'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Как правильно начать платить ЖЭКу?  (Прочитано 23247 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #30 : 10 Лютого 2011, 16:56:22 »

Я через НАДРЫ прогоняю в среднем 5000 грн./мес. С зачслением денех никаких проблем, но единственная проблема: деньги доходят на 3й день.
ПС: говорят что в Ощадбанке они приходят через неделю, а то и позже :( (часто просят платить через что угодно, но только не через о/б, ибо от них деньги идууууууууууууууууууууууууууууууууут........ ДОЛГО).
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #31 : 11 Лютого 2011, 17:27:21 »

Но если на приеме платежей позволят, то я конечно буду указывать в платежках период оплаты - на всякий случай.
Якщо період, за який сплачені кошти не буде вказаний, вони підуть у сплату боргу. Якщо період буде вказаний - скоріше за все, також будуть зараховуватись як сплата боргу. Але, коли буде судовий розгляд, при наявності квітанцій з датами Ви зможете довести, що Ви не борг платили, а сплачували послуги за вказаний період. Якщо квітанцій з датами не буде - Ви безсумнівно будете сплачувати борг. Десь на цьому сайті бачив судові рішення з цього приводу.
100%. Я в аналогічній ситуації спробував платити на рахунок "КП УЖГ" - вони ВСЕ зарахували винятково за "обслуговування будинку та прибудинкової території". Потім в черговому повідомленні від КП ГІОЦ мій борг зменшився точно на суму, яку я перевів на рахунок КП УЖГ, хоча в квитанціях я писав, за який період я сплачую!

Зараз влада хоче таки ввести пеню 0,1% за кожен день прострочки від суми боргу. При цьому (УВАГА!) - сумарна сума пені на буде перевищувати 100% ! А це означає, що 1-м роком позовної давності вже не обійдеться (за рік набігає тільки 20% від річної суми боргу)!
« Останнє редагування: 11 Лютого 2011, 17:28:58 від Олександр »
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #32 : 11 Лютого 2011, 18:06:02 »

З приводу пені я ще таку річ зробив. Зареєстрував у ЖЕКу та у балансоутримувача заяви, що готовий оплачувати деякі послуги навіть без договору але на рахунок відповідного КП. По ЖЕКу це вийшли всі послуги крім утримання прибудинкової території. По балансоутримувачу, це тариф на тепло і холодну воду з постанов НКРЕ, та вартість підігріву води. Пояснив, що суми, які я готовий платити відрізняються від існуючих тарифів, тому вони не можуть сплачуватись через ГІОЦ, бо будуть спотворені розщепленням. Різницю між цими сумами і тарифами КМДА обіцяв сплатити як тільки тарифи КМДА будуть визнані дійсними в судовому порядку. Якщо тарифи КМДА будуть визнані дійсними обіцяв сплатити і пеню на цю різницю. Просив надати рахунок КП для сплати і попередив, що у разі ненадання такого рахунку витрати з обслуговування боргу(пеня) будуть сплачуватися самим КП. Наразі від ЖЕКу вже отримав усну відмову надати такий рахунок. Письмової відмови я не дочекаюся, але для суду в мене вже є доказ, що більша частина заборгованості створена не з моєї вини, а з вини КП. Від балансоутримувача відповіді ще немає. Чекаю.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #33 : 11 Лютого 2011, 19:40:28 »

