'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Заперечення від 04.02.2010 р. проти поз. Київенерго до "Янтар" № 52/743 №43  (Прочитано 4290 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

Заперечення від 04.02.2010 р. проти позову Київенерго до ОСББ "Янтар" у справі № 52/743.
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

Зустрічний позов про визнання недійсними договорів у зв'язку з первісною позовною заявою Київенерго щодо стягнення заборговагості з ОСББ "Янтар".
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Якщо повернутися до суті спору, то він полягає у намаганні Київенерго безпідставно стягнути з ОСББ "Янтар" немаленькі кошти у сумі 309 978,51 грн. Але одіозний суддя Паламар П.І. одним кавалерійським наскоком, без дослідження обставин, заперечень та і взагалі матеріалів справи, переобтяженої нудною матерією - розрахунками, показами лічильників, удаваними договорами тощо, миттєво задовольнив позовні вимоги. У КАГС провадження у справі було зупинене за моїм клопотанням до вирішення інших справ. Прикріплені файли пояснюють подальший хід подій.
Втім, я хочу ще раз скористатися нагодою, щоб довести усім, хто має сумніви, про безперспективність такої форми організації житлово-комунального господарства, як ОСББ. Рано чи пізно всередині подібного "колгоспу" виникають конфлікти інтересів, які закінчуються тим, що програють від них усі далеко не заможні учасники. Звісно, заможним - до лампочки.
Стосовно ОСББ "Янтар" - вже можемо передбачити наслідки. Попереднього голову правління усунули, новий голова, який встиг зареєструвати зміни в установчих документах, тепер виборює в суді своє право керувати. Легітимність моєї довіреності з дати внесення змін у виконавчому органі ОСББ стала сумнівною. Крім того, строк дії довіреності закінчується у грудні цього року. Новий голова на мене не виходив, і можливо навіть не підозрює про існування фантастичної заборгованості перед Київенерго та про судові справи з цього приводу. Фінал передбачити не важко. Зупинені провадження у господарських справах невдовзі будуть відновлені, а суперечки всередині ОСББ перейдуть у розряд хронічних. Судові рішення можуть бути винесені без моєї участі та участі інших представників, які не мають повноважень діяти від імені ОСББ. То навіщо таке ОСББ?
Приблизно те ж саме сталося з ОСББ "Престиж" (є окрема тема у цьому розділі). Правда, треті особи трохи поправили суддю Бужак Н.П. разом з головою ОСББ Гордієнко О.Л.
Також багато чого варті конфлікти в ТСББ (різновиду ОСББ) "Комфорт". Там взагалі всі пересварилися. А досвід Ельдара Рязанова по к/ф "Гараж" якось не вдохновляє.
Шановні мешканці "хрущовок" та інших багатоповерхівок! Не піддавайтеся на провокації влади! Не спішіть зайняти місце у кошарі під назвою "ОСББ"! Вас може чекати приблизно таке саме майбутнє.
« Останнє редагування: 30 Жовтня 2010, 18:08:13 від gro-za »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email