'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: нужен совет по комуналке  (Прочитано 6531 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

p1955

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
    • Email
нужен совет по комуналке
« : 08 Березня 2011, 13:11:44 »

Здравствуйте дорогие форумчане.Женскую часть поздравляю с праздником.
Суть проблемы- я уже два года требую от ЖЕКа подписать договора по ПКМ №630 и 529 но все время получал в ответ отписки.Мне надоело и я их предупредил,что не буду оплачивать их услуги без договоров и так сделал.Но ...с февраля вступает начисление пени.Посоветуйте что делать:
1.продолжать не платить ,но будет пеня.
2.начать платить с февраля и продолжать воевать с жеком по подписанию договоров.
3.другие варианты....?
прочитал ввесь форум и не нашел совета.Если можно дайте совет как правильно поступить.Что делать в первую очередь?
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #1 : 08 Березня 2011, 14:21:51 »

Шановний р1955, ця тема неодноразово обговорювалася на форумі.
Пропоную ознайомитися (для початку) з гілками форуму, що я виклав нижче.
Також цікаво було ознайомитися з листуванням (с ЖЕК).


http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5259.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5622.0.html
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5451.0.html
Записаний

p1955

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #2 : 08 Березня 2011, 14:42:37 »

Георгий,спасибо за оперативный отклик.
С ссылками ознакомлюсь еще раз обязательно,спасибо большое.
Також цікаво було ознайомитися з листуванням (с ЖЕК). - сейчас нет возможности отсканить и выложить(праздники) -в двух словах это выглядит так:пишу  заявление в 2-х экз. о том что требую заключить договор - отвечают -приходите ,подписуйте и дают каждый раз новые варианты договоров ,но без расшифровки структуры тарифа.Пишу новое заявление с просьбой указать структуру - ответ с жека -приходите подписывать договор и все сначала повторяестя.И так было 4 раза .Все это время я не платил,о чем их предупредил в заявлении ,что не буду платить до подписания договора.Присылают извещение о долге и просят прийти заключить договор и всё сначала повторяется.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #3 : 08 Березня 2011, 16:21:35 »

Шановний р1955!
Ваша ситуація  (1- не плачу, 2- хочу заключити договори) обов'язково закінчиться отриманням Вами судового наказу з вимогою заплатити все, що нарахував ЖЕК.
Далі Ви, або все сплатите, або засядите за заяву про скасування судового наказу. І не факт, що суддя цей судовий наказ скасує. В разі відмови в скасуванні с/н у Вас знов буде вибір або сплатити або звернутися в апеляційний суд.
Такий ход подій вважаю буде для Вас не дуже приємним.
Тому Вам необхідно діяти на випередження і негайно звертатися до суду з позовом на захист прав споживачів на заключення Договорів згідно ПКМУ № 630 , 529.
Не треба вводити себе в оману.
Листування с ЖЕК  повинно з вашого боку мати на меті тількі збір доказів для звернення до суду.

Користуйтеся матеріалами форуму. На цю тему є не один нарис. Користуйтеся функцією пошук.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #4 : 09 Березня 2011, 00:04:36 »

Шановний р1955!
Ваша ситуація  (1- не плачу, 2- хочу заключити договори) обов'язково закінчиться отриманням Вами судового наказу з вимогою заплатити все, що нарахував ЖЕК.
Таке питання є -
КП УЖГ, та КП "Дирекція" подали проти мене позови про стягнення заборгованості, перші інстанції я вже програв, на рішення суду по КП УЖГ подав апеляційну скаргу, а по КП "Дирекція" скарга зараз в ВССУЦКС.
Яка вірогідність, що в такій ситуації позивачі будуть звертатись до суду про видання судового наказу про стягнення заборгованості з мене за період, який починається після того, по якому рішення судами вже прийняті?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #5 : 09 Березня 2011, 00:14:02 »

Шановний р1955!
Ваша ситуація  (1- не плачу, 2- хочу заключити договори) обов'язково закінчиться отриманням Вами судового наказу з вимогою заплатити все, що нарахував ЖЕК.
Таке питання є -
КП УЖГ, та КП "Дирекція" подали проти мене позови про стягнення заборгованості, перші інстанції я вже програв, на рішення суду по КП УЖГ подав апеляційну скаргу, а по КП "Дирекція" скарга зараз в ВССУЦКС.
Яка вірогідність, що в такій ситуації позивачі будуть звертатись до суду про видання судового наказу про стягнення заборгованості з мене за період, який починається після того, по якому рішення судами вже прийняті?


