'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Обговорення FAQ по встановленню квартирних лічильників тепла  (Прочитано 10804 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Пересічний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 86
    • Перегляд профілю

Декілька років тому за власні кошти встановив квартирний теплолічильник. Будинок новий, багатоквартирний. Повірку проводив за власний рахунок.
Після прочитання топіку дізнався, що
People: “Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку проводяться за рахунок виконавця.”

Зрозумів, що фінансувати повірку повинен ЖЕК (згідно "Постанови КМУ № 630")?
Ознайомився з судовими справами в темі ВСУ: судова практика щодо повірки лічильників
Чи можна вирішити це питання без судового позову, чи є судові ухвали на користь мешканців ?
« Останнє редагування: 19 Листопада 2011, 19:49:48 від Тетяна Academia »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Во первых: ЖЕК не есть исполнитель!
Во вторых: в ПКМУ 529 (сейчас 869) в стомость обслуживания домов заложена поверка счетчиков
В третьих: в ЗУ про метрологию черным по белому (примерно так, лень искать текст)  “Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) квартирних засобів обліку проводяться за рахунок виконавця.”
в 4х: ПКМУ 869 именно в этой части мною обжалуется :) (см. соответственную тему)
« Останнє редагування: 16 Жовтня 2011, 00:14:19 від ВАВАНчик »
Записаний

Пересічний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 86
    • Перегляд профілю

Виконавець — комунальне підприємство, зрозуміло. ВАВАНчик,
а яка тема, де ви буцаете ПКМУ 869 ?

Вже чую  відповідь комунальників на моє звернення: “В тариф закладено повірку саме будинкового (загальнобудинкового) теплолічильника”.

Цитата з Постанови КМУ  869-2011-п:
 витрати на періодичну повірку,  опломбування,  обслуговування
та  ремонт (включаючи демонтаж,  транспортування і монтаж) засобів
обліку теплової енергії, які є власністю ліцензіата.
Якось мене засмучує фраза “які є власністю ліцензіата”. Щось тут приховано...
« Останнє редагування: 16 Жовтня 2011, 00:43:00 від Пересічний »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Исполнитель - см. ст. 1 ЗУ про ЖКП!
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Цитувати
24. Витрати з проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку води та теплової енергії, у тому числі їх демонтажу, транспортування та монтажу після повірки, визначаються відповідно до укладених договорів між виконавцем та субпідрядником, який виконує зазначені послуги, з розрахунку на один квартирний засіб обліку води та теплової енергії і нараховуються щомісяця споживачеві у складі послуги залежно від кількості таких засобів обліку шляхом додавання плати за проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку води та теплової енергії, у тому числі їх демонтажу, транспортування та монтажу після повірки, до загальної вартості послуг.

Розмір плати за проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонт одного засобу обліку води та теплової енергії, у тому числі його демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, визначається згідно з кошторисом, затверджується (погоджується) органами місцевого самоврядування і розподіляється за місяцями міжповірочного інтервалу, що встановлюється Держспоживстандартом для відповідного засобу обліку води та теплової енергії.
Записаний

Пересічний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 86
    • Перегляд профілю

Цитата доречна і відповіла б на питання про фінансування повірки, але її виключили з останньої редакції ПКМУ  529-2009-п вiд 18.08.2011 (документ чинний на пiдставi 869-2011-п).
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Ув., вы чтото путаете!
Это цитата из ПКМУ 869!
Именно этот пункт 869 я обжалую!

ПС: по ПКМУ 869 деньги за певерку счетчиков берутся 2жды. Во первых стоимость поверки включена в себестоимость воды/отопления/...., а во вторых потребители ДОПОЛНИТЕЛЬНО оплачивают эту услугу в стоимости обслуживания домов.... ЖЖЖЖЖЖ
Записаний

Пересічний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 86
    • Перегляд профілю

Дякую ВАВАНчик, знайшов, ПКМУ 869 досить великий, "приховали" у другій частині...

До речі, все, що потрібно по питанню - хто платить за повірку лічильників, знайшов на цьому форумі у темі Плата за повірку лічильників
« Останнє редагування: 16 Жовтня 2011, 16:57:52 від Пересічний »
Записаний

Roman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 371
    • Перегляд профілю

Не вижу особого смысла в данной теме.
Захотел я установить счетчик в квартире. Но ни одна фирма в Киеве не хочет установить.
Сам я установить не могу.
И что мне делать?
Конечно, может я не во все звонил. Тогда буду благодарен, если подскажите фирму, которая возьмется установить.
А так это все теория.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Не вижу особого смысла в данной теме.
Захотел я установить счетчик в квартире. Но ни одна фирма в Киеве не хочет установить.
Сам я установить не могу.
И что мне делать?
Конечно, может я не во все звонил. Тогда буду благодарен, если подскажите фирму, которая возьмется установить.
А так это все теория.

Тема якраз відкривалась для того, щоб самостійно встановити лічильники. Як би у нас це все було вигідно державі, то фірм, які б за ваші гроші це робили, було б валом. А так...
« Останнє редагування: 18 Листопада 2011, 17:58:44 від Valery »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

А так...
Встановлений черговий квартирний теплолічильник. І 19.10.2011 року подана заява до ЖЕО про прийняття на абонентський облік. Відповіді поки немає. Передбачувано. Прогноз: буду узаконювати в судовому порядку.

Попри всі заяви київських керівників. ЖЕО чинять шалений опір при встановленні лічильників. Не виключаю, що існує неофіційний тиск на фірми, що продають лічильники.
З практики. Коли споживач сам розбереться в цьому питанні. Вирішить стартувати ремонтні роботи в квартирі. Закупить радіатори, лічильник, розподілювачі, фурнітуру. Сам чітко розумітиме, як воно все монтується і функціонує... На той час знайдеться і фірма, з якою будуть оформлені всі документи.
Записаний

Roman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 371
    • Перегляд профілю

Сам чітко розумітиме, як воно все монтується і функціонує... На той час знайдеться і фірма, з якою будуть оформлені всі документи.
А физически кто будет устанавливать?
Я, как и многие, не могу установить. "Не зная броду, не лезьте в воду".
А все закупить не проблема. Были б деньги.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Встановлюють майстри-сантехніки. Практика така, що з золотими руками майстрів достатньо. Я зазвичай питаю відгуки у знайомих, які подібні роботи нещодавно виконували.
Звичайно, є ризики. Є нестиковки, проблеми, які вирішуються в робочому порядку.
На сьогодні - опалювальний сезон в розпалі. А всі роботи варто виконувати в міжопалювальний період. Тому зараз говорити нема про що.

Записаний

Грицько

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 21
    • Перегляд профілю
    • Email

Это цитата из ПКМУ 869!
Именно этот пункт 869 я обжалую!

Как, интересно, обстоит дело с обжалованием?


Редагування: Виправлено межі цитування.
« Останнє редагування: 12 Березня 2012, 16:43:39 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

По першій інстанції позов задоволено частково. Можлива апеляція.
Подробиці тут: http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6625.0.html
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email