'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Призначення субсидій з ЖКП після 1 травня 2017 р.  (Прочитано 25165 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

У мене наприклад є борг перед Комунальним підприємством КП УЖГ http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9787.msg17631.html#msg17631 за період з квітня 2007р. до  01.04.2008р., яке виграло судовий процесс у мене, але не зверталось до виконавчої служби...
То це теж вважається на сьогодні моїм боргом за ЖКП, і на підставі цього мені можуть відмовити в призначенні субсидії?
Якщо  КП УЖГ і всі наступні - це та сама юридична особа, то "борги" перед ними є "боргами" перед виконавцем ЖКП  :-\ Інша справа - чи має значення період, коли вони почали накопичуватись для непризначення субсидії на наступний період?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

У мене наприклад є борг перед Комунальним підприємством КП УЖГ http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9787.msg17631.html#msg17631 за період з квітня 2007р. до  01.04.2008р., яке виграло судовий процесс у мене, але не зверталось до виконавчої служби...
То це теж вважається на сьогодні моїм боргом за ЖКП, і на підставі цього мені можуть відмовити в призначенні субсидії?
Якщо  КП УЖГ і всі наступні - це та сама юридична особа, то "борги" перед ними є "боргами" перед виконавцем ЖКП  :-\ Інша справа - чи має значення період, коли вони почали накопичуватись для непризначення субсидії на наступний період?

КП "Дирекція" Солом"янського району м.Києва є правонаступником КП УЖГ Солом"янського району м. Києва...
Цитувати
Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Солом’янського району м. Києва[тобто КП УЖГ(прим.)] вибуває з виконавчого провадження, а продовження виконавчого провадження на підставі відповідної ухвали суду повинно здійснюватися його правонаступником – Комунальним підприємством "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом'янської районної у м. Києві ради, вул. Соціалістична, 6, м. Київ, 03186, до якого перейшли права та обов’язки балансоутримувача будинку № 4 по вул. Боткіна у м. Києві.
Стягувач – Куля В.І.
http://gro-za.org/story.php?id=30065

Отож мене і цікавить - з якого періода рахувати борги...
« Останнє редагування: 09 Серпня 2017, 21:27:39 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Період постанова не зазначає...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Отож мене і цікавить - з якого періода рахувати борги...
Як на мене, то логічно їх рахувати з місяця, коли Вам перший раз призначили субсидію (навіть якщо її розмір був 0 грн. 0 коп.), бо саме з цього періоду у субсидіанта з'явився обов'язок сплачувати "обов'язковий платіж", а до нього відсутність боргів субсидіанта перед виконавцями ЖКП не було умовою отримання субсидії.
« Останнє редагування: 10 Серпня 2017, 02:00:12 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Отож мене і цікавить - з якого періода рахувати борги...
Як на мене, то логічно їх рахувати з місяця, коли Вам перший раз призначили субсидію (навіть якщо її розмір був 0 грн. 0 коп.), бо саме з цього періоду у субсидіанта з'явився обов'язок сплачувати "обов'язковий платіж", а до нього відсутність боргів субсидіанта перед виконавцями ЖКП не було умовою отримання субсидії.
Я теж так вважаю, що це логічно...
Але як це довести службі, що призначає субсидії?
Написати їм заяву, нехай нададуть відповідь - за який період вони беруть у розрахунок мої борги перед "КП", що в мене є, коли відмовляють в призначенні субсидії, і потім оскаржувати їх рішення про не призначення субсидії?
А які докази в мене є для оскарження?
В змінах до постанови уряду не має ніякого роз"яснення - з якого періоду рахувати борги за ЖКП...
Чи можна в даному випадку застосувати хоча б принцип загального строку позовної давності 3 роки?
До речі, у службі призначення субсидій є комісія, яка начебто повинна розглядати спірні питання, по призначеннях субсидій, але я розмовляв з начальником відділу по призначенню субсидій, і вона мені сказала, що на цю комісію з наявними боргами не варто навіть намагатися потрапити...вони можуть тільки подовжити строк, за який мені можуть  "заднім числом" призначити таки субсидію, у разі погашення мною заборгованості, та у разі поважних причин...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Панове, Вам це "логічно", бо саме так Вам хочеться.
Реально маємо таке:
Цитувати
Після   закінчення   строку   отримання  субсидії  структурні підрозділи  з  питань  соціального  захисту  населення  самостійно здійснюють   розрахунок   субсидії   на наступний   період   для домогосподарств,  які  отримували  субсидію у попередньому періоді (крім  орендарів  житлового  приміщення, осіб, яким субсидія була призначена за зареєстрованим місцем  перебування,  та осіб, які звертаються  за  субсидією на придбання скрапленого газу, твердого та  рідкого  пічного  побутового  палива).  Для  цього  структурні підрозділи   з   питань  соціального  захисту  населення  збирають необхідну  інформацію  у  порядку,  передбаченому пунктом 13 цього Положення,  без  звернення  громадян  і протягом десяти днів після отримання  зазначеної інформації приймають рішення про призначення (непризначення) субсидії  та  інформують про прийняте  рішення громадян.  У  разі  отримання інформації про прострочену понад два місяці  заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний строк не   призначається,   про   що   структурний  підрозділ  з  питань соціального  захисту  населення інформує особу.
Тут не то що період, тут навіть розмір боргу не вказується! Це вже "міністерські" вирішили, що розмір - два і більше місячних платежів. А в нормативному акті вказано "прострочену понад два місяці заборгованість". Що, в перекладі на "людську" мову, означає - наявність боргу (розмір не вказано) строк сплати якого сплив  "понад два місяці"  (тобто 2 місяці + 1 день ) тому.
Якщо зазирнути в історію, то в 1996р. було :
Цитувати
Субсидії   громадянам   надаються   за   умови   пред'явлення розрахункових  книжок,  квитанцій  або  аналогічних документів про фактичну  оплату  житлово-комунальних послуг за попередній період.
Сім'ям,  які  мають  заборгованість платежів за житлово-комунальні послуги,  субсидії  призначаються  за  умови  укладення  угоди між наймачем  (власником) і службою для надання населенню субсидій або надавачем послуг про погашення попередньої заборгованості платежів протягом визначеного періоду, але не більше шести місяців. ( Абзац третій пункту 12 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 31 ( 31-96-п ) від 10.01.96 )
і діяло то до
Цитувати
(  Абзац  третій  втратив  чинність  на підставі Постанови КМ N 626 ( 626-98-п ) від 07.05.98 )
Тобто зараз маємо чергову спробу "вибивання" старих боргів через призначення субсидій.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Це вже "міністерські" вирішили, що розмір - два і більше місячних платежів.
Не знаю нічого про таке. Мені в УПСЗН казали, що якщо прострочена сплата на 2 місяці або більше за ЖКП у розмірі хоч 1 копійки  І вони тут праві.

