'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Заперечення на позов на рецензію  (Прочитано 30070 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Шановні друзі,
два роки тому з Вашою допомогою, я скасував судовий наказ по нарахуванням ВРЕЖО без договору,
потім (на етапі апелляційного оскарження) відбився від примусового укладання договору в редакції ВРЕЖО.
Зараз настав момент істіни.
ВРЕЖО подав позов по стягенню його нарахувань без договору за 10 років.
Я подав до суду заперечення на позов (вкладення 7_internet.doc)
Суддя по цій справі той самий, що видавав скасований з Вашою допомогою судовий наказ. Знайомий адвокат каже, що це самий безпринципний суддя в місцевому суді (пише рішення які накажуть). Вважаю, що на будь яке його рішення буде апеляційне оскарження.
Прошу Вашої поради - чи має сенс написати клопотання про відвод цього судді, чи краще його не дратувати?
Прошу шановні такаж переглянути мої заперечення і дати Вашу рецензію на них.
« Останнє редагування: 26 Серпня 2012, 18:48:56 від mata »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #1 : 26 Серпня 2012, 12:24:34 »

А чому заперечення "уточнені"? Ви їх вже вдруге подаєте?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #2 : 26 Серпня 2012, 12:37:39 »

"Причесати" заперечення було б бажано. Але як вони вже подані, то чим допомогти?
Викладіть текст позовної заяви. Без неї оцінювати Ваші заперечення важкувато.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #3 : 26 Серпня 2012, 12:38:10 »

Так, я спочатку отримав позов і подав заперечення не маючи права на доступ до матеріалів справи.
Потім отримав доступ до матеріалів судової справи і побачив, що в судовій справі є документі суда, які суперечать моїм запереченням.
Я вказував на порушення ВРЕЖО закону про захист персональних даних. А в матеріалах справи побачив судовий запит на ці данні. Довелось уточнити заперечення, прибравши непринципові порушення ВРЕЖО цього закону.

І я прибрав відсутність у ВРЕЖО доказіва, що він належний балансоутримувач (немає документів про його право власності на будинок, або договору з власником про утримання будинку на балансі ВРЕЖО). В Рішенні МВК вказано, що будинок передається ВРЕЖО в повне господарське відення. Це майже у власність. Тому я  вирішив, що це слабке заперечення і прибрав його.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #4 : 26 Серпня 2012, 13:03:10 »

У мене зараз немає технічної можливості зробити скан з позову.
Позов на пів сторінки:
- ст.67, 68 ЖК УРСР і рулончик нарахувань зо 10 років по статтям - за “Комун.усл” і ст.“Сод.40104”,
- уклав договір,
- частково оплачував тому визнав борг.
- Прошу стягнути.
На кожне речення позову моє заперечення в Запереченнях на позов.
Судове засідання призначено на 26 вересня. Час ще є.

Я зосередив свої заперечення по нарахуванням без договору
на відповіді БТІ що МВК має одноособове право власності на будинок,
я маю право власності на квартиру за адресою,
і на відповіді Держкомзема що "прибудинкова територія" для будинка відсутня.

Ну, .. і на різних помилках ВРЕЖО (брехня суду і неправильне застосування законодавства).
« Останнє редагування: 26 Серпня 2012, 13:38:15 від mata »
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #5 : 26 Серпня 2012, 13:36:17 »

"Причесати" заперечення було б бажано. Але як вони вже подані, то чим допомогти?
....
Якщо потрібно щось слабке виправити, або уточнити, я повинен подати пояснення суду відразу.
Вважаю, що заперечення на позов і пояснення суду будуть реально розглянуті і враховані
не зараз, а на апеляційному оскарженні (погана відозва знайомого адвоката про суддю).
« Останнє редагування: 26 Серпня 2012, 13:41:33 від mata »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #6 : 26 Серпня 2012, 16:31:47 »


Цитувати
Суддя по цій справі той самий, що видавав скасований з Вашою допомогою судовий наказ. Знайомий адвокат каже, що це самий безпринципний суддя в місцевому суді (пише рішення які накажуть). Вважаю, що на будь яке його рішення буде апеляційне оскарження.

заявіть йому відвід на підставі ст 21,20 ЦПК

Цитувати
Суддя,  який брав участь у вирішенні справи в суді  першої ....,інстанції а  так само у новому розгляді її судом першої  інстанції після скасування попереднього рішення

Він уже видав судовий наказ, і не може брати участь у розгляді цього питання. Вважаться, що судовий наказ як форма судового рішення буде суперечити суддівському  внутрішньму переконанню. оскільки він уже раз оцінював докази у справі у порядку наказного провадження. Крім того суддя який видав наказ неможе також розглядати справу про скасування судового наказу в силу ст.11-1 ЦПК(переглядати судове рішення). якщо таке було- то вінт зацікавлений у розгляді справи
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #7 : 26 Серпня 2012, 16:47:45 »

Цитувати
Я зосередив свої заперечення по нарахуванням без договору

добавте, що плата за житлово-комунальні послуги  нарахована з порушенням ст.32 ЗУ про ЖК послуги
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #8 : 26 Серпня 2012, 16:54:00 »

1) Заяву про застосування строку позовної давності слід продублювати окремо, з посиланням на ст. ст. 266, 267 ЦК.
Цитувати
на відповіді БТІ що МВК має одноособове право власності на будинок,
2) Слід подати клопотання про залучення МВК співвідповідачем на підставі ст. 33 ЦПК.
3) Вказати, що "розрахунок боргу" не відповідає ст. 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" - немає дати і місця складання документа; не зазначені зміст та обсяг господарської операції, одиниця виміру господарської операції, отже не містить інформацію, щодо предмета доказування, а тому відповідно до ст.58 ЦПК України є неналежним доказом.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #9 : 26 Серпня 2012, 17:49:53 »

1. Скасовував судовий наказ цього судді -  інший суддя.

