'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Балансоутримувачі і капітальний ремонт  (Прочитано 19086 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Tanya

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю

у мене питання:
- балансоутримувач будинку - власник або юридична особа,  яка  за  договором  з  власником  утримує на балансі відповідне майно.... здійснює розрахунки коштів,  необхідних  для своєчасного  проведення  капітального  і поточного ремонтів та утримання. Наш будинок новий, заселення - листопад 2010. було укладено договір Про участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території з ДП "ЕКОС" АТ ХК "Київміськбуд" в особі начальника ЖУ "Лівобережне". Договора з баоансоутримувачем нема, тобто яким чином буде в майбутньому забезепечено своєчасне  проведення  капітального ремонту мені не зрозуміло. Яки вирішити питання щодо укладання договру з баоансоутримувачем?
PS:надіслала поки запит до Дарницької адміністрації про балансоутримувача, бо не знаю хто таким являється.
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
Наш будинок новий, заселення - листопад 2010. було укладено договір Про участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території з ДП "ЕКОС" АТ ХК "Київміськбуд" в особі начальника ЖУ "Лівобережне". Договора з баоансоутримувачем нема, тобто яким чином буде в майбутньому забезепечено своєчасне  проведення  капітального ремонту мені не зрозуміло. Яки вирішити питання щодо укладання договру з баоансоутримувачем?

А як Ви укладали договір з ДП "ЕКОС" АТ ХК "Київміськбуд" в особі начальника ЖУ "Лівобережне"? Чим він підтвердив своє право на укладання договорів з власниками квартир?  Тільки балансоутримувач (управитель) МАЄ ПРАВА НА УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ з власниками квартир. І це право не передається довіреністю або рядком господарського договору.  А , реалізована  схема, і задумана для того,  щоб не було крайнього.  Грошики всі хочуть отримувати, а  відповідальності, в разі чого - нуль. Не слухайте того, хто буде "втирати", що ДП "ЕКОС" АТ ХК "Київміськбуд"  є виконавцем, то зразу має права на укладання договорів.  Виконавець він не для Вас, а для балансоутримувача,  і споживач для нього не власник квартири, а балансоутримувач, з яким він і повинен укласти договір, згідно ст.ст. 20, 21 ЗУ Про ЖКП. 
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

у мене питання:
- балансоутримувач будинку - власник або юридична особа,  яка  за  договором  з  власником  утримує на балансі відповідне майно.... здійснює розрахунки коштів,  необхідних  для своєчасного  проведення  капітального  і поточного ремонтів та утримання. Наш будинок новий, заселення - листопад 2010. було укладено договір Про участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території з ДП "ЕКОС" АТ ХК "Київміськбуд" в особі начальника ЖУ "Лівобережне". Договора з баоансоутримувачем нема, тобто яким чином буде в майбутньому забезепечено своєчасне  проведення  капітального ремонту мені не зрозуміло. Яки вирішити питання щодо укладання договру з баоансоутримувачем?
PS:надіслала поки запит до Дарницької адміністрації про балансоутримувача, бо не знаю хто таким являється.

Не по суті: співчуваю Вам (щодо ЖУ Лівобережне), платити будете по розрахунках, взятих зі стелі, опалення та ГВ разів у 3 вище від фактичних витрат, через деякий час у вас не буде світла ні біля квартир, ні біля ліфтів, ні на горищі, ні на сходових клітинах (економлять, а грошики беруть), приймають в експлуатацію не перевіривши відповідність проектній документації, отже, будинок буде швидко приходити  в непридатність і загрозу для проживання (буде текти під час дощів, заростати пліснявою, тріскатися, і ніхто не буде цього ремонтувати, у нас панельний), а ЖУ Лівобережне нічого не буде робити, буде над вами знущатися заявами типу: Ви підписали акт приймання-передачі квартири, тому до нас ніяких претензій, хоча мова йде навіть не про квартиру, а про будинок. Якщо у вас є можливість об'єднатися з іншими мешканцями виходьте з-під цього шахрайського ЖУ та переходьте до іншого, яке ви зможете контролювати (ці шахраї ніколи на ваші заяви ніякої інформації вам не нададуть) або створюйте ОСББ. ЖУ Лівобережне в основному і наживається на новобудовах за рахунок того, що мешканці між собою незнайомі і не можуть проти них об'єднатися.
Оскільки у мене вже був спір з цими шахраями, то можете подивитися, які документи ЖУ надавало до суду, заодно подивитися, чи є на ваш будинок такі ж самі документи і чи відповідають вони на ваші питання. http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6053.15.html
Звірте ваш Договір з нашим. Якщо у Вас такий же, то буде все, що написано вище. Не погоджуйтесь на такий Договір, а вимагайте Типовий ...
А що чекає на Ваш будинок, побудований Київміськбудом і переданий ДП Екос, можете подивитися тут (і це тільки один під'їзд, в інших та сама картина, десь краща, десь гірша, заодно видно, де не горить світло https://picasaweb.google.com/116541530980291540141/27072011#slideshow  )
« Останнє редагування: 04 Липня 2011, 17:14:41 від Nimfa »
Записаний

