'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Домофон (варіант від СПЕКТР)  (Прочитано 32730 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Спектр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 61
  • City: Киев
    • Перегляд профілю

прошу удалить тему



Не обов'язково видаляти. 
Ю.В.
« Останнє редагування: 01 Травня 2014, 11:27:03 від Юрій Васильович »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Є теми по домофонам на Форумі. Наприклад, що слід очікувати від суду:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4513.0.html
Або пошуком по Форуму (оберить пошукову систему).
Записаний

Спектр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 61
  • City: Киев
    • Перегляд профілю

Спасибо, а по поводу застекления крыльца + установка пару дверей - имеют право?
и если вдруг придется физически ломать двери, какую ответственность я могу понести?
« Останнє редагування: 08 Липня 2012, 01:26:00 від Спектр »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Див. ЦК:
Цитувати
Стаття 382. Квартира як об'єкт права власності

     1. Квартирою  є  ізольоване  помешкання  в житловому будинку,
призначене та придатне для постійного у ньому проживання.

     2. Власникам квартири у дво- або багатоквартирному  житловому
будинку  належать  на праві спільної сумісної власності приміщення
загального користування,  опорні конструкції  будинку,  механічне,
електричне, сантехнічне та інше обладнання за межами або всередині
квартири,  яке обслуговує більше однієї квартири, а також споруди,
будівлі,  які  призначені  для  забезпечення потреб усіх власників
квартир, а також власників нежитлових приміщень, які розташовані у
житловому будинку.
А також режим спільної сумісної власності.
Записаний

Спектр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 61
  • City: Киев
    • Перегляд профілю

Как быть с чего начать?  Поставить в известность жэк ? Или дождаться когда застеклят крыльцо и после этого начинать писать письма? А куда писать?
Цитувати
Стаття 382. Квартира як об'єкт права власності
плохо что не указанно куда обращаться, если статью нарушили.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page7?text=%D1%F2%E0%F2%F2%FF+382

подскажите пожалуйста!
« Останнє редагування: 08 Липня 2012, 01:39:21 від Спектр »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Как быть с чего начать?  Поставить в известность жэк ? Или дождаться когда застеклят крыльцо и после этого начинать писать письма? А куда писать?
Цитувати
Стаття 382. Квартира як об'єкт права власності
плохо что не указанно куда обращаться, если статью нарушили.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page7?text=%D1%F2%E0%F2%F2%FF+382

подскажите пожалуйста!

У меня тоже был конфликт с консьержками - одна отказывалась пропускать меня в подьезд, пока я не уплачу ей назначенную ими же (без моего ведома) сумму оплаты за дежурства, хотя я в квартире даже не проживал.
Я же считал, что поскольку у нас в подьезде установлен электронный кодовый замок, то консьержки вообще не нужны.
Написал заявление "Дільничому інспектору МВС" о том, что неизвестные мне лица занимаются незаконной деятельностью в подьезде моего дома(дежурят), и вымагают за это деньги.
Через некоторое время МВС ответило, что провело проверку, и не обнаружило в подьезде моего дома указанных мной лиц.
На самом же деле, одни консьржки после небольшого перерыва(неделя, другая) поменялись на других, но уже эти ко мне никаких претензий не предьявляли.
Не знаю, помогло ли мое заявление, или просто так совпали обстоятельства.
А вообще то заметил, что и МВС, и ЖЕКи очень лояльно относятся к консьержкам, если к ним подаешь жалобы о их деятельности(не законной), то начинают тебя агитировать, что их работа в твоих же интересах, что больше будет порядка в подьезде.
Складывается впечатление, что и МВС и ЖЕКи относятся к консьержкам, как к своим осведомителям.
П.С.
Вспомнилось из "Собачьего сердца" Булгакова, текст мыслей Шарикова, когда он еще был собакой -
Цитувати
"...И дворники с бляхами ухватят меня за ноги и выкинут на телегу...
Дворники из всех пролетариев самая гнусная мразь. Человечьи очистки, низшая категория".

