'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах  (Прочитано 37219 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #30 : 10 Березня 2012, 20:19:03 »

Чи слід до першого с\з в уточнених позовних вимогах вказати (після перегляду рекомендованих тем, які я використала для подання позову):
1) скасувати зайві нарахування за нечинними тарифами
2) притягнути у якості співвідповідача ПАТ Київенерго, оск. я не маю договору на теплопостачання, чи К-Е третьою особою?
Наприклад, В.І. рекомендував Тетяні у якості співвідповідача залучити Київенерго.
Чи може це питання поставити вже у судовому засіданні?

Все краще подавати в якості письмових документів через Канцелярію суду хоча б за день до судового засідання. Оскільки суддя Вас не почує. Проте на письмові Пояснення суддя також не дуже реагуватиме.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #31 : 10 Березня 2012, 22:26:52 »

Чи слід до першого с\з в уточнених позовних вимогах вказати (після перегляду рекомендованих тем, які я використала для подання позову):
1) скасувати зайві нарахування за нечинними тарифами
2) притягнути у якості співвідповідача ПАТ Київенерго, оск. я не маю договору на теплопостачання, чи К-Е третьою особою?
Наприклад, В.І. рекомендував Тетяні у якості співвідповідача залучити Київенерго.
Чи може це питання поставити вже у судовому засіданні?
Все краще подавати в якості письмових документів через Канцелярію суду хоча б за день до судового засідання. Оскільки суддя Вас не почує. Проте на письмові Пояснення суддя також не дуже реагуватиме.
З цих питань чекаю поради щодо уточнення позовних вимог.
А про порушеннями суддями процесуальних норм мені вже відомо  :).
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #32 : 11 Березня 2012, 03:33:15 »

Терміново. Викладаю на рецензію Заяву про забезпечення доказів.

(click to show/hide)
Записаний

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #33 : 11 Березня 2012, 10:02:24 »

Мне кажется, что Заяву про забезпечення лучше назвать Клопотанням про забезпечення, так как Клопотання не обкладывается судовим сбором. За заяву про забезпечення судья может потребовать квитанцию об оплате сбора или отклонить Заяву про забезпечення.
Что касается среднемесячных температур. Может оказаться, что какая-то зима (конкретный месяц) оказалась теплой, а Гкал списано, вроде бы был 30-ти градусный мороз. Например в нашем доме, по сравнению с январем 2012 г. за ферваль 2012 г. объем тепла на отопление возрос на 30% (в нашем доме есть счетчик учета тепла).
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #34 : 11 Березня 2012, 11:10:42 »

Прошу звернути увагу на ч.1 ст.137 ЦПК
1. У випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування доказів має бути подано до або під час попереднього судового  засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.
Хочу сказати, що ВСІ СУДДІ СЬОГОДНІ на стороні ВЛАДИ (КП УЖГ, ЖЕКи і т.п.). У моєму випадку, я подавав клопотання про витребування доказів з зазначенням мотивів, чому я не зміг їх отримати та додав копії інформаційних запитів та відповідей. Суддя Цокол (Печерський суд) відмовила мені у задоволенні цих клопотань з мотивів того, що я маю особисто звернутися до Державного реєстратора з проханням на отримання документів щодо реєстрації КП УЖГ "Печерськжитло" та заплатити кошти за їх отримання. На мої заперечення, що згідно Закону та відповіді, мені буде відмовлено, вона не звернула увагу. В наступному с/з я знову подам ці клопотання. То ж, маємо те що маємо...
 
Записаний

Кира

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 89
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #35 : 11 Березня 2012, 11:30:05 »


Подайте свою Заяву про забезпечення, назвав ее Клопотанням про забезпечення, через Канцелярию районного суда за день-два до первого заседания (лучше за день, иначе судья будет готов дать Вам отпор).
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #36 : 11 Березня 2012, 11:46:19 »


