'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: позов КП Експрес про стягнення боргу за послуги з утримання будинків  (Прочитано 38527 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Я надав суду свої заперечення (див. вище), в яких зазначаю...
Як має суд реагувати на мої заперечення?
Запропонувати Вам надати докази того, що Ви зазначаєте. Інакше то буде лише Ваша особиста думка. Якщо є проблема з отриманням доказів, маєте право клопотати про їх витребування судом.
Записаний

Потрошитель ЖЕКів

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9
    • Перегляд профілю

Цитувати
справа ВЖЕ в провадженні і Ви нічого з цим не зробите.
Зосередьтеся на тому, що Ви зможете довести.

Я теж такої думки, провадження в самому розпалі. Потрібно йти далі.
Я надав суду свої заперечення (див. вище), в яких зазначаю, що КП Експрес:
-   Не балансоутримувач, бо не має договору на балансоутримання, не веде бухгалтерську звітність, чехарда з тарифами, квартплата  нараховується простою арифметикою: площа квартири помножена на загальний тариф – і ніяких коригувань за ненадані та невиконані роботи і т.і.;
-   Не виконавець послуг з утримання будинків, бо не було проведено конкурса,  не має матеріальної бази, не має відповідних кваліфікованих працівників;
-   За прибирання територій без відповідного акта не має права брати з мешканців гроші;
Щоб відповідати всим цим критеріям у Експреса повинні бути відповідні документи, договори.  Нічого цього немає. Він самозванець і рейдер!
Як має суд реагувати на мої заперечення?
Як правило наші судилища не чують споживачів і відкидають на корню. Їм потрібно Вас взути, тому чують тільки аргументи ЖЕКів і сприймають тільки їх фабули за доказ.

Я не знаю на якій Ви зараз стадії, можливо вже програли. Але якщо ні, то не церемоньтесь із ними так само, як вони розправляються з такими як Ви.
Подайте окремо адмін.позов на оскарження рішення виконкому про ці так би мовити тарифи за весь період за який з Вас хочуть здерти гроші. А в цьому судовому процесі заявіть вимогу, що справу необхідно зупинити в зв"язку з незаконністю тарифів (йде розгляд адмін.справи), а раз так, то і не можна встановити що нарахували і на підставі чого в ЖЕКу. Далі м"яч буде на Вашій стороні. Оскаржити будь-які так би мовити тарифи набагато простіше, бо вони в нас по природі не законні, а з врахуванням ЖЕКівських підходів - тим більше.

І ще заявіть, що Ви ніколи не отримували від ЖЕКу квитанції з нарахуваннями, які відповідають вимогам ст.9 ЗУ "Про бухгалтерський облік", а в поштовий ящик хто хоч може кинути папірця, що Ви йому щось винні, то це ж не підстава бігти в банк і платити.

І ще терміново складайте акти-претензії, особливо по всім послугам, де фігурує слово ремонт та тех.обслуговування, вони допоможуть на майбутнє. Щодо договору, то це окрема історія і тут їх можна взути, але це не на часі.
Успіхів Вам!!!
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Я не знаю на якій Ви зараз стадії, можливо вже програли. Але якщо ні, то не церемоньтесь із ними так само, як вони розправляються з такими як Ви.
Подайте окремо адмін.позов на оскарження рішення виконкому про ці так би мовити тарифи за весь період за який з Вас хочуть здерти гроші. А в цьому судовому процесі заявіть вимогу, що справу необхідно зупинити в зв"язку з незаконністю тарифів (йде розгляд адмін.справи), а раз так, то і не можна встановити що нарахували і на підставі чого в ЖЕКу. Далі м"яч буде на Вашій стороні. Оскаржити будь-які так би мовити тарифи набагато простіше, бо вони в нас по природі не законні, а з врахуванням ЖЕКівських підходів - тим більше.
Ото ж бо що не знаєте. А могли б спочатку переглянути викладені на початку матеріали справи. Позов за період з 01.01.2010р. по  01.06.2013р.  А Ви в січні 2014р. пропонуєте подавати адмін позов на оскарження тарифу. Строк позовної давності по КАСУ читали? 
Тарифи оскаржувати потрібно. Але ж ВЧАСНО.
Записаний

