'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет  (Прочитано 57440 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #315 : 17 Березня 2021, 09:01:39 »

Знаю несколько квартир которые были куплены после 2013 года. Может взять выписку из реестра недвижимости о этих квартирах? Если нарисуют протоколы в отношении моего приема в члены - не факт что вспомнят про них.
Кроме того вы правы в отношении исключения предыдущих владельцев. Как я понимаю это должно быть одновременно - одного исключили. другого включили. Исключение по Уставу: - добровольный выход. неуплата взносов. смерть члена жск. прекращение деятельности жск. исключение из членов. Оснований для исключения в связи с продажей квартиры нет....Как воспользоваться?
Совершенно точно помню, что в старом уставе (до 2016 г) было : гражданин может быть членом только 1 ЖСК, что противоречило законам, но было в уставе. Я была членом другого ЖСК с 1980 г.  Вишенка?
нет. не вишенка...
он был 1980 года рождения  :o , типовой по указаниям 1980 г. его в суд не предоставляли, не придала значение т.к. выходит за сроки исковой
З-н о кооперации 2003 г.рождения.
 В первом уставе был полный бред, действовал до 2016 г.
Відповідно до ЗУ "Про кооперацію" старий статут діяв  у частині, що  не суперечила закону. Змінено статут у 2016р. Позов з 2014р. Коли Ви будете посилатися на статут, Вам можуть зауважити, що то тільки з 2016 року. Тому краще посилатися і на новий і на ті норми старого,  що діяли до змін 2016 року. А як хто згадає інші зі старого, заявляти, що вони втратили чинність з моменту набрання чинності ЗУ "Про кооперацію".
Тем не менее есть общая процедура - для начала заявление о вступлении, решение собрания, удостоверение. а потом внесение в реестр.
Другими словами - внесение в реестр не равно принятию в члены и не заменяет принятие по процедуре
« Останнє редагування: 17 Березня 2021, 09:39:48 від Columbina »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #316 : 17 Березня 2021, 17:24:57 »

Я имела в виду 1 собственника с квартиры а не зарегистрированных вообще.
Ми ведемо мову про ЖБК. Тому  мова тільки про членів ЖБК.  До речі, у зборах членів ЖБК від квартири не може брати участь член сім'ї члена ЖБК, навіть, якщо він теж є співласником...   
Насколько я знаю протокол регистратору действительно нужен,
100% потрібен. Як мінімум, завірена копія, а то, навіть, і оригінал (другий примірник) підшивається  у реєстраційну справу.
 
возможно некоторое фамилии изменены - регистратор не проверяет. Есть 71 фамилия и ладно.
  Як можна не перевіряти,  коли в реєстрі повинний бути список
Цитувати
8) перелік засновників (учасників) юридичної особи: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), серія та номер паспорта, якщо засновник - фізична особа;
Як можна"зарахувати голос" Іванова,  коли  там був Петров? А для виключення Петрова зі списків потрібно 
Цитувати
10) примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про вихід із складу засновників (учасників) та/або заява фізичної особи про вихід із складу засновників (учасників), та/або договору, іншого документа про перехід чи передачу частки засновника (учасника) у статутному (складеному) капіталі (пайовому фонді) юридичної особи, та/або рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про примусове виключення із складу засновників (учасників) юридичної особи або ксерокопія свідоцтва про смерть фізичної особи, судове рішення про визнання фізичної особи безвісно відсутньою - у разі внесення змін, пов’язаних із зміною складу засновників (учасників) юридичної особи.
  Це ж не ОСББ...
 
Подписей 100% для внесения изменений  в устав не нужно.
Це зрозуміло. Достатньо мати кворум. І голосуватии можна підняттям рук (це ж не ОСББ)... Але для фіксації наявності кворуму потрібно мати реєстр (спиисок) присутніх на зборах членів ЖБК. В якому присутність підтверджується особистим підписом.  Відсутність такого реєстру є підставою для скасування рішення (ППВГСУ  від 25.02.2016  № 4   https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0004600-16#Text )
Цитувати
Безумовною підставою для визнання недійсними рішень загальних зборів у зв'язку з порушенням прямих вказівок закону є:
- прийняття загальними зборами рішення за відсутності кворуму для проведення загальних зборів чи прийняття рішення або у разі неможливості встановлення наявності кворуму (статті 59 та 60 Закону України "Про господарські товариства", статті 41 та 42 Закону України "Про акціонерні товариства", стаття 15 Закону України "Про кооперацію");
Суди послаються на ППВГСУ № 4 :
Цитувати
Під час вирішення питання про правомочність загальних зборів учасників (акціонерів, членів) юридичних осіб судам слід виходити з того, що загальні збори є правомочними, якщо на них зареєструвалися учасники (акціонери), які володіють у сукупності більш як 50 відсотками голосів учасників ТОВ чи ТДВ (голосуючих акцій акціонерів АТ) від загальної кількості голосів, якщо на зборах присутні більше половини членів кооперативу. Відсутність під час проведення загальних зборів переліку акціонерів, які мають право на участь у загальних зборах, унеможливлює встановлення їх правомочності і тому є підставою для визнання недійсними прийнятих цими зборами рішень незалежно від виду акціонерного товариства (ПАТ чи ПрАТ) (п. 2.21, 2.22 Постанови Пленуму Вищого господарського суду України «Про деякі питання практики вирішення спорів, що виникають з корпоративних правовідносин» від 25.02.2016 р. № 4).
https://reyestr.court.gov.ua/Review/81081630