З приводу пені я ще таку річ зробив. Зареєстрував у ЖЕКу та у балансоутримувача заяви, що готовий оплачувати деякі послуги навіть без договору але на рахунок відповідного КП. По ЖЕКу це вийшли всі послуги крім утримання прибудинкової території. По балансоутримувачу, це тариф на тепло і холодну воду з постанов НКРЕ, та вартість підігріву води. Пояснив, що суми, які я готовий платити відрізняються від існуючих тарифів, тому вони не можуть сплачуватись через ГІОЦ, бо будуть спотворені розщепленням. Різницю між цими сумами і тарифами КМДА обіцяв сплатити як тільки тарифи КМДА будуть визнані дійсними в судовому порядку. Якщо тарифи КМДА будуть визнані дійсними обіцяв сплатити і пеню на цю різницю. Просив надати рахунок КП для сплати і попередив, що у разі ненадання такого рахунку витрати з обслуговування боргу(пеня) будуть сплачуватися самим КП. Наразі від ЖЕКу вже отримав усну відмову надати такий рахунок. Письмової відмови я не дочекаюся, але для суду в мене вже є доказ, що більша частина заборгованості створена не з моєї вини, а з вини КП. Від балансоутримувача відповіді ще немає. Чекаю.
Андрію, Ви усвідомлюєте, що в умовах, коли вся судова влада повністю залежна від президента, ми в судах об'єктивності не знайдемо? А пеня тим часом буде накопичуватись 1000 днів за кожен місяць заборгованості! Не будьте наївним. На жаль, для нас залишається єдиний вихід -  почати платити за місяці, по яким буде нараховуватись пеня. Причому вже не принципово - на рахунок КП ГІОЦ, чи на рахунок КП УЖГ. Головне - писати у платіжці місяць, за який сплачуються кошти.
Не виключено, що КП УЖГ не буде подавати в суд за минулий борг, який через три роки сплине. А подадуть - доказом того, що борг не погашався й будуть квитанції...

Просто треба владу міняти, але боротися з кримінально-олігархично-гебістскою мафією можна тільки кардинальними методами, як в медицині з нежиттю - шляхом відсікання голови...
« Останнє редагування: 11 Лютого 2011, 19:44:04 від Олександр »
Записаний

Леслі

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 91
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #34 : 11 Лютого 2011, 20:09:58 »

Андрію, Ви усвідомлюєте, що в умовах, коли вся судова влада повністю залежна від президента, ми в судах об'єктивності не знайдемо? А пеня тим часом буде накопичуватись 1000 днів за кожен місяць заборгованості! Не будьте наївним. На жаль, для нас залишається єдиний вихід -  почати платити за місяці, по яким буде нараховуватись пеня. Причому вже не принципово - на рахунок КП ГІОЦ, чи на рахунок КП УЖГ. Головне - писати у платіжці місяць, за який сплачуються кошти.
Не виключено, що КП УЖГ не буде подавати в суд за минулий борг, який через три роки сплине. А подадуть - доказом того, що борг не погашався й будуть квитанції...

Просто треба владу міняти, але боротися з кримінально-олігархично-гебістскою мафією можна тільки кардинальними методами, як в медицині з нежиттю - шляхом відсікання голови...
Для відвідувача форуму Олександр. Попередження - порушення вимог реєстраційної угоди. Сайт створений виключно з метою сприяння захисту прав людини і громадянина юридичними методами. В тому числі судовими.
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #35 : 11 Лютого 2011, 20:26:30 »

Андрію, Ви усвідомлюєте, що в умовах, коли вся судова влада повністю залежна від президента, ми в судах об'єктивності не знайдемо? А пеня тим часом буде накопичуватись 1000 днів за кожен місяць заборгованості! Не будьте наївним. На жаль, для нас залишається єдиний вихід -  почати платити за місяці, по яким буде нараховуватись пеня. Причому вже не принципово - на рахунок КП ГІОЦ, чи на рахунок КП УЖГ. Головне - писати у платіжці місяць, за який сплачуються кошти.
Не виключено, що КП УЖГ не буде подавати в суд за минулий борг, який через три роки сплине. А подадуть - доказом того, що борг не погашався й будуть квитанції...

Просто треба владу міняти, але боротися з кримінально-олігархично-гебістскою мафією можна тільки кардинальними методами, як в медицині з нежиттю - шляхом відсікання голови...
Для відвідувача форуму Олександр. Попередження - порушення вимог реєстраційної угоди. Сайт створений виключно з метою сприяння захисту прав людини і громадянина юридичними методами. В тому числі судовими.
Дякую за попередження. На жаль, юридичні методи в Україні тепер діють вибірково. Тому сайт стає "іграшкою для дорослих". На жаль...  :(
Записаний

Леслі

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 91
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #36 : 11 Лютого 2011, 21:23:29 »

Андрію, Ви усвідомлюєте, що в умовах, коли вся судова влада повністю залежна від президента, ми в судах об'єктивності не знайдемо? А пеня тим часом буде накопичуватись 1000 днів за кожен місяць заборгованості! Не будьте наївним. На жаль, для нас залишається єдиний вихід -  почати платити за місяці, по яким буде нараховуватись пеня. Причому вже не принципово - на рахунок КП ГІОЦ, чи на рахунок КП УЖГ. Головне - писати у платіжці місяць, за який сплачуються кошти.
Не виключено, що КП УЖГ не буде подавати в суд за минулий борг, який через три роки сплине. А подадуть - доказом того, що борг не погашався й будуть квитанції...

