'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?  (Прочитано 12514 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« : 10 Травня 2011, 11:30:40 »

ХТО Є - "Уповноважена особа балансоутримувача"?
« Останнє редагування: 09 Липня 2011, 10:28:22 від brtpw »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #1 : 10 Травня 2011, 18:06:10 »

Делегирование полномочий.
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #2 : 10 Травня 2011, 18:26:51 »

Делегирование полномочий.

ОМС може  "делегувати повноваження" ...виконавцю?
Яким способом відбувається делегування від балансоутримувача ...."уповноваженій особі"?
« Останнє редагування: 10 Травня 2011, 18:31:37 від brtpw »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #3 : 10 Травня 2011, 18:30:34 »

Кому угодно и как угодно!
(доверенность, договор и т.п.)
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #4 : 10 Травня 2011, 18:32:10 »

Кому угодно и как угодно!
(доверенность, договор и т.п.)

ОМС може  "делегувати повноваження" ...виконавцю?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #5 : 10 Травня 2011, 18:35:53 »

Если ОМС балансодержать - то ДА.
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #6 : 11 Травня 2011, 12:12:00 »

Если ОМС балансодержать - то ДА.

От і вся проблема вирішена! По колу прийшли знов до початку!
А мені толкують на вашому форумі:власник приватної квартири повинен укладати договір на комунальні послуги з балансоутримувачем згідно з ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" з балансоутримувачем!
А там пише: АБО з уповноваженою особою....
ЯКЩО ОМС є балансоутримувачем - і має право уповноважувати виконавця - то відповідно я ОМС зобов'язала власника квартири укладати договір з ПП... :)
Для чого тут ходити кругами?
А мені навіть і мораль почали читали: мовляв, чого ви ще хочете, вам сказано, чим вас не задовольняють відповіді... :-\

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #7 : 11 Травня 2011, 14:35:43 »

Если ОМС балансодержать - то ДА.


От і вся проблема вирішена! По колу прийшли знов до початку!
А мені толкують на вашому форумі:власник приватної квартири повинен укладати договір на комунальні послуги з балансоутримувачем згідно з ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" з балансоутримувачем!
А там пише: АБО з уповноваженою особою....
ЯКЩО ОМС є балансоутримувачем - і має право уповноважувати виконавця - то відповідно я ОМС зобов'язала власника квартири укладати договір з ПП... :)
Для чого тут ходити кругами?
А мені навіть і мораль почали читали: мовляв, чого ви ще хочете, вам сказано, чим вас не задовольняють відповіді... :-\

Не бачу щоб у цій темі Вам читали мораль.  Та і в інших начебто немає.

Якщо Ви мали на увазі це:
Цитувати
Потрібна Вам відповідь вже була надана:
Цитувати
Тетяна Academia від 04 Травень 2011, 19:41:17
Щодо того "з ким укладати договори" за останній час на форумі прокотилось вже кілька бурхливих обговорень.  Питання філософське. Знов-таки, які саме договори Ви маєте намір укладати?
На сьогодні достатньо підготовлена нормативна база для договорів на обслуговування будинків та споруд та прибудинкових територій (ПКМУ № 529), на надання комунальних послуг (ПКМУ № 630), на надання послуг з електропостачання (ПКМУ №1357)та газопостачання (ПКМУ №938).
Щодо договорів на утримання на балансі майна - не зустрічала інформації про успішно укладені та працюючі договори. Нормативно-правову базу сама серйозно не аналізувала, але з відгуків на форумі вона є нежиттєздатною.

Згідно ст. 29 ЗУ Про ЖКП всі договори в багатоквартирних будинках укладаються з балансоутримувачем або уповноваженою ним особою.
В житті - бувають нюанси і їх багато, в кожному конкретному випадку слід аналізувати документи.
Слід звернутись до ОМС з запитом - хто є балансоутримувачем, з ким потрібно укладати які договори, на підставі яких документів (можете витребувати копії).
Щодо призначення ПП виконавцем ЖКП - також можете витребувати документ про його призначення і перевірити його на відповідність Наказу Держжитлокомунгоспу від 25 квітня 2005 року N 60.
У випадку, якщо надані документи прийняті з порушенням норм чинного законодавства - матимете можливість оскаржити і скасувати їх в порядку адміністративного судочинства.

Пропоную Вам опублікувати наявні договори. Отримаєте коментарі щодо їх законності та відповідності ПКМУ 560, 529, 630.


Чомусь Вас вона не задовільнила.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6072.45.html
То це не мораль. Я звернув Вашу увагу на те, що пояснення ВАВАНчика аналогічні  поясненню Т.І. :
Цитувати
Цитувати
ВАВАНчик від 07 Травень 2011, 14:00:37
ДАЮ:
В соответствии с ЗУ про ЖКП договора по ПКМУ 630 и 529 заглючаютсяс БАЛАНСОДЕРЖАТЕЛЕМ или уполномоченным им лицом.
Узнать есть ли последнее поможет только обращение в ОДА или в крайнем случае ОМС. Там же можно узнать на балансе у кого эти дома находятся.
Если уполномеченного НЕТ тогдда к балансодержателю!
ПС: об этом НЕОДНОКРАТНО писалось в этой и других темах.....


