'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Встановлення лічильника Архімед. Проблеми.  (Прочитано 18233 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

На сайте банальная опечатка - пропущено слово "вычесть" Фраза правильно звучит "из первой ячейки вычесть показатели второй ячейки, и разницу добавить к холодной воде."
Що там пропущене можна здогадатися... Але ж то не вирішує проблему, знайдену Вами:
Отнимая от общего объема воды скорректированный - получаете ерунду.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Років 10 тому було роз'яснення, що така ліцензія потрібна для нового будіництва. Коли інженерні мережі монтуються в новій будівлі.  А встановлення  лічильників в будинку, що вже експлуатується, є ремонтними роботами, що не потребують  ліцензування. ( Тоді вдалось "посунути" монополіста "міськводоканал", який брав "дурні" гроші за встановлення квартирних лічильників.) На жаль зараз не можу знайти.
Зараз у мене стоїть звичайний лічильник ГВ, який встановлював після повірки я сам, пломб на стиках з трубами немає, виконавець ГВП не має претензій до його показників. Цікаво, якщо я так само сам встановлю новий багатотарифний лічильник "Архімед", виконавець так само не буде мати претензій до його показників?   ::)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цікаво, якщо я так само сам встановлю новий багатотарифний лічильник "Архімед", виконавець так само не буде мати претензій до його показників?
Це питання не до нас...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Написав запит до виконавця ЖКП:
(click to show/hide)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email