'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Доцільність зустрічного позову (питання про формулювання)  (Прочитано 15549 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВасьОК

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю

Шановний МАТА, Ви б не могли викласти Ваше рішення чи у іншосму форматі (наприклад *.doc), або надати пряме посилання на реєстр, або текст рішення викласти безпосередньо на сайті, бо в мене не получається переглянути Ваше рішення, бачу лише ось так

В  УХВАЛА   

іменем В  україни   


13 квітня 2011 СЂРѕРєСѓ      
Рј. РљРёС—РІ 
Записаний

ВасьОК

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю

"P. S. З тих 17 пунктів для початку розділить -що підлягає розгляду в цивільному, а що в адміністративному судочинстві.".
Шановні учасники форуму, я ще раз наголошукю: я прошу Вашої допомоги.
Простої. Допомогти мені (або принаймні ТС) сформулювати позовні вимоги для зустрічного позову!
Як я можу зробити проект зустрічної позовно заяви та подати його на рецензію, якщо я навіть не знаю про що простит суд.
ш-й ПЕРО, як Ви побачвили перші 10 запропонованих мною позовних вимог були сформовані на підставі Вашого повідомлення(тобто із Вашою допомогою). Останнів 6 я вигадав виключно сам.
На мою думку із 16 можуть (гівпотетично) бути у цивільному процесі задоволені лише 2.

1. Визнатити НПА на підставі яких проводилось нарахування заборгованості НЕЧИННИМИ
(мабуть це не цивільний процес, і відповідач зовсім інший)
2. Встановити відсутність виконавця послуг (балансоутримувача)
(цей позов не може буту предявлений ЖОЕ, окрім того немає порушених прав)
3. Визнати незаконним призначення балансоутримувача
(д. п. 1)
4. Визнати обгрунтованими претензії споживача
(і що дасть задовсоленя такого позову? Тобто це не є позовною вимогою, оскільки не можна відновити право. Не відповіє ст. 16 ЦК)
5. Визнати діяльність ГІОЦ незаконною
(відповідач не ЖЕО)
6. Визнати сплату коштів на рахунок ГІОЦ протиправною
(сплату коштів робить відповідач. Хоче робить, хоче ні, тобто немає порушення права, не відповідає ст. 16 ЦК)
7. Заборонити (зобовязати) ЖОЕ отримувати гроші на свій рахунок
(які порушено права? Не зовсім відповідає ст.в 16 ЦК)
8. Визнати наявний договір неукладеним
(не відповідає ст. 16 ЦК. )
9. Встановити відсутність договору
(нема тела, нема дела! Нема договору, нема порушенго првава. Не відповідає ст. 16 ЦК)
10. Визнати п. Х.Х договору недійсним (протиправним, незаконним, нечинним, неукладеним)
(Така вимога може бути, проте вона ніяким чином не змінить "розрахунок заборгованості")
11. Визнати договір між ЖОЕ та ГІОЦ (київліфт, київводоканал, київенерго, грінко тощо) - незаконним (неукладеним, протиправним тощо)
(не є стороною, не має порушених прав, господарський процесс)
12. Визнати дії ЖОЕ по прибиранню прибудинкової теріторії протиправними
(ВАУ. це майже геніально!)
13. Визнати нарахування за прибирання прибудинкової теріторії протиправними
(не передбачено ст. 16 ЦК)
14. встановити відсутність прибудинкової теріторії
(не передбачено ст. 16 ЦК, мабуть неналежний відповідач, оскільки ЖОЕ не є розпорядником земель.)
15. зобовязати ЖОЕ прибирати сніг та поливати квіти щоденно на протязі року незалежно від погоди
(особливо поливати квіти з листопада до лютого, а прибирати сніг з квітня по жовтень!)
16. зобовязати ЖОЕ мИти(пробачте за очепятку)  підїзд із шампунем "містер мускул" двічі на добу 7 разів на тиждень.
(Приставити державного виконавця, щоб він особисто контролював виконання рішення. При застосуванні інших ПАР складакти акт державного виконавця про неналежне виконання рішення суду, із притягненням винних осіб до кримінальної відповідальності (навмисне невиконання рішення суду)! )
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

