'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Приклад супровідного листа-оферти по Постанові 529 та 630  (Прочитано 6405 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Доброго дня,
В цій темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4951.0.html один із форумчан попросив поділитися аргументацією щодо не визначеності тарифів в проектах договорів по Постанові КМУ 529 та 630.
Викладаю супровідні листи, які я направляла на наше КП. Обидва направлялися поштою з різницею в тиждень, цінним листом з повідомлення.
По першому листу (529 Постанова) повідомлення про вручення вже повернулося, по другому (630) ще ні. Відповіді на направлені оферти не надходили.
« Останнє редагування: 04 Липня 2010, 17:17:21 від dar »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Доброго дня,
В цій темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4951.0.html один із форумчан попросив поділитися аргументацією щодо не визначеності тарифів в проектах договорів по Постанові КМУ 529 та 630.
Викладаю супровідні листи, які я направляла на наше КП. Обидва направлялися поштою з різницею в тиждень, цінним листом з повідомлення.
По першому листу (529 Постанова) повідомлення про вручення вже повернулося, по другому (630) ще ні. Відповіді на направлені оферти не надходили.

Ви підготували гарні супровідні листи. Тільки навряд-чи їх зміст дійде до свідомості комунальників. Можна було б вдвічі коротше. Все одно без звернення до суду не обійтися.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А чем ТАКОЙ был хуже?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Як показав мій досвід, гарні та детальні супровідні листи ніхто не читає. Як і короткі. Я в своїх перших офертах ще просила надати документи для заповнення таблиці - алгоритму розрахунку тарифу. Єдина користь з детального звернення - використати у вигляді доказу в судовому засіданні. Та на підставі детального звернення та відписки комунальників витребувати докази в суді (бо добровільно не надають). А після детального звернення можна повторне звернення оформити, як порекомендував Володимир Юрійович.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email