Потрошитель ЖЕКів

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9
    • Перегляд профілю

Ото ж бо що не знаєте. А могли б спочатку переглянути викладені на початку матеріали справи. Позов за період з 01.01.2010р. по  01.06.2013р.  А Ви в січні 2014р. пропонуєте подавати адмін позов на оскарження тарифу. Строк позовної давності по КАСУ читали? 
Тарифи оскаржувати потрібно. Але ж ВЧАСНО.

Останнє (ще діюче) рішення можна було б оскаржити, а до попередніх складніше, але теж є шанс за нововиявленими обставинами, оскільки багато цікавих подробиць спливло, коли почались перевірки різних інстанцій.

Ще є декілька моментів, які чи не помітив чи пропустив, але відповідно до старої постави кабміну №560 була вимога проводити громадські слухання загальні, а потім на її зміну вступила постанова 529 від травня 2009р.  і там вже була вимога проводити ці слухання по кожному будинку окремо. Зараз вже шляхом "покращення" і це скасували і ввели простіший порядок: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1380-12/paran13#n13. Але до чого веду: якщо слухання не проводились чи проводились з порушенням вимог то тарифи теж можна оскаржити і така практика є. Тому, якщо до регуляторки не можна придовбатись, то є ще механізм слухань


Щодо того, що Рахунки комунальних послуг мають відповідати ст.9 Закону Про бухгалтерський облік:
http://blog.jkg-portal.com.ua/ua/blog/one/rahunki-komunalnih-poslug-majut-vdpovdati-st9-zakonu-pro-buhgalterskij-oblk
« Останнє редагування: 08 Січня 2014, 20:43:28 від Потрошитель ЖЕКів »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Останнє (ще діюче) рішення можна було б оскаржити, а до попередніх складніше, але теж є шанс за нововиявленими обставинами, оскільки багато цікавих подробиць спливло, коли почались перевірки різних інстанцій.
Ви таки КАС не читали.
За нововиявленими обставинами переглядаються існуючі рішення, а не позови подають. Григорович про існуючі рішення по тарифам не повідомляв. Тим паче "багато цікавих подробиць" від перевірок стосуються діяльності КП "Експрес", а не процесу затвердження тарифу рішеннями ОМС.
Стосовно ст.9 Закону Про бухгалтерський облік - така порада вже  є на форумі (неодноразово ).
Записаний

Олександр Григорович

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 121
  • City: Дніпро
    • Перегляд профілю
    • Email

Слава Україні!
Доброго здоров’я  всим форумчанам!
Після триразової неявки ( протягом трьох місяців) позивача на судові засідання, суддя постановив ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду.
Як я і говорив - Експресу нічим було крить, він невзмозі доказувати свої позовні вимоги!!
За моїми скаргами та за поданням міської прокуратури райсудом  двічі  оштрафовано директора Експресу за невиконання вимог закону «Про доступ до публічної інформації».  А наразі  й взагалі директора звільнено з посади (це вже третій директор пішов з 2011 року).

На виконання рішення суду Держфінінспекція (КРУ) розпочала позапланову ревізію Ф-ГД, а через три дні приостановила, бо немає необхідних бухгалтерських документів – надала новому (четвертому)  директору строк на їх відновлення. До управління ЖГ міської ради направила листа з проханням посприяти у відновленні. Строк вказали в два місяці.

Листом до ГУ МВС у Дніпропетровській області проінформували про порушення в господарській діяльності. Але… Але… Як на мене, все втрачено беззворотньо. Як можна відновити первинні документи?  «То ли еще будет?...».

