'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Переписка з КП щодо укладення договорів ПКМУ 529 та 630  (Прочитано 5036 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Як я вже  повідомляла тут http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4984.0.html я направила два окремих листи на балансоутримувача будинку КП "Житлосервіс Куренівка".
Обидва направлялися поштою з різницею в тиждень, цінними листами з повідомлення. По оферті ПКМУ 630 ще навіть не повернулось повідомлення про вручення (відправлено 21.06).
08 липня надійла відповідь щодо першої оферти (ПКМУ 529), з якої не зрозуміло  чи погоджуються з пропозицією чи ні.
Чи потрібно ще раз звертатись до КП чи цієї відповіді достатньо для звернення до суду? Як Ви вважаєте.
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Крім того, 21.06 я направила звернення СВП Енергозбут для отримання іноформації щодо постачання тепла за адресою нашого будинку. Я очікувала, що відповідь не буде вичерпною, але СВП взагалі не повідомив ніякої інформації, а відправив до КП.
Як Ви вважаєте звертатись в захист прав споживачів, до КП чи до суду?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Як я вже  повідомляла тут http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4984.0.html я направила два окремих листи на балансоутримувача будинку КП "Житлосервіс Куренівка".
Обидва направлялися поштою з різницею в тиждень, цінними листами з повідомлення. По оферті ПКМУ 630 ще навіть не повернулось повідомлення про вручення (відправлено 21.06).
08 липня надійла відповідь щодо першої оферти (ПКМУ 529), з якої не зрозуміло  чи погоджуються з пропозицією чи ні.
Чи потрібно ще раз звертатись до КП чи цієї відповіді достатньо для звернення до суду? Як Ви вважаєте.

Достатньо. Звертайтеся в суд.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Крім того, 21.06 я направила звернення СВП Енергозбут для отримання іноформації щодо постачання тепла за адресою нашого будинку. Я очікувала, що відповідь не буде вичерпною, але СВП взагалі не повідомив ніякої інформації, а відправив до КП.
Як Ви вважаєте звертатись в захист прав споживачів, до КП чи до суду?
Управління по захисту прав споживачів - нікчемна і безправна організація, підконтрольна КМДА. Звернутися до КП слід було й раніше, але і тепер не пізно. А спір в кінці-кінців доведеться вирішувати у судовому порядку. У позовній заяві визначіть відповідачами Київенерго та КП.
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Дякую!
Буду готувати документи.
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Доброго ранку,
Щодо оферти по ПКМУ 630, то лист на КП Житлосервіс Куренівка (є балансоутримувачем згідно інформації ЖЕК в одному з їх листів до мене) було направлено цінним листом з повідомленням ще 21.06. Представники КП ніяк його не бажали отримувати. Довелося повторно звернутись вже безпосередньо до КП 19.07.
У відповіді вони направляють до КП Служба замовника, як до особи в чию компетенцію ніби-то входить укладення цих договорів. Ніякими документами, звичайно ж, не підкріплено.
Сьогодні о 8 ранку телефонував бухгалтер КП Служба замовника. Питала, коли можна занести (!) договір. Я попросила направити поштою. Виявилось, що поштові послуги КП не оплачує, а працівники вимушені це робити з власної кишені.
Записаний

dar

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 24
    • Перегляд профілю

Після отримання беззмістовної відповіді СВП "Енергозбут" я підготувала 2 аналогічних запити про надання інформації та документів та направила їх 14.07 на КП Житлосервіс "Куренівка" та КП "Служба замовника".
Перші дуже швидко відписались, а другі щось довго думаюсь.
Із відповіді КП Куренівка підтвердилось, що КП Куренівка є балансоутримувачем нашого будинку, в той же час існують якісь договори-доручення між КП Куренівка та КП Служба замовника, згідно яких останній отримує теплову енергію, надає послуги з ГВП та ХВП, підписує всі документи, необхідні для виконання розрахунків, веде бухоблік та звітність.
По суті запиту жодного документу не надано.
Вікторе Іванович, Вам траплялась у Вашій практиці така схема із договорами доручення?
« Останнє редагування: 03 Серпня 2010, 09:10:08 від dar »
Записаний

Stag

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 116
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю

Повеселил эл.адрес предприятия "Жилсервис Куреневка" - kpvakula@ua.fm.
Первые две буквы означают, очевидно, Коммунальное Предприятие, а Вакула  - фамилия теперешнего начальника.
Надо полагать, при смене руководителя вся переписка по эл.почте останется ему на память.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Після отримання беззмістовної відповіді СВП "Енергозбут" я підготувала 2 аналогічних запити про надання інформації та документів та направила їх 14.07 на КП Житлосервіс "Куренівка" та КП "Служба замовника".
Перші дуже швидко відписались, а другі щось довго думаюсь.
Із відповіді КП Куренівка підтвердилось, що КП Куренівка є балансоутримувачем нашого будинку, в той же час існують якісь договори-доручення між КП Куренівка та КП Служба замовника, згідно яких останній отримує теплову енергію, надає послуги з ГВП та ХВП, підписує всі документи, необхідні для виконання розрахунків, веде бухоблік та звітність.
По суті запиту жодного документу не надано.
Вікторе Іванович, Вам траплялась у Вашій практиці така схема із договорами доручення?
Балансоутримувач має право вибирати виконавця послуг для житлового будинку. Ця норма прописана в ЗУ "Про ЖКП" (ст. 29.).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email