'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Як правильно оформити заміну лічильника.  (Прочитано 8068 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановне панство. Прошу, якщо помиляюсь - поправити.

Що маємо.
В квартирі встановлені та опломбовані лічильники ХВП та ГВП 2003 року народження. Повірку не проходили. В будинку послуга "забезпечення рециркуляції в системі ГВП" неналежної якості. Вночі, рано вранці гарячу воду зливаю до 10-15 хвилин. Вдень (інтенсивне водокористування) температура ГВП більш-менш задовільна. КП Чоколівське на мої виклики не з`явялось (викликала на 06 годину ранку). Купу моїх претензій, колективних актів-претензій не визнає. В якості протидії використовують такий маневр: серед дня, без повідомлення дати, відвідують сусідів (по стояку), заміряють у них температуру (53 градуси після зливання набігає), підписують акти. І повідомляють мені:" На Ваш виклик приходили, Вас не було, у сусідів все в нормі".

Що хочу.
Поміняти наявні лічильники на 4-тарифний лічильник ГВП та однотарифний для ХВП типу ЛВ-4Т. І витрати покласти на КП Чоколівське. Хоча б у вигляді переплати за ЖКП в рахунок оплат майбутніх періодів.

Що треба зробити.
Як поміняти лічильник - зрозуміло. Належний виконавець, обладнання, робота, необхідні документи (копія ліцензії, договір, акт демонтажу з старими показниками, акт монтажу з новими показниками). Заява до КП Чоколівськ "Відповідно до ст. 20 ЗУ Про ЖКП прошу взяти лічильник на абонентський облік. Копії документів демонтажу-монтажу додаються".

Як зобов`язати відшкодувати витрати. Чи достатньо одного звернення до КП Чоколівське приблизно такого змісту?
"Виконавець систематично порушує свої обов`язки та надає послуги ГВП неналежної якості. На неодноразові скарги не реагує, на виклики у встановлені в претензіях строки не з`являється, недолік не усуває. Зайняв неконструктивну позицію, заміряючи температуру ГВП в той період доби, коли порушення не спостерігається і підписуючи акти про належну якість послуги з іншими мешканцями. В зв`язку з цим я змушена виконати заміну лічильника на 4-тарифний, для отримання достовірної інформації про реальну температуру води в кранах ГВП. Оскільки вимушені витрати викликані порушеннями КП Чоколівське, пропоную відшкодувати ці витрати поверненням готівкових коштів або врахуванням суми понесених витрат в оплату ЖКП майбутніх періодів. Копії платіжних документів додаються".
Записаний

Володимир

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 33
    • Перегляд профілю

тут опыт у В.И. насколько я понимаю, но основания должны быть иные, в частности то, что стоимость счетчиков, их установка, обслуживание и поверка - должны входить в структуру тарифов квартплаты, соотв. Вам должно быть уменьшено начисление  на подтвержденную сумму. Я могу ошибаться, но В.И. когда-то именно так объяснял мне.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

В плату за обслуговування будинку входять "періодичні демонтаж/транспортування/повірка/монтаж" вже наявних лічильників. Я ж ініціюю встановлення нових лічильників. І питання полягає в тому, як на законних підставах перекласти на КП Чоколівське всі витрати на придбання та перевстановлення лічильника.
« Останнє редагування: 29 Грудня 2010, 19:23:30 від Тетяна Academia »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Що знайдено на сайтах попередниках. Сайт gro-za.io.ua Відповідь на повідомлення gro-za - Київ - Ukraine   2009-08-22 15:21:06
Цитувати
7    gro-za - Київ - Ukraine   2009-08-22 23:07:42   1 год назад
    Платити 300-400 грн. за монтаж лічильника мабуть занадто багато, якщо йдеться про його установку замість існуючих механічних лічильників. Роботи тут, як я вже повідомляв, на три години. Вартість ЛВ-4Т також завищена. Мій варіант лічильника після його завершення можна використати паралельно з існуючими механічними лічильниками для калібрування та пред'явлення претензій щодо неналежної якості ГВП. Протилежна сторона має право спростувати претензію з застосуванням зареєстрованих вимірювальних приладів. Тобто, це буде один з засобів для доказування. Щодо внесення саморобного приладу в державний реєстр - проблематично, хоч приблизно 10 років тому назад мені в одному випадку це вдалося здійснити для 48-канального аналого-цифрового перетворювача в комп'ютерній системі контролю параметрів котельні у м. Кіровограді. Не виключено, що можна буде повторити. Крім того, заміну механічних лічильників електронним можна оформити, як обслуговування і ремонт, тоді всі витрачені кошти увійдуть авансом в майбутні платежі за утримання будинку. Оскільки ситуація з тарифами у м. Києві не врегульована, то в умовах відсутності законних нормативно-правових актів допустимі усі способи захисту прав споживача. Витрачені кошти в умовах вимушеного захисту можна повернути у судовому порядку (і це також мені вдавалося). Наша спільна мета - примусити виконавців ЖКП надавати послуги у точній відповідності з законодавством. Якби це сталося, то додаткові способи захисту були б зайвими.
В заяві до КП Чоколівське: "заміну механічних лічильників електронним можна оформити, як обслуговування і ремонт"...
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email