'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: №2-16307/2010 Скасування нарахувань за утримання та переддоговірний спір  (Прочитано 54535 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Як тоді вирішуються переддоговірні спори? Щось інше пишеться у позовних вимогах?
Для того чтобы решать ЛЮБОЙ спор - нужно четко для себя уяснить в чем он.
В данном случае задача: ПОЛУЧИТЬ ДОГОВОР.
Ну вот ЖЕО его и даст, и задача будет решена. То что это не подходит тебе - это твоя проблема!
Цитувати
Де тоді взяти суму тарифу для оферти?
2 варианта.
1й. "довиднык стеля"
2й. РКМДА 748.
Цитувати
А якщо я просто хочу знати в які кошти виходить утримання будинку? Маю право?
ДА. А смысл? Но если именно в этом смысл суда - то не нужно ничего менять!

Цитувати
Мається на увазі ст. 636 ЦК "Договір на користь третьої особи"? А він тут до чого? Як це узгоджується із вимогами до договору в ЗУ "Про ЖКП"?
да, ошибся.
В ПКМУ 529, 630 в строке "рахунок для коштив" - один из 2х вариантов зачисление на собирательный счет

Цитувати
А якщо мене попередня влаштовує, за винятком двох пунктів, КП ГІОЦ, та необгрунтованих тарифів? Як всеж таки переддоговірні спори вирішуються?
Ну так у тебя ж не переддоговорной спор (по крайней мере пока)
Переведешь в переддоговорной - прийдет к тебе в суд преставитель КП"ПОЦ" - Науменко. Это еще тот "твердый орешек", об него все зубы поломаешь....

ПС: Не слушай В.И.(он неоднократно мне доказывать пытался что этот путь неправильный), бери РКМДА 748, создавай оферту, и начинай реальную борьбу, а не игры в песочнике.
Я с подачи В.И. пол года боролся с ветряными мельницами. Результат = 0 (а может даже отрицательный, ибо теперь мои предыдущие суды аппоненты пробуют использовать как основание для закрытие производства, надеюсь у них не получится ;) )
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

....
А якщо мене попередня влаштовує, за винятком двох пунктів, КП ГІОЦ, та необгрунтованих тарифів? Як всеж таки переддоговірні спори вирішуються?
А вообще, если разобраться по сути, то это почти смешно :)
В типовом договоре (ПКМУ  529/630) не заполнены всего несколько строчек:
1 сторона1
2 адрес1
3 сторона2
4 адрес2
5 тариф
6 счет для зачисления денег
7 срок действия договора
8 срок оплаты
9 сумма пени.

Из них бесспорных 4 (1-4)
Устанавливаемых законом - 2 (8-9)
не принципиальных 1 (7)
Реально спорных 1 (6)
Устанавливаемых(согласуемых) ВО ОМС 1 (5)
ВО - не создан, следовательно он тоже спорный :)

Итого: у тебя спорных 2 из 2х, но тебя все остальное устраивает :)
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

В мене переддоговірний спір. Бо є договір і є протокол розбіжностей. Яким чином у процесі з'явиться представник КП ГІОЦ? В мене до них претензій немає і бути не може. В них до мене теж. Користуватися їх послугами мені не зручно. Розщеплення мені декілька років блокувало платежі за газ, по яких претензій не було. Але мені кажуть, що у Києві платежі проводяться ВИКЛЮЧНО через КП ГІОЦ. Натомість я не бачу ні одного розпорядження КМДА, ні одного договору між балансоутримувачем та уповноваженою особою і т. і., де б була прописана така виключність. От цей факт я і хочу попросити встановити, що ВИКЛЮЧНІСТЬ розрахунків через ГІОЦ відсутня. А законна робота ГІОЦ, чи ні, мене наразі не цікавить, тому не бачу спільних тем для спілкування з їхнім юристом.

