'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Зміна хостингу  (Прочитано 7930 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Зміна хостингу
« : 04 Листопада 2010, 02:00:21 »

Цієї ночі сайт змінив хостинг. За сприяння співачки Русі ми отримали більш професійний хостинг. Тепер немає обмежень на розмір сайту, хостинг швидший, краща робота із скриптами. Якщо виникнуть проблеми, прохання писати в цю тему.
« Останнє редагування: 04 Листопада 2010, 07:50:24 від Андрій »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #1 : 04 Листопада 2010, 09:39:07 »

Цієї ночі сайт змінив хостинг. За сприяння співачки Русі ми отримали більш професійний хостинг. Тепер немає обмежень на розмір сайту, хостинг швидший, краща робота із скриптами. Якщо виникнуть проблеми, прохання писати в цю тему.

Дійсно так, сторінки сайту відкриваються набагато швидше. Дякую.
Це ж треба таке співпадіння - вже й співачки нам допомагають! А в чому інтерес Русі? Буде рекламуватися?
« Останнє редагування: 04 Листопада 2010, 10:01:33 від gro-za »
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #2 : 04 Листопада 2010, 10:05:46 »

Немає у неї інтересу. Я вже колись говорив, що не спеціалізуюся на веб-програмуванні. Спеціалізація в мене дещо інша. А веб-програмуванням я зайнявся саме з подачі Русі. Людина, яка на той час займалася її сайтом, перестала це робити - тож попросили мене. Вийшло, я б сказав, прикольно. PHP, як мови програмування, я не знаю досі. Але, сайт на цій технології створив і він уже три роки працює. З цим сайтом мені у спадок залишився досить дорогий хостинг. Вони платили біля $300 за рік. Влітку я знайшов значно дешевший і без обмежень на розмір сайта. У цьому тарифному плані існує можливість створювати декілька сайтів одночасно. З огляду на умови хостингу та поточного навантаження на її сайт і наш - вони один одному не заважатимуть. Я спитав дозволу на розміщення нашого сайта і отримав його.
До речі тепер домен gro-za.org.ua є повним аналогом gro-za.pp.ua. При заміні в будь-якому посиланні .pp. на .org. посилання буде працювати. Великої практичної цінності з цього поки немає, але про це треба пам'ятати. Це є страховка на випадок негараздів з доменним ім'ям на pp.ua
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #3 : 04 Листопада 2010, 11:30:50 »

Цієї ночі сайт змінив хостинг. За сприяння співачки Русі ми отримали більш професійний хостинг. Тепер немає обмежень на розмір сайту, хостинг швидший, краща робота із скриптами. Якщо виникнуть проблеми, прохання писати в цю тему.

Дійсно так, сторінки сайту відкриваються набагато швидше. Дякую.
Це ж треба таке співпадіння - вже й співачки нам допомагають! А в чому інтерес Русі? Буде рекламуватися?

Андрію, на жаль виникли проблеми з новим хостінгом. Відвідувачі скаржаться на те, що вкладені файли у форматі Ворд не відкриваються - пошкоджені. Мені довелося декілька таких файлів видалити і повторно прикріпити. А що робити з файлами інших користувачів?
Я завжди наголошував, що краще є ворогом хорошого ;)
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #4 : 04 Листопада 2010, 11:57:55 »

Цієї ночі сайт змінив хостинг. За сприяння співачки Русі ми отримали більш професійний хостинг. Тепер немає обмежень на розмір сайту, хостинг швидший, краща робота із скриптами. Якщо виникнуть проблеми, прохання писати в цю тему.

Дійсно так, сторінки сайту відкриваються набагато швидше. Дякую.
Це ж треба таке співпадіння - вже й співачки нам допомагають! А в чому інтерес Русі? Буде рекламуватися?

Андрію, на жаль виникли проблеми з новим хостінгом. Відвідувачі скаржаться на те, що вкладені файли у форматі Ворд не відкриваються - пошкоджені. Мені довелося декілька таких файлів видалити і повторно прикріпити. А що робити з файлами інших користувачів?
Я завжди наголошував, що краще є ворогом хорошого ;)

На жаль, це стосується також вкладень в інших форматах. Скарги продовжують надходити, в основному по телефону.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #5 : 04 Листопада 2010, 12:49:53 »

файли .tif хоч при перегляді, хоч при збереженні -  "ошибка декодирования"
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #6 : 04 Листопада 2010, 13:08:13 »

Вкладення інших дописувачів у форматі word теж не читаються. Наприклад  у темі  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4836.0.html

Також втрачено вкладення у форматах «Зображень». Перевірив на своєму дописі з вкладенням у форматі  jpg в  темі: «Партія регіонів наставляє виборців - за кого голосувати. Таке вже було».
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5225.msg16160.html#msg16160
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #7 : 04 Листопада 2010, 13:56:10 »

