'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Скасування судового наказу  (Прочитано 5926 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

AlexDR

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю

Всім здоровья!

Випадково дізнався про Видачу судового рішення, яке вже розглянуте та набрало законної сили. Заявник облтеплоенерго, боржниками вказані я та моя дружина, хоча квартира записана на мені. Дізнався, ввівши своє прізвище в реестр справ. Планую подати заяву на скасування судового наказу. Для цього, найближчим часом звернусь до канцелярії суду, щоб довідатись, чи існують стосовно мене судові рішення (офіційно я нічого не отримував), після цього подам заяву, щоб отримати копію судового наказу, копію заяви стягувача, про видачу судового наказу, та доданими до неї документами.

Розумію, що далі потрібно діяти виходячи з того, що я отримаю, але що я маю, зі своєї сторони вже на сьогодні: по сумі, яка вказана в наказі виходить, що перевищений строк позовної давності.
Квартиру я отримав в спадок від матері, ніяких договорів ніколи не підписував. Оплата платежів відбувалась з рахунку моєї дружини через приват 24 але платником вказувалась моя покійна мама, оскільки договір не перепідписувався. Сплачувалось по невеликій сумі кожного місяця, в призначені платежу вказано "За отопление" в графі період оплати вказувалось 01.2018 - 01.2018, а потім, коли форма в приват24 змінилась, то 01.03.2021 - 31.03.2021. Чи продовжує така форма оплати позовний строк?
Записаний

AlexDR

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #1 : 11 Липня 2021, 22:20:26 »

І якщо наказано стягнути всолідарному порядку з мене та дружини заборгованість за спожиті послуги теплопостачання , то заяву на скасування судового наказу потрібно подавати від мене та від дружини, чи достатньо лише від мене, оскільки квартира оформлена на мене? Період за який стягується заборгованність в судовомі наказі не вказаний. В особистому кабінеті в колонці сальдо такої суми немає.
Записаний

AlexD

  • Гість
Re: Скасування судового наказу
« Reply #2 : 12 Липня 2021, 02:46:21 »

Я -  пенсіонер, дружина не працює, бо доглядає хвору маму після інсульту. Ми двічі вижили в протистоянні з Ковідом. Чесно кажучи, грошей не вистачає, і дуже сильно, тому, для нас дуже важливо, щоб зменшити сумму виплати.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #3 : 12 Липня 2021, 11:25:31 »

Алгоритм дій, що плануєте, правильний.
Подавати заяву про скасування СН можна і окремо, і разом.
За чинним ЦПК сам факт подання заяви про скасування СН вже є підставою для скасування цього СН.
Графа "період оплати" не дуже вірно сформульована назва. Було б краще  "період, за який здійснюється оплата". Але, думаю,  проблем зі застосуванням строку позовної давності  бути не повинно.
Можете викласти посилання на ЄДРСР?
Записаний

AlexDR

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #4 : 12 Липня 2021, 13:50:43 »

Ось такі квитанції при оплаті через приват 24
« Останнє редагування: 12 Липня 2021, 13:54:29 від AlexDR »
Записаний

AlexDR

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #5 : 12 Липня 2021, 13:58:15 »

Судовий наказ, який вступив в силу
Записаний

AlexDR

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #6 : 12 Липня 2021, 14:08:03 »

На наш та сусідній будинок стоїть загальний лічильник тепла.
Записаний

AlexDR

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #7 : 13 Липня 2021, 17:29:01 »

Написав заяву в канцелярію суду, щоб надали доступ до матеріалів справи, копію наказу, заяви стягувача та доданих до неї документів. Копію заяви з печаткою залишив собі. Відповіли, що чекати доведеться біля 2-х тижнів, що матеріали вже в архиві. Хоча судовий наказ вступив в силу трохи більше трьох тижнів.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #8 : 14 Липня 2021, 19:01:07 »

Написав заяву в канцелярію суду, щоб надали доступ до матеріалів справи, копію наказу, заяви стягувача та доданих до неї документів. Копію заяви з печаткою залишив собі. Відповіли, що чекати доведеться біля 2-х тижнів, що матеріали вже в архиві. Хоча судовий наказ вступив в силу трохи більше трьох тижнів.

Не виключено, що можуть бути проблеми із скасуванням СН, а саме із відліком строку з якого дізналися про його існування. Тож або скасовуйте СН відразу, там немає особливих проблем. Або днів через 5 знову подайте вже скаргу щодо ненадання матеріалів наказного провадження на ознайомлення, через що порушуються строки на подачу заяви про скасування. Так легше буде поновити строк -зверталися, цікавилися в розумний інтервал, але у строк не отримали того що запитували.
Записаний

AlexDR

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #9 : 16 Липня 2021, 23:28:34 »


Не виключено, що можуть бути проблеми із скасуванням СН, а саме із відліком строку з якого дізналися про його існування. Тож або скасовуйте СН відразу, там немає особливих проблем. Або днів через 5 знову подайте вже скаргу щодо ненадання матеріалів наказного провадження на ознайомлення, через що порушуються строки на подачу заяви про скасування. Так легше буде поновити строк -зверталися, цікавилися в розумний інтервал, але у строк не отримали того що запитували.

Дата набрання законної сили: 15.06.2021
Але ж я не ознайомлений з самим судовим наказом і матеріалами справи. Вважаю, що відліком часу буде саме день отримання мною судовго рішення. На мій погляд саме так в Законі прописано. Чи може я помиляюсь?
Записаний

AlexDR

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #10 : 30 Вересня 2021, 21:10:25 »

Як діяти в такому випадку, коли майже два місяці не розглядається заява на скасування судового наказу? Стоїть відмітка, що призначено склад суду.
Записаний

ams

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 58
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #11 : 01 Жовтня 2021, 10:35:16 »

Цитувати
Як діяти в такому випадку, коли майже два місяці не розглядається заява на скасування судового наказу? Стоїть відмітка, що призначено склад суду.
Доброго дня.
Сходить до суду та запитайте про справу. Мені в канцелярії сказали прийти через 14 днів та дізнатись. Прийшов через 10 днів і рішення надали, хоча в реестрі його не було і теж думав що ще не вирішено питання.
Записаний

AlexDR

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #12 : 01 Жовтня 2021, 14:55:34 »

Дякую за підказку.
Записаний

AlexDR

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 16
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #13 : 14 Жовтня 2021, 17:10:20 »

Вчора дізнався про скасування судового наказу, а сьогодні в поштовій скринці знайшов листа з виконавчої служби, про відкриття виконавчого провадження. І ця постанова була прийнята вже після скасування СН. Що робити в такому випадку: їхати в виконавчу службу з рішенням про скасування СН, чи суд їх сам проінформує? Ми з дружиною зараз на карантині, і не зовсім в нормальному стані, щоб туди їхати. Чи можливо зараз узгодити це питання через інтернет? 
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Скасування судового наказу
« Reply #14 : 14 Жовтня 2021, 18:05:21 »

Подайте заяву з вимогою закрити провадженняі додайте ухвалу суду про скасування СН.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email