Тепер про цілі спору.
  • Встановити реальні витрати на утримання будинку за період позовної давності і їх співвідношення з тарифами за той самий період. В залежності від цього пункту залежить прийняття чи не прийняття мною існуючих тарифів та подальша поведінка
  • Виключення з розрахунку тарифів обслуговування прибудинкової території, як неіснуючої
  • Врегулювання переддоговірного спору щодо оплати послуг через КП ГІОЦ.
  • Визнання незаконним тиском на споживача погроз про відключення електропостачання в разі несплати "боргу" і отримання компенсації за ці погрози.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

А вообще, если разобраться по сути, то это почти смешно :)
...
Итого: у тебя спорных 2 из 2х, но тебя все остальное устраивает :)

А чого тут смішного. Дійсно, так і є. Спірні тариф та спосіб розрахунку. Вирішити ці питання з відповідачем не вдалося. Вирішую в судовому порядку.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

В мене переддоговірний спір. Бо є договір і є протокол розбіжностей.
Протокол различий - это выдумка Кули. ЦК не предусматривает ТАКОГО вида урегулированя спрора. Такое есть только ГК.
По ЦК договор должен быть принят БЕЗОГОВОРОЧНО!. (ст. 642)
Цитувати
Яким чином у процесі з'явиться представник КП ГІОЦ? В мене до них претензій немає і бути не може. В них до мене теж.
По скольку в с/з рассматриваются права и обязанности КП"ПОЦ" - то хош не хош, а нужно его в качестве 3го лица подключать :(
Иначе это основание для отмены решения :(.
Цитувати
Користуватися їх послугами мені не зручно. Розщеплення мені декілька років блокувало платежі за газ, по яких претензій не було. Але мені кажуть, що у Києві платежі проводяться ВИКЛЮЧНО через КП ГІОЦ.
Ну да. Это "фишка " фласти. "Ручная" структура :(.
Цитувати
Натомість я не бачу ні одного розпорядження КМДА
Плоохо смотришь!
Цитувати
, ні одного договору між балансоутримувачем та уповноваженою особою і т. і., де б була прописана така виключність.
договор тебе дадут, он точно есть!
Цитувати
От цей факт я і хочу попросити встановити, що ВИКЛЮЧНІСТЬ розрахунків через ГІОЦ відсутня.
Но они ж тебе дают договор в пользу 3го лица. Вот и будет! 
Цитувати
А законна робота ГІОЦ, чи ні, мене наразі не цікавить, тому не бачу спільних тем для спілкування з їхнім юристом.
уже ответил

Цитувати
Встановити реальні витрати на утримання будинку за період позовної давності і їх співвідношення з тарифами за той самий період. В залежності від цього пункту залежить прийняття чи не прийняття мною існуючих тарифів та подальша поведінка
Ну не приймишь их ты, и что?
Думаешь в с/з когда с тебя деньги будут требовать это когото будет интересовать?
Есть незаконное РКМЛДА- будь добр - ПЛАТИ!

Цитувати
Виключення з розрахунку тарифів обслуговування прибудинкової території, як неіснуючої
В этом есть рациональное зерно, но суды у нас "независимые" - результат будут такой- же (смотри дела степана например)
Цитувати
Врегулювання переддоговірного спору щодо оплати послуг через КП ГІОЦ.
Это их право (ты сам статью ЦК нашел)
Цитувати
Визнання незаконним тиском на споживача погроз про відключення електропостачання в разі несплати "боргу" і отримання компенсації за ці погрози.
это тоже интересно, но суд это просто не заметит (ему так удобнее)

ПС: готов буду признать свою ошибку, если чтото будет не так как я описал!
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Цитувати
Протокол различий - это выдумка Кули. ЦК не предусматривает ТАКОГО вида урегулированя спрора. Такое есть только ГК.
По ЦК договор должен быть принят БЕЗОГОВОРОЧНО!. (ст. 642)
До чого тоді в ЦК ст. 649?
Цитувати
Стаття 649. Вирішення переддоговірних спорів

     1. Розбіжності,  що  виникли  між  сторонами  при   укладенні
договору на підставі правового акта органу державної влади, органу
влади Автономної Республіки Крим,  органу місцевого самоврядування
та в інших випадках, встановлених законом, вирішуються судом.

