'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Модерація  (Прочитано 7421 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Модерація
« : 23 Грудня 2010, 23:57:51 »

Модерації на сайті найближчим часом не буде.
Поясню своє рішення.
Всі користувачі форуму дорослі і розумні люди, інакше їх би не було на цьому форумі. Засновник відсутній трохи більше двох тижнів і ми вже перелаялися і потребуємо модератора? Навіть ненормативна лексика почалася. Тож просто прошу відвідувачів не переходити на особистості у спілкуванні навіть якщо здається, що хтось вас образив. Думаю, що якщо це прохання буде почуте переважною більшістю користувачів, модерація буде непотрібна.
Бажаючим, щоб їх промодерували прохання трохи почекати повернення Віктора Івановича.  Він вас обов'язково промодерує.
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю
Re: Модерація
« Reply #1 : 05 Квітня 2011, 07:23:40 »

Модерації на сайті найближчим часом не буде.
Цитувати
Поясню своє рішення.
Всі користувачі форуму дорослі і розумні люди, інакше їх би не було на цьому форумі. Засновник відсутній трохи більше двох тижнів і ми вже перелаялися і потребуємо модератора? Навіть ненормативна лексика почалася. Тож просто прошу відвідувачів не переходити на особистості у спілкуванні навіть якщо здається, що хтось вас образив. Думаю, що якщо це прохання буде почуте переважною більшістю користувачів, модерація буде непотрібна.
Бажаючим, щоб їх промодерували прохання трохи почекати повернення Віктора Івановича.  Він вас обов'язково промодерує.

НЕМАЄ І НЕ БУДЕ МОДЕРАЦІЇ??? ТА ВИ САМІ  ЗЛОБНІ У СВІТІ  МОДЕРАТОРИ!!!
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: Модерація
« Reply #2 : 05 Квітня 2011, 10:38:05 »

У тебя истек срок твоего БАНА?
Шото быстро :)
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Модерація
« Reply #3 : 05 Квітня 2011, 14:07:47 »

Шановний funmaster!
Більше ніж половина Ваших викладених думок були співзвучні з моїми. Це стосувалось Ваших міркувань, щодо прибудинкових територій, балансоутримувача комунальної власності (частина неприватизованих квартир і т. д.).
Але останні Ваші висловлювання мене просто короблять. Я вважала, що Ви достатньо поміркована людина, але зараз повинна зазначити, що напевне помилялась у цьому.
Сайт цей був створений для допомоги громадянам нашої країни вчитись захищати і захищати свої порушені права і Він виконує свою місію.
Ваша поведінка нині викликає обурення. Вибачте, але мені дуже прикро за Вас.
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю
Re: Модерація
« Reply #4 : 06 Квітня 2011, 10:07:54 »

Цитувати
Сайт цей був створений для допомоги громадянам нашої країни вчитись захищати і захищати свої порушені права і Він виконує свою місію.
Ваша поведінка нині викликає обурення. Вибачте, але мені дуже прикро за Вас.
Шановна  Валентина! Особисто з Вами я не всупав ні в дискусії, ні у спори.  На Вас  не маю образ. Ви не можете бути суддею  у тій ситуації, що склалася. Спір є з адміністрацією сайту. Ви стороння особа. Про спір можете судити однобоко, з позиції адміністраторів.  Не знаєте  подробиць.
 Є спір з приводу заборони  висловлення  думок, що не  співпадають з  лінією адміністрації  про "навішівання лапші на вуха громадянам" та підштовхування їх до завідомо програшних шляхів боротьби. Обливання мене брудом, приписування  чужого логіну.   
Я прекрасно знаю, що  адміністрації сайту  мої законні доводи  і мої  дії дуже не подобаються,  але здобув і  маю  ряд  прихильників,  які мене і мою позицію активно підтримують. ЇХ  ДУМКИ  НА САЙТІ  НЕ  ПУБЛІКУЮТЬ. Ми спілкуємось в іншому місці.
Адміністрація  сайту  веде себе нічим не краще суддів тих судів, з якими нам доводиться  боротися.  При цьому, має право  всього  лиш натискати кнопку. А що буде, якщо таким  особам  дати ВЛАДУ?
Запасімося терпінням.  "Не судите, да не судимы будете".  Час нас  розсудить.
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Модерація
« Reply #5 : 06 Квітня 2011, 10:39:41 »

Раджу відвідувачам не втрачати час на виховання funmastera. Адміністрація сайту згаяла на цьому купу особистого часу із нульовим ефектом. Тож не радимо гаяти час і користувачам. Ця діяльність приводить тільки до купи пустопорожніх повідомлень.

