'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Судовий наказ: ОСББ "Престиж" vs Міненко С.С.  (Прочитано 66489 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Не хотите, не пробуйте. Никто не заставляет. Ждите  искового производства и оправдывайтесь. Удачи Вам!
Я очень люблю конструктивній диалог, а не разбрасываться словами на ветер!
Скажите конкретно: как Вы предлагаете составить ап. жалобу, и я даю Вам 100% гарантию, что мы ее испробуем. Не через пол года - год - 5 лет, а "здесь и сечас" (послезавтра)
Но для меня главное условие: суть написанного Вами не должно быть маразмом!
Мне самому очень интересно экспериментировать (посмотрите тему про ИТО).
Но я же не могу написать то что фокус предлагает. И я даже написал почему!
Вот написать ходательство о закрытии производства - мне позволит совесть :) (пусть оно незаконное, но попробовать ничего не может помешть)

ПС: Практика - критерий истины!
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Ваванчик

Боржник користується своїми процесуальними правами і обовязками...ви задаєте питання...а я ще вам не задавав питання....


скажіть..а що робить боржнику, якщо наприклад спір між тими самими сторонами (ну хай буде особами) розглядається іншимим судами ? якщо заяву подано заяву подано особою,  яка не має  цивільної  процесуальної дієздатності? якщо заяву подано   від імені заінтересованої особи подано особою,  яка не має повноважень на ведення справи,

Це зловживання процесуальними правами....і з таким треба боротися
« Останнє редагування: 28 Червня 2011, 16:21:54 від focus »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість


скажіть..а що робить боржнику, якщо наприклад спір між тими самими сторонами (ну хай буде особами) розглядається іншимим судами ?
Не совсем понял вопрос! Уточните пожалуйста!
Цитувати
якщо заяву подано заяву подано особою,  яка не має  цивільної  процесуальної дієздатності?
А как должник об этом может узнать, если он не видел в глаза заявтеля и лицо от имени которого он действует?!
Цитувати
якщо заяву подано   від імені заінтересованої особи подано особою,  яка не має повноважень на ведення справи,
А это уже обязанность судьи проверить!
Цитувати
Це зловживання процесуальними правами....
Где ж злоупотребение, если действует лицо НЕ ИМЕЮЩЕЕ ЭТИХ ПРАВ!?
Цитувати
з таким треба боротися
Как?
Как бороться со злоупотребением права, если права этого нет?
Как бороться с непостроенными "ветряными мельницами"?

Цитувати
і ви не так ставите питання....ставте питання по іншому...подана апеляція на судове рішення...що може з нею робити апеляційний суд, щоб не розглядати?, тільки повернути....
Правильно.

Цитувати
питання: на якій підставі? Знайдіть мені підставу.
Как можно упасть с 15 этажа дома, который неделю назад развалился?
(Как можно подать апелляцию на решение, которое признано судом незаконным и отменено?! Оно УЖЕ отменено. Его НЕТ.)
Как кирпичи от разваливегося дома лежат на земле, так и бумажка с надписью СН лежит в деле...
Но спрыгнуть с 15 этажа нельзя!!! (и заставить заработать бумажку нельзя)!
Все, это или кирпичи для нового дома (бумажжка для черновика) или мусор!
Цитувати
і ще питання до вас..... прочитайте ст 106 цпк...

Цитувати
Стаття 106. Набрання судовим наказом законної сили
                  та видача його стягувачеві
 2. Якщо суд за результатами  розгляду  заяви  про  скасування
судового  наказу  прийняв  ухвалу  про  залишення  такої заяви без
задоволення або змінив судовий наказ, то судовий наказ чи змінений
судовий  наказ  набирає  законної  сили після закінчення строку на
подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У  разі  подання  апеляційної  скарги  судовий  наказ  чи змінений
судовий наказ, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Читаю!
Что такое АЛГОРИТМ знаешь?

Разбираем по полочкам!
условие: "суд за результатами  розгляду  заяви  про  скасування
судового  наказу  прийняв  ухвалу  про  залишення  такої заяви без
задоволення або змінив судовий наказ?"
варианты:
НЕТ - ГЕИМ ОВЕР! ПОБЕДА!
ДА - условие: в положенный срок ап. жалоба подана?
варианты:
НЕТ - "геим овер" Проигрыш! "судовий наказ чи змінений судовий  наказ  набирає  законної  сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги"
ДА - идем в апелляцию и условие: "судовий  наказ  чи змінений судовий наказ, скасовано?"