В прокуратурі кажуть, що вимоги ДержФІ до ведення бухобліку у ЖЕКах ще ніколи не слугували достатніми доказами у судах.  У ЖЕКів своя бухгалтерія !?!? Так це, чи ні?
« Останнє редагування: 22 Лютого 2014, 21:35:54 від Олександр Григорович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Залишення без розгдяду теж непоганий результат.
Правда можливе повторне звернення.
Записаний

Елена_69

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 146
    • Перегляд профілю

Залишення без розгдяду теж непоганий результат.
Правда можливе повторне звернення.

Согласна, но только в том случае, если новый руководитель окажется "самоубийцей"
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Согласна, но только в том случае, если новый руководитель окажется "самоубийцей"
Подання позову ні яким чином не загрожує керівнику.
Записаний

Олександр Григорович

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 121
  • City: Дніпро
    • Перегляд профілю
    • Email

На 5-й сторінці цієї теми я писав, що суддя  наказав позивачу на наступне засідання надати всі документи, що свідчать про надані послуги по кожному місяцю за весь позовний період, а також перерахунки за ненадані послуги також по кожному місяцю. Але цього не було виконано, бо немає чого надавати, не було ані самої роботи по обслуговуванні будинків, а ні відповідної  бухгалтерської звітності. Замість цього позивач взагалі перестав  з’являтися на засідання суду. І тому такий результат.
В ухвалі про залишення позову без розгляду зазначено, що повторне звернення можливе лише після усунення  умов, через які позов було залишено без розгляду. А усунення цих умов, як на мене, неможливе без фальсифікацій, на що мабуть нове  керівництво Експреса не піде після вимог ДержФІ (читайте  вище).
 Прокоментуйте, будь ласка,  ці вимоги ДержФІ. Чи можливе застосування кримінального провадження при невиконанні цих умов, і за якою статтею ККУ?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

В ухвалі про залишення позову без розгляду зазначено, що повторне звернення можливе лише після усунення  умов, через які позов було залишено без розгляду. А усунення цих умов, як на мене, неможливе без фальсифікацій, на що мабуть нове  керівництво Експреса не піде після вимог ДержФІ (читайте  вище).
Вашому Позивачу усувати нема чого. Заява залишена без розгляду не через ненадання документів, а виключно через неявку. Усунення умов - то по тим пунктам ст. 207 в яких йдеться про залишення заяви без розгляду саме через не виконання певних умов і неусунені недоліки.
В разі бажання Позивач може подати заяву ще раз. І питання витребовування потрібних документів буде вирішуватися в новому позовному провадженні. Факти  наявності потрібних доказів, чи їх відсутності суд буде враховувати в рішенні після розгляду по суті справи, а не в ухвалі про залишення заяви без розгляду.
« Останнє редагування: 24 Лютого 2014, 13:22:47 від Юрій Васильович »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
В разі бажання Позивач може подати заяву ще раз.

а якже Конституція України?

Цитувати
Стаття 61. Ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
В разі бажання Позивач може подати заяву ще раз.
а якже Конституція України?
Цитувати
Стаття 61. Ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.
Ви мене дивуєте. Поясніть кого і до якої відповідальності вже притягнуто?
Записаний

thunderclap

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 601
    • Перегляд профілю

а якже Конституція України?
Цитувати
Стаття 61. Ніхто не може бути двічі притягнений до юридичної відповідальності одного виду за одне й те саме правопорушення.
Який стосунок має вказана стаття до цивільно-правових відносин? Жодного! Вказана стаття Конституції встановлює обмеження на притягнення особи до відповідальності. Подання позову не є притягненням особи до відповідальності, а є способом захисту особи від порушення її права іншою особою.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Ви мене дивуєте. Поясніть кого і до якої відповідальності вже притягнуто?

Ви мене теж дивуєте... а що Олександр Григорович, суд і позивач робили у суді півроку?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email