'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Підбірки новин по тематиці сайту  (Прочитано 3160 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Сьогодні знайшов непагану підбірку новин по ЖКП на оновленому сайті "Дзеркало тижня" http://www.dt.ua/online/tags/zhilishchno-kommunal'nyie-uslughi-zhkkh.
Зацікавився, а які ще підбірки новин є в інтернеті по тематиці сайту? Знайшов http://kiev.pravda.com.ua/communal-economy/, та http://www.dt.ua/newspaper/tags/law?type=top
Якщо хтось має якісь інші підбірки по нашій тематиці - прошу поділитися.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Підбірки новин по тематиці сайту
« Reply #1 : 29 Січня 2011, 22:03:23 »

Якщо хтось має якісь інші підбірки по нашій тематиці - прошу поділитися.

Андрію, а RSS канали якимось чином можна задіяти?
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Підбірки новин по тематиці сайту
« Reply #2 : 29 Січня 2011, 22:04:56 »

Якимось чином можна :). А яким треба?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Підбірки новин по тематиці сайту
« Reply #3 : 29 Січня 2011, 22:27:34 »

Поки що моє бачення не сформоване.

Перші пропозиції по гілці Новини:

розділити на
Новини влади м. Києва
Новини влади у регіонах
Новини у тарифах на ЖКП
Новини підприємств ЖКП
Законопроекти і проекти НПА

Критикуйте!

Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Підбірки новин по тематиці сайту
« Reply #4 : 29 Січня 2011, 22:37:52 »

На мій погляд, ділити "Новини" недоцільно. Новини зазвичай сприймаються як стрічка. У нас буває 0-5 новин кожного дня. Це не є достатнім навіть для однієї стрічки. Така кількість новин абсолютно необтяжливо сприймається у теперішньому вигляді. Також, новини не потребують такої ж систематизації, як судові справи. На відміну від судових справ новини швидко застарівають. Тож, на мій погляд, розділення новин не спростить, а ускладнить їх перегляд.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Підбірки новин по тематиці сайту
« Reply #5 : 29 Січня 2011, 22:42:43 »

На мій погляд, ділити "Новини" недоцільно. Новини зазвичай сприймаються як стрічка. У нас буває 0-5 новин кожного дня. Це не є достатнім навіть для однієї стрічки. Така кількість новин абсолютно необтяжливо сприймається у теперішньому вигляді. Також, новини не потребують такої ж систематизації, як судові справи. На відміну від судових справ новини швидко застарівають. Тож, на мій погляд, розділення новин не спростить, а ускладнить їх перегляд.

Так, ти правий. Але у Новинах буває корисна фактична інформація. Потрібно подумати -куди її складати. Ще є питання -куди складати тотожню інформацію з різних гілок. Я маю на увазі наприклад у вигляді картинок листи органів Мін'юсту, відповіді Київенерго, КП, КМДА і т. п., копії газетних оголошень.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Підбірки новин по тематиці сайту
« Reply #6 : 29 Січня 2011, 23:16:50 »

А вже багато тотожньої інформації? Якщо так, то бажані приклади. На мій погляд, поки явище не набуло системного характеру, займатися їм не потрібно. Форум, це, у великій мірі, результат колективної творчості. Якщо не буде критичної маси дописувачів - він помре. Дописувачі є тому, що Засновник встановив певні початкові умови і правила роботи. Далі воно все почало жити. Якісь гілки розвиваються, якісь засихають. Треба за цим всім слідкувати і забезпечувати цьому змісту найбільш зручну форму. Тож, якщо на форумі багато дублювань, давай їх проаналізуємо, і вирішимо, що робити. Якщо тих дублювань з десяток на декілька тисяч повідомлень можливо і не варто поки що цим займатися.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email