http://ilibrary.ru/text/10/p.1/index.html

« Останнє редагування: 09 Липня 2012, 03:36:11 від stepan »
Записаний

Спектр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 61
  • City: Киев
    • Перегляд профілю

ну подскажите пожалуйста с чего начать?
Записаний

Carlovich

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 103
  • City: Ірпінь
  • Судья, осуждающий невинного, осуждает самого себя.
    • Перегляд профілю

Помогите, новый дом, обслуживает жек житлосервис. Консьержки на содержании жильцов, которые уже не знают как дальше вымогать деньги. Придумали застеклить крыльцо, естественно 90% жителей поддержали инициативу, платить не буду, т.к. проектом не предусмотрено и не удобно это. А потом в планах установить электронный замок и каждый месяц ещё за него деньги трясти. Помогите пожалуйста, что делать и как быть?
Если в один прекрасный день по приходу домой, крыльцо будет закрыто, я имею право взломать физически дверь чтобы попасть в приобретенную за свои деньги квартиру?
90 поддержали?  Конечно, не всегда большинство право. А за электронный замок  плата не такая уж и большая. От электронных замков ВСЕМ выдают ключи. И ломать его не надо.
Мне почему-то кажется что в данной ситуации Вы не правы.
Записаний

Спектр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 61
  • City: Киев
    • Перегляд профілю

да 90 проголосовало, но это ни о чем не говорит, при выборе квартиры - отсутствие домофона для меня был решающий фактор как таковой, а тут удумали и дверей больше и замок электронный. И нас сколько мне известно,даже если бы 99% квартир набрало - все равно нельзя ни то, ни другое делать. Разводят как лохов блин. Очень сомневаюсь что ключи бесплатно выдадут или ещё хуже каждый месяц за них платить не придется, опять же пожарная безопасность. Не страна а зона, одни замки, заборы, надзиратели(консьержки).
« Останнє редагування: 09 Липня 2012, 22:50:22 від Спектр »
Записаний

Carlovich

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 103
  • City: Ірпінь
  • Судья, осуждающий невинного, осуждает самого себя.
    • Перегляд профілю

да 90 проголосовало, но это ни о чем не говорит, при выборе квартиры - отсутствие домофона для меня был решающий фактор как таковой, а тут удумали и дверей больше и замок электронный. И нас сколько мне известно,даже если бы 99% квартир набрало - все равно нельзя ни то, ни другое делать. Разводят как лохов блин. Очень сомневаюсь что ключи бесплатно выдадут или ещё хуже каждый месяц за них платить не придется, опять же пожарная безопасность. Не страна а зона, одни замки, заборы, надзиратели(консьержки).
Живете в обществе - смиритесь с выбором общества.  Хотите жить по своим правилам - поселитесь в собственном (частном) доме. 
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Живете в обществе - смиритесь с выбором общества.  Хотите жить по своим правилам - поселитесь в собственном (частном) доме.
Ща-а-а-ас!
Коли в нас забажили поставити домофон, то балансоутримувач ( після отримання мого попередження, що судитимесь не з фірмою, а саме з балансоутримувачем) поставив умову фірмі - бажаєте отримати дозвіл, домовляйтесь з співвласником.
Тож фірма виконала всі мої умови. Основне - надала безоплатно стільки ключів, скільки мною було заявлено і договір на безоплатну заміну у разі виходу з ладу ( всім безоплатно надають по одному ключу). В тому числі і ключ від другого парадного ( бо я ж співвласник всього будинку, а не тільки свого парадного). Подробиці пошукайте на форумі.
Цитувати
Как быть с чего начать?  Поставить в известность жэк ? Или дождаться когда застеклят крыльцо и после этого начинать писать письма? А куда писать?
Почніть з реєстрації офіційної заяви до балансоутримувача.
Записаний

Спектр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 61
  • City: Киев
    • Перегляд профілю

Юрий Васильевич, подскажите как заявление официальное оформить? Хочу отправить заказным письмом.
Шаблон бы какой нибудь, я переделаю, на ваше одобрение скопирую )
Баланс содержатель  - это жэк?
Записаний