Тобто зараз маємо чергову спробу "вибивання" старих боргів через призначення субсидій.
Так, але не всіх "старих", а тільки тих, які відносяться до тих виконавців ЖКП, які зараз надають ЖКП:
Цитувати
Для  нарахування  субсидій на запит структурних підрозділів з
питань  соціального  захисту  населення  у п'ятиденний строк з дня
його отримання подаються відомості про:
...
 забезпеченість   громадян  житловою  площею  та  комунальними
послугами  за  формами,  затвердженими  Радою міністрів Автономної
Республіки  Крим, обласними, Київською і Севастопольською міськими
держадміністраціями,  в  яких зазначається вартість послуг у межах
соціальної  норми  житла  та  соціальних  нормативів  користування
комунальними  послугами  в опалювальний і неопалювальний періоди,а
також  сума  простроченої понад два місяці заборгованості з оплати
житлово-комунальних      послуг,      -      підприємствами      -
виробниками/виконавцями житлово-комунальних послуг
;
 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Не знаю нічого про таке.
Зустрічається в різних коментарях... 
Мені в УПСЗН казали, що якщо прострочена сплата на 2 місяці або більше за ЖКП у розмірі хоч 1 копійки  І вони тут праві.
Звісно праві... І я ж про те...
Так, але не всіх "старих", а тільки тих, які відносяться до тих виконавців ЖКП, які зараз надають ЖКП:
Це очевидно. Я й не казав всіх...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тобто зараз маємо чергову спробу "вибивання" старих боргів через призначення субсидій.
Саме так, погоджуюсь...
І як з цим боротись?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тобто зараз маємо чергову спробу "вибивання" старих боргів через призначення субсидій.
Так, але не всіх "старих", а тільки тих, які відносяться до тих виконавців ЖКП, які зараз надають ЖКП:
Цитувати
Для  нарахування  субсидій на запит структурних підрозділів з
питань  соціального  захисту  населення  у п'ятиденний строк з дня
його отримання подаються відомості про:
...
 забезпеченість   громадян  житловою  площею  та  комунальними
послугами  за  формами,  затвердженими  Радою міністрів Автономної
Республіки  Крим, обласними, Київською і Севастопольською міськими
держадміністраціями,  в  яких зазначається вартість послуг у межах
соціальної  норми  житла  та  соціальних  нормативів  користування
комунальними  послугами  в опалювальний і неопалювальний періоди,а
також  сума  простроченої понад два місяці заборгованості з оплати
житлово-комунальних      послуг,      -      підприємствами      -
виробниками/виконавцями житлово-комунальних послуг
;
 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page


