'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Про право виконавців ЖКП укладати договори з власниками квартир  (Прочитано 14637 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Селищна рада- балансоутримувач мого будинку з 1994 року. 
ПП - з 2009 року -Виконавець послуг по обслуговуванню будинку.
ПИТАННЯ: З КИМ я повинна укладати договір, ЯКЩО  я - власник квартири?
З виконавцем чи з селищною радою (Стаття 29 Закон України Про ЖКП )?
Хтось може ЧІТКО відповісти???
Таж багато разів вже говорилося. Якщо будинок багатоквартирний, то договори укладаються з балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. Якщо балансоутримувач уповноважить виконавця укладати договори - можна і з виконавцем. Уповноважить когось іншого - будь-ласка. Мій виконавець показав мені договір з балансоутримувачем де його уповноважено укладати договори. Після цього питання для мене закрите.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Селищна рада- балансоутримувач мого будинку з 1994 року. 
ПП - з 2009 року -Виконавець послуг по обслуговуванню будинку.
ПИТАННЯ: З КИМ я повинна укладати договір, ЯКЩО  я - власник квартири?
З виконавцем чи з селищною радою (Стаття 29 Закон України Про ЖКП )?
Хтось може ЧІТКО відповісти???
Точна відповідь передбачає отримання окрім точного питання ( обов`язково ТОЧНОГО. Це умова необхідна, але недостатня) також і точного викладення  інших умов та обставин справи. Як Вами будуть викладені  сканкопії відповідних рішень селищної ради та її виконкому, то тоді вимагатимете точної відповіді "по пунктах 1,2,3...".
 А доти задовільняйтеся відповіддю тією, що Вам неодноразово  ( і в різних темах) вже надали: "Можливі варіанти".
Ваша біда в тому, що насправді відповідь Вам і не потрібна. Вам потрібен "процес".
Ви дуже цінуєте свій час ( лічите хвилини на форумі ). Повірте інші теж цінують свій не менше Вашого.
« Останнє редагування: 14 Липня 2011, 13:12:44 від mirrorer »
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
Таж багато разів вже говорилося. Якщо будинок багатоквартирний, то договори укладаються з балансоутримувачем або уповноваженою ним особою. Якщо балансоутримувач уповноважить виконавця укладати договори - можна і з виконавцем. Уповноважить когось іншого - будь-ласка. Мій виконавець показав мені договір з балансоутримувачем де його уповноважено укладати договори. Після цього питання для мене закрите.
Очень интересно. Вы не могли бы выложить копию  такого  договора?  На основании какой нормы закона исполнителю (именно исполнителю какой услуги)  передают право заключать договора на ЖКУ?  Вам не кажется что договор о котором Вы упоминаете ничтожен? 
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Будь-ласка
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Закінчення
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Супер!
Сегодня подал в КП "ЖЕК СЫРЕЦ" заявление про надачу мне схемы придомовой территории. (точнее гос акта)
Сказали что у них такого НЕТ, и обращаться к балансодержателю...
В выложенном доме написано что схему им ПЕРЕДАЮТ :)

Вообщем жду ответов, а пока подам дополнительно запросы балансодержателям :)
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Схему і мені в суд надали. А акту в них немає. Схема і акт - різні речі.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Канешна!
Схему я и сам нарисовать магу!
НО: схема, это уже основание для обращения в суд!

ПС: Андрей, может ты перестанешь фигней маяться, и дашь мне в твоем деле покапаться и исправить исковые требования, чтобы в итоге добиваться реальных исковых требований (я еще зимой тебе об этом говорил)
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

О договоре.  Договор между двумя хозяйствующими субьектами.  Порождет взаимные права.  А каким (имеется в виду законным)  образом  сюда  вклинивают третьих лиц?
Этот  исполнитель, этим договором....  не получил право заключать договора с  владельцами отдельных квартир, дома который взялся обслуживать... Я не вижу у него такого Права.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

О договоре.  Договор между двумя хозяйствующими субьектами.  Порождет взаимные права.  А каким (имеется в виду законным)  образом  сюда  вклинивают третьих лиц?
Этот  исполнитель, этим договором....  не получил право заключать договора с  владельцами отдельных квартир, дома который взялся обслуживать... Я не вижу у него такого Права.
п. 2.2.8 договору
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

О договоре.  Договор между двумя хозяйствующими субьектами.  Порождет взаимные права.  А каким (имеется в виду законным)  образом  сюда  вклинивают третьих лиц?
Этот  исполнитель, этим договором....  не получил право заключать договора с  владельцами отдельных квартир, дома который взялся обслуживать... Я не вижу у него такого Права.
п. 2.2.8 договору