Tanya

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю

да, точно такой договор, но уже подписан мною из-за "невежества".... как можно его перезаключить?
Записаний

Tanya

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю

Цитувати
Наш будинок новий, заселення - листопад 2010. було укладено договір Про участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території з ДП "ЕКОС" АТ ХК "Київміськбуд" в особі начальника ЖУ "Лівобережне". Договора з баоансоутримувачем нема, тобто яким чином буде в майбутньому забезепечено своєчасне  проведення  капітального ремонту мені не зрозуміло. Яки вирішити питання щодо укладання договру з баоансоутримувачем?

А як Ви укладали договір з ДП "ЕКОС" АТ ХК "Київміськбуд" в особі начальника ЖУ "Лівобережне"? Чим він підтвердив своє право на укладання договорів з власниками квартир?  Тільки балансоутримувач (управитель) МАЄ ПРАВА НА УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ з власниками квартир. І це право не передається довіреністю або рядком господарського договору.  А , реалізована  схема, і задумана для того,  щоб не було крайнього.  Грошики всі хочуть отримувати, а  відповідальності, в разі чого - нуль. Не слухайте того, хто буде "втирати", що ДП "ЕКОС" АТ ХК "Київміськбуд"  є виконавцем, то зразу має права на укладання договорів.  Виконавець він не для Вас, а для балансоутримувача,  і споживач для нього не власник квартири, а балансоутримувач, з яким він і повинен укласти договір, згідно ст.ст. 20, 21 ЗУ Про ЖКП.

я це розумію, але не можу збагнути з чого почати.... адже квартира не подарована, а куплена, тому поки будинок ще новий хочу вжити заходів
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

да, точно такой договор, но уже подписан мною из-за "невежества".... как можно его перезаключить?

Читайте, форум, я здесь тоже недавно и еще не во всем разобралась. Мне кажется, что Вам нужно подать на имя нач.жУ заявление о разрыве договора в связи с его несоответствием нормативно-правовым актам (каким именно ищите здесь на форуме) и требуйте заключение Типового договора (здесь тоже это все люди выкладывали, ищите тему, посв.Типовому договору, вот например, http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5397.msg17818.html#msg17818, причем обратите внимание на название Типового и вашего Договора), все делайте в 2-х экз., один с №регистрации оставляйте у себя. Еслм вам откажут подавайте в суд на разрыв и обязать заключить с Вами новый Договор, кроме того Вы новый договор имеете право 2 месяца не подписывать, изучать, ненужные вам услуги оттуда вычеркивать и т.д. И главное, что б циферки конкретные были в нем прописаны или в Додатке к нему. Обратиие внимание, как вам начисляют плату за ЦО, она должна быть по показателям счетчика и отсутствовать в неотопительный сезон. Если у вас начисляют по стоимости за 1 кв.м и в период с мая по сентябрь есть в платежке суммы за отопление, значит, вас уже обсчитывают. За 1 куб.м. ГВ с вас должны брать как за куб.м. ХВ, т.к. ее нагрев вы уже оплатили в ЦО и т.п. Наверняка у них нет документов на придомовую территорию, а значит ее нет и вы не должны платить за ее обслуживание. Да и все тарифы, к-рые сейчас используют ЖЕКи есть незаконными, либо уже отмененные судом либо нах-ся в судах, а значит вам должны все считать по тарифам 2006-го года и т.п. Поэтому первое: Подавайте заяву на разрыв Договора, по ответу будете видеть, что делать дальше, или требуйте нач.ЖЭКа признать его никчемным и перезаключить. выкладывайте здесь ваши заявления и ответы на них и вам здесь подскажут, как действовать дальше, да и подкорректируют документы.
« Останнє редагування: 04 Липня 2011, 17:27:26 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Tanya, викладіть потім, що вам відповіли про балансоутримувача в Дарницькій ОДА.
Записаний

Tanya

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю

а я могу подавать не на разрыв, а на то что он "никчемний" и как следствие вернуть мне деньги, поскольку договор не соответствует законодательству, т.е.Типовому?
к кому обращаться о предоставлении акта на придомовую и если можно пару строчек текста для заявы.....?
но вопрос с "балансоутримувачем" открыт..... я так понимаю из прочитанного, что ЖУ "Левобережное" не совсем законно держит дом на балансе, при этом скорее всего без всяких обязательств
Записаний