А якщо "КП" не було виконавцем послуг ні в минулому, і не є виконавцем послуг і тепер, але мало угоду(господарську як я розумію...) з виконавцем/виробником послуг, і тепер вважає, що я заборгував йому, а не виконавцю послуг, тоді як діяти?
Тобто в моєму випадку "КП" не було виконавцем послуг з(наприклад) постачання гарячої води та тепла, але воно вважає(і подало позов проти мене) що я заборгував йому за тепло та гарячу воду починаючи з 2010 р.
А справжній виконавець/виробник послуг до мене претензій не має, і до відділу призначення субсидій не надавав відомостей про те, що у мене є борг перед ним(виконавцем/виробником послуг)...
Хоча за постановою уряду про надання субсидій, саме виробник/виконавець послуг повинен надавати відомості про заборгованість, а не так званий "балансоутримувач"...
То можливо цей факт і можна якось оскаржити?
Зробити запит до відділу призначення субсидій, з питанням - хто ім надавав відомості про заборгованість згідно п.12 постанови уряду http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page , і якщо вони дадуть відповідь, що відомості їм надавали не виробники і не виконавці послуг, а "КП", так званий "балансоутримувач", то оскаржити не призначення субсидій?
« Останнє редагування: 11 Серпня 2017, 10:38:08 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А якщо "КП" не було виконавцем послуг ні в минулому, і не є виконавцем послуг і тепер, але мало угоду(господарську як я розумію...) з виконавцем/виробником послуг, і тепер вважає, що я заборгував йому, а не виконавцю послуг, тоді як діяти?
Тобто в моєму випадку "КП" не було виконавцем послуг з(наприклад) постачання гарячої води та тепла, але воно вважає(і подало позов проти мене) що я заборгував йому за тепло та гарячу воду починаючи з 2010 р.
А справжній виконавець/виробник послуг до мене претензій не має, і до відділу призначення субсидій не надавав відомостей про те, що у мене є борг перед ним(виконавцем/виробником послуг)...
На чий рахунок Ви повинні сплачувати? До 2014р., з 2014р.?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А якщо "КП" не було виконавцем послуг ні в минулому, і не є виконавцем послуг і тепер, але мало угоду(господарську як я розумію...) з виконавцем/виробником послуг, і тепер вважає, що я заборгував йому, а не виконавцю послуг, тоді як діяти?
Тобто в моєму випадку "КП" не було виконавцем послуг з(наприклад) постачання гарячої води та тепла, але воно вважає(і подало позов проти мене) що я заборгував йому за тепло та гарячу воду починаючи з 2010 р.
А справжній виконавець/виробник послуг до мене претензій не має, і до відділу призначення субсидій не надавав відомостей про те, що у мене є борг перед ним(виконавцем/виробником послуг)...
На чий рахунок Ви повинні сплачувати? До 2014р., з 2014р.?

Борг, що виник до 2014р. я маю сплачувати(на думку "КП" Керуюча компанія" http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9347.0.html ) на користь "Комунального підприємства "Керуюча компанія Соломянського району м.Києва" , яка раніше називалась "КП Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації..." і була перейменована в 2014 р. без зміни ідентифікаційного коду юридичної особи.http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/3189D138E7D0AA36C2257D7B006866F9?OpenDocument
« Останнє редагування: 11 Серпня 2017, 11:05:27 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Зробити запит до відділу призначення субсидій, з питанням - хто ім надавав відомості про заборгованість згідно п.12 постанови уряду http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF/page , і якщо вони дадуть відповідь, що відомості їм надавали не виробники і не виконавці послуг, а "КП", так званий "балансоутримувач", то оскаржити не призначення субсидій?
1. Не п.12, а п. 13...
2. УПСЗН беруть дані з електронної бази (КП ГІОЦ?), ніхто їм нічого не надсилав (у моєму випадку).
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Якщо Ви повинні були сплачувати за ЦО на рахунок КП, а КП сплачувало Київенерго за всіх "оптом", то, звісно, для Київенерго ви не є боржником, а для КП - є.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

А як бути коли "борги" виникли через нечинність тарифів? Роками судитися і не отримувати субсидію?
Погашати безнадійні борги (більше 3 років) щоб отримати подачку?
А як бути потім з перерахунком після визнання тарифів нечинними?
Держава створює собі і споживачам проблеми через тотальну нефаховість керівників різного рівня і це дуже сумно.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email