Carlovich

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 103
  • City: Ірпінь
  • Судья, осуждающий невинного, осуждает самого себя.
    • Перегляд профілю

Цитувати
Живете в обществе - смиритесь с выбором общества.  Хотите жить по своим правилам - поселитесь в собственном (частном) доме.
Ща-а-а-ас!
Коли в нас забажили поставити домофон, то балансоутримувач ( після отримання мого попередження, що судитимесь не з фірмою, а саме з балансоутримувачем) поставив умову фірмі - бажаєте отримати дозвіл, домовляйтесь з співвласником.
Тож фірма виконала всі мої умови. Основне - надала безоплатно стільки ключів, скільки мною було заявлено і договір на безоплатну заміну у разі виходу з ладу ( всім безоплатно надають по одному ключу). В тому числі і ключ від другого парадного ( бо я ж співвласник всього будинку, а не тільки свого парадного). Подробиці пошукайте на форумі.
Цитувати
Как быть с чего начать?  Поставить в известность жэк ? Или дождаться когда застеклят крыльцо и после этого начинать писать письма? А куда писать?
Почніть з реєстрації офіційної заяви до балансоутримувача.
Дивна позиція. ВИ ПРОТИ ДОМОФОНА? Я не говорив, що фірма-установник домофона повинна працювати без дозволу і тим більше - обманювати мешканців будинку. З досвіду знаю, що такі фірми працюють відповідально і згоду 50 плюс один офрмляють документально. 90 відсотків ХОЧУТЬ ДОМОФОН, а ОДИН не хоче,  і буде судитися з балансоутримувачем? ОК. Ваше право!
Для початку зясуйте, ЧИ ВІН Є. РЕАЛЬНО, НЕ ФІКТИВНО.  Квартири розпродав. Отже, одноосібного власника будинку вже немає. Далі читайте матеріали форуму, інші по темі балансоутримувачів і зокрема рішення у справі  Тетяни Монтян, хто такий балансоутримувач.
Скаржтеся, якщо не спроможні домовитись і вирішити питання  зі  своїми сусідами по дому, тими, які ХОЧУТЬ ДОМОФОН.
Але кращий шлях, і я в цьому просто переконаний - це ДОМОВИТИСЬ. 
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: Buratino:
Цитувати
З досвіду знаю, що такі фірми працюють відповідально і згоду 50 плюс один офрмляють документально.
Як вони "документально оформлюють" читайте в темі Тетяни Іванівни.
"50 + 1" %  Дозволу не дає.
Цитувати
2. Розпоряджання майном,  що є у спільній сумісній власності, здійснюється за згодою всіх співвласників.
Цитувати
5. Власник не може використовувати право власності  на  шкоду правам,  свободам  та  гідності  громадян,  інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі.
Автор: Buratino:
Цитувати
90 відсотків ХОЧУТЬ ДОМОФОН, а ОДИН не хоче,  і буде судитися з балансоутримувачем? ОК. Ваше право!
Так, це моє право. Скористатися ним не довелось. Питання було вирішене в досудовому порядку. На підставі вище процитованих норм ЦКУ. Взагалі я не був проти того, щоб бажаючі мали домофон (це їх право), я був проти того, щоб тим, хто відмовився від встановлення домофону, ключі надавалися за гроші ( а без ключа не зайдеш, бо функція доступу по коду (кодовий замок) відключена). Бо це обмежувало б доступ мені до моєї особистої власності - квартири, тобто порушувало моє право на користування своєю власністю
Цитувати
1. Правом  власності  є право особи на річ (майно),  яке вона здійснює відповідно до закону за своєю волею,  незалежно від  волі інших осіб.
Цитувати
1. Власникові належать права  володіння,  користування  та розпоряджання своїм майном.
     2. На зміст права власності  не  впливають  місце  проживання власника та місцезнаходження майна.
Цитувати
1. Власник  володіє,  користується,   розпоряджається   своїм майном на власний розсуд.
 3. Усім власникам забезпечуються рівні умови здійснення своїх прав.