Спасибо за ответ.
Вот если бы вы вовремя ответили- вы бы были первым и последним, кто ответил на мой вопрос, и не нужно было бы мне тратить на форуме 8 часов и 20 минут.


Ви висловили образу про потрачений час, хоча відповідь Вам було давно надано.
Ви лавиноподібно тиражуєте питання, не надаючи конкретних даних і ображаєтеся, що відповіді Вам носять загальний характер, бо хочете почути точно ЩО? ДЕ? КОЛИ?
Але ж є речі які Вам потрібно спочатку з`ясовувати у своїх ОМС , Райдержадміністрації, ОДА ... Тільки тоді можна отримати конкретну відповідь на форумі, виклавши всю свою інформацію.
Час інших учасників форуму теж потрібно цінувати.

« Останнє редагування: 14 Липня 2011, 13:05:51 від mirrorer »
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #8 : 12 Травня 2011, 09:38:37 »

Послухайте , шановний Юрій Васильович.
ЯКЩО мені здається, що я не отримала конкретної відповіді - я запитую знову.
Ви радите мені спершу звертатись до органів місцевої влади? Для чого?
Я знаю, що балансоутримувачем мого будинку, в якому я маю приватизовану квартиру є селищна рада.
Ст.29 ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" говорить нам про те. що власник квартири повинен укласти договір з балансоутритувачем (селищною радою в моєму випадку). Однак там є ще слова "уповноважений балансоутримувачем". Я запитала, чи може бути Виконавець - уповноваженим селищною радою  укладати зі мною договір на надання комунальних послуг? ВАВАНчик відповів, що так.
ОТЖЕ, для чого була введена ця стаття 29,яка називається "Особливості укладання договорів у багатоквартирному будинку", однак в ЧОМУ ця особливість полягає??? Якщо всі інші Закони чи постанови кажуть:  виконавець зі споживачем повинен укласти договір.
Ви розумієте хід моїх думок?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #9 : 12 Травня 2011, 10:40:13 »

Какая взаимосвязь между ИСПОЛНИТЕЛЕМ, и УПОЛНОМОЧЕННЫМ лиом?
Точно также уполномоченым могу быть Я! Но исполнителем быть НЕ МОГУ!
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #10 : 12 Травня 2011, 14:16:45 »

Какая взаимосвязь между ИСПОЛНИТЕЛЕМ, и УПОЛНОМОЧЕННЫМ лиом?
Точно также уполномоченым могу быть Я! Но исполнителем быть НЕ МОГУ!

ви ж скзали: Если ОМС балансодержать - то ДА. (тобто, виконавець може уповноважити Виконавця)...питання моє полягає в тому: то в чому тоді ОсОБЛиВІСТЬ 29 статті?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #11 : 12 Травня 2011, 16:15:53 »

ОМС - не есть ИСПОЛНИТЕЛЕМ!
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #12 : 12 Травня 2011, 19:52:13 »

Маркиза, уясните для себя четко какие есть учасники отношений в ЖКП.
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #13 : 13 Травня 2011, 09:39:52 »

Маркиза, уясните для себя четко какие есть учасники отношений в ЖКП.

Уясните мне , пожалуйста, Вы. Пожалуйста.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Хто є "УПОВНОВАЖЕНА особа"?
« Reply #14 : 13 Травня 2011, 12:34:58 »

Шановна Маркіза. По-перше, роздратування та претензії ніколи не сприяють вирішенню будь-яких питань. Тільки доброзичливість , спокійне спілкування дасть позитивні результати.
Тепер по суті питання. Порядок визначення виконавців ЖК послуг, затверджений Наказом Держкомгоспу №60. Викладаю. Щодо балансоутримувача: Селищна рада є суб єктом права комунальної власності територіальної громади Вашого селища. Якщо Ви є власник своєї квартири, то є 2 варіанти:
1. Ви укладаєте договір із селищною радою на утримання Вашого майна ( балансоутримувачем) вашої частки загального та неділимого майна;
 2. Ви укладаєте договір із селищною радою на розподіл витрат по утриманню будинку, споруд та прибудинкової території, як співвласники загального та неділимого майна. Якщо право користування прибудинковою територією не оформлене, то воно знаходиться у комунальній власності територіальної громади,  суб єктом права якої є селищна рада і  утримувати прибудинкову територію (крім елементів благоустрою, якщо вони є) повинна селищна рада із бюджету територіальної громади Вашого селища ( відповідно 322 ст. ЦК України  власник зобов язаний утримувати належне йому майно). Це Ви можете зазначити у договорі про розподіл витрат. Згоду на визначення виконавця також зазначити у договорі ( правда добровільно- примусово, адже кожен окремо не може визначити собі виконавця.  Можливо за своїм бажанням визначити, якщо всі співвласники зберуться і зможуть домовитись щодо бажаного виконавця послуг ( це складно, залежить від відносин сусидів між собою)). Про укладання договорів з виконавцями послуг Ви також можете зазначити у договорі про розподіл витрат із ОМС ( балансоутримувачем комунального майна, як Вашого співвласника по будинку).


http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0541-05
« Останнє редагування: 13 Травня 2011, 12:42:39 від Валентина »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email