'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Как правильно начать платить ЖЭКу?  (Прочитано 23257 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Господа,
кто знает как оплачивать по вновь заключенному договору, что-бы не повлиять на срок исковой давности?
У меня 10 лет неплатежей без договора и я решил заключить договор и начатьплатить им. Они подготовили договор, я написал протокол разногласий.
Звонил в ЖЭК, говорят они подавали на меня в суд - им отказали и они подписали протокол разногласий по договору со мной.
Я звонил глав.буху ЖЭКа, она говорит - новый лицевой счет открыть нельзя, два договора в одном л.сч нельзя, назначение платежа в ее программе ведения л.сч. не предусмотрено. Списать долг нельзя, перенести нельзя.
Так получается я щас подпишу договор, заплачу первый платеж, тем самым признаю долг за 10 лет и они снова подадут в суд?
Это шо капкан?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #1 : 08 Лютого 2011, 18:33:09 »

В договоре есть счет на который платить? (не от КП ПОЦ!)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #2 : 08 Лютого 2011, 18:44:10 »

Була рекомендація досвідчених учасників з цього приводу. В кожному розрахунковому документі зазначаєте - за який період здійснюєте оплату. Наприклад, "за лютий 2011 р."
І ніякий борг не визнається. Додатково можете надіслати обслуговуючій організації листа з заявою: "Борг за .... не визнаю, оплачувати не буду". Чи щось подібне.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #3 : 08 Лютого 2011, 18:51:41 »

!!!!!СТОП!!!!! (олени стоп собаки :) )
....Звонил в ЖЭК, говорят они подавали на меня в суд - им отказали ....
А есть ли у Вас это судебное решение?
Если нету., то обратитесь в суд, пусть Вам выдадут копию...
ОЧЕНЬ НАДА!
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #4 : 08 Лютого 2011, 18:53:21 »

Т.И. , не спешите, пусть человек про счет ЖЕО отпишется!
Ибо как известно, если платить на счет ПОЦа, то потом и могут наступить ТЕ последствия о которых говорит автор!
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #5 : 09 Лютого 2011, 04:35:17 »

Может и вправду
в оба экземпляра договора и в оба экзмпляра протокола разногласий перед своей подписью напишу:
"Борг нарахований до 9.01.11 не визнаю. Ніякі платежі на особовий рахунок№ ..... не можуть бути використані як визнання, або для погашення боргу нарахованному до 9.01.11. Договір з протоколом розбіжностей від 11.01.11
мій Підпис".
???
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #6 : 09 Лютого 2011, 15:45:00 »

Т.И. , не спешите, пусть человек про счет ЖЕО отпишется!
Ибо как известно, если платить на счет ПОЦа, то потом и могут наступить ТЕ последствия о которых говорит автор!
Шановний mata! Номер рахунку для оплати - це важлива обставина. Опублікуйте свій договір і свій протокол розбіжностей. Дуже може бути, що Ви підписали ту саму обманку, яку наші КП підсовують майже всім мешканцям Києва. З рахунками неналежного отримувача. В такому випадку всі Ваші "оплати за ЖКП" такими не будуть. А будуть лише добровільною благодійною допомогою київським шахраям від влади.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #7 : 09 Лютого 2011, 15:45:58 »

Может и вправду
в оба экземпляра договора и в оба экзмпляра протокола разногласий перед своей подписью напишу:
"Борг нарахований до 9.01.11 не визнаю. Ніякі платежі на особовий рахунок№ ..... не можуть бути використані як визнання, або для погашення боргу нарахованному до 9.01.11. Договір з протоколом розбіжностей від 11.01.11
мій Підпис".
???
Цього мало. Ви повинні зазначати в платіжному документі, за який період здійснюєте оплату.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #8 : 09 Лютого 2011, 16:59:26 »

Вот протокол разногласий. Они его согласовали и я его сдал вместе с договором.
В самом договоре в поле Додаткові умови в своем и ихнем экземпляре написал тот текст, о котором Выше говорил.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #9 : 09 Лютого 2011, 17:04:23 »

Извините не тот выложил протокол. То был первый вариант, а подписали они вот этот:
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #10 : 09 Лютого 2011, 17:13:51 »

Вот протокол разногласий. Они его согласовали и я его сдал вместе с договором.
В самом договоре в поле Додаткові умови в своем и ихнем экземпляре написал тот текст, о котором Выше говорил.
Будь ласка, давайте більш коректно ставитись до термінів. "ЖЭК" - це контора в державі, якої уже 20 років як немає. Хто такі "вони"? Щодо того, які юридичні особи мають право укладати договори на ЖКП з мешканцями багатоквартирних будинків в Києві. Це питання досить нетривіальне.
Будь ласка, опублікуйте скан-копію договору (особисті дані за необхідності можете закреслити). Тоді можна буде Вам порадити щось більш конкретне.

Ще раз щодо позову до суду. Вважаю, що і для Вас, і для цієї спільноти буде корисним, якщо Ви зможете відвідати районний суд, довідатись про наявність позову до вас, отримати та опублікувати на сайті копію судового рішення (ухвала про відмову відкрити провадження, чи відмова від суд. наказу, чи, може, й рішення суду)

НАданої зараз інформації недостатньо. Невідомо, які рахунки для оплати прописані в тексті договору. Це дуже важливо.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #11 : 09 Лютого 2011, 17:15:33 »

Додивилась. Запоріжжя. Вітаю.
Проблема Києва - в існуванні незаконно створеного КП ГІОЦ КМДА, на рахунки якого вимагають перераховувати кошти киян за ЖКП. Також київська районна влада полюбляє понастворювати безліч КП, з яких одні послуги надають, другі оплату вимагають, треті просто ні за що не відповідають. Хто з них повинен бути стороною в договорах на ЖКП - звичайній людині  без пів-літри не розібратись. :) Це місцеві особливості.
« Останнє редагування: 09 Лютого 2011, 17:21:31 від Тетяна Academia »
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #12 : 09 Лютого 2011, 17:16:26 »

Оговорка о непризнании долга и запрет использовать мои платежи в качестве признания начислений, сделанных до подписания договора - это важный момент.
    Глав.бух ЖЭКа заявила, что в ее программе не предусмотрено поле назначение платежа. Поэтому ни номер договора, ни период оплаты она вносить не сможет. Правда это или нет неважно. Главное, что она может это сделать. И выдать под судебный приказ свою табулеграмку с моим платежом в качестве признания долга. Я видел не одно судебное решение где сказано - Отсутствие договора не освобождает от оплаты потребленных ЖК услуг и кроме того ответчик провел платежи чем признал долг.
Но если на приеме платежей позволят, то я конечно буду указывать в платежках период оплаты - на всякий случай.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #13 : 09 Лютого 2011, 17:18:16 »

З чим вітаєте? Щось негаразд?
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #14 : 09 Лютого 2011, 17:24:06 »

ЖЭК - это условно. Контора называется ВРЕЖО, договор подписывает и держит у себя ЖЭУ и естье ще какой-то Единый расчетный центр. Но люди и привычки все теже. Всем на все начхать. Помещений много почти все пустые. Когда не прийди все на оперативке.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email