2. Клопотання про застосування строку позовної давності відразу подав. Текст у вкладенні 8_internet.doc
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #10 : 26 Серпня 2012, 18:16:15 »

Маю намір подати такий текст клопотання про відвід судді по справі - вкладнення 9_internet.doc
Так підійде?
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #11 : 26 Серпня 2012, 18:22:59 »

2) Слід подати клопотання про залучення МВК співвідповідачем на підставі ст. 33 ЦПК.
     1. Суд  за  клопотанням  позивача,  не  припиняючи   розгляду
справи, замінює первісного відповідача належним відповідачем, якщо
позов пред'явлено  не  до  тієї  особи,  яка  має  відповідати  за
позовом,   або   залучає   до   участі  у  справі  іншу  особу  як
співвідповідача.

Я відповідач по справі тому на таке клопотання не маю права. Це право позивача.
Згодні?
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #12 : 26 Серпня 2012, 18:48:23 »

Цитувати
Я зосередив свої заперечення по нарахуванням без договору

добавте, що плата за житлово-комунальні послуги  нарахована з порушенням ст.32 ЗУ про ЖК послуги
Косвенно я это учел в Запереченнях:
"4. В додатках до позовної заяви знаходиться роздруківка нарахувань по ст.“Комун.усл” і ст.“Сод.40104”, не затверджених ні Постановами №529, №869 КМ України, ні Рішеннями ************ Міськвиконкому. Серед 27(двадцяти семи) видів житлово-комунальних послуг і затверджених для них тарифів на житлово-комунальні послуги, немає і ніколи не було ні тарифа на “Комун.усл”, ні тарифа на “Сод.40104”. А просто нарахування “фіксованої щомісячної квартплати”, не входить до складу наданих житлово-комунальних послуг і тому не створює для відповідача (як для власника квартири)  ніяких обов'язків."

Что касается несоответствия ст.32 ЗУ Про ЖК послуги - спасибо,... вверну это в дебатах или пояснениях суду.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #13 : 26 Серпня 2012, 19:07:13 »

Що стосується відводу судді.
Клопотання я підготував, але маю сумніви щодо нього і прошу дати пояснення.

1. Ст.20, 21 прямо не забороняє участь судді першої інстанції в позовному провадженні, якщо він раніше видав судовий наказ з цього питання.

2. Приймаючи рішення про видачу судового наказу суддя не оцінював докази позивача (це справа позовного провадження) і не мав жодної інформації про аргументи і докази відповіддача.

Чи можна вважати, що суддя видавший судовий наказ,
повторно бере участь в розгляді справи на етапі позовного провадження?
Як Ви вважаєте?
« Останнє редагування: 26 Серпня 2012, 19:08:51 від mata »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Заперечення на позов на рецензію
« Reply #14 : 26 Серпня 2012, 19:36:07 »

читайте http://reyestr.court.gov.ua/Review/19870326

Суддя вже брав участь у справі та оцінював докази у відповідності до ст гл.5 ЦПК тому і видав наказ.
Цитувати
Приймаючи рішення про видачу судового наказу суддя не оцінював докази позивача (це справа позовного провадження) і не мав жодної інформації про аргументи і докази відповіддача.


А якже він визначив заборгованість? у справах наказного провадження немає відповідачів-є стягувач і боржник

Цитувати
За змістом статті 98, пункту 2 частини третьої статті 100, статті 103 ЦПК до заяви про видачу судового наказу додаються оригінали або належним чином завірені копії документів, які підтверджують матеріально-правову вимогу заявника. На такі документи поширюються вимоги статей 58 і 59 ЦПК щодо належності та допустимості доказів.
....
У цьому випадку може бути видано судовий наказ про стягнення не лише суми заборгованості, але й про стягнення індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих на суму заборгованості. Для їх стягнення суду має бути додано документи, що чітко підтверджують їх розрахунок (у тому числі й розрахунок щомісячних нарахувань), при цьому визначений розмір не потребує додаткової оцінки та дослідження у сукупності з іншими доказами.

http://sc.gov.ua/ua/postanovi_za_2011_rik/postanova_vid_23122011_roku_%E2%84%96_14_pro_praktiku_rozgljadu_sudami_zajav_u_porjadku_nakaznogo_provadzhen.htm

отже є  інші   обставини,   які   викликають  сумнів  в об'єктивності та неупередженості судді; (ст 20 ЦПК)
« Останнє редагування: 26 Серпня 2012, 19:38:16 від focus »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email