'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Действия на вимогу с ДВС з приводу стягнення боргу!!!  (Прочитано 6939 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Чи я правильно все зрозумів?
Зрозуміли вірно. Діяли не дуже вірно.
Потрібно було вимагати від виконавця надання Вам копії постанови про відкриття виконавчого провадження.
Подати заяву про надання постанови про відкриття виконавчого провадження.
Подати заяву на ознайомлення з матеріалами  виконавчого провадження. Ознайомитися. Зробити копії. З'ясувати чи не було часом поновлення строку для пред'явлення виконавчого документу? Якщо поновлення строку не було, скласти і  подати до суду скаргу на дії виконавця з вимогою скасувати постанову, визначити,  що СН вже не підлягає виконанню. І можна було б не скасовувати сам СН. Хай би був, раз виконати його не є можливим.

Стосовно заяви про скасування СН:
1. Аргументів малувато. Можливо для скасування СН і вистачить, та для заперечення можливого потім позову точно не вистачить. Бо 1. відсутність договору не є перешкодою для стягнення боргу, 2. непроживаання у квартирі не є підставою для припинення нарахувань по послугах ЦО та утримання будинку, 3. докази про надання послуги ЦО позивачу надати досить просто.
2. Не зазначено доказової бази для обгрунтування клопотання про поновлення строку на подання заяви про скасування СН.
Записаний

gontarenko

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
  • City: Запорожье
    • Перегляд профілю
    • Email

Написав скаргу в суд на дії держ. виконавця.
Дуже прошу рецензії,
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
ст.ст..4, 6, 17 КАС України, ст.ст.287, 288, 289 КУпАП України
Це не Ваш випадок.
Додайте в перелік більше ст. з ЗУ "Про виконавче провадження" та ст. ЦПКУ 383 - 388
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Назви установ, підприємств, посада та ПІБ виконавця, №№ та дати виконавчіх документів потрібно викладати у повному обсязі.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
, заяв про поновлення строку виконання судового наказу немає.
Судового рішення про поновлення пропущеного строку пред'явлення  судового наказу №335/1425/13-ц від 04 квітня 2013 року, виданого Орджонікідзевським районним судом  міста Запоріжжя, до виконання Стягувачем не надано.

Прохальну частину викласти:
1. Визнати, що виконавчий документ судовий наказ №335/1425/13-ц від 04 квітня 2013 року, виданий  Орджонікідзевським районним судом  міста Запоріжжя про стягнення з ---------- на користь Концерну «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя заборгованості у розмірі 7700 грн. 85 коп., прийняттю до виконавчого провадження з 30 квітня 2014 року не підлягає.
2. Визнати неправомірними дії Головного державного виконавця Орджонікідзевського ВДВС Запорізького МУЮ Берестецької Т.Е. щодо відкриття виконавчого провадження з виконання судового наказу №335/1425/13-ц від 04 квітня 2013 року, виданого Орджонікідзевським районним судом  міста Запоріжжя про стягнення з ---------- на користь Концерну «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя заборгованості у розмірі 7700 грн. 85 коп.
3. Скасувати постанову Головного державного виконавця Орджонікідзевського ВДВС Запорізького МУЮ Берестецької  Т.Е.  від __.__.2015р. № ВП -------- про відкриття виконавчого провадження з виконання судового наказу №335/1425/13-ц від 04 квітня 2013 року, виданого Орджонікідзевським районним судом  міста Запоріжжя про стягнення з ---------- на користь Концерну «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя заборгованості у розмірі 7700 грн. 85 коп.
4. Зобов'язати Головного державного виконавця Орджонікідзевського ВДВС Запорізького МУЮ Берестецьку Т.Е. винести постанову про відмову у відкритті виконавчого провадження з виконання судового наказу №335/1425/13-ц від 04 квітня 2013 року, виданого Орджонікідзевським районним судом  міста Запоріжжя про стягнення з ---------- на користь Концерну «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя заборгованості у розмірі 7700 грн. 85 коп. та повернення виконавчого документу Стягувачу у зв'язку з пропуском  Концерном «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя  встановленого строку пред'явлення  виконавчого документу до виконання.
« Останнє редагування: 09 Листопада 2015, 12:30:33 від Юрій Васильович »
Записаний

gontarenko

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
  • City: Запорожье
    • Перегляд профілю
    • Email

10.11.2015 подал заяву про скасування СН;
20.11.2015 СН суд скасував;
вчора забрав копію з суду, тепер треба віднесті її у ДВС щоб скасували винонавче провадження.
Записаний

gontarenko

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
  • City: Запорожье
    • Перегляд профілю
    • Email

Розумію що далі буде позов від тепломереж.

