'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов від ОСББ про стягнення заборгованості за теплопостачання та квартплати  (Прочитано 88309 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Цитата из решения : "Таким чином, суд стягує з відповідача заборгованість, з урахуванням проведених виплат, 
Яж і кажу, що суд не обгрунтував яка частка з сум (2500 та 500) стосується періоду до 01.06.2010р. ( і яка правомірно не враховуються), а яка стосується періоду після 01.06.2010р. ( яка враховані).
Довести, що ці суми повинні бути повністю враховані, Ви можете платіжкою, в якій зазначено період платежу "з 01.06.2010р. по .....".
Цитувати
По поводу : "Позивач вважає, що їх потрібно рахувати в рахунок заборгованості за попередні роки ",
ничего не прозвучало  в заседании .
Це зрозуміло з розрахунку.
Записаний

Натали

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 97
    • Перегляд профілю

Юрий Васильевич , что Вы посоветуете мне делать ? Обжаловать ошибку или нет ? Боюсь , что в апелляции , если возникнет вопрос о распределении платежей , то мне могут и больше насчитать ? Остался нерешенным еще вопрос о судебном сборе  . Спасибо , что помогаете решать наши проблемы .
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Про СЗ я відповідав. Ризик зміни суми стягнення в апеляції (основній) є. Шанси апеляції по виправленню арифметичної помилки є мінімальними.
Записаний

Натали

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 97
    • Перегляд профілю

Могу ли я подать заявление о разъяснении решения ? Может быть , удастся выяснить , как считал суд ?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

Натали

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 97
    • Перегляд профілю

Вот натолкнулась на такой мотив отказа : "Якщо фактично порушено питання про зміну рішення або внесення до нього нових даних, у тому числі і роз’яснення мотивів ухваленого рішення, суд ухвалою відмовляє в роз’яснення рішення. " Мне кажется , что это похоже на мою ситуацию .
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Якщо Ви маєте бажання змінити розмір стягнення, то так, Ви отримаєтк відмову. Бо то було б не роз'яснення, то зміна рішення.
Записаний

Натали

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 97
    • Перегляд профілю

Как иначе добиться от судьи разъяснений , каким образом она проводила подсчеты ?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Так питання ставити роз'яснити чому з платежу в 2500 грн. було враховано лише .... ? А з 500, лише ...? (цифри підставте самі).
Записаний

Натали

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 97
    • Перегляд профілю

Так питання ставити роз'яснити чому з платежу в 2500 грн. було враховано лише .... ? А з 500, лише ...? (цифри підставте самі).
другими словами , подсказать судье ответ , который мне не выгоден ?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А Вам відповідь не буде вигідна в будь-якому разі. Ви ж не думаєте, що суддя напише що рахував неправильно?
Записаний

Натали

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 97
    • Перегляд профілю

Так , згодна , що не напише . Мені потрібно лише зрозуміти , що ж вона рахувала ? Якщо проплати враховані повністю ,то це дасть мені шанс у апеляціїї .
Тому скористаюсь Вашою підказкою . Дякую .
« Останнє редагування: 01 Квітня 2014, 00:04:57 від Натали »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Мені потрібно лише зрозуміти , що ж вона рахувала ?
Я не впевнений, що вона сама розуміє. Вірогілно рішення готували помічники. Тому-то вона спочатку й погодилася з наявністю арифметичної помилки.
Потім побачила, що не все так просто з арифметикою ( я намагався порахувати ( точніше підігнати під результат!) двома способами - не сходиться!) і відписалася, що то не арифметика.
Доводити в апеляції те, що пораховано неправильно, Ви можете й зараз. Апеляція може й перерахувати.
Але є вірогідність і того, що апеляція відмінить застосування строку позовної давності. Все залежатиме від того, наскільки їм "сподобаються" Ваші платіжки...
Записаний

Натали

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 97
    • Перегляд профілю

Оце мене й непокоїть . У такому разі може подати апеляцію про виправлення помилки і відмовитися від основної ?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Шанси апеляції по виправленню арифметичної помилки є мінімальними.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email