Была я на собрании \не была не собрании - 27 человек проголосовали. этого достаточно
Мова не про достатньо/не достатньо... Мова про можливу появу Вашого прізвища без Вашого відома...
Тем не менее есть общая процедура - для начала заявление о вступлении, решение собрания, удостоверение. а потом внесение в реестр.
Так і я про те...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #317 : 17 Березня 2021, 17:44:09 »

Исключение по Уставу: - добровольный выход. неуплата взносов. смерть члена жск. прекращение деятельности жск. исключение из членов. Оснований для исключения в связи с продажей квартиры нет....Как воспользоваться?
Закон
Цитувати
Стаття 13. Припинення членства в кооперативі
Членство в кооперативі припиняється у разі:
добровільного виходу з нього;
припинення трудової участі в діяльності виробничого кооперативу;
несплати внесків у порядку, визначеному статутом кооперативу;
смерті члена кооперативу - фізичної особи;
ліквідації члена кооперативу - юридичної особи;
припинення діяльності кооперативу.
Виключення з членів кооперативу може бути оскаржене до суду.
Продав квартиру - написав заяву. Не написав - плати далі. Очевидно ж, що не платитиме...  Не платить - повинні виключити. Саме "повинні" (норма закону), а не "мають право виключити".
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #318 : 17 Березня 2021, 18:16:11 »

Ми ведемо мову про ЖБК. Тому  мова тільки про членів ЖБК.  До речі, у зборах членів ЖБК від квартири не може брати участь член сім'ї члена ЖБК, навіть, якщо він теж є співласником...   
У нас махновщина! У нас Член семьи не только принимает участие в общем собрании, но и является членом правления!!!! Потому что ему жена дала доверенность! :o Это даже в мозгах не укладывается! жена доверила не только голосовать мужу. но и выполнять вместо себя работу, хотя членом правления ее не избирали. а именно мужа.
Борюсь уже несколько лет - безрезультатно.
Але для фіксації наявності кворуму потрібно мати реєстр (спиисок) присутніх на зборах членів ЖБК. В якому присутність підтверджується особистим підписом.
К нам это тоже не относится. НИКОГДА НИКАКИХ подписей и регистрации!

 Не платить - повинні виключити. Саме "повинні" (норма закону), а не "мають право виключити".
так и меня должны были исключить если не плачу с 2014 года. ;D Кто помешал?
« Останнє редагування: 17 Березня 2021, 18:44:30 від Columbina »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #319 : 18 Березня 2021, 11:00:41 »

К нам это тоже не относится. НИКОГДА НИКАКИХ подписей и регистрации!
Висновок помилковий.   Стосується.   Можливо не робиться, але це не означає, що не стосується. 
А у  випадку подання документів на реєстрацію, думаю, що список таки був...
« Останнє редагування: 18 Березня 2021, 12:47:40 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #320 : 18 Березня 2021, 15:21:08 »

... хотя членом правления ее не избирали. а именно мужа.
Борюсь уже несколько лет - безрезультатно.
Викладіть весь статут.
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #321 : 18 Березня 2021, 16:37:27 »

К нам это тоже не относится. НИКОГДА НИКАКИХ подписей и регистрации!
Висновок помилковий.   Стосується.   Можливо не робиться, але це не означає, що не стосується. 
А у  випадку подання документів на реєстрацію, думаю, що список таки був...
Этот вывод не мой, а председателя. КОНЕЧНО нас это касается, но никогда не делается.
Список думаю таки был и там думаю есть я и все остальные которых не принимали в члены.
Устав сейчас делаю и выкладываю.

« Останнє редагування: 18 Березня 2021, 17:19:20 від Columbina »
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #322 : 18 Березня 2021, 17:28:00 »

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #323 : 18 Березня 2021, 18:30:50 »

... хотя членом правления ее не избирали. а именно мужа.
Борюсь уже несколько лет - безрезультатно.
Викладіть весь статут.
Статут не дозволяє участі у правлінні осіб, що не є членами кооперативу.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #324 : 18 Березня 2021, 18:33:53 »

Є підозра, що спробують посилатися на п. 5.3.3 .
Пункт дебільний...
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #325 : 18 Березня 2021, 18:36:04 »

Статут не дозволяє участі у правлінні осіб, що не є членами кооперативу.
Я знаю, но что делать если махновщина...
Є підозра, що спробують посилатися на п. 5.3.3 .
Пункт дебільний...
Пусть пробуют. Для начала пусть обоснуют размер взносов. порядок начисления и расходование.
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #326 : 19 Березня 2021, 06:32:34 »

