'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ПЕРЕПИСКА ЧЕРЕЗ ICQ:  (Прочитано 1858 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
ПЕРЕПИСКА ЧЕРЕЗ ICQ:
« : 20 Квітня 2007, 11:49:14 »

ПЕРЕПИСКА ЧЕРЕЗ ICQ:
Alex_IL (10:22 AM) :
Добрый день, у Вас есть возможность, ответить на несколько воропосов по проблеммам с комунальщиками?
Alex_IL (10:26 AM) :
Или, по-возможности, дайте контакты юридической консультации (частных юристов), специализирующихся на данных вопросах. Заранее благодарен. Александр
viki (10:50 AM) :
Можу надати відповідь
Alex_IL (11:14 AM) :
На все вопросы и требования пересчитать по тарифам КМДА, ответ один : "создадите свой УСББ и будете начислять сколько хотите...". На данный момент, т.к. дом еще заселен не более, чем на 50%, и многих людей устараивает ситуация, создание этой структуры невозможно...
Alex_IL (11:15 AM) :
Посоветуйте, как поступить в данной ситуации.
viki (11:15 AM) :
А кому були направлені запитання і хто надавав відповіді? Хто на даний час є балансоутримувачем будинку?
Alex_IL (11:20 AM) :
Мы готовы оплатить по действующим тарифам, просто не знаем как это сделать... Платежки собственного типа, платеж принимают в отделениях банка Киев... Как в любом банке, я думаю, квитанцию с исправлениями не примут...
viki (11:26 AM) :
Перш за все, слід уточнити, хто є балансоутримувачем будинку. Потім дізнатися про його банківські реквізити. Далі скористайтеся банківською послугою "Переказ готівки". Бланк Заяви про переказ готівки Вам нададуть у будь-якій установі банку. У цьому бланку можна зазначити Ваші реквізити (№ особового рахунку, П.І.Б., адресу,вид комунальної послуги, суму платежу за цю послугу, загальну суму).
viki (11:27 AM) :
Зразок можете побачити на моєму іншому сайті: http://viki1234.io.com.ua
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email