Tanya

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю

Tanya, викладіть потім, що вам відповіли про балансоутримувача в Дарницькій ОДА.
обязательно, но я предполагаю, что моя ситуация зеркальна Вашей.... дом держит ЖУ
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
я це розумію, але не можу збагнути з чого почати.... адже квартира не подарована, а куплена, тому поки будинок ще новий хочу вжити заходів
Рекомендаций много, и  весь сайт и нет Вам в помощь.  Вы подписали один Договор, или несколько?  Их придется разорвать у заключить новые.
Вы хозяин (спиввласник) дома.  Узнайте кто балансодержатель дома. Какая форма собственности.  И начните с этого. Лично мое мнение, что органы власти (ОМС) не имеют прав  распоряжаться Вашим домом.  Никакие их распоряжения  (об опрелениии исполнителей услуг) не порождают  для Вас обязательств.  Согласно ст. 29 ЗУ Про ЖКП, право требования имеет лишь  балансодержатель дома, он же ( или лицо им уполномоченное) имеет право  на заключение  договоров с владельцами квартир.
Всё очень просто  на бумаге, но тяжело реализовать на практике.  Если найдутся соседи- единомышленники, объединяйтесь!     
Записаний

Tanya

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю

соседям пока извините за слово "пофиг" они еще в эйфории от заселения, и даже вникать не хотят что  попали в "Титаник", и реакция типа ты барахтайся, а мы посмотрим. я уже 3 дня изучаю тему.... и просто в шоке. не хочу остаться у разбитого корыта
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
соседям пока извините за слово "пофиг" они еще в эйфории от заселения, и даже вникать не хотят что  попали в "Титаник", и реакция типа ты барахтайся, а мы посмотрим. я уже 3 дня изучаю тему.... и просто в шоке. не хочу остаться у разбитого корыта
Главное без паники. Ваши соседи добрые, ну может быть не очень смышлёные люди.  На правильное решение  этого вопроса три дня мало. Читайте, изучайте, делайте выводы.
Рекомендую почитать http://www.google.com.ua/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBoQFjAA&url=http%3A%2F%2Fsambirbiz.blogspot.com%2F2011%2F01%2Fblog-post_03.html&rct=j&q=%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96%20%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8&ei=C88RTr9FkZz7Bpz27d0L&usg=AFQjCNFU3x3le2lA7paafNNhO4cRQNlJ3Q&cad=rja
http://www.google.com.ua/url?sa=t&source=web&cd=4&ved=0CDIQFjAD&url=http%3A%2F%2Fwww.badsambirteplo.narod.ru%2Fbadsambirteplo2.htm&rct=j&q=%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D1%83%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96%20%D0%B2%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8&ei=C88RTr9FkZz7Bpz27d0L&usg=AFQjCNGoqIHTj1FXtYHjlx7x-0fWmCWGig&cad=rja

http://lb.ua/news/2011/03/31/90781_YAk_pozbutisya_ZHEKu.html
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

а я могу подавать не на разрыв, а на то что он "никчемний" и как следствие вернуть мне деньги, поскольку договор не соответствует законодательству, т.е.Типовому?
к кому обращаться о предоставлении акта на придомовую и если можно пару строчек текста для заявы.....?
но вопрос с "балансоутримувачем" открыт..... я так понимаю из прочитанного, что ЖУ "Левобережное" не совсем законно держит дом на балансе, при этом скорее всего без всяких обязательств
Думаю, что ни на то, ни на то они добровольно не пойдут, т.к. ДП "Экос" - это афера не на 1 млн грн, добровольно они денежные потоки идущие к ним в карман не перекроют. Попробуйте начать с разрыва договора, если придется это делать через суд, там уже и будете требовать пересчета.
Я еще только начинаю через это проходить, поэтому не могу быть советчиком, но для себя черпаю инфу именно отсюда.
Пересмотрите платежки по ЦО, если там с октября по январь одинаковые цифры, значит вам неправильно начисляют отопление, если стоит за ГВ воду тариф, отличный от ХВ, значит, вас однозначно обманывают. Договоритесь с соседями, снимайте 1 раз в месяц показатели домового счетчика тепла (нагрев воды+ЦО), т.е. использованные вами Гкал, разницу за месяц умножьте на стоимость 1 Гкал, разделите на кол-во кв.метров дома и умножьте на кол-во своих квадратных метров, сравните, что с тем, что написано в вашей платежке и вы увидите, насколько вас обсчитывают, как минимум, за ЦО.
И не забывайте выкладывать тут все документы по своему делу.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

соседям пока извините за слово "пофиг" они еще в эйфории от заселения, и даже вникать не хотят что  попали в "Титаник", и реакция типа ты барахтайся, а мы посмотрим. я уже 3 дня изучаю тему.... и просто в шоке. не хочу остаться у разбитого корыта
Вот и у нас практически всем "пофиг", а мошенники (Экос) этим и пользуются.
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
Попробуйте начать с разрыва договора, если придется это делать через суд, там уже и будете требовать пересчета.
Договор не надо разрывать в суде. Достаточно правильно составить письменное заявление в двух экземплярах,  послать  почтой ценным письмом с описью  или сдать в канцелярию, на втором чтобы была проставлена  печать подпись, рег. номер. 
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email