Згідно поставнови КМУ №630 Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення,
пункт 29. Споживач має право на:

1) зменшення розміру плати у разі:
     тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім'ї  на
підставі  письмової  заяви  споживача та офіційного документа,  що
підтверджує  його/їх  відсутність  (довідка  з  місця  тимчасового
проживання,  роботи,  лікування,  навчання, проходження військової
служби, відбування покарання).

3) несплату вартості послуг за період тимчасової  відсутності
споживача  і  членів  його  сім'ї  (у  разі відключення виконавцем
холодної та  гарячої  води  і  опломбування  запірних  вентилів  у
квартирі  (будинку  садибного  типу) та відновлення надання послуг
шляхом зняття  пломб  за  свій  рахунок  протягом  доби  згідно  з
письмовою заявою;

Також в ЕРРЦ взяв довідку про те що за цією адресою ніхто не зареєстрований.
Чи буде це доказом в суді про те що я не користувався опаленням? А якщо не користався то і сплачцвати немаю защо.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Також в ЕРРЦ взяв довідку про те що за цією адресою ніхто не зареєстрований.
Чи буде це доказом в суді про те що я не користувався опаленням? А якщо не користався то і сплачцвати немаю защо.
Ні не буде. Є дві послуги ( утримання будинку, ЦО)  які споживач отримує незалежно від того чи він зареєстрований у квартирі, чи ні. Саме тому в переліку послуг, надання яких можна припинити опломбувавши запорні вентилі, послуга ЦО відсутня.
Записаний

gontarenko

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
  • City: Запорожье
    • Перегляд профілю
    • Email

А що до зменьшення розміру плати у разі відсутності споживача, то як це розраховується?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А що до зменьшення розміру плати у разі відсутності споживача, то як це розраховується?
Це стосується послуг розмір нарахувань за які здійснюється за нормами споживання (за відсутності лічильників) і залежить від кількості осіб у квартирі. Плата за послугу ЦО не залежить від зареєстрованих осіб, бо, за відсутності лічильника, розмір оплати розраховується залежно ввід опалювальної площі.
Я  Вам підказував,  що у Вас були реальні шанси скасувати постанову у виконавчому провадженню через пропущення Стягувачем строків подання виконавчого документу. Тобто СН залишився б  чинним, але виконати його було б не можливо. Не можливо було б звертатися з позовом чи  отримати новий СН   за той же період. Ви ризикнути вочевидь не схотіли. СН скасовано. Стягувач має можливість протягом 3-х років з дати скасування СН звертатися  з позовом по тим самим  вимогам.
Записаний

gontarenko

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
  • City: Запорожье
    • Перегляд профілю
    • Email

Я просто не знав про те, якщо наказ не скасован та виконати його не можливо, то тепломережі не зможуть подати досуду.
Записаний

gontarenko

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
  • City: Запорожье
    • Перегляд профілю
    • Email

А якщо ухвалу суду про скасування СН не нести до ДВС. А віднести до суду заяву про протиправні дії віконавця, і якщо суд задовільнить мою заяву то віднести до ДВС ії, а виконувач припине виконавче провадження по ції ухвалі.
Можливо зробити так?

Також я вважаю що скасування СН теж не зовсім законне, так як в матеріалах справи є лист зі штемпелем 2012 року, тобто я ніби ії отримував.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Суд направить Ухвалу Стягувачу поштою.
Цитувати
А віднести до суду заяву про протиправні дії віконавця,
А Ви що скаргу на дії виконавця не подавали? Ви ж викладали її на рецензію...   Скаргу можна подати впродовж 10 днів з дати отримання постанови держвиконавця.
Записаний

gontarenko

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
  • City: Запорожье
    • Перегляд профілю
    • Email

Так яж ще не отримав постанову про відкриття ВП в ДВС
Записаний

gontarenko

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
  • City: Запорожье
    • Перегляд профілю
    • Email

Шановний Юрій Васильович, а якщо я наприклад завтра випишусь зі своїй квартири, тобто буду без місця рєєстрації, я так розумію що на мене не зможуть подати до суду, тому що заяви до суду подаються за місцем реєстрації особи боржника, а місце реєстрації боржника тепломережі запрошують у ДМС, а у ДМС на мене інформації не буде.
Чи правильно я це розумію?
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email