Просто треба владу міняти, але боротися з кримінально-олігархично-гебістскою мафією можна тільки кардинальними методами, як в медицині з нежиттю - шляхом відсікання голови...
Для відвідувача форуму Олександр. Попередження - порушення вимог реєстраційної угоди. Сайт створений виключно з метою сприяння захисту прав людини і громадянина юридичними методами. В тому числі судовими.
Дякую за попередження. На жаль, юридичні методи в Україні тепер діють вибірково. Тому сайт стає "іграшкою для дорослих". На жаль...  :(
Друге попередження. Якщо Вас не влаштовують реєстраційна угода чи напрямок діяльності цього сайту, Ви маєте всі можливості створювати власні ресурси. І там відстоювати власні засоби захисту прав людини і громадянина.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #37 : 11 Лютого 2011, 22:07:40 »

Если я заплачу по договору за текущий месяц и укажу это в платежке, а ЖЭК все равно зачислит этот платеж в погашение начислений сделанных 10 лет назад, то
и сорвется срок исковой давности и каждый месяц будет накручиваться долг плюс пеня.
Господа, это мясорубка.
Так что ж делать?
Получается и после заключения договора нельзя платить пока ЖЭК не подаст в суд?
Можно ли как-то гарантировать, что при оплате будет
Мухи отдельно, котлеты отдельно.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #38 : 11 Лютого 2011, 22:27:22 »

В нашій країні гарантувати нічого не можна.
Якщо хтось хоче щось зараховувати - Ви ніяк цьому не перешкодите. Якщо хтось захоче звернутись за позовом або за наказом - він це зробить.
Якщо у ВАс укладений договір і на розрахункових документах Ви зазначаєте за який період оплата, то у випадку судового спору у ВАс будуть докази. Належні.

Якщо Ви вирішили відстоювати свої права - то пересидіти в кущах не вдасться. Судовий процес рано чи пізно буде. Тільки що буде на цьому процесі - питання. Цивільні спори розглядаються на засадах змагальності сторін. І тоді вже зіграють і договір з Вашим застереженням, і надані Вами копії платіжних документів з Вашою позначкою про період, за який зроблена оплата.

Тому не переймайтесь і не накручуйте себе.
І все буде до-о-обре
Для кожного з нас   :)


Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #39 : 11 Лютого 2011, 23:49:40 »

На жаль, юридичні методи в Україні тепер діють вибірково. Тому сайт стає "іграшкою для дорослих". На жаль...  :(
Юридичні методи завжди діяли вибірково. Але є люди які навчилися результативно діяти в умовах цієї вибірковості. Ці люди довели, що таку вибірковість у сфері ЖКП у більшості випадків спричиняє незнання споживачами своїх прав, обов'язків і невміння користуватися елементарними методами юридичного самозахисту. Саме це і зацікавило мене в цьому ресурсі. Після вивчення матеріалів сайту я зміг, користуючись цією інформацією досягти певних результатів. Дописувачі форуму ведуть не один судовий процес. Погіршення ситуації з судами, наскільки мені відомо, не реєструється. Якщо буде погіршення - ми тут першими будемо про це знати :).
 А Ви що радите? Повстання готувати ;D? От це вже стовідсотково іграшка. Я собі на мить уявив структуру форуму, який займається підготовкою повстання ;). Десь навіть книжка в мене була "Занимательная пиротехника"  :).
Цитувати
Еще французский химик Марселен Бертло (1827-1907) установил, что разложение дымного пороха сопровождается комбинацией дополнительных реакций, на направление которых огромное значение оказывает давление реагирующей массы.
...
skip (много формул)
...
Поджечь такую смесь можно каплей концентрированной серной кислоты.
Кстати, русский царь Александр II лично принял участие в испытаниях этого состава вместе с народовольцами, но так и не успел его одобрить.

