'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Шановний Віктор Іванович! У розділі \"нариси\" на вашому  (Прочитано 7577 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Oz

  • Гість

Шановний Віктор Іванович! У розділі "нариси" на вашому сайті наведені такі клопотання:

КЛОПОТАННЯ про вжиття заходів забезпечення адміністративного позову в порядку ст. 117 КАСУ Про зупинення дії оскаржуваних розпоряджень та заборону Київській міській державній адміністрації та будь-яким іншим посадовим особам, державним органам їх застосовувати

--------------------------------------------------------------------------------

КЛОПОТАННЯ про опублікування оголошення в порядку ч. 3…5 ст. 117 КАСУ Зобов\\\'язати відповідача опублікувати оголошення в газеті "Хрещатик" про початок судового розгляду справи за моїм адміністративним позовом до голови КМДА Л.М. Черновецького про скасування підвищених тарифів на ЖКП

А що постановив по них суд?
Дякую
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Шановний колего!
« Reply #1 : 11 Лютого 2007, 17:03:55 »

Шановний колего!
Стосовно оголошення. Як повідомив під час судового засідання 10.01.2007 р. представник КМДА, оголошення опубліковане в газеті "Хрещатик" від тієї ж дати. Чи це так - суддя Притула Н.Г. не стала перевіряти, а у мене не вистачає часу піти в бібліотеку та знайти цю публікацію. Тому, якщо Вам це вдасться, був би вдячний від імені усіх киян за підтвердження або спростування даного факту.
Стосовно зупинення дії оскаржуваних розпоряджень. На жаль, усі мої клопотання з даного приводу, і не тільки, суддя Притула Н.Г. безпідставно відхилила. Я не витримав, і подав Апеляційну скаргу на її ухвалу. Подання скарги не перешкоджає подальшому розгляду справи. Крім того, я заявив відвід судді у зв\\\'язку з її упередженістю. Звісно, вона цю заяву на відміну від унтер-офіцерської вдови також відхилила. Після чого захворіла. Я їй щиро співчуваю, бо без судді припинити безчинства Черновецького неможливо. Апеляційна скарга, відвід судді та інші документи опубліковані на цьому сайті та пов\\\'язаних сторінках інших сайтів (див. Лінки). Фонограми судового розгляду справи також зберігаються у відповідних ресурсах Інету (також див. Лінки).
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email