'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет  (Прочитано 57453 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #300 : 15 Березня 2021, 20:34:54 »


То закон № 1875. Діяв до 01.05.2019р.  За період позову з 2014р. до 01.05.2019р. суд повинен керуватися цим законом. З 01.05.2019р. законом № 2189.
Закон о жилищно-коммунальных услугах....мне ссылаться на редакцию какого года?
« Останнє редагування: 15 Березня 2021, 20:50:22 від Columbina »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #301 : 15 Березня 2021, 21:29:58 »

Принято. Но вопрос: Стаття 14. Асоційоване членство в кооперативі
Спочатку дивимся статут. Якщо в статуті нема, то закон вже можна не дивитись. ЖБК законом не скористався...
Старый не предоставили
А в 2016р. Ви не цей статут згадували?
с этим пока тяжко... ссылаемся на обслуживающий кооператив и ? ЗУ О кооперации  ....
Що в статуті?   
« Останнє редагування: 16 Березня 2021, 07:07:41 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #302 : 15 Березня 2021, 21:46:27 »

То закон № 1875. Діяв до 01.05.2019р.  За період позову з 2014р. до 01.05.2019р. суд повинен керуватися цим законом. З 01.05.2019р. законом № 2189.
Закон о жилищно-коммунальных услугах....мне ссылаться на редакцию какого года?
Відповідь у цитаті. На обидві, в залежності від року.
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #303 : 16 Березня 2021, 07:53:00 »

А то  Вам адвокат на засіданні скаже, що Вас треба вважати асоційованим членом і Ви будете "в ступорі"...
Я буду в ступоре когда кто-то спросит почему в одном и том же ЖСК за одну квартиру  плачУ, а за вторую нет. В одной квартире я член. а в другой не член?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #304 : 16 Березня 2021, 08:44:33 »

А то  Вам адвокат на засіданні скаже, що Вас треба вважати асоційованим членом і Ви будете "в ступорі"...
Я буду в ступоре когда кто-то спросит почему в одном и том же ЖСК за одну квартиру  плачУ, а за вторую нет. В одной квартире я член. а в другой не член?
Не можна бути членом кооперативу в одній квартирі і не членом в іншій. Якщо  після придбання другої квартири Вас прийняли до коперативу, то Ви й  стосовно першої є членом. Якщо не прийняли, то про що говорити?
Ви можете відповісти, що в тій квартирі є зареєстрована особа, яка не має стосунку до іншої квартири, яка й платить, незважаючи на Вашу думку... Бо не хоче витрачати час на спори з головою ЖБК. І то не предмет цього позову.
До речі цікаво, а чому так, там платимо, а там ні?
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #305 : 16 Березня 2021, 09:29:43 »

Не можна бути членом кооперативу в одній квартирі і не членом в іншій. Якщо  після придбання другої квартири Вас прийняли до коперативу, то Ви й  стосовно першої є членом. Якщо не прийняли, то про що говорити?
Ви можете відповісти, що в тій квартирі є зареєстрована особа, яка не має стосунку до іншої квартири, яка й платить, незважаючи на Вашу думку... Бо не хоче витрачати час на спори з головою ЖБК. І то не предмет цього позову.
До речі цікаво, а чому так, там платимо, а там ні?
Меня в члены решением собрания не принимали. Во второй квартире зарегистрировалась я в количестве 1 шт. с декабря 2018 г. с 2013 по 2018 зарегистрированных не было. Проживает сын, платит сын, оплата с моего счета. но его деньги. В первой квартире зарегистрированных нет с 2008 г.
Почему так - напоминаю: по квартире которую не оплачиваю были претензии по начислениям, неоднократно просила сделать перерасчет, сделать сверку и т.д., обращалась письменно, ответов не получала. обращалась в прокуратуру. к уполномоченному, за отсутствие ответа председатель судом привлечена к админответственности - штраф. Потом устала бегать как белка в колесе по кругу. Не сделали - перестала платить. Как была цветущая махновщина. так и осталась.