P.S. Хоча вже день борюся із спокусою змінити на форумі назву групи "Адміністратори" на "Злобні Адміністратори". Є варіант, що таки не втримаюсь. :)
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю
Re: Модерація
« Reply #6 : 07 Квітня 2011, 09:49:46 »

Цитувати
P.S. Хоча вже день борюся із спокусою змінити на форумі назву групи "Адміністратори" на "Злобні Адміністратори". Є варіант, що таки не втримаюсь.
Шановний адмін!  Псля  виникнення конфлікту, окрім своїх повідомлень, я також повністю видалив усі свої особисті повідомлення. Результат видалення перевіряв особисто. 
Наразі вони присутні в первозданному вигляді. Такі переміни  на сайті проходять без вашого  відома?
Читання чужої особистої кореспонденції у всі часи вважалося  неподобством. Повчання та "виховання"  осіб значно  старших за себе - теж ніколи нікого не красило.
Ви і після цього  будете говорити про свою високоморальність?
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Модерація
« Reply #7 : 07 Квітня 2011, 13:07:23 »

Шановний адмін!  Псля  виникнення конфлікту, окрім своїх повідомлень, я також повністю видалив усі свої особисті повідомлення. Результат видалення перевіряв особисто. 
Наразі вони присутні в первозданному вигляді. Такі переміни  на сайті проходять без вашого  відома?
Значить так видаляли і перевіряли. Крім мене ніхто відновити попередній стан форуму не в стані. Робота ця марудна і потребує часу. Поки що вона не проводилася і проводити її для відновлення приватних повідомлень funmastera - забагато честі. Ця робота, також, зовсім не обов'язкова для того, щоб прочитати Ваше повідомлення з архіву. Тож не годуйте форумчан байками. Нікому тут Ваші приватні повідомлення не потрібні.

Мені вже набридли Ваші плітки. Ще один безпідставний публічний закид до Адміністрації - вічний бан. Шукайте собі інший форум, якщо цей Вас не влаштовує.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Модерація
« Reply #8 : 08 Квітня 2011, 21:59:06 »

Щодо funmastera!

На мою думку, funmaster - це особистість, а особистість, яка б вона не була, треба поважати. Інакше вас не будуть поважати. Якщо людина помиляється, висловіть свою думку, підкреслюю, правдиву думку, ту думку, яка походить з вашого серця, а не буду казати звідки.

Ну і просто на десерт для тих хто намагається на форумі, щось зрозуміти для себе, де істинна, хай задумається над такими висловом

Ніщо ні звідки не виникає і нікуди не зникає, а тільки переходить з одної кишені до іншої. 

Кожен з вас цей вираз чи асоціацію може зрозуміти по різному, тому і суть цього виразу може бути двоякою.

Тобто вираз може набирати або істинності або неістонності, в залежності ви про що думаєте
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Модерація
« Reply #9 : 08 Квітня 2011, 22:16:03 »

Ніщо ні звідки не виникає і нікуди не зникає, а тільки переходить з одної кишені до іншої. 


В нашому випадку це не фізика. Дивіться теорію ігор з ненульовою сумою. За них свого часу Джон Неш отримав Нобелевську премію.
Цитувати
У 1950—1953 роках Неш опублікував чотири без перебільшення революційні роботи, в яких представив глибокий аналіз «ігор з ненульовою сумою», — особливого класу ігор, в яких всі учасники або виграють, або терплять поразку. Прикладом такої гри можуть стати переговори про збільшення зарплати між профспілкою і керівництвом компанії. Ця ситуація може завершитися або тривалим страйком, в якому постраждають обидві сторони, або досягненням взаємовигідної угоди. Неш зумів розгледіти нове обличчя конкуренції, змоделювавши ситуацію, що згодом отримала назву «Рівновага Неша» або «некооперативна рівновага», при якій обидві сторони використовують ідеальну стратегію, що й приводить до створення стійкої рівноваги. Гравцям вигідно зберігати цю рівновагу, оскільки будь-яка зміна тільки погіршить їхнє положення, однак відповідна стратегія є програшною для всіх, а виграшу можна досягти тільки при кооперуванні.