А как же ст. 29, 24, 25 ЗУ "Про ЖКП", ЦК? Так просто для Лохов - пункт хоз. договора - и ты уже получил ПРАВА БАЛАНСОДЕРЖАТЕЛЯ, УПРАВИТЕЛЯ. Не надо нотариус, не надо регистрация.  Скоро придумают как народ "запрягать в  рабство". ТЕМ БОЛЕЕ ЧТО НАРОД  МОЛЧА СОГЛАШАЕТСЯ.  Давайте с Вами заключим договор - Я ВАМ поручу  ПЕЧАТАТЬ  ДЕНЬГИ! БУДЕТЕ ПЕЧАТАТЬ? Долго будете печатать? Ах да, за  этими нарушениями  прав граждан не следит тот кто должен, более того, такие нарушения всячески поддерживаются власть имущими.
 Если Вам предложили на ухо, а Вы добровольно сняли штаны и помазали нужное место вазелином - не надо  потом кричать что Вас изнасиловали. Каждый (народ и отдельные особи, его составляющие) заслуживает то, что имеет.
« Останнє редагування: 28 Червня 2011, 10:47:03 від owner »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитата від owner:
Цитувати
А как же ст. 29, 24, 25 ЗУ "Про ЖКП", ЦК? Так просто для Лохов - пункт хоз. договора - и ты уже получил ПРАВА БАЛАНСОДЕРЖАТЕЛЯ, УПРАВИТЕЛЯ.
Ніяких прав балансоутримувача, чи управителя  цим договором Виконавцю не надано.
Балансоутримувач ( повноваження якого ставити під сумнів, принаймні на даний час, підстав нема ( власники квартир- співвласники будинку покищо намірів зміни балансоутримувача не висловлювали, будинок з балансу цього балансоутримувача на баланс іншого по Акту (що є обов`язковим) не передано)) не має намірів самостійно виконувати послугу з утримання будинку тому, укладає договір з іншим  Виконавцем ( Виконавець повинен бути затвердженим ОМС). Це право балансоутримувача відповідно до ч. 2 ст. 29 ЗУ "Про ЖКП" і він ним скористався ( очевидно, що це погоджено з ОМС, інакше цього Виконавця не затвердили б в ОМС).
 Балансоутримувач повинен укласти договори  на надання жк-послуг з мешканцями квартир (споживачами), але має право уповноважити на укладення цих договорів іншу особу (ч. 2 ст. 29 ЗУ "Про ЖКП") і він ним також скористався ( п. 2.2.8. договору).
Жодного з пунктів ч. 1 ст. 20  ЗУ "Про ЖКП"  договір балансоутримувача з виконавцем не порушує.
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
але має право уповноважити на укладення цих договорів іншу особу (ч. 2 ст. 29 ЗУ "Про ЖКП") і він ним також скористався ( п. 2.2.8. договору).
Только никто такого права ему не давал, в частности совладельцы дома. Это ВЫ так толкуете статью 29. Кому-то удобно ее так толковать.   
Какая форма договора предусмотрена ЦК для такого "Уповноваження"? Или не надо никакой формы? Банальная  доверенность, выданная  в порядке "передоручення",  и та   подлежит нотариальному удостоверению.

 
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
але має право уповноважити на укладення цих договорів іншу особу (ч. 2 ст. 29 ЗУ "Про ЖКП") і він ним також скористався ( п. 2.2.8. договору).
Только никто такого права ему не давал, в частности совладельцы дома. Это ВЫ так толкуете статью 29. Кому-то удобно ее так толковать.   
Какая форма договора предусмотрена ЦК для такого "Уповноваження"? Или не надо никакой формы? Банальная  доверенность, выданная  в порядке "передоручення",  и та   подлежит нотариальному удостоверению.

 
Згідна з owner.
Хотілося б почути конкретну відповідь:
"Какая форма договора предусмотрена ЦК для такого "Уповноваження"?
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
Балансоутримувач ...... не має намірів самостійно виконувати послугу з утримання будинку тому, укладає договір з іншим  Виконавцем ( Виконавець повинен бути затвердженим ОМС). Це право балансоутримувача відповідно до ч. 2 ст. 29 ЗУ "Про ЖКП" і він ним скористався ( очевидно, що це погоджено з ОМС, інакше цього Виконавця не затвердили б в ОМС).
НЕ ХОЧЕ ВИКОНУВАТИ? Не хочешь,  спроси разрешения и передай другому.  Неужели  Вы как специалист,  не знаете как  должен  выглядеть договор передачи права на управление недвижимым имуществом? Он оформляется так просто? 
Ах вот она собака где зарыта. Тут ЦК нельзя  выполнить, поэтому умные чиновники  придумали выконавця з послугы управлиння будинком. Для такового закон не действует. Владельцы дома, их права, Конституция,  ЦК, Нотариус, регистрация -  ПО БОКУ.  И так нагнем....   
Об  ОМС,  их легитимности,  это отдельная тема.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email