Варианты
ДА - "Геим овер" победа!
НЕТ - "геим овер " - проигрыш! "судовий  наказ  чи змінений судовий наказ, набирає законної сили"
Цитувати
а якщо скасовано судовий наказ і подана апеляція, коли він набирає законної сили?
НИКОГДА. Нельзя подать жалобу на отмененный документ!
Цитувати
тобто з логіки ст.106 цпк законодавець передбачив право подамі апеляції, якщо скасаовно судовий наказ..
Я не вижу такоого права!
Цитувати
інакше, навішо уточнювати,у випадку скасування  його не скасовано,????
не понял фразу

Цитувати
Отже..є  Розділ V ...цпк...яка дозволяє переглядати рішення у апеляційному порядку.
супер!


Цитувати
Отже. ми просто переглядаємо це рішення у апеляційному порядку...а не скасовуємо ....двічі
ну как пересмотреть решение, которого нет? (как залезть на 15 этаж дома которого нет?)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

а можно высказать свою мысль четко и понятно?
Например нарисвоать алгоритм СВОЕГО виденья сит-и.
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю
0
« Reply #49 : 28 Червня 2011, 12:30:43 »

  0   
« Останнє редагування: 28 Червня 2011, 18:18:58 від owner »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Наверно Вы даже не заметили как я Вам ответил!
Вы же обжалуете не ухвалу суда про скасування судового наказу. А сам наказ? Или не так?  Так почему получается бредятина?
Определение про отмену СН не обжалуется. В принципе!
Теперь по поводу обжалования СН. Берем по аналогии заочное решение.
Вопрос:
Можно ли обжаловать в апелляцию ЗАОЧНОЕ РЕШЕНИЕ, которое отменено судом который его вынес?!
Еще более интересная задача: можно ли обжаловать в апелляцию заочное решение, которое не обжаловалось в суде который его вынес!?

(правильный ответ на оба вопроса: НЕТ)
Цитувати
Он что законный, можно такое издавать? Можно и в исковом порядке в суд подать иск, не жалобу. Но все равно  в апелляционный суд.  И так и так  ЦПК  разрешает. Только в случае с жалобой - ап.суд   будет конечной инстанцией. И этого я думаю судьи будут стараться не допустить.
Так а что мы обжалуем то? СН? Так он жеж отменен определением об его отмене!
Вот фокус и написал, перечитай повторно:
ухвалою від ХХ.УУ.ГГГГ скасовано судовий наказ....
вважаю, що судовий наказ підлягає скасуванню з наступних підстав....
Как жеж можно повторно отменить то что уже отменено?
Как можно повторно оборвать вишню, или скосить пшеницу(в один день)?

Еще пример: можно ли обжаловать в апелляцию первое решение суда 1й инстанции, после того, как прошла апелляция, и кассация ( или даже ВСУ) отменила решение и 1й инстанции и апелляционной (и может кассационной), и направила на 2й круг!
, а может заметили, но в связи с тем, что закончились аргументы, начали писать фигню!
....
Не хотите, не пробуйте. Никто не заставляет. Ждите  искового производства и оправдывайтесь. Удачи Вам!
Я пока не увидел на этом форуме желания вести конструктивный диалог. В частности и от Вас.
Я тоже это  предлагаю. НЕ ОБЗЫВАТЬ МАРАЗМОМ МНЕНИЕ, ОТЛИЧНОЕ ОТ МНЕНИЯ ВЛАДЕЛЬЦЕВ ФОРУМА, НЕ ОСТАВЛЯТЬ ПОДНЯТЫЕ ТЕМЫ БЕЗ РАЗВИТИЯ, НЕ ЗАКРЫВАТЬ ТЕМЫ, КОТОРЫЕ НЕ НРАВЯТСЯ.  А ВЕСТИ КОНСТРУКТИВНЫЙ ДИАЛОГ.
Жду этого хотя-бы от Вас, ....     