На странице с этим документом поставьте     кодировка            Югикод UTF- 8
Это выбирается в левом углу экрана - страница  кодировка.
Там в пользу жильцов у которых нет договора с ЖЭКом.
 Ну вот и доковский формат.
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Шановний mata, для Вашого "вільнодумства" на Форумі виокремлені теми,
Шановный Перо, я в такій же ситуації як і дописувач ВасьОК.
Моє вільнодумство викликане тим, що стандартні рішення в суді не спрацьовують.
Вибір захисту за відповідачем по справі. Я вибрав нестандартний захист.
Судового Рішення ще немає.

Обговорення обставин справи дописувача Васьок йому не шкодить
і для моєї судової справи корисне. Тому я хочу брати участь в обговореннях таких справ.

Можна разом з Вами дати ВасьОК таку розумну на мій погляд пораду:

ВасьОК прочитайте Рішення Вашої міськради про призначення виконавців ЖК послуг і якщо
в рішенні Ващої міськради сказано:
"1. Визначити з 01.01.2006р. виконавцями послуг населенню у житловому фонді м. ...:
.....
1.2. З житлово-комунальних послуг у житловому фонді комунальної власності, комунальні підприємства «Виробничі ремонтно-експлуатаційні житлові об'єднання №№1-11, 13» "

Якщо Ваш будинок у співвласності власників квартир, то рішення міскради про призначення виконавця послуг як і про тарифи на такі послуги не стосуються ні Вас і Вашого будинку.

На піставі цього Ви можете скласти заперечення на позов ЖЕКа і викласти його сюди на рецензію.
« Останнє редагування: 31 Жовтня 2012, 15:13:09 від mata »
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

"P. S. З тих 17 пунктів для початку розділить -що підлягає розгляду в цивільному, а що в адміністративному судочинстві.".
Шановні учасники форуму, я ще раз наголошукю: я прошу Вашої допомоги.
Простої. Допомогти мені (або принаймні ТС) сформулювати позовні вимоги для зустрічного позову!
Як я можу зробити проект зустрічної позовно заяви та подати його на рецензію, якщо я навіть не знаю про що простит суд.
Шановний ВасьОК. В мене така ж справа в суді і я висловюю свою нестандартну думку.
Принципова схема заперечень на мою думку така:

Якщо Ви уклали договір з ЖЕКом, то зустрічний позов  - Про невиконання умов договору.

Якщо договору немає тоді слід визначити чи є між Вам правовівдносини (вони можуть бути і без письмового договору). Перевірте чи є Ви і ЖЕК стороною правовідносин.
Якщо правовідносини є - слід визначити якими нормами права вони врегульовані і розібратись хто які має права і обовязки по закону і тоді зустрічний позов - Про невиконання норм закону.

Якщо правовідносин немає - то або Ви неналежний відповідая, або ЖЕК неналежний позивач і тоді ніхто нікому нічого не винен. Не може бути ні позову ні зустічного позову.
« Останнє редагування: 31 Жовтня 2012, 15:45:04 від mata »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Якщо договору немає тоді слід визначити чи є між Вам правовівдносини (вони можуть бути і без письмового договору).

А що ж це за правовідносини? без договору? як будемо рахувати борг в такому випадку?
Записаний

ВасьОК

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю

Тепер надаю вхідні дані, якщо у когось (зокрема правонаступника) є бажання допомогти, буду дуже вдячний!