Цитувати
Плоохо смотришь!
...
договор тебе дадут, он точно есть!
Розпорядження і договір дивився. Вимог ВИКЛЮЧНОСТІ не побачив. Якщо є якесь розпорядження з цими вимогами (законне, чи не законне, байдуже), прохання хоча б його номер повідомити.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Процедура урегулированя преддоговорных споров не предусматривает написание "протокола различий"!

По ЦК: Появился спров - велкам в суд.
По ГК (ГПК): появились разнозгласия, создаем протокол, вторая сторона его расссматривет (связано с необходимостью досудебного урегулирования спора), и если отклоняет - велкам в суд.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Есть еще одно очень принципиальное отлличие.
ПО ГК суд рассматривает ВСЕ преддоговорные споры.
По ЦК только относительно обязательных по закону договоров. А остальные - если не нравятся условия - не заключай!
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Процедура урегулированя преддоговорных споров не предусматривает написание "протокола различий"!

По ЦК: Появился спров - велкам в суд.
По ГК (ГПК): появились разнозгласия, создаем протокол, вторая сторона его расссматривет (связано с необходимостью досудебного урегулирования спора), и если отклоняет - велкам в суд.
Не бачу в своєму випадку принципіальної різниці, є протокол, чи його немає. Договор в суді, розбіжності зафіксовані. Хоча, повторюю питання, цікаво, яким чином зафіксувати наявність розбіжностей по ЦК в такому разі? Відповідь про згоду укласти договір на інших умовах є новою пропозицією. Наступна відповідь про згоду укласти договір на інших умовах теж є новою пропозицією. І далі, по колу. Як все ж таки розбіжності серед цих нових пропозицій зафіксувати і до суду подати?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Блин. Мы или не понимаем друг друга, или...
Я и предлагаю ХОДИТЬ ПО КРУГУ, через суд реально положительного результата (для себя) НЕ ДОБЬЕШЬСЯ!
ПС: не6однократно замечал: отвечаешь на вопрос НЕТ, а в судебном решении написано ДА. Или наоборот. Так им "удобнее" :(
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Блин. Мы или не понимаем друг друга, или...
Так, дійсно не розуміємо. Дивно, начебто намаґаюся чітко формулювати запитання...
Я и предлагаю ХОДИТЬ ПО КРУГУ, через суд реально положительного результата (для себя) НЕ ДОБЬЕШЬСЯ!
ПС: не6однократно замечал: отвечаешь на вопрос НЕТ, а в судебном решении написано ДА. Или наоборот. Так им "удобнее" :(
По колу ходити не буду. Не цікаво. І часу не маю.
Тож наразі у мене залишилося одне питання. Спробую сформулювати його по-іншому.
Договір між мною та КП не був укладений з однієї причини - я відмовився сплачувати через ГІОЦ.
Аргументи КП: В Києві інакше платити не можна. Далі йдуть посилання на певну кількість РКМДА та договори. Читаю відповідні РКМДА - ексклюзиву не бачу. Просто вводиться ще одна, на їх думку зручна, форма оплати комунальних послуг. Так, КП зобов'язані укласти договори з ГІОЦ, але все викладено таким чином, як введення ще однієї послуги. Якщо б, наприклад, колись ввели можливість розрахунків за послуги банківською карткою прямо в ЖЕКу, послідовність кроків була б приблизно такою ж. І такі ж підстави не користуватися іншими формами оплати. Тобто ексклюзиву я не побачив. Якщо він є - прохання мені аргументовано заперечити. Бажано з цитатою відповідного РКМДА.
Ідемо далі. КП посилається на договір з балансоутримувачем. На словах по цьому договору йому заборонено приймати кошти від споживачів напряму. Витребував. В договорі написано:
Цитувати
укласти договір з Комунальним підприємством "Головний інформаційно-обчислювальний центр" на збір, розщеплення та перерахування платежів населення за утримання житлового фонду; протягом 10 днів з моменту підписання актів приймання-передачі будинків письмово інформувати КП ГІОЦ про вибуття або надходження будинків на утримання виконавця
Як бачимо, заборони приймати платежі на свій р/р немає. Витребую ще той договір. Сумніваюся що й там є ексклюзив.
 