Не вижу я  желания вести конструктивный диалог.  Вы ведете себя как зазнавшийся упрямец.
Я не отстаиваю мнение  Вашего оппонента, но и не отвергаю его, подобно Вам,  ибо  в его утверждениях,  вижу рациональное  зерно. Может быть такая схема и не сработает, т. к государство наше не правовое.  А ВЫ НЕ ХОТИТЕ ЕГО  УВИДЕТЬ. НЕТ У ВАС ЖЕЛАНИЯ ПОНЯТЬ ОППОНЕНТА. И это Ваш недостаток.  Он прослеживается во всех Ваших постах.   
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Я например, знаю людей, которые поступили подобным образом. И действия суда по сей жалобе  показывают, что Фокус прав.
Дайте мне "козу" ап. жалобы, и решение ап суда!
Цитувати
Государство не правовое. Суд действует,  не так, как предписывает закон. 
Конкретнее плиз!
Цитувати
Но жалоба ведь подана. И никуда от этого факта  не деться.
Не далее как 21.06 был в ап. суде по своему делу. Начало дела затягивалось, и чтобы не думать куда себя пристроить - сел в зале слушаний. Было дело, где подана ап. жалоба на определение про "выдачу исполнительного листа на решение третейского суда". Судья открыла по делу производство апелляциооное. Во време рассмотрения жалобы судья поставила вопрос на обсуждение О ЗАКРЫТИИ ПРОИЗВОДСТВА, В СВЯЗИ С ТЕМ, ЧТО ДАННОЕ РЕШЕНИЕ НЕ ПОДЛЕЖИТ ОБЖАЛОВАНИЮ! Пришедшая сторона не возражала, и решение "закрити апеляційне провадження"...
 
Цитувати
Спор  ведь, между  сторонами,  уже в наличии.
По определению (п. 2 ч. 3 ст. 100) если есть спор - нет СН.

Цитувати
И не решен.
Вот в исковом производстве он и будет решаться!
Цитувати
Если у меня будет возможность - опробую метод. Ничего существенного  от  этого,  заявитель  не  теряет.   
Так есть возможность. Я ее ДАЮ!
Но для того чтобы ею воспользоваться - требуется только одно: написать СВОЮ ап. жалобу!
« Останнє редагування: 28 Червня 2011, 16:53:04 від mirrorer »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Кроме того фокус в своей жалобе говорит про отмену СН и определения от отмену СН и про закрытие производства.
СУПЕР!
Но фокус тут же говорит : "тут читать, тут не читать , тут рыбу заворачивали"....
Открываем 205 статью, и читаем п. 1 ч. 1:....
1) справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

(очевидно, что фокус ссылается именно на п. 1 ч. 1., о чем он косвенно и намекал "Однак з матеріалів справи вбачається що стягувач по суті звернувся з майновим спором, який вирішується в іншому порядку.")


СТОП, но у нас всего есть несколько видов судопроизводств: ГРАЖДАНСКОЕ, Административное, Хозяйственное, Уголовное, Конституционное. (производство в третейском суде не берем во внимание, ибо оно основано на перечисленных)

Так если это не гражданское (как говорит фокус), то похоже Конституционное, ибо других вариантов НЕТ, или они не подходят!  :P
« Останнє редагування: 28 Червня 2011, 13:55:27 від ВАВАНчик »
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Ваванчик! Мне Андрий написал, что удалил  наше приватное общение. Я не знаю что в нем приватного. Ничего приватного я к Вам не писал. Все для Всех. Так что  боюсь и отвечать на  Ваши  посты. Еще за(бара)банят?     
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю


кінець гри у цій справі настає, тоді коли закінчується 10 днів на подачу апеляції...тоді фактично так...є спір про право..і вперед

« Останнє редагування: 28 Червня 2011, 16:22:42 від focus »
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Судовий наказ скасовується, якщо вбачається спір про право, яке суд при розгляді заяви стягувача про видачу судового наказу не помітив. Сам факт подачі заяви боржником про скасування судового наказу вже може свідчити про існування спору про право, тим більше в зазначених заявах, як правило є посилання на документи, які підтверджують наявність спору.
Потім, перш ніж наполягати на подачі апеляційної скарги на рішення суду про скасування судового наказу, непогано б було уважніше проаналізувати ст.215 ЦПК.
Адже, якби процесуальний кодекс передбачав оскарження рішення суду про скасування СН, то суд, як і в разі відмови скасувати судовий наказ повинен був би зазначити порядок оскарження рішення. Скільки переглянула рішень суду про скасування СН нічого подібного не зустрічала.
Щодо підстави про скасування СН щодо відсутності права вимоги, то таку відсутність треба доводити у позовному провадженні.
Наказне провадження регламентується ст.ст.95-106 ЦПК.
ч.9 ст. 105-1 зазначає тільки два рішення суду, яке може бути оскаржене:Змінений судовий  наказ  чи  судовий  наказ,  щодо  якого суд прийняв  ухвалу  про  залишення  заяви  про  його  скасування  без задоволення,   можуть   бути  оскаржені  в  апеляційному  порядку,
встановленому цим Кодексом.
 Як бачите, оскарження Ухвали суду  про скасування судового наказу не передбачено ЦПК.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість


