'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: 11 грудня 2007 р. у суді Святошинського району м. Києва буд...  (Прочитано 2015 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

11 грудня 2007 р. у суді Святошинського району м. Києва буде розглядатися справа про адміністративне праворушення, пов\\\'язане з ДТП. Анімаційне відтворення цієї події можна побачити тут:
http://file.oboz.ua/download.php?fid=6654
Угадайте з трьох спроб - хто порушив ПДД?
Ваші відгуки допоможуть встановити істину.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Цей мульфільм відтворюється негайно, якщо у Вас використовується Internet Explorer. Якщо броузер інший, наприклад Opera, то можливо доведеться спочатку зберегти отриманий файл у себе на диску, а потім його відтворити. Обсяг файлу невеликий - трохи більший 1 Мб. Авторські права - Іванов В.С.
Записаний

Алексей

  • Гість

Белая машина и синяя - обе неправильно перекресток проехали. Синяя наехала на двойную, а белая должна была выехать на другую полосу при повороте. И белая еще должна была остановиться перед переходом пешеходным, потому как на нем пешеходы были.



10.5. Поворот необходимо выполнять так, чтобы при выезде с перекрестка проезжих частей транспортное средство не оказалось на полосе встречного движения, а в случае поворота в правую сторону следует двигаться ближе к правому краю проезжей части, кроме случая выезда из перекрестка, где организованно круговое движение, где направление движения определено дорожными знаками или дорожной разметкой или где движение возможно только в одном направлении.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Олексію: цілком з Вами погоджуюся. Єдине, що фізично для синього авто неможливо виїхати для лівого повороту, перетнути дві смуги руху, і вписатися у траєкторію повороту перед пішохідним переходом, не зачепивши крайню праву смугу руху.
Що стосується білого авто, то я налічив аж 13 порушень ПДР, а саме 1.4, 10.1, 10.4, 10.5, 11.4, 12.1, 12.3, 13.1, 13.3, 13.4, 16.2, 16.11, 18.1.
Анімаційний фільм справив враження на суддю, і він відправив справу на дослідування в райвідділ ДАІ.
Що буде далі - повідомлю
Записаний

Тимофій

  • Гість

Мене теж вразило анімаційне відео. В США при розгляді справ про ДТП така практика широко застосовується. Експерти використовують анімаційне відео для доказування вини учасників ДТП. Я думаю, що це буде гарним початком в Україні.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

У мене є кращий варіант цього відео - з коментарями, з варіантом сповільненого зображення. На жаль, розмір файлу великуватий для розміщення в Інеті. Якщо когось зацікавить, можу надати копію. Хай пригодиться.
До речі, учасник ДТП (біла "Шкода-Фабіа") був дуже вражений при демонстрації у суді. Суддя також. Тому ДАІ доведеться проводити експертизу.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email