PS. Вчера звонили квартиранты - пришла мать махно, звонит. бьет в двери, долго! - мы сделали ремонт канализации в подвале. с вас 100 грн. Квартирант дверь не открыла. сказала звонить И.С. Мать махно ответила: я ей звонить не буду!
10 минут назад - новых документов от ответчика  в суд не поступало.
« Останнє редагування: 16 Березня 2021, 10:40:47 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #306 : 16 Березня 2021, 10:39:41 »

Трохи підправити:  ...в тій квартирі проживає особа, яка не має стосунку до іншої квартири, яка й платить, незважаючи на Вашу думку... Бо не хоче витрачати час на спори з головою ЖБК. І то не предмет цього позову. По цій квартирі были претензии по начислениям, неоднократно просила сделать перерасчет, сделать сверку и т.д., обращалась письменно, ответов не получала. обращалась в прокуратуру. к уполномоченному, за отсутствие ответа председатель судом привлечена к админответственности - штраф. Потом устала бегать как белка в колесе по кругу.

Вчера звонили квартиранты - пришла мать махно, звонит. бьет в двери, долго! - мы сделали ремонт канализации в подвале. с вас 100 грн. Квартирант дверь не открыла. сказала звонить И.С. Мать махно ответила: я ей звонить не буду!
Квартиранти їй, взагалі, нічого не "винні"... Вона може вимагати лише у власника...

Зауваження.
Пы.сы.
Це сленг. Прохання користуватися літературною мовою. Скорочення тут.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #307 : 16 Березня 2021, 11:20:05 »

По ЖКП.
Водопостачання та видалення ТПВ є комунальними послугами. Надаються виконавцями. Виконавцями є
Цитувати
суб'єкт господарювання, предметом діяльності якого є надання житлово-комунальної послуги споживачу відповідно до умов договору;
(до 01.05.2019р. ЗУ № 1875);
Цитувати
суб’єкт господарювання, що надає комунальну послугу споживачу відповідно до умов договору;
(з 01.05.2019р. ЗУ № 2189).
Статут ЖБК-310. Відсутній такий предмет діяльності як надання комунальних послуг. Згідно до ЄДР предмет діяльності ЖБК-310  - КВЕД 81.10 . Цей КВЕД не включає ні Водопостачання (КВЕД 36.00 (каналізація 37.00)), ні Видалення ТПВ (КВЕД 38.11 Збирання безпечних відходів ). Тому ЖБК 310 послуг водопостачання та видалення ТПВ не надає, а лише виконує функції колективного споживача. До обов'язків якого входять здійснення обліку спожитих послуг по-квартирно, здійснення нарахувань  за спожті об'єми за діючими тарифами та  збір оплати по-кватирно, розрахунки з вконавцями послуг ("оптом").                  Далі про відсутність доказової бази...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #308 : 16 Березня 2021, 12:26:42 »

По утриманню будинку.
КВЕД 81.10 дозволяє ЖБК 310 здійснювати утримання будинку своїми силами без залучення управителя (надавача послуги з управління будинком). Проте згідно до Статуту ЖБК-310 (п. 1.1.)  предмет діяльності ЖБК-310 надання послуги з управління та експлуатації будинку ЧЛЕНАМ кооперативу та їх сім'ям.
Відповідно до п.4.4 Статуту ЖБК 310–" У разі відмови власника квартири вступити в кооператив між кооперативом і власником укладається договір про спільне володіння будинком та пайову участь у витратах на його утримання". Доказів наявності такого договору позивачем не надано.
Відповідно до п.4.5 Статуту ЖБК 310–" У разі ПИСЬМОВОЇ відмови власника квартири вступити в кооператив або ПИСЬМОВОЇ відмови на  укладення угоди  про дольову участь у витратах- кооператив має право  звертання до суду для стягнення платежів на  утримання та ремонт житлового будинку та прибудинкової території". Позивачем не надано доказів отримання від мене ПИСЬМОВОЇ відмови, як власника квартири, вступити в кооператив (навпаки, я у ...... році подавала заяву про вступ, відповіді на яку не отримала і до сьогодні). Позивачем не надано доказів отримання від мене ПИСЬМОВОЇ відмови, як власника квартири, від укладення угоди  про дольову участь у витратах на  утримання та ремонт житлового будинку.   Без яких статут ЖБК 310 НЕ НАДАЄ ПРАВА звернення до суду з вимогами про стягнення платежів щодо особи, яка не є ні членом ЖБК, ні  членом сім'ї члена ЖБК.       Тобто У ЖБК -310 взагалі    відсутнє право   вимоги   до відповідача    щодо пплатежів на  утримання та ремонт житлового будинку.                          Далі про відсутність доказової бази...
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #309 : 16 Березня 2021, 17:52:30 »

