'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Квартирні прилади обліку тепла та води  (Прочитано 260214 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Roman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 371
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #300 : 02 Лютого 2013, 17:29:02 »

чи потрібен проект для заміни радіатора?
Питання відкрите.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #301 : 04 Лютого 2013, 12:40:01 »

чи потрібен проект для заміни радіатора?
Питання відкрите.

Якщо система з байпасом, або двотрубна вертикальна, або горизонтальна - не потрібно.
Записаний

PV

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 30
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #302 : 17 Червня 2013, 23:37:53 »

На жаль не маю часу виборювати свої права, тому ПРОДАЮ лічильник теплової енергії  ULTRAHEAT UH50 (повірений, з паспортом, працював миенше одного сезону). Телефонуйте 067 611-14-20 або 050 121-43-53.
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #303 : 23 Червня 2014, 21:20:14 »

Скажіть будь-ласка. Як регламентується використання розподілювачів тепла? Що про них каже Укрметртестстандарт?
Що буде, якщо радіатори одного типу, марки та моделі (біметал), але різна кількість секцій (10, 8 і 3)?
Вивчив гілку http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6533.0.html від початку до кінця.
Чи існують багатонакальні квартирні лічильники тепла ?
Записаний

Galeb

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #304 : 02 Липня 2014, 22:51:13 »

Не знаю, как вставить фотку объявления о необходимости поверки счетчиков воды до 1 июля. Киевэнерго включила поверку в тариф, а вот Водоканал... Причем, предлагают это сделать прямо по месту )) Что думаете по этому поводу? заранее спасибо за ответ
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #305 : 03 Липня 2014, 17:04:42 »

Не знаю, как вставить фотку объявления о необходимости поверки счетчиков воды до 1 июля. Киевэнерго включила поверку в тариф, а вот Водоканал... Причем, предлагают это сделать прямо по месту )) Что думаете по этому поводу? заранее спасибо за ответ

А в чем собственно вопрос?
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #306 : 09 Липня 2014, 16:47:59 »

Не знаю, как вставить фотку объявления о необходимости поверки счетчиков воды до 1 июля. Киевэнерго включила поверку в тариф, а вот Водоканал... Причем, предлагают это сделать прямо по месту )) Что думаете по этому поводу? заранее спасибо за ответ
Вы уже заключили прямой договор с Киевэнерго?
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #307 : 14 Липня 2014, 17:05:40 »

На моє запитання ніхто відповіді не знає?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #308 : 16 Липня 2014, 20:10:02 »

Скажіть будь-ласка. Як регламентується використання розподілювачів тепла? Що про них каже Укрметртестстандарт?
Що буде, якщо радіатори одного типу, марки та моделі (біметал), але різна кількість секцій (10, 8 і 3)?
Вивчив гілку http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6533.0.html від початку до кінця.
Чи існують багатонакальні квартирні лічильники тепла ?


Див. цю тему з коментарем Засновника:
Цитувати
Відповідаю - не термостат, а термоклапан. А можна регулюючий/відсікаючий вентиль. Ніхто не забороняє. Навіть підтримує постанова КМУ від 27 листопада 1995 р. № 947 "Про Програму поетапного оснащення наявного житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води і  теплової енергії на 1996 - 2007 рок", яку я вже цитував.
Щодо юридичного обґрунтування - воно також було надане. "Дозволене (для фізичних осіб) усе, що не заборонене". На відміну від суб'єктів владних повноважень, яким "заборонене все, що не дозволене".

http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4646.5
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #309 : 16 Липня 2014, 20:53:14 »

На моє запитання ніхто відповіді не знає?
Якщо різна кількість секцій, то доведеться застосовувати корегуючі коефіціенти. Це ускладнить розрахунки. Це посилює супротив теплопостачальника у взятті на облік квартирного лічильника. Але це є можливим.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #310 : 17 Липня 2014, 15:10:06 »

Скажіть будь-ласка. Як регламентується використання розподілювачів тепла? Що про них каже Укрметртестстандарт?
Що буде, якщо радіатори одного типу, марки та моделі (біметал), але різна кількість секцій (10, 8 і 3)?
Вивчив гілку http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6533.0.html від початку до кінця.
Чи існують багатонакальні квартирні лічильники тепла ?