1) припустимо, керуючись старим цпк позивач подав позов. потім з різних причин не захотів судиться, почекав деякий час побіг у наказне провадження відповідно до нового законодавства.... виданонезаконно  судовий наказ
Вопрос: кто установил законность выдачи СН?
Цитувати
відповідач захотів далі судитися у позовному провадженні, нічого не знаючи  про наміри сторони щодо наказного провадження побіг у апеляцію......відкрито апеляційне  провадження...
А если не открыто? 99% что не откроют!
Цитувати
отже...читаємо цпк...

Цитувати
3. Суддя  відмовляє  у  прийнятті  заяви  про видачу судового
наказу, у разі якщо:
     3) наявні обставини,  зазначені у пунктах 2-5 частини  другої
статті 122 цього Кодексу.

ст 122 цпк

Цитувати
  Стаття 122. Відкриття провадження у справі

   2) є таке,  що набрало законної сили,  рішення чи ухвала суду про  закриття  провадження  у справі у зв'язку з відмовою позивача
від позову або укладенням мирової угоди сторін у  спорі  між  тими самими  сторонами,  про  той  самий предмет і з тих самих підстав.
Відмова від позову не позбавляє  другу  сторону  права  пред'явититакий самий позов до особи, яка відмовилась від позову;

     3) у  провадженні  цього чи іншого суду є справа із спору між тими самими сторонами,  про  той  самий  предмет  і  з  тих  самих
підстав;

Супер. Начнем с ЗАКРЫТИЯ. Я уже писал: закрытие возможно только(ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО) в 7 случаях. (смерь ФО, ликвидацию ЮЛ, и еще 5)
Цитувати
крім того заява повертається у разі

Цитувати
2) заяву подано недієздатною особою;
3) заяву  від  імені  позивача  подано  особою,  яка  не  має повноважень на ведення справи;

може бути таке що особа яка подала до суду заяву про видачу наказу бути вже ліквідованою, тобто недієздатною..., можетаке бути що замість директора КП подав юрист з невірною довіренісю?
ТАК давай не путать коклеты с мухами! Закрытие - это одно, а возврат - совсем другое!
Возврат ни к чему не обязывает в отличии от закрытия!

Излоденное может быть, но от этого ни холодно не жарко! (может получится разве что в исковом производстве признать неправомерность выдачи СН, и на этом основании (на основании ч. 3 ст. 118) применить п. 6 ч. 3 ст. 121)
Цитувати
а судовий наказ видано... Виданий він був законно чи ні може сказати апеляційний суд
Супер. Согласен!
Мир, дружба, жвачка!
НО: ап. суд просто не откроет апелляционное производство по недейственному решению!
Так же как Конституционный суд не приймет к рассмотрению "конституційне звернення" если статья закона не действует. (не зря ж я писал про "родственность" этих производств :) )

Цитувати
а по суті без договору, це є справа майнового характеру...
а дело по взыскаю средст за услуги, это не имущественный спор?
Цитувати
не заборгованість хочуть а гроші..
СУПЕР. Так в чем разница?
Если кредитор отдолжил деньги без договора (расписки), то должик не задолженность должен возвратить, а деньги? Это тоже не долговой спор а имущественный?
Цитувати
Немає доказів заборгованості.. є докази, що послуги надавалися в односторонньому порядку..які ще треба перевірить у суді....тобто справа повинна була розглядатися в іншому порядку....
других порядков всего 4ре (выше писал)
Цитувати
у позовному...
Так об том и речь: если "не прокатило" не в том "порядке" (СН отменен) то вэлкам в исковое производство. Никто ж не против!
Цитувати
Незаконно був виданий наказ.....хай стягувач надає докази заборгованості (договір), тоді йому належить право вимоги...Інакше там кожен може звертатися у суд з заявленою вимогою, написавши так званий розрахунок..
с этим сложно не согласиться. Больше того: как я писал ранее мне предложили "сбивать "долги"" Если мы договоримся с этими людьми, и я получу необходимые документы - то ради прикола попробую сбивать деньги с совсем левых людей :)

Цитувати
щодо кінця гри


кінець гри у цій справі настає, тоді коли закінчується 10 днів на подачу апеляції...тоді фактично так...є спір про право..і вперед
Мое мнение отлично, и я о нем писал!