Не можна бути членом кооперативу в одній квартирі і не членом в іншій. Якщо  після придбання другої квартири Вас прийняли до коперативу, то Ви й  стосовно першої є членом. Якщо не прийняли, то про що говорити?
Это безусловно понятно.
Если гипотетически предположить что во время длительного перерыва между заседаниями адвокат сделает адвокатский запрос и получит сведения из реестра, где "совершенно случайно" окажется моя фамилия?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #310 : 16 Березня 2021, 18:38:19 »

Що Ви маєте на увазі? Що там вже є Ваше прізвще і буде отримано список. Чи що отриманий список буде   "підправлено"?
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #311 : 16 Березня 2021, 19:32:06 »

Що Ви маєте на увазі? Що там вже є Ваше прізвще і буде отримано список. Чи що отриманий список буде   "підправлено"?
Что там уже есть мое ФИО и будет получен список. Как предполагала ранее и продолжаю думать  сейчас при перерегистрации Устава был подан списочный состав жильцов а не членов ЖСК
Адвокат может сделать запрос и предоставить новые доказательства в заседании? Теоретически новые не должны приниматься, а практика мне неизвестна....
« Останнє редагування: 16 Березня 2021, 19:33:58 від Columbina »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #312 : 16 Березня 2021, 20:28:14 »

Как предполагала ранее и продолжаю думать  сейчас при перерегистрации Устава был подан списочный состав жильцов а не членов ЖСК
Нема логіки. В багатьох квартирах по декілька мешканців. На 71 не схоже.  Якщо Ви єдина власниця 2-х квартир, а будинок 9-ти поверховий (бо є ліфти) і двопід'їздний, то 71 є ймовірним...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #313 : 16 Березня 2021, 21:25:01 »

Что там уже есть мое ФИО и будет получен список.
Адвокат может сделать запрос и предоставить новые доказательства в заседании? Теоретически новые не должны приниматься, а практика мне неизвестна....
Якщо їх не було можливо раніше надати, то суд може їх  долучити. Але тоді і Ви матимете підстави заявляти клопотання про витребування судом з ЄДР копій протоколів зборів ЖБК.  Внесення змін у реєстр не на підставі однієї заяви голови ЖБК вносяться...  Тобто по кожній зміні повинен бути протокол (це ж не ОСББ, де нема членів). Ст. 15
Цитувати
9) установчий документ юридичної особи викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується засновниками (учасниками) або уповноваженими ними особами;
   Можливо реєстратор задовільнився списком до/у протоколу членів що голосували за новий статут (я не вважаю таке правильним), тоді Вас там або нема (бо я не чув щоб Ви голосували), або підпис підроблений (і це схоже на "71" з 72).
А обгрунтування до клопотання - Вас про вступ не повідомляли, посвідчення не надавали, за статут Ви не голосували і, взагалі, на зборах присутні не були...
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #314 : 17 Березня 2021, 08:25:31 »

Как предполагала ранее и продолжаю думать  сейчас при перерегистрации Устава был подан списочный состав жильцов а не членов ЖСК
Нема логіки. В багатьох квартирах по декілька мешканців. На 71 не схоже.  Якщо Ви єдина власниця 2-х квартир, а будинок 9-ти поверховий (бо є ліфти) і двопід'їздний, то 71 є ймовірним...
Я имела в виду 1 собственника с квартиры а не зарегистрированных вообще. В доме 72 квартиры. Насколько я знаю протокол регистратору действительно нужен, возможно некоторое фамилии изменены - регистратор не проверяет. Есть 71 фамилия и ладно. Подписей 100% для внесения изменений  в устав не нужно. часть подписей возможно оригинальные. часть дорисовали, подписей   "сильно умных" нет вообще - большинство-то подписей есть. их достаточно.
По Уставу собрание правомочно если присутствует более половины членов (36 чел). для решения про изменение устава - голосование 75% от присутствующих[  -(27 чел) и дело в шляпе. Была я на собрании \не была не собрании - 27 человек проголосовали. этого достаточно
Тем не менее есть общая процедура - для начала заявление о вступлении, решение собрания, удостоверение. а потом внесение в реестр.
« Останнє редагування: 17 Березня 2021, 08:55:48 від Columbina »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email