...

В медицинской практике в качестве сердечно-сосудистого средства нитроглицерин, по-видимому, стал применяться после того, как его изобретатель с болью в сердце понял, что жить остался случайно.
Це дійсно несумісно із структурою даного ресурсу, на що і вказав шановний адміністратор. Я взагалі сумніваюся що форум це правильна структура для такої мети.
« Останнє редагування: 12 Лютого 2011, 00:07:57 від Андрій »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #40 : 12 Лютого 2011, 02:42:03 »

Після вивчення матеріалів сайту я зміг, користуючись цією інформацією досягти певних результатів.
Навіть досягнення Віктора Івановича  - це "сизифів труд". Причому кожен раз, коли змінюються тарифи, треба перезаключати договори. Тобто, треба ЖИТИ судами. Це нормально? Я вчений і якщо я буду цим займатися роками і десятиліттями, то хто буде займатися наукою? Я сплю по 4-5 годин, часу і сил не вистачає ні на що інше. Що це за країна, в якій кожен мешканець повинен судитись з комунальщиками?
Мабуть "щось не гаразд у консерваторії" (с) Жванецький.

А Ви що радите? Повстання готувати ;D ? От це вже стовідсотково іграшка. Я собі на мить уявив структуру форуму, який займається підготовкою повстання ;) ... Я взагалі сумніваюся що форум це правильна структура для такої мети.
Для початку - імпічмент нелегитимній, корумпованій владі. Це правовий шлях. (Підкреслено - для адміністратора.)
А щодо ваших сумнівів, то Ви що - не слідкуєте за подіями в Єгипті? Там саме так і вийшло все. Назву форуму всі знають, не буду рекламувати. Мубараку і 300-м загиблим, думаю це не здалося "іграшкою"...

У кожного свої можливості і свої таланти, свій шлях. І це правильно. Але владу шулерів, які зневажають право і конституцію, судовими процесами не здолаєшь, бо неможливо виграти у шулера, граючі за правилами, які змінюються під час гри. І практика це доводить. ККД таких дій ~ 0,00001%.

Ця влада нас, громадян України ВЖЕ ПЕРЕГРАЛА. Невже ви не бачите? Поки не було пені - можна було судитись. А тільки її введуть, причому з максимумом - 100% боргу(!) - "фініта ля комедія", або "не тратьте куме сили, спускайтеся на дно"...

Є хоч один юрист, який дасть хоч 90% гарантії, що український суд визнає, що при наявності комунального боргу за декілька років, грошові перекази, призначені для погашення поточних платежів, КП УЖГ не має права перенаправляти для погашення боргу?

Впевнений, що немає таких юристів. І тому такий шлях - це пастка для людей, яка на руку тількі владі! Бо сума боргу зросте у 2 рази! А під кінець року комунальні платежі будуть не менше 1000 грн. От і порахуйте. Владі потрібні території, гроші, квартири. Виставлять квартиру на продаж - ось чим закінчаться ці "ігри з владою"...   :(
« Останнє редагування: 12 Лютого 2011, 02:51:10 від Олександр »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #41 : 12 Лютого 2011, 03:19:23 »

Цитувати
Погіршення ситуації з судами, наскільки мені відомо, не реєструється. Якщо буде погіршення - ми тут першими будемо про це знати .
Так хуже наверно некуда :(
.... треба ЖИТИ судами. Це нормально? Я вчений і якщо я буду цим займатися роками і десятиліттями, то хто буде займатися наукою? Я сплю по 4-5 годин, часу і сил не вистачає ні на що інше. Що це за країна, в якій кожен мешканець повинен судитись з комунальщиками?
Всегда есть выбор: или смириться и поступать как хочет власть, или....
Цитувати
Мабуть "щось не гаразд у консерваторії" (с) Жванецький.
В консерватории нужно чтото менять.... Мы это и пробуем сделать! (и поразнь, и совместно)
Цитувати
Для початку - імпічмент нелегитимній, корумпованій владі.
Простите: а в чем НЕЛИГИТМНОСТЬ? А коррумпированы ВСЕ власти, и наверно в 100% государств.  (вопрос только в глубине коррумпированости)
Цитувати
Це правовий шлях.
согласен