Є підозра, що спробують посилатися на п. 5.3.3 .
Пункт дебільний...
Если рассуждать логически - меня должны были принять в члены (заявление, протокол собрания) и исключить из членов за неуплату (протокол собрания), соответственно в реестре меня быть не должно - исключена.....нестыковочка ....сослаться на 5.3.3. не получается
Невозможно по закону заставить гражданина быть членом какой-либо организации, в том числе ЖСК.  Нет заявления - на каком основании внесен в реестр?! Найдут заявление - пусть предъявляют, но пока его в деле нет. подтверждать подачу заявления не буду - у меня "амнезия".
Предлагаю:на  вопросе член\не член сильно не акцентироваться - заявить свое мнение и "в целях экономии времени суда, уважения к суду  и т.д."  :) акцентировать внимание на отсутствии доказательств - анализ договоров.
« Останнє редагування: 19 Березня 2021, 07:12:49 від Columbina »
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #327 : 19 Березня 2021, 09:50:41 »

Конституция Украины Статья 36. Граждане Украины имеют право на свободу объединения в политические партии и общественные организации для осуществления и защиты своих прав и свобод и удовлетворения политических, экономических, социальных, культурных и иных интересов, за исключением ограничений, установленных законом в интересах национальной безопасности и общественного порядка, охраны здоровья населения или защиты прав и свобод других людей.
Никто не может быть принужден к вступлению в какое бы то ни было объединение граждан или ограничен в правах за принадлежность или непринадлежность к политическим партиям или общественным организациям.

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #328 : 19 Березня 2021, 10:30:18 »

В ОСББ, наприклад, нема членів, не потрібно вступати чи виходити... Проте, всі власники приміщень у будинку, у разі створення ОСББ, мають свої права та обов'язки співвласника будинку  у стосунках з  ОСББ,  навіть, якщо не приймали участі у  створенні ОСББ і не подавали заяви про вступ до ОСББ.
Записаний

Columbina

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 537
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: ЖСК вспомнил обо мне через 7 лет
« Reply #329 : 19 Березня 2021, 10:47:12 »

НОВАЯ РЕДАКЦИЯ О ЧЛЕНСТВЕ
Позивачем висунуто позовні вимоги як до члена кооперативу про стягнення несплачених членських внесків. Я не є членом кооперативу "ЖБК № 310, бо не була членом-засновником ЖБК, квартира придбана за договором купівлі-продажу.Позивачем цей факт приховано,
Згідно з Конституцією України Стаття 36. Громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених законом в інтересах національної безпеки і громадського порядку, охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.
Ніхто не може бути примушений до вступу в будь-яке об'єднання громадян чи обмежений у правах за належність чи неналежність до політичних партій або громадських організацій

Відповідно до Закону України Про кооперацію ст 2. Кооператив - кооператив - юридична особа, утворена фізичними та/або юридичними особами, які добровільно об’єдналися на основі членства для ведення спільної господарської та іншої діяльності з метою задоволення своїх економічних, соціальних та інших потреб на засадах самоврядування;[/i]
Добавлю : на основании ЗУ О кооперации ст. ..., Устава ЖБК ст. ... кооператив обязан вести учет своих членов. Каждый год в ЖБК продаются и покупаются квартиры. соответственно список членов ЖБК меняется. Такой учет как доказательство  суду не предоставлен
Т.Ч. доказів мого членства у кооперативі, як то витяг з держреєстру юросіб, де зазначено перелік  членов кооперативу, заява про прийняття в члени ЖБК, протоколи  зборів ЖБК ,реестрация членов ЖБК відсутні,  посвідчення члена кооперативу мені не видане.
Асоційованим членом теж не є, оскільки статут ЖБК - 310 такого не передбачає
Відповідно до п.4.4 Статуту ЖБК 310–" У разі відмови власника квартири вступити в кооператив між кооперативом і власником укладається договір про спільне володіння будинком та пайову участь у витратах на його утримання". Доказів наявності такого договору позивачем не надано.
Відповідно до п.4.5 Статуту ЖБК 310–" У разі ПИСЬМОВОЇ відмови власника квартири вступити в кооператив або ПИСЬМОВОЇ відмови на  укладення угоди  про дольову участь у витратах- кооператив має право  звертання до суду для стягнення платежів на  утримання та ремонт житлового будинку та прибудинкової території". Позивачем не надано доказів отримання від мене ПИСЬМОВОЇ відмови, як власника квартири, від укладення угоди  про дольову участь у витратах на  утримання та ремонт житлового будинку.   Без яких статут ЖБК 310 НЕ НАДАЄ ПРАВА звернення до суду з вимогами про стягнення платежів щодо особи, яка не є ні членом ЖБК, ні  членом сім'ї члена ЖБК.       Тобто У ЖБК -310 взагалі    відсутнє право   вимоги   до відповідача    щодо платежів на  утримання та ремонт житлового будинку.                         
« Останнє редагування: 19 Березня 2021, 11:08:07 від Columbina »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email