'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Що робити?  (Прочитано 3163 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна

  • Гість
Що робити?
« : 25 Липня 2010, 15:48:17 »

Листи носять 1-2 рази на місяць з відміткою на конверті коли цей лист відправлений, а відмітки коли цей лист отримало наше поштове відділення немає. На прохання ставити на конвертах відмітку про отримання, отримала відмову, працівники пошти мотивують тим, що їм заборонили ставити штамп отримки. Мені здається, що це не правда, так, як все життя на конвертах було два штампи (відправки і отримки), тільки після того, як замінили всіх робітників пошти почалася ця "катавасія". Порадьте будь-ласка куди звертатися і де шукати правду. Для мене це дуже важливо, так як іноді приходять важливі листи, наприклад повістка в суд, а я її отримую коли цей суд відбувся 2 чи 3 тижні тому без моєї участі.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Що робити?
« Reply #1 : 25 Липня 2010, 17:31:51 »

Листи носять 1-2 рази на місяць з відміткою на конверті коли цей лист відправлений, а відмітки коли цей лист отримало наше поштове відділення немає. На прохання ставити на конвертах відмітку про отримання, отримала відмову, працівники пошти мотивують тим, що їм заборонили ставити штамп отримки. Мені здається, що це не правда, так, як все життя на конвертах було два штампи (відправки і отримки), тільки після того, як замінили всіх робітників пошти почалася ця "катавасія". Порадьте будь-ласка куди звертатися і де шукати правду. Для мене це дуже важливо, так як іноді приходять важливі листи, наприклад повістка в суд, а я її отримую коли цей суд відбувся 2 чи 3 тижні тому без моєї участі.
Ви абсолютно праві, раніше (в СРСР) цього неподобства не було. Запровадила його Укрпошта. І нічого з цим вдіяти простими методами неможливо. Вирішити проблему можна лише у судовому порядку.
Я б Вам порекомендував звернутися до Кабміну з аргументованою скаргою. У разі відписки чи немотивованої відмови - подати на нього адміністративний позов.
Тема, яку Ви підняли, дуже актуальна. Без сумніву, вона зачіпає права та інтереси сотень тисяч громадян України. Якщо будете боротися, прохання повідомляти про подальші події.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Що робити?
« Reply #2 : 25 Липня 2010, 19:48:34 »

Тетяна Іванівна загляньте в Пост. КМУ № 270 за 2009р. для початку.
докладніше не маю зараз часу. а взагалі я Ваше обурення підтримую.
Записаний

Тетяна

  • Гість
Re: Що робити?
« Reply #3 : 25 Липня 2010, 20:29:55 »

Тетяна Іванівна загляньте в Пост. КМУ № 270 за 2009р. для початку.
докладніше не маю зараз часу. а взагалі я Ваше обурення підтримую.
Заглянула я туда, там тільки про відправку говориться, а про отримання простих листів ні слова.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Що робити?
« Reply #4 : 26 Липня 2010, 14:19:41 »

Юріє Васильовичу, це питання підняла інша Тетяна, не я. Але проблема є. Згодна. І мені вона дошкуляє так само...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Що робити?
« Reply #5 : 26 Липня 2010, 20:31:01 »

Юріє Васильовичу, це питання підняла інша Тетяна, не я. Але проблема є. Згодна. І мені вона дошкуляє так само...
Вибачте, через брак часу не розібрався, що там просто Тетяна, думав що у Вас повторилися проблеми з авторізацією. Тай про проблему з поштою Ви колись писали.
От і хвилювася за Вас.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email