Може дивилися колись фільм "Ігри розуму".
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю
Re: Модерація
« Reply #10 : 08 Квітня 2011, 22:37:37 »

Цитувати
«Рівновага Неша» або «некооперативна рівновага», при якій обидві сторони використовують ідеальну стратегію, що й приводить до створення стійкої рівноваги. Гравцям вигідно зберігати цю рівновагу, оскільки будь-яка зміна тільки погіршить їхнє положення, однак відповідна стратегія є програшною для всіх, а виграшу можна досягти тільки при кооперуванні.
Смію зауважити, що рівноваги не захотіли саме ви - адміністрація форуму Гро-за. З яких мотивів не захотіли - розумному користувачу не важко здогадатися.  Безпідставно  і нагло  тикати  в мене пальцем, і виставляти дурнем - нікому  не дозволю.  Те,  що особисто  ти, Зеркало-ер  значно молодшого віку, я просто впевнений.  Що в тебе немає  досвіду -  вибач,  ти  мені сам  признався в особистих повідомленнях.  Може  процитувати громаді? 
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Модерація
« Reply #11 : 08 Квітня 2011, 22:41:06 »

Цитувати
В нашому випадку це не фізика. Дивіться теорію ігор з ненульовою сумою. За них свого часу Джон Неш отримав Нобелевську премію.


Цитувати
Нейман і Моргенштейн займалися так званими іграми з нульовою сумою, в яких перемога однієї сторони неминуче означає поразку іншої.

Але, ще можливий випадок  і нічиєї, тобто ні одна сторона не виграла, і не програла, але фактично, ця нічия є  перемогою іншої сторони, яка дозволяє відчувати себе впевненим, і не обдуреним, а отже і правим.
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Модерація
« Reply #12 : 08 Квітня 2011, 23:02:43 »

Смію зауважити, що рівноваги не захотіли саме ви - адміністрація форуму Гро-за. З яких мотивів не захотіли - розумному користувачу не важко здогадатися.  Безпідставно  і нагло  тикати  в мене пальцем, і виставляти дурнем - нікому  не дозволю.  Те,  що особисто  ти, Зеркало-ер  значно молодшого віку, я просто впевнений.  Що в тебе немає  досвіду -  вибач,  ти  мені сам  признався в особистих повідомленнях.  Може  процитувати громаді? 
Попередження про безпідставні закиди до Адміністраціі проігноровані. Балачки набридли. Вічний бан.
Записаний

Stag

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 116
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
Re: Модерація
« Reply #13 : 08 Квітня 2011, 23:39:46 »

Возможно, моё сообщение немного понизит "температуру в реакторной зоне" ;)
А то призрак "фукусимы" так и бродит по форуму.
В своё время на форуме сайта ГИВЦ КГГА был забанен никто иной, как сам Виктор Иванович.
Вот эта тема.
И тогда Виктор Иванович, и теперь, насколько я понял, funmaster  высказывали нелицеприятные суждения в адрес админов соответствующих форумов.
Более того, В.И. даже позволил себе намекнуть админу-оппоненту, что тот - "дуб". :) (Хотя тот, безусловно, вполне был "достоин" звания, их уст В.И. это выглядело уж слишком эмоционально.)
Попробую внести конструктив.
В сети практикуется создание разделов в форумах, которые не модерируются. Там "скрещивают шпаги" и туда сносятся все темы, нарушающие правила форума. Для любителей пободаться, как и для читателей всякого рода "разборок" такого места вполне бывает достаточно.
Иначе нам предстоит еще не раз читать кто в какое время и на каком сайте разместил такое-то сообщение и как оно не совпадает по времени... бла-бла-бла.
Ведь жаль времени на чтение подобной, пардон, ерунды. ;)
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Модерація
« Reply #14 : 09 Квітня 2011, 00:05:35 »

Возможно, моё сообщение немного понизит "температуру в реакторной зоне" ;)
А то призрак "фукусимы" так и бродит по форуму.

Тепература вже досить довго не підвищується. Вже ввели "затримувачі нейтронів".
В своё время на форуме сайта ГИВЦ КГГА был забанен никто иной, как сам Виктор Иванович.
Вот эта тема.
И тогда Виктор Иванович, и теперь, насколько я понял, funmaster  высказывали нелицеприятные суждения в адрес админов соответствующих форумов.
Более того, В.И. даже позволил себе намекнуть админу-оппоненту, что тот - "дуб". :) (Хотя тот, безусловно, вполне был "достоин" звания, их уст В.И. это выглядело уж слишком эмоционально.)
Попробую внести конструктив.
В сети практикуется создание разделов в форумах, которые не модерируются. Там "скрещивают шпаги" и туда сносятся все темы, нарушающие правила форума. Для любителей пободаться, как и для читателей всякого рода "разборок" такого места вполне бывает достаточно.
Иначе нам предстоит еще не раз читать кто в какое время и на каком сайте разместил такое-то сообщение и как оно не совпадает по времени... бла-бла-бла.
Ведь жаль времени на чтение подобной, пардон, ерунды. ;)

Розділ "Полеміки" вже створений.
Щодо funmastera дискусію пропоную припинити. Його на форумі вже не буде. І є некоректним обговорювати поведінку людини у місці, де сама людина не має змоги висловитися.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email