'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов Керуючої компанії Печерського р-ну до andrk - Справа № 757/7486/20-ц  (Прочитано 19614 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Доброго дня! За доброю порадою про всяк випадок сьогодні  перевіряв  https://court.gov.ua/fair/    по своєму прізвищу і дізнався про позов проти себе від районної Керуючої компанії щодо "боргу" за ЖКП. Поки що в справі є лише одна ухвала   http://reyestr.court.gov.ua/Review/87729003   про залишення без руху через незавірені копії "доказів". Поки що ніяких даних про надходження до суду "усунутих недоліків" немає. Підкажіть будь ласка, чи маю я право і чи є сенс вже зараз звертатись до цивільної канцелярії суду для вивчення/копіювання матеріалів справи? Чи слід зробити ще щось? Попередньо позивач звертався на ту ж тему за судовим наказом, який було скасовано, тема - тут   https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9963.0
« Останнє редагування: 10 Квітня 2020, 03:09:52 від andrk »
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Сьогодні дізнавіся з https://court.gov.ua/fair/  , що справу вчора було призначено до розгляду на 20 травня. Самої ухвали ще немає в реєстрі, але по можливості прошу перенести тему до цивільних справ, тому що розгляд точно буде, а я відповідно викладатиму в темі все, що від них отримаю (поки що чекаю від суду поштового повідомлення, як я зрозумів, маю отримати копію позовної заяви). Оскільки поки що не маю досвіду судового розгляду у позовному провадженні, буду вдячний за будь-які поради.
« Останнє редагування: 10 Квітня 2020, 02:32:43 від andrk »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Згодом перенесем.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Дякую. Все ще чекаю на появу ухвали в Реєстрі, а тим часом при вивченні ЦПК виникло загальне запитання щодо спрощеного позовного провадженння, бо очікую, що саме його суд намагатиметься застосувати. Ст. 277 ч.2 ЦПК передбачає надання відповідачу строку для заперечень проти спрощеного розгляду, ч.4 цієї статті дає можливість суду задовольнити або ні заяву з запереченням в залежності від її обгрунтованости, а ч.7 не дає застосувати цей механізм якщо справа має розглядатись тільки за спрощеним провадженням. Через це виникають питання - які обгрунтування заперечення можуть бути поважними для суду? чи має справа про борг ЖКП розглядатись виключно у спрощеному провадженні? і наскільки це спрощене провадження на практиці обмежує можливості захисту для відповідача порівняно з загальним?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ухвала про відкриття провадження http://reyestr.court.gov.ua/Review/88687092
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

чи має справа про борг ЖКП розглядатись виключно у спрощеному провадженні?
  Залежить від суми боргу. 
і наскільки це спрощене провадження на практиці обмежує можливості захисту для відповідача порівняно з загальним?
1. У Вас буде менше часу на підготовку, не буде підготовчого засідання. 2. Не буде дебатів. Тому всі Ваші аргументи треба викласти у відзові та у  запереченнях на відповідь на відзив (якщо відповідь буде...).
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

1. У Вас буде менше часу на підготовку
Знайшов у прикінцевих положеннях ЦПК новий пункт 3 щодо поточної ситуації, яким терміни подання відзиву та ін. продовжуються на строк дії карантину. Це означає - останній день карантину + 15 днів?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Це означає - останній день карантину + 15 днів?
Та то було б дуже круто...
Якщо строк закінчується під час карантину, то від подовжується до кінця карантину. І вииниикає птання  який день вважати останнім днем строку? Перший день без карантину? Що б було логічно. Чи останній день карантину? Що не є логічним, але ж подовжено на строк дії карантину... А наступного дня, після його останнього дня дії, карантин вже не діє...
Ще питання  чомку в ЦПКУ нема речення
Цитувати
Строк, який встановлює суд у своєму рішенні, не може бути меншим, ніж строк карантину,  пов′язаного із запобіганням поширення коронавірусної хвороби (COVID-19).."
яке є в КАСУ та ГПКУ?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Подавайте відзив та подавайте клопотання про відкладення розгляду справи у зв’язку з карантинними заходами.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

До розгляду призначено на 20 травня, поки що ця дата є і так після закінчення карантинних заходів, поки карантин офіційно не подовжили на цю дату і далі, хіба можна подавати таке клопотання? адже невідомо, чи подовжать, і якщо так, то на скільки...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

До розгляду призначено на 20 травня, поки що ця дата є і так після закінчення карантинних заходів, поки карантин офіційно не подовжили на цю дату і далі, хіба можна подавати таке клопотання? адже невідомо, чи подовжать, і якщо так, то на скільки...
То я відволікся та відправив не дописавши. Звісно, якщо карантин буде подовжено.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Весь цей час чекав на отримання документів з суду поштою, сьогодні навіть був у поштовому відділенні, де перевірили і сказали, що на моє ім'я нічого не надходило. Вже минуло майже два тижні з дня постановлення ухвали, і  в мене таке відчуття, що вже мав би все отримати. Слід чекати далі, чи краще буде звернутись до канцелярії суду? Я питаю тому, що є дата засідання і не відомо, чи подовжать карантин до цієї дати, і я не певен, що мені залишться час до засідання, аби підготувати якщо не відзив, то принаймні заперечення на відповідь на відзив (якщо така відповідь буде)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Можете подати запит.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Можете подати запит.
Як це робиться? Гуглом знайшов зразок заяви  https://ts.if.court.gov.ua/sud0915/gromadyanam/statements/802062/   , маєте на увазі такий запит?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ні, то інша дія.   
По формі - то заява.   По змісту - в реєстрі випадково натрапив на ухвалу, в супереч ст. ... ЦПКУ на мою адресу копію ухвали з копією позовної заяви з додатками надіслано не було, прошу надати копію ухвали з копією позовної заяви з додатками.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email