Місто: Київ.
Район Дарницький
Позивач КП "УЖГ" (окрема подяка користувачу Natalia, яка дуже своєчано подала необхідний необхідний статут, та попередила, про зміну назви позивача) http://gro-za.org/forum/index.php?topic=7956.msg0/topicseen.html Natalia, з мене магарич!)
Позов: про стягнення заборгованості за ЖКП
Позовна вимога звучить: Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 ТА ОСОБА_4 на користь КП УЖГ Дарницького району м. Києва суму заборгованості з оплати ЖКП посллуг у розмірі ХХХХгрн.ХХкоп. Стягнути з відповідачачів на користь КП "УЖГ" 214,60 судового збору.
Договір: немає
Доказова база позивача: первісна: довідка ф. 3, розрахунок заборгованості(точна назва: ПЕРЕЛІК сум за період по особовому рахунку (шляхом виконкання танців із бубном, припущу що з 1 січня 2001р., адже саме така дата зазначена як початок спірного періоду), довідка про нарахування та оплату по особовомув рахунку; акт влади про передачу квартири у власність (приватизація); ухвала про скасування судового наказу; додаткова (окрема подяка за це Бондаренко В.В. із партії УДАР Кличка): договори позивача із київліфт, київводоканал, київенерго, КП ГІОЦ, на вивезення сміття тощо, дислокація будинку, статут УЖГ, довідки віз статистики, ЄДРПОУ тощо, табуляграми, довідки про зміну тарифів, "загальновиробничи витрати згідно сайту"(обіссяться можна!), рішення про затвердження тимчасових схем прибирання прибудинкових теріторій, розрахунок чсастки витрат, та інформація про надання послуг утримання будинків...
Загальний обсяг справи: 2 томи, більше 300 сторінок.
Цікава фраза із позовної заяви: В результаті систематичної несплати утворилась заборгованість за ЖКП, яка на період встановлення електронної бази по боржниках, станом на січень 2001 року, вже становила ХХХ.ХХ грн. (очевидно що моє припущення щодо періоду з 01.01.2001р. є помилковим ;) )

От тепер я і хочу всеж таки почути: так який зустрічний позов мені подавати?! Про що?
Чи зустрічний позов це не панацея, а просто марне витрачання грошей і часу? Відповідно порада правонаступника щодо можливості захисту своїх прва шляхом подання зустрічного позову - це просто блеф?

ПС: МАТА дякую, продивився! Щодо заперечення, то його вже склав Бондаренко В.В. (кандидат у нардепи, очевидно що голосів за партію Удар забракло для того, щоб він став нардепом), так само ця особа вже підготувала клопотання про витребування доказів, яке вже задоволено судом, та фактично виконане позивачем! Дуже шкода, що люди, які вважають себе "фахівцями у галузі права" - не завжди усвідомлюють негативні наслідки своїх непрофесійних дій! З такою ситуацією зустрічаюсь не в перше! Щодо захисту прав запропонованим Вами способом, то нажаль у м. Києві виконавці взагалі не визначені (про що і зокрема зазначено у запереченнях, очевидно які видавались усім бажаючим на їхній запит, при чому з майже однаковим змістом), проте феміду це, мяко кажучи, не хвилює!
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Цитувати
Якщо договору немає тоді слід визначити чи є між Вам правовівдносини (вони можуть бути і без письмового договору).

А що ж це за правовідносини? без договору? як будемо рахувати борг в такому випадку?
Правові відно́сини — врегульовані нормами права суспільні відносини, учасники яких мають суб'єктивні права та юридичні обов'язки. Правові відносини виникають тоді і тільки тоді, коли відношення регулюється нормами права.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
От тепер я і хочу всеж таки почути: так який зустрічний позов мені подавати?! Про що?

Заборгованість нарахована з порушенням ст 32 ЗУ про житлово-комунальні послуги.

Зустірчного подавати не треба.  треба шукати балансоутримувача і примушувати його заключати договори на жкп. відмовиться-тоді у судовому порядку
Записаний

ВасьОК

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю

"Якщо Ви уклали договір з ЖЕКом, то зустрічний позов  - Про невиконання умов договору."
У чому полягає зміст позовних висмог у разі невиконання умов договору?
а. Визнати невиконання умов договору протиправним?
б. зобовязати дотримувсатись умов договору?
в. заборонити ЖОЕ звертатись до суду у різі невиконання ним умов договору?