Цитувати
У кожного свої можливості і свої таланти, свій шлях. І це правильно. Але владу шулерів, які зневажають право і конституцію, судовими процесами не здолаєшь, бо неможливо виграти у шулера, граючі за правилами, які змінюються під час гри. І практика це доводить. ККД таких дій ~ 0,00001%.
Вы имеете ввиду какюто КОНКРЕТНУЮ власть(конкретный состав правительство и т.п.), или в целом?!
Цитувати
Ця влада нас, громадян України ВЖЕ ПЕРЕГРАЛА. Невже ви не бачите? Поки не було пені - можна було судитись. А тільки її введуть, причому з максимумом - 100% боргу(!) - "фініта ля комедія", або "не тратьте куме сили, спускайтеся на дно"...
Ну мы ж с вами уже ноднократно доказывали друг другу: возожный максимум пени 36,5%(и + по 3% в месяц за время суда, но вместе не более 100%, но врядли суд будет идти по нынишним правилам 2 года, хотя конечно все возможно).
Цитувати
Є хоч один юрист, який дасть хоч 90% гарантії, що український суд визнає, що при наявності комунального боргу за декілька років, грошові перекази, призначені для погашення поточних платежів, КП УЖГ не має права перенаправляти для погашення боргу?
Впевнений, що немає таких юристів.
90% я дам.... 100 конечно НЕТ.
Цитувати
І тому такий шлях - це пастка для людей, яка на руку тількі владі! Бо сума боргу зросте у 2 рази! А під кінець року комунальні платежі будуть не менше 1000 грн. От і порахуйте. Владі потрібні території, гроші, квартири. Виставлять квартиру на продаж - ось чим закінчаться ці "ігри з владою"...
  Есть такая пословица: волков бояться - в лес не ходить.
« Останнє редагування: 12 Лютого 2011, 11:02:21 від mirrorer »
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #42 : 12 Лютого 2011, 11:20:55 »

Олександре, я Вас розумію. У самого приблизно така сама ситуація. Я тільки не розумію, що Ви пропонуєте робити. Судитися Ви не готові. Добре, це зрозуміло. Більшість людей у нас не здатно на таке, і це природньо. Хочете робити імпічмент. Теж добре. Якщо Ви вірите у цей шлях, починайте. Відкривайте гілку "імпічмент",  розробіть тему, викладайте якісь практичні кроки. Якщо спільнота повірить Вашій діяльності - підтримаємо. Я особисто не вірю, що це якось вплине саме на сферу ЖКХ, але не виключаю, що Ваша діяльність мене переконає.
Якщо, з огляду на Вашу завантаженість, Ви не збираєтесь займатися ні імпічментом, ні судами - теж проблем не вбачається. Платіть собі тихенько ті суми, які від Вас вимагають і чекайте поки інші люди здобудуть для Вас справедливість. А інші люди будуть якось діяти у цьому напрямку. Деякі імпічмент організовувати, деякі судитись. Важко сказати зараз чим все закінчиться, але цей сайт для тих, хто не може вже далі нічого не робити і чекати, що якась влада, або будь хто впорядкує за них їхню хату. У кожного свій шлях, я бажаю Вам успіхів на Вашому.
« Останнє редагування: 12 Лютого 2011, 11:22:45 від Андрій »
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #43 : 12 Лютого 2011, 15:48:05 »

Є хоч один юрист, який дасть хоч 90% гарантії, що український суд визнає, що при наявності комунального боргу за декілька років, грошові перекази, призначені для погашення поточних платежів, КП УЖГ не має права перенаправляти для погашення боргу?

Господа,
   После подписания договора с ЖЭКом стороны выполнили требование закона - заключить договор.
1.   В договоре (в экземпляре ЖЭКа и в моем экземпляре) есть рукописная Оговорка в (Інших умовах) шариковой ручкой - "Нарахування зроблені до підписання договору не визнаю. Під час Дії договору ніякі платежі зроблені на особовий рахунок №... не можуть быти використаны в якості визнання нарахувань, що були зроблені до пыдписання цього договору" и здесь нет никаких подписей.
   В конце договора
реквизиты сторон, печать и подпись ЖЭКа и моя подпись (с учетом протоколо разногласий.)