Подайте свою Заяву про забезпечення, назвав ее Клопотанням про забезпечення, через Канцелярию районного суда за день-два до первого заседания (лучше за день, иначе судья будет готов дать Вам отпор).
Справа не в назві.  Треба довести, що: а) є складнощі у отримання доказів і, більше того, - існує неможливість  отримання  таких  доказів особисто!; б) доказ знаходиться в іншої особи; в) існують обставини,  які можуть  підтвердити  цей доказ.
У випадку, що описав genna1950, суддя вважає, що заявник "має можливість особисто звернутися до Державного реєстратора з проханням на отримання документів щодо реєстрації КП УЖГ "Печерськжитло" та заплатити кошти за їх отримання", що відповідає ст.137 ЦПК, тобто ніяких складнощів немає, а сам документ не знаходиться у КП. Все по закону.
« Останнє редагування: 11 Березня 2012, 11:48:50 від Олександр »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #37 : 11 Березня 2012, 12:19:16 »

Це принципово заява, а не клопотання. У клопотанні під час розгляду справи 100% можуть відмовити. Тим паче, що запитають думку сторін. Заява - окрема процесуальна дія, її має розглянути суд. питати думку сторін необов'язково. Заплачу за подачу судовий збір. А що робити? Якщо заявлю клопотання в суді. а суддя відхилить його і тут же розпочне слухання по суті (як це було у справі про стягнення боргу за ЖКП), то що тоді робити?
Справа не в назві.  Треба довести, що: а) є складнощі у отримання доказів і, більше того, - існує неможливість  отримання  таких  доказів особисто!; б) доказ знаходиться в іншої особи; в) існують обставини,  які можуть  підтвердити  цей доказ.
У випадку, що описав genna1950, суддя вважає, що заявник "має можливість особисто звернутися до Державного реєстратора з проханням на отримання документів щодо реєстрації КП УЖГ "Печерськжитло" та заплатити кошти за їх отримання", що відповідає ст.137 ЦПК, тобто ніяких складнощів немає, а сам документ не знаходиться у КП. Все по закону.
У заяві чітко вказано, що я зверталася із запитами до ЖУ та К-Е, але відповідей не отримала. Копії звернень та доказ відсутності відповіді, а також відповіді-відписки додам. К-Е у відповіді зазаначило, що інформаця є конфіденційною. Хіба це не доказ складнощів в їх отриманні?
Також вказала, що розпорядником цієї інформації є ЖУ та К-Е.
І про те, що ці докази підтвердять, що мені було зайво нараховано за ЦО і допоможуть зробити перерахунок, також написано.
Все виділено окремими пунктами (відповідно до ЦПК).
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #38 : 11 Березня 2012, 12:30:21 »

Что касается среднемесячных температур. Может оказаться, что какая-то зима (конкретный месяц) оказалась теплой, а Гкал списано, вроде бы был 30-ти градусный мороз. Например в нашем доме, по сравнению с январем 2012 г. за ферваль 2012 г. объем тепла на отопление возрос на 30% (в нашем доме есть счетчик учета тепла).
В моем доме так и есть. Как только я вызываю СЄС для замера температуры в квартире, СЭС сообщает об этом ЖЭКе, ЖЭКа мгновенно поднимает температуру теплоносителя до предела, шоб не дай бог СЭС не намеряла ниже нормы.
 
В вашем случае это могло быть из-за того, что показатели они снимают 20-го числа, похолодало в конце января до ( -20), они подняли температуру теплоносителя, поэтому с 20 января по 20 февраля получилось больше, чем обычно. В моем доме наоборот, когда было +7, в ожидании очередной комиссии сантехник врубил температуру, потом начались рождественские праздники, об этом все забыли, теплоподачу не снизили, в результате в квартире дней 10 было +28.
Я написала по этом поводу запрос в ЖЭК, зачем они это делали и кто несет за это персональную ответственность. Ни ответа, ни привета. Правда дней через 40 чего-то прислали, но в связи с нарушением сроков для ответа принимать отказываюсь.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #39 : 11 Березня 2012, 12:35:58 »

Для чего реально в своем иске я могу использовать температуру воздуха, для доказательства недогрева?
Ведь есть соотношения теплоподачи и температуры воздуха. Данные, полученные по теплоподаче от К-Е практически одинаковые по каждому году.
А чем регулируется соотношение температуры на входе в дом и на выходе. Какая должна быть разница?

Что я еще забыла указать в своей заяве? Может что лишнее?