Цитувати
Цитувати
Стаття 309-1. Підстави для скасування судового наказу

     1. Судовий  наказ підлягає скасуванню в апеляційному порядку, якщо апеляційний суд  встановить  відсутність  між  стягувачем та боржником  спірних  правовідносин,  на  основі  яких була заявлена вимога, передбачена частиною першою статті 96 цього Кодексу.

     2. Ухвала апеляційного суду про скасування судового наказу  є остаточною і оскарженню не підлягає.

отже треба скасовувати судовий наказ у апеляційному порядку, оскільки є відсутність  між  стягувачем  та
боржником  спірних  правовідносин,  на  основі  яких була заявлена вимога, передбачена частиною першою статті 96 цього Кодексу.


ТОбто немає права вимоги.....
см. внимательно: ст. 309-1 говорит об отмене СН .
Но СН у нас УЖЕ отменен. Т.е. апелляции нет чего отменять!
Если у тебя нет руки, то ее нельзя поломать!
Да, он мог бы установить отсутствие спорных правоотношений.

Дальше- больше!
Посмотрим на сит-ю под другим углом.
Речь идет именно о спорных отношениях. Т.е. если спорные отношения есть, и при этом есть спор про право (например период за который деньги хочет взыскать ЖЕО) - то и СН нельзя отменить. Аналогично: если неспорных отношений НЕТ, то и СН нельзя отменить в апелляции!
Отсутствие договора: это есть спорные отношения? Помоему - это есть ОТСУТСТВИЕ неспорных ОТНОШЕНИЙ!
Следовательно ап. суд НЕ МОЖЕТ ОТМЕНИТЬ СН, т.к. есть отсутствие отношений! (ППЦ, приплыли!)
Красиво завернули конечно в этой статье.
« Останнє редагування: 28 Червня 2011, 17:09:48 від ВАВАНчик »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

....
 Як бачите, оскарження Ухвали суду  про скасування судового наказу не передбачено ЦПК.
Валентина, мы совсем о другом!
Вам это не понять. Я и сам с трудом понимаю о чем мы  спорим :)
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

Ваванчик! Мне Андрий написал, что удалил  наше приватное общение. Я не знаю что в нем приватного. Ничего приватного я к Вам не писал. Все для Всех. Так что  боюсь и отвечать на  Ваши  посты. Еще за(бара)банят?   
Воно зрозуміло, що вам удвох не є проблемою з'ясовувати стосунки привселюдно, але форум не для цього створений. Тому таке з'ясування стосунків я вважаю приватними розмовами, які не стосуються суті обговорюваного питання. Відповідно, таке видаляється. Зараз повикидаю такі пассажі і із інших повідомлень. Але, думаю, що редагувати повідомлення мені скоро набридне. Тоді, якщо буде з'ясування стосунків у повідомленні - буду видаляти все повідомлення, не зважаючи на інший його зміст.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Зауваження. ОСББ не повинно укладати договори. Воно не є виконавцем послуг.
ОСББ - це грубо кажучи, колективний замовник.
Тарифи затверджуються згідно кошториса схваленого загальними зборами членів ОСББ. Тарифи КМДА тут ні до чого.

Взагалі дуже цікаве питання, тому що законодавством ці питання майже ніяк не врегульовані.

Не зовсім так.
Згідно ст.1 ЗУ "про ОСББ" - "об'єднання співвласників  багатоквартирного  будинку  (далі -
об'єднання) - юридична особа,  створена  власниками  для  сприяння використанню  їхнього  власного  майна та управління,  утримання і використання неподільного та загального майна". Отже ОСББ може бути управителем та  балансоутримувачем ( якщо не укладе договір із іншою юридичною особою на балансоутримання), може укласти угоди із фізичними та юридичними особами на виконання житлово-комунальних послуг, найняти на роботу: сантехніка, двірника і т. ін.
Таким чином ОСББ повинно заключити із власником квартири договір відповідно до ст.29 ЗУ "Про ЖКП" безпосередньо або через уповноважену ним особу.
Отже для виникнення права вимоги до власника квартири необхідно мати із ним цивільно-правові відносини а отже заключити договір.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email