    Что означает оговорка?
    Это совместное заявление сторон или это заявление одной стороны?

2. Будет ли письменное уведомление (с подписью и печатью ЖЭКа) о наличии задолженности (начисленной до подписания договора) - нарушением договора, и вправе ли я предъявить ЖЭКу претензию по ст.18 ЗУ Про житлово-комунальні послуги о нарушении условий договора и отказаться от оплаты услуг до устранения этого нарушения?
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Как правильно начать платить ЖЭКу?
« Reply #44 : 12 Лютого 2011, 16:36:02 »

Простите: а в чем НЕЛИГИТМНОСТЬ? А коррумпированы ВСЕ власти, и наверно в 100% государств.  (вопрос только в глубине коррумпированости)
"Страсбург, 7 жовтня 2010

Висновок No. 588 / 2010

НЕОФІЦІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД

ЄВРОПЕЙСЬКА КОМІСІЯ "ЗА ДЕМОКРАТІЮ ЧЕРЕЗ ПРАВО" (ВЕНЕЦІАНСЬКА КОМІСІЯ)

СПІЛЬНИЙ ВИСНОВОК ЩОДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ЗЛОВЖИВАНЬ ПРАВОМ НА ОСКАРЖЕННЯ"

Підготовлений Венеціанською комісією та Дирекцією з співпраці Генерального Директорату з прав людини та правових питань Ради Європи

Ухвалений Венеціанською комісією на 84-ому пленарному засіданні (Венеція, 15-16 жовтня 2010 р.) на основі коментарів:"

http://www.pravda.com.ua/rus/articles/2010/10/19/5492776/

"ніхто в країні не давав повноважень президентові в редакції Конституції 1996 року і ніхто в країні не давав повноваження парламенту в редакції Конституції 1996 року"

http://www.newsru.ua/ukraine/01oct2010/verdikt.html

"у висновках Венеціанської комісії йдеться, що „поточне конституційне поле держави, засноване на рішенні Конституційного Суду, не має достатньої легітимності, яка може бути досягнута лише в результаті звичайної конституційної процедури внесення змін до Конституції у Верховній Раді”.

Згідно з висновками, оголошеними на засіданні Венеціанської комісії 17 грудня, нелегітимність Президента і Верховної Ради випливає з того, що їх було обрано на підставі конституційних положень, які нині визнані Конституційним Судом недійсними.

Зокрема, Президент України тепер має набагато більше повноважень, ніж передбачалося на той момент, коли за нього голосували громадяни.

«Відновлення за рішенням Конституційного Суду України варіанту Конституції 1996 року ставить питання про легітимність дій у минулому, оскільки інституції Україні працювали протягом кількох років на основі конституційних норм, пізніше визнаних неконституційними. Це також ставить питання легітимності щодо діючих державних інституцій, оскільки і Президент, і парламент були обрані відповідно до конституційних норм, які більше не визнаються дійсними."

http://www.kyivpost.ua/politics/news/byut-venecianska-komisiya-viznala-vladu-v-ukrayini-nelegitimnoyu.html

" КС сам порушив Основний Закон, оскільки не має повноважень давати державі нову Конституцію. По-друге, в момент оголошення вердикту в країні настав правовий хаос. Адже як би там не запевняли на Банковій, відтепер всі гілки й органи влади в країні - Президент, Верховна Рада, уряд, державні адміністрації, ряд місцевих рад - втратили легітимність, оскільки главу держави і парламент обирали зовсім не під ті повноваження, які тепер нарізав ним КС. Баланс у владі порушено, вся політична система деформована."

http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2010/10/01/28104

Оніщук: через чужі картки зміна Конституції є нелегітимною

http://www.unian.net/ukr/news/news-419542.html

"На думку членів Венеціанської комісії, рішення КС „ставить питання про легітимність дій у минулому, оскільки інституції України працювали протягом кількох років на основі конституційних норм, пізніше визнаних неконституційними. Це також ставить питання легітимності щодо діючих інституцій, оскільки і Президент, і парламент були обрані відповідно до конституційних норм, які більше не визнаються дійсними. Президент України після цього рішення має набагато більше повноважень, ніж могли передбачити виборці, коли він обирався. Діяльність основних державних органів у даний час базується на основі правил, змінених судом, а не на правилах, змінених демократичним легітимним органом”.

