННЯ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ І ДІЙ СУДДІВ
« Reply #59 : 29 Вересня 2017, 11:20:02 »

3) Можна подати той саме текст. Після слів "...не є нормативно-правовим актом" додайте жирним кеглем: "Тим самим в судових рішеннях не зазначені мотиви відхилення моїх аргументів, як позивача, щодо суті спору". Третій абзац (про "виправдане становище") зробить другим та підкреслить в цих абзацах головне.

Щодо Цимбал. Подавати слід на всіх, бо головні порушники сидять саме в АСК і саме на їх реакцію орієнтується перша інстанція.
Подав сьогодні до Верховної ради правосуддя на всіх чотирьох порушників присяги (спроба № 2).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email