Тепер припустимо, що ексклюзиву немає.
В такому разі аргументуючи свою позицію документально підтвердженими незручностями в користуванні послугами КП ГІОЦ, посиланнями на ЗУ "Про захист прав споживачів", тощо, хочу довести незаконність змушення мене, як споживача отримувати послугу розщеплення через КП ГІОЦ.
В данному випадку хочу просити суд:
Визнати договір укладеним з п.7 у наступній редакції:
"7. Плата вноситься на розрахунковий рахунок №26005530115691 Салютне відділення ВАТ КБ «Хрещатик» МФО 300670   код ЄДРПОУ 34967394."

 
Якщо ексклюзив є.
Знімаю позовну вимогу щодо КП ЖЕК про заключення договорів та залучаю балансоутримувача з аналогічною вимогою укласти договір. Маю право, бо свого часу балансоутримувач письмово відмовив мені укладанні такого договору.

В обох випадках хочу просити суд "Визнати незаконним змушення мене, як споживача ЖКП користуватися процедурою розщеплення платежів від якої я не можу відмовитись сплачуючи гроші через КП ГІОЦ".
Якщо ця вимога буде задовільнена, я зможу користуватися нею і надалі.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Процедура урегулированя преддоговорных споров не предусматривает написание "протокола различий"!

По ЦК: Появился спров - велкам в суд.
По ГК (ГПК): появились разнозгласия, создаем протокол, вторая сторона его расссматривет (связано с необходимостью досудебного урегулирования спора), и если отклоняет - велкам в суд.

А чому ніхто не згадує про субсидіарне право. Якщо ГК передбачає протокол розбіжностей, то для вирішення  переддоговірних спорів ніхто не забороняє скористатись субсидіарним правом ( правом застосовувати норми права із іншої галузі) для вирішення питання у цивільних правовідносинах.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

А чому ніхто не згадує про субсидіарне право. Якщо ГК передбачає протокол розбіжностей, то для вирішення  переддоговірних спорів ніхто не забороняє скористатись субсидіарним правом ( правом застосовувати норми права із іншої галузі) для вирішення питання у цивільних правовідносинах.
Дякую, Валентино, не знав. Аналогічна ситуація, наприклад, з визначенням терміну типовий договір, який докладно розписаний в ГК, але не в ЦК.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

....

А чому ніхто не згадує про субсидіарне право. Якщо ГК передбачає протокол розбіжностей, то для вирішення  переддоговірних спорів ніхто не забороняє скористатись субсидіарним правом ....
так проблема ж не в этом!
Проблема в том, что скорее всего результата в итоге не будет!
Я не против "протокола отличий".
Хотите - создавайте.
НО: если Вы готовы к тому, что в итоге суд приймет позицию ответчика - тогда судитесь.
Если нет, то нужно быть готовым к тому, что нужно несколько раз дать ЖЕО свою оферту, и если в течении месяца на последнюю из них не будет ответа, то.... "Дело в шляпе!"
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Цитувати
нужно быть готовым к тому, что нужно несколько раз дать ЖЕО свою оферту, и если в течении месяца на последнюю из них не будет ответа, то.... "Дело в шляпе!"
Нажаль, мій ЖЕК за декілька років не відповів мені тільки одного разу - коли я забув розписатися на заяві.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email