Конструктивно теплолічильник складається із власне вимірювача (розходоміра і 2-х температурних датчиків) та електронного вираховувача. Власне вираховувачі ("тепловычислители") є багатоканальні.
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #311 : 17 Липня 2014, 18:21:55 »

На моє запитання ніхто відповіді не знає?
Якщо різна кількість секцій, то доведеться застосовувати корегуючі коефіціенти. Це ускладнить розрахунки. Це посилює супротив теплопостачальника у взятті на облік квартирного лічильника. Але це є можливим.
Доведеться перераховувати на кількість секцій, я вірно розумію?
Де я можу знайти методики розрахунку?
Чи могли б ви викласти десь паспорт такого розподілювача?

Завчасно дякую!
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #312 : 20 Липня 2014, 18:26:17 »


На моє запитання ніхто відповіді не знає?

Якщо різна кількість секцій, то доведеться застосовувати корегуючі коефіціенти. Це ускладнить розрахунки. Це посилює супротив теплопостачальника у взятті на облік квартирного лічильника. Але це є можливим.

Доведеться перераховувати на кількість секцій, я вірно розумію?
Де я можу знайти методики розрахунку?
Чи могли б ви викласти десь паспорт такого розподілювача?

Завчасно дякую!


Ознайомтесь із темою Складання FAQ ( рекомендацій) по встановленню квартирних лічильників тепла http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6533.0.html.
Паспорта на теплорозподілювач ви не знайдете - штука імпортна, а "паспорт" це совкове поняття (хоч і вимагається за нашою НТД).

З вненсенням змін у відповідне законодавство (договори приєднання тощо) і визнанням виконавцем послуг із теплопостачання Київенерго, ІМХО, узаконення квартирних теплолічильників на вертикальну розводку буде проблематично, допоки не змінять підходи квартирного обліку ТЕ (ну хоч би по аналогії з РФ)
« Останнє редагування: 20 Липня 2014, 18:35:15 від Valery »
Записаний

_NemO_

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 46
    • Перегляд профілю
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #313 : 25 Липня 2014, 12:53:35 »

Ознайомтесь із темою Складання FAQ ( рекомендацій) по встановленню квартирних лічильників тепла http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6533.0.html.

Так, я її прочитав кілька разів.
Я розумію, що для населення "разрешено все что не запрещено".
Однак:
 - Розподілювачі не є засобами вимірювальної техніки та не є приладами комерційного обліку
 - Показники розподілювачів впливають на результуючу цифру спожитого тепла
Мені не зрозуміло, чому КП чи Київенерго (в майбутньому, після укладення прямих договорів, процесс вже розпочато) повинні враховувати такі показники, які частково отримані за допомогою обладнання що не є ЗВТ та приладами комерційного обліку?

Я з цього питання звертався до однієї київскьої фірми, вони обіцяли на початку серпня надати інформацію щодо сертифікації розподілювачів. Вони хочуть в порядку експерименту обладнати ними кілька будинків.
Записаний

LS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 13
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Квартирні прилади обліку тепла та води
« Reply #314 : 07 Вересня 2014, 13:34:24 »

Ознайомтесь із темою Складання FAQ ( рекомендацій) по встановленню квартирних лічильників тепла http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6533.0.html.

Так, я її прочитав кілька разів.
Я розумію, що для населення "разрешено все что не запрещено".
Однак:
 - Розподілювачі не є засобами вимірювальної техніки та не є приладами комерційного обліку
 - Показники розподілювачів впливають на результуючу цифру спожитого тепла
Мені не зрозуміло, чому КП чи Київенерго (в майбутньому, після укладення прямих договорів, процесс вже розпочато) повинні враховувати такі показники, які частково отримані за допомогою обладнання що не є ЗВТ та приладами комерційного обліку?

Я з цього питання звертався до однієї київскьої фірми, вони обіцяли на початку серпня надати інформацію щодо сертифікації розподілювачів. Вони хочуть в порядку експерименту обладнати ними кілька будинків.


Як можливо зв'язатися з київською фірмою за інформацією щодо сертифікації розподілювачів?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email