будуть подавати 100%...питання часу...коли.....може вже подали....може через місяць подадуть...

Навіть, якщо  і позивач і раніше подавав на вас, але наприклад, ви витримали бій...(не змогли з вас стягнути заборгованість), то всерівно будуть подавати на судовий наказ, наприклад...
завдання одне,  стягнути з вас гроші і заставити вас платити....більше їх не цікавить..

Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #6 : 09 Березня 2011, 09:41:05 »

...
КП УЖГ, та КП "Дирекція" подали проти мене позови про стягнення заборгованості, перші інстанції я вже програв, на рішення суду по КП УЖГ подав апеляційну скаргу, а по КП "Дирекція" скарга зараз в ВССУЦКС.....
Это они хотят деньги за один и тот же период?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #7 : 09 Березня 2011, 09:49:35 »

...
КП УЖГ, та КП "Дирекція" подали проти мене позови про стягнення заборгованості, перші інстанції я вже програв, на рішення суду по КП УЖГ подав апеляційну скаргу, а по КП "Дирекція" скарга зараз в ВССУЦКС.....
Это они хотят деньги за один и тот же период?
Нет, это за два периода времени.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #8 : 09 Березня 2011, 10:00:45 »


будуть подавати 100%...питання часу...коли.....може вже подали....може через місяць подадуть...
Але наприклад якщо зараз, "на випереджання їм", подавати свій позов, то можна їх спровокувати на зустрічний позов?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #9 : 09 Березня 2011, 10:09:44 »

Можете і спровокувати. Однак нападати завжди легше. Є тактичні переваги. А від Вас ваше ЖЕО вже не відчепиться.
Наше життя - взагалі суцільний ризик. Можна і динозавра на вулиці зустріти (за "жіночою логікою", ймовірність зустрічі - 50%. Або зустрінете, або не зустрінете).  ;D
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #10 : 09 Березня 2011, 10:23:24 »

Можете і спровокувати. Однак нападати завжди легше. Є тактичні переваги. А від Вас ваше ЖЕО вже не відчепиться.
Наше життя - взагалі суцільний ризик. Можна і динозавра на вулиці зустріти (за "жіночою логікою", ймовірність зустрічі - 50%. Або зустрінете, або не зустрінете).  ;D

Що не відцепиться, то не відцепиться...100%. Тут навіть і не сумнівайтеся...Як будуть робити..це вже інше питання.

Це як у спорті.....Виграв щось, і хочеться ще....
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #11 : 09 Березня 2011, 11:31:14 »

С чего начать: разобраться почему в разные периодны рызные конторы обращались в суд.
 Проверить имели ли они на это право!
Могут возникнуть н/о.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #12 : 09 Березня 2011, 12:26:44 »

С чего начать: разобраться почему в разные периодны рызные конторы обращались в суд.
 Проверить имели ли они на это право!
Могут возникнуть н/о.
Спрочатку був позов до мене від КП "Дирекція" за період з 04.2008р. по 04.2009р.(у ході процесу позивач збільшив вимоги за період до 01.04.2010р.), а потім від КП УЖГ за період від 01.05.2007р. по 01.04.2010р., але суд по КП УЖГ задовольнив їхні вимоги тільки за період до 01.04.2008р.
Позови були від різних організацій тому, що КП "Дирекція" була створена тільки в 2008р., на підставі рішення Соломянської райради №218 від 19.12.07р., і я так розумію, що після створення КП "Дирекція" - КП УЖГ із видів своєї діяльності залишило собі тільки збирання боргів.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #13 : 09 Березня 2011, 12:40:10 »

Нужно четко разобраться кто есть БАЛАНСОДЕРЖАТЕЛЕМ!
И в какой период!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: нужен совет по комуналке
« Reply #14 : 09 Березня 2011, 12:49:38 »

Нужно четко разобраться кто есть БАЛАНСОДЕРЖАТЕЛЕМ!
И в какой период!
Писать запросы, кто есть балансодержателем?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email