Також у проекті рішення Венеціанської комісії зазначається, що „Конституція 1996 року призвела до концентрації влади в руках Президента і до постійної конфронтації між законодавчою та виконавчою гілками влади…

...експерти Венеціанської комісії вважають, що „зміна політичної системи країни, яка грунтується на рішенні Конституційного Суду, не має такої легітимності, яка може бути досягнута тільки в результаті звичайної конституційної процедури внесення змін до Конституції і попереднього відкритого і всебічного громадського обговорення”.

http://www.unian.net/ukr/news/news-412024.html

«Є багато проблем у нинішній Конституції, включаючи занадто великі повноваження Президента України», - сказав він.

Секретар Венеціанської комісії зазначив, що нова реформа мала б бути здійснена парламентом як всенародно обраним органом законодавчої влади. При цьому така реформа мала б створити більш чіткий механізм стримувань і противаг, а також передбачати судову реформу та зменшення повноважень Генеральної прокуратури."

http://www.unian.net/ukr/news/news-412038.html

http://tregubenko.wordpress.com/2011/01/31/100-10/

Вы имеете ввиду какюто КОНКРЕТНУЮ власть(конкретный состав правительство и т.п.), или в целом?!
Грешили все, но эти пошли по беспределу.

Ну мы ж с вами уже ноднократно доказывали друг другу: возожный максимум пени 36,5%(и + по 3% в месяц за время суда, но вместе не более 100%, но врядли суд будет идти по нынишним правилам 2 года, хотя конечно все возможно).
У нас дискуссии не получилось, так как Вы ее не хотели (пропускали мимо мои аргументы). За год неуплаты набегает 20% от суммы годовой задолжености. Но теперь власть хочет зарегестировать законопроект, в котором пеня за ЖКУ не только 0,1% за день просрочки, но и предел ее - 100% от суммы долга (за каждый неуплаченный месяц!). То есть - за каждый месяц просрочки хотят брать пеню 0,1% 1000 дней!!!

90% я дам.... 100 конечно НЕТ.
А если реализуются 10%? Вы оплатите 90% набежавшей пени за годы судебных баталий? Уверен, что нет.

Здесь дело в другом. В случае, когда есть долг по квартирным счетчикам, есть принципиальная разница между погашением текущих счетов через "КП УЖГ" и "КП ГИОЦ".

Если погашать только текущие счета (выставляемые без учета показаний квартирных счетчиков), то долг, (образованный без учета долга по счетчикам) не будет изменяться, однако в случае суда возьмут пеню на сумму задолженности по счетчикам за весь период действия пени.
 Значит нужно платить с учетом разницы показаний счетчиков за период действия пени.

Однако если это делать через "КП УЖГ", то долг, выставляемый КП ГИОЦ без учета показаний счетчиков, будет все время уменьшаться до нуля, а потом часть денег, предназначенных для погашения текущих затрат согласно счетчикам, будет записываться в аванс, так как "КП УЖГ" передает в "КП ГИОЦ" только общую сумму перечислений, но не расписывает, на что они были предназначены!

Можно конечно сказать, что "КП ГИОЦ" - это "левая организация", с которой нет договора и т.д... Но для суда и "КП УЖГ" будет зацепка, что часть денег шли не на оплату согласно текущих показаний счетчиков (когда действовала пеня), а - на погашение долга по другим ЖКУ. Зачем шулерам давать лишние козыри для суда?

Поэтому мне кажется, что лучше все-таки платить с учетом разницы показаний счетчиков за период действия пени - через "КП ГИОЦ".

И теперь у меня вопрос для знатоков-практиков.
Если человек 3 года не платил по счетчикам, а потом начал платить за текущие месяцы - ничего, что будет разрыв в показаниях между последними 3-х годичной давности и новыми? Чем это грозит, кроме суда?  ::)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email