Автор: Buratino:
Цитувати
Для початку зясуйте, ЧИ ВІН Є. РЕАЛЬНО, НЕ ФІКТИВНО.  Квартири розпродав. Отже, одноосібного власника будинку вже немає. Далі читайте матеріали форуму, інші по темі балансоутримувачів і зокрема рішення у справі  Тетяни Монтян, хто такий балансоутримувач.
Мені з`ясовувати не потрібно. Я вже давно з балансоутримувачем підтримую нормальні стосунки ( правда деякі працівники балансоутримувача вважають, що я "їх вже дістав"; але то їх проблема, і то тільки деякі). Вже й "ЖЕК"- Виконавець послуги намагається налагодити стосунки і в багатьох питаннях вже діє конструктивно. А був період, коли до "ЖЕКу" я навіть не звертався - зразу претензії до балансоутримувача. А балансоутримувач вже "накручував хвоста" "ЖЕКу".
Матеріали форуму я читаю ще з моменту заснування цього сайту. Раніш читав ( і зараз теж) матеріали сайту-попередника.
Стосовно "РЕАЛЬНО-ФІКТИВНО", то наш балансоутримувач реально ПРАЦЮЄ БІЛЬШ-МЕНШ ЗАДОВІЛЬНО. (Квартири не розпродавав, бо це не його компетенція). Стосовно справи ОСББ "Сердолік" - читайте мої коментарі в тій темі. Якщо балансоутримувач був призначений відповідно до чинного на той час законодавства, то без паредачі коміссійно будинку з балансу на баланс новому балансоутримувачу, він нікуди не зникає.
Автор: Buratino:
Цитувати
Скаржтеся, якщо не спроможні домовитись і вирішити питання  зі  своїми сусідами по дому, тими, які ХОЧУТЬ ДОМОФОН.
Але кращий шлях, і я в цьому просто переконаний - це ДОМОВИТИС
Я не скаржусь. Я доводжу до відома відвідувачів форуму, що я цю проблему вирішив. Домофон мені не потрібен (дурна трата грошей). Задля отримання моєї згоди навстановлення домофону  фірма виконала мої умови. Фірма зі мною ДОМОВИЛАСЬ. ( Навіщо мені сперечатися-домовлятися з сусідами. Це фірма повинна ДОМОВЛЯТИСЬ З КОЖНИМ СПІВВЛАСНИКОМ.) Зараз "активісти" вже плюються,  бо домофон не вирішив проблему "спаму" у поштові скриньки, чистоти в парадному, відвідувань різних агітаторів-сектантів, підвищення тарифу за послугу, проблеми з сплатою за послуги ( міняються рахунки, банки, потрібно ще комісійні сплачувати), тощо. Часто домофон непрацює - ламається, а як працює часто дітвора балується, доводиться зайвий раз реагувати на дзвінки. Ключі ( окрім першого - ОДНОГО) доводиться КУПУВАТИ у фірми, або КОПІЮВАТИ десь, але теж ЗА ГРОШІ.  А до мене родичі і друзі проходять з ключами, бо отримали БЕЗКОШТОВНО ключі всі, хто приходить хоча б раз на місяць.
Тому агітувати мене - справа марна. Я свої права захистив і при цьому інших мешканців ні чиїх прав не порушив.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Юрий Васильевич, подскажите как заявление официальное оформить? Хочу отправить заказным письмом.
Шаблон бы какой нибудь, я переделаю, на ваше одобрение скопирую )
Баланс содержатель  - это жэк?
Заявление можно написать  произвольно. Ссылайтесь на нормы Гражданского ( укр. - цивільного) кодекса. Предварительно изучите сам кодекс. Раздел "Право власності".
"ЖЄК" не обязательно есть балансодержателем. Кто у Вас балансодержатель, а кто исполнитель выясните в местном ОМС (органе местного самоуправления ).
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email