Интересно, а как удовлетворяют такие заявы? Или всё или ничего?
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #40 : 11 Березня 2012, 17:21:12 »

Обов'язково потрібно подати заперечення та вказати, що згідно Постанови ВСУ від 28 листопада 2011р. тарифи, по яких нараховується плата є не чинними та додати цю Постанову, із ссилкою про те, що згідно з ЗУ "Про доступ до судових рішень" Ви надаєте цю Постанову.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #41 : 11 Березня 2012, 18:34:23 »

Обов'язково потрібно подати заперечення та вказати, що згідно Постанови ВСУ від 28 листопада 2011р. тарифи, по яких нараховується плата є не чинними та додати цю Постанову, із ссилкою про те, що згідно з ЗУ "Про доступ до судових рішень" Ви надаєте цю Постанову.
У цьому позові заперечення нехай подає відповідач - ЖЕКа. Для мене найголовніше у цьому позові довести, що мене обрахували на опаленні навіть за нечинними (завищеними) тарифами. А потім уже вимагатиму перерахунку з урахуванням нечинності тарифів. Питання в іншому, вартість 1Гкал тепла у період з січня 2007 до лютого 2012 року для споживачів багатоквартирних будинків.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #42 : 11 Березня 2012, 18:37:15 »

Важливо: потрібна консультація, як за к-стю спожитої (у куб.м) гарячої води вирахувати, скільки тепла (у Гкал) пішло на її нагрів ?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #43 : 11 Березня 2012, 18:44:19 »

Пані Оксано!
1. Щодо заяви про забезпечення доказів. Оплата судового збору не гарантує автоматичного задоволення цієї заяви.Будьте готові обгрунтовувати необхідність кожного витребуваного доказу. За умови заперечень опонента.

2. Щодо РКМДА 2306. Ми з Вами вже обговорювали. Це розпорядження можна використовувати при відсутності будинкового приладу обліку теплопостачання. За наявності будинкового теплолічильника доцільно отримати показники спожитого тепла та згідно ПКМУ 630 - вимагати визнати незаконним нарахування за нормами споживання при наявності лічильника.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Позов Nimfa до ЖЕО по окремих послугах
« Reply #44 : 11 Березня 2012, 20:52:58 »

Пані Оксано!
1. Щодо заяви про забезпечення доказів. Оплата судового збору не гарантує автоматичного задоволення цієї заяви.Будьте готові обгрунтовувати необхідність кожного витребуваного доказу. За умови заперечень опонента.
2. Щодо РКМДА 2306. Ми з Вами вже обговорювали. Це розпорядження можна використовувати при відсутності будинкового приладу обліку теплопостачання. За наявності будинкового теплолічильника доцільно отримати показники спожитого тепла та згідно ПКМУ 630 - вимагати визнати незаконним нарахування за нормами споживання при наявності лічильника.
Згодна. Але позов уже подано та відкрито провадження. Можна уточнити позовні вимоги.
Я вже тут писала про те, що мені необхідно уточнити позовні вимоги.
По п.1. Для розгляду заяви участь сторін не є обов'язковою (згідно ст.134 ЦПК). Отже, невідомо, чи будуть запитувати думку сторін. Але я написала, що хочу, щоб заява розглядалася за моєї участі. Там зможу додатково обгрунтувати необхідність саме цих доказів.
Тетяно, Ви рекомендуєте по кожному пункту написати обгрунтування, навіщо мені цей доказ?
Але в кінці у мене є такий розділ. Взято з вашого зразка по Ушинського та В.І. по Боткіна.
Чи все-таки по кожному пункту окремо?
По п.2 У мене немає доказів, що з моменту здачі будинку в експлуатацію було встановлено теплолічильник. Отже, після забезпечення доказів, серед яких акт про встановлення і прийняття в експлуатацію лічильника, буде можливість уточнити позовні вимоги щодо перерахунків по 2306 або незаконності нарахувань, що не відповідають ПКМУ 630.

Якщо суд задовольнить заяву, то у якому вигляді орг-ції одержать запит, у вигляді копії заяви?
Що з Вашого досвіду, що сприяло задоволенню клопотання про витребування доказів?
У випадку встановленого в будинку лічильника, які докази є зайвими?

« Останнє редагування: 11 Березня 2012, 21:00:54 від Nimfa »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email