ПС: МАТА, ще раз: я ж виклав судове рішення, в якому чітко зазанкчено: відсутність порушених прав - запорука відмови у позові! Невиконання умов договору однією стороною, (ЖОЕ) тягне невиконання умов договору іншою стороною (споживачем), яке виявляється у НЕСПЛАТІ ЗА НЕНАДАНІ ПОСЛУГИ! Подавати зустрічний позов нужно про щось, що маэ бути тісно повязано із позивачем і відповідачем по первісному позову (про що і писаю Юрій Васильосвич, за що я йому вже подякував), проте не повинно штовхатися безпосередньо первівсного позову (наприклад визнавати договір недійсним, проте навить таке визнання не дасть бажаного результату, оскільки у разі його задоволення має наступити реституція, і ЖОЕ все одно отримає бажані грошенята!).

"А що ж це за правовідносини? без договору? як будемо рахувати борг в такому випадку?" як завжди: із "розрахунку заборгованості"!
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю


"А що ж це за правовідносини? без договору? як будемо рахувати борг в такому випадку?" як завжди: із "розрахунку заборгованості"!

чим підтвержується розрахунок? які роботи виконані?
Записаний

mata

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 559
    • Перегляд профілю

Щодо захисту прав запропонованим Вами способом, то нажаль у м. Києві виконавці взагалі не визначені (про що і зокрема зазначено у запереченнях, очевидно які видавались усім бажаючим на їхній запит, при чому з майже однаковим змістом), проте феміду це, мяко кажучи, не хвилює!
Шановний ВасьОК,
як коллега по обствинам справи хочу Вас обрадувати, що у нас судове рішення не залежить від обставин справи і НПА.
Суддя приймає рішення на підставі свого внутрішнього переконання.

Я складаю заперечення по справі - для себе і намагаюсь переконати себе у своїй правоті на підставі правовстановлюючих документів і норм закону.
А що там вирішить суддя (на підставі внутрішнього переконання) знає тільки його спонсор. 
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Вот знайшов.

http://reyestr.court.gov.ua/Review/26933027
Цитувати
Також рішенням Голосіївського районного суду м. Києва від 20 липня            2009 року у справі № 2-1445/2009 за позовом ОСОБА_3, предметом розгляду якої було законність нарахування за житлово-комунальні послуги за незатвердженими відповідно до вимог законодавства тарифами, підтверджується наявність між останньою та ТОВ «ПОРЯД.ОК. Управління та експлуатація нерухомості» відносин у сфері житлово-комунальних послуг.   
Записаний

ВасьОК

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 96
    • Перегляд профілю

"Якщо договору немає тоді слід визначити чи є між Вам правовівдносини (вони можуть бути і без письмового договору). Перевірте чи є Ви і ЖЕК стороною правовідносин."
Але у мене питання саме "про що зустріний позов", а якщо позивач не є стороною правовідносин, то і позову бути не повинно зустрічного, а в первісному за замовченням мають відмовити.
"чим підтвержується розрахунок? які роботи виконані?" більше 300 аркушів. Близько 200 - докази, пояснення тощо позивача. Про все і ні про що! (приблизний перелік викладено вище). І про "Розпорядження КМДА" які вони законні і чим це доводиться, і про договори, які позивач сумлінно виконує(зокрема із ГІОЦ), і головне розрахунки невиконання бажань позивача по сплаті відповідачем на його користь грошенят тощо.

"А що там вирішить суддя (на підставі внутрішнього переконання) знає тільки його спонсор." - дуже дякую! ;)
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Правові відно́сини — врегульовані нормами права суспільні відносини, учасники яких мають суб'єктивні права та юридичні обов'язки. Правові відносини виникають тоді і тільки тоді, коли відношення регулюється нормами права.

правовідносини  будуть такі

Відповідач - живеш, власник, значить споживач.
позивач - надає послуги будинку у якому живе відповідач,  значить він виконавець

є розрахунок, виник борг за надані послуги . чого виник борг? правильно споживач не оплачує. а виконавець їх надає. в силу закону про жкп - послуги повинні бути оплачені. тобто наявність фактичнних договірних відносин
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email