Не варто хвилюватися. Старий сайт із оригіналами документів існує і доступний. Сьогодні я, нажаль, на роботі. Але ввечері ситуація буде виправлена. Хотів би попросити по можливості не перезавантажувати неробочі вкладення. Мені буде потім важче їх відновлювати. Вибачаюся за незручності. Маю надію, що переваги нового хостингу їх перекриють.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #8 : 04 Листопада 2010, 15:41:59 »

Не варто хвилюватися. Старий сайт із оригіналами документів існує і доступний. Сьогодні я, нажаль, на роботі. Але ввечері ситуація буде виправлена. Хотів би попросити по можливості не перезавантажувати неробочі вкладення. Мені буде потім важче їх відновлювати. Вибачаюся за незручності. Маю надію, що переваги нового хостингу їх перекриють.
Я вже вимушений був декілька файлів перезавантажити, та й нові повідомлення також мають вкладення. Але таких поки-що небагато.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #9 : 04 Листопада 2010, 22:58:59 »

Нові вкладення повинні завантажуватися правильно. Наскільки я розумію, всі вкладення з старого хостингу перенеслися з помилками. Наразі я повторюю перенесення.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #10 : 05 Листопада 2010, 08:08:08 »

Вкладення перезавантажені. Перевірив випадки, про які повідомлялося вище. Всі перевірені мною вкладення працюють корректно.
Вибачаюся за цей випадок. У мене з одного боку хронічний брак часу, з іншого бажання щось корисне зробити. Дозвіл на розміщення сайту я отримав ще місяць тому. Тож вже не вистачило терпіння далі відкладати.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #11 : 05 Листопада 2010, 20:08:38 »

Вкладення перезавантажені. Перевірив випадки, про які повідомлялося вище. Всі перевірені мною вкладення працюють корректно.
Вибачаюся за цей випадок. У мене з одного боку хронічний брак часу, з іншого бажання щось корисне зробити. Дозвіл на розміщення сайту я отримав ще місяць тому. Тож вже не вистачило терпіння далі відкладати.

На жаль, принаймі деякі вкладені файли не відкриваються, як і раніше. Погляньте, наприклад на pdf-файл ось тут - http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5034.15.html (посилання на вкладений файл внизу сторінки)
« Останнє редагування: 05 Листопада 2010, 20:10:37 від gro-za »
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #12 : 05 Листопада 2010, 23:59:26 »

Цей pdf "20100802_АПЕЛ СКАРГА_ПРЕСТИЖ_redact.pdf" в мене завантажився і відкрився. Використовував Оперу. Там проблема не могла залежати від типу файлів. Фізично всі вкладення зберігаються як файли з дуже довгими іменами і взагалі без розширення. Чомусь саме на них мій FTP-клієнт дав збій і вони скопіювались дещо коротшими від оригіналів. Довжина завантаженого pdf-файлу у мене 541475. А у Вас якої довжини завантажується?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #13 : 06 Листопада 2010, 09:32:23 »

Цей pdf "20100802_АПЕЛ СКАРГА_ПРЕСТИЖ_redact.pdf" в мене завантажився і відкрився. Використовував Оперу. Там проблема не могла залежати від типу файлів. Фізично всі вкладення зберігаються як файли з дуже довгими іменами і взагалі без розширення. Чомусь саме на них мій FTP-клієнт дав збій і вони скопіювались дещо коротшими від оригіналів. Довжина завантаженого pdf-файлу у мене 541475. А у Вас якої довжини завантажується?
У мене Mozilla Firefox. Файл, прикріплений до  повідомлення « Reply #28 : 01 Листопад 2010, 11:40:09 », завантажується довжиною 527 кбайт. При спробі відкрити файл з'являється діагностика: "Adobe Reader  Cannot extract the embedded font 'ABCDEE+Calibri'. Some characters may not display or print correctly'. В дійсності жоден символ тексту не відображається і не друкується.
Однак при застосуванні браузера Opera цей pdf-файл нормально відкривається.
======================================
P.S. Я усунув неполадку таким способом: завантажив файл Оперою, а потім Мозіллою повторно вклав у повідомлення Перо, користуючись повноваженнями засновника. Тепер у вкладеннях розміщені два однакові по змісту файли, причому другий відкривається обома браузерами. Мені здається, що при зміні хостингу перший файл якимось чином був видозмінений, а Опера не дозволила це відслідкувати. Проблему можна вважати поки-що вирішеною.
« Останнє редагування: 06 Листопада 2010, 10:19:59 від gro-za »
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Зміна хостингу
« Reply #14 : 06 Листопада 2010, 12:08:36 »

Обидва ці файли на сервері співпадають. Я вважаю, що відбулося якесь кешування у FireFox. Мій Firefox,Chrome,Safari також завантажив обидва файли однаково. Internet Explorer не забажав завантажувати файли взагалі.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email