'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Укладення договорів з КП  (Прочитано 2328 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Укладення договорів з КП
« : 05 Вересня 2010, 20:15:46 »

Доброго вечора, шановний Вікторе Івановичу! Прошу поради та допомоги.
Згідно відповіді на моє звернення до Солом`янської райдержадміністрації балансоутримувачем будинку де я мешкаю є КП Дирекція, а виконавцем послуг є КП Грушківське. Я звернулась до виконавця з офертами на укладення типових договорів згідно постанов №630 та №529. У відповідь виконавець надіслав свій варіант договору про надання послуг ЦО,ГВП,ХВП, в якому зазначені нові тарифи і зміст не відповідає типовому. Стосовно договору з утримання будинку запропонував звернутися до КП Дирекція.
До договору про надання послуг ЦО,ГВП,ХВП я склала протокол розбіжностей. Отже прошу надати зауваження до протоколу та відповісти на такі питання:
1. в разі відмови виконавця підписати протокол, треба подавати позов на захист прав споживачів житлово-комунальних послуг та про врегулювання переддоговірних спорів;
2. чи варто вдруге звертатися до виконавця з вимогою укласти договір з утримання будинку посилаючись на Статут та п.3.15 договору на утримання житлових будинків від 31.08.2008 р. між виконавцем та балансоутримувачем.
« Останнє редагування: 07 Вересня 2010, 10:03:57 від Світлана »
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Укладення договорів з КП
« Reply #1 : 06 Вересня 2010, 11:30:17 »

Договір від КП
« Останнє редагування: 07 Вересня 2010, 10:04:36 від Світлана »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Укладення договорів з КП
« Reply #2 : 06 Вересня 2010, 12:48:25 »

Доброго вечора, шановний Вікторе Івановичу! Прошу поради та допомоги.
Згідно відповіді на моє звернення до Солом`янської райдержадміністрації балансоутримувачем будинку де я мешкаю є КП Дирекція, а виконавцем послуг є КП Грушківське.  ....
КП "Грушківське" є виконавцем послуг для Замовника - КП "Дирекції ..." на підставі проведеного конкурсу та укладеного договору. Вам необхідно встановлювати договірні відносини з КП "Дирекція ..." - балансоутримувачем будинку відповідно до ст. 29 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги". Слід також зауважити, що КП "Грушківське" не отримує оплату за житлово-комунальні послуги від мешканців, не займається її нарахуванням і не може відповідати перед мешканцями за ЖКП.
Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Укладення договорів з КП
« Reply #3 : 06 Вересня 2010, 18:11:05 »

Лист до КП Дирекція я вже відправила.
Дякую за выдповідь.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email