'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529  (Прочитано 12848 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529
« Reply #15 : 17 Березня 2010, 12:57:55 »

Щодо укладення договорів - спробуйте зайти до Миколи Федоровича на прийом, він демократично поводиться на відміну від інших зарозумілих. Передайте моє вітання. Скажіть, що укладення договорів жодним чином не пов'язане з громадськими слуханнями, які до того ж носять рекомендаційний характер. А у разі суттєвих суперечок скажіть, що В.І. буде втручатися у цю справу, яку можна було вирішити і без звернення до суду. Потім повідомите про наслідки. Якщо нічого не вийде, то доведеться подавати протокол розбіжностей та судитися. Консультаційна допомога через цей сайт до Ваших послуг. Борітеся - поборете.

У М.Ф. был. Привет от Вас передавал. Здесь никаких проблем нет. :)
По договорам М.Ф. сказал, что заключат только по 630й и то только при условии, что я поставлю счетчики. Счетчики пока установить возможности нет, может быть в ближайшем будущем поставлю 4-х тарифный, ибо по утрам вода бежит еле теплая по стакану в час - чтобы помыться, нужно ждать 11-ти утра или позже....
По 529-й Договор заключать не будут. Переубедить по поводу слушаний - не удалось.
По тарифам тоже самое - вписываем последние тарифы, и никаких гвоздей. Само собой, меня последние тарифы не сильно устраивают. Я так понимаю, отменить их - дело времени?
Тогда буду смотреть на сайте протоколы расхождений и подавать. А по поводу 529-й очередную оферту и указать уже письменно, что никакого отношения слушания к договору не имеют и иметь не могут, кроме того, они вообще носят только рекомендательный характер?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529
« Reply #16 : 17 Березня 2010, 13:16:27 »

У М.Ф. был. Привет от Вас передавал. Здесь никаких проблем нет. :)
По договорам М.Ф. сказал, что заключат только по 630й и то только при условии, что я поставлю счетчики. Счетчики пока установить возможности нет, может быть в ближайшем будущем поставлю 4-х тарифный, ибо по утрам вода бежит еле теплая по стакану в час - чтобы помыться, нужно ждать 11-ти утра или позже....
По 529-й Договор заключать не будут. Переубедить по поводу слушаний - не удалось.
По тарифам тоже самое - вписываем последние тарифы, и никаких гвоздей. Само собой, меня последние тарифы не сильно устраивают. Я так понимаю, отменить их - дело времени?
Тогда буду смотреть на сайте протоколы расхождений и подавать. А по поводу 529-й очередную оферту и указать уже письменно, что никакого отношения слушания к договору не имеют и иметь не могут, кроме того, они вообще носят только рекомендательный характер?
Ну що ж, направляйте нову оферту, а потім в суд.
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529
« Reply #17 : 17 Березня 2010, 13:27:43 »

Ну що ж, направляйте нову оферту, а потім в суд.

По 529-й новую оферту - а по 630-й протокол?
Просто взять Типовой Договор и все подряд, что не устраивает в их редакции, перечислить?
С тарифами все равно непонятно. КП вписало туда последние тарифы.
Мне - какие вписывать?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529
« Reply #18 : 17 Березня 2010, 15:04:58 »

Ну що ж, направляйте нову оферту, а потім в суд.

По 529-й новую оферту - а по 630-й протокол?
Просто взять Типовой Договор и все подряд, что не устраивает в их редакции, перечислить?
С тарифами все равно непонятно. КП вписало туда последние тарифы.
Мне - какие вписывать?
Щодо тарифів - поставте прочерки, або застереження "Згідно з законодавством". Тарифи все одно будуть мінятися, і не один раз, але договір при цьому не переукладається.
В протоколі перелічуєте пункти у їх редакції і викладаєте свою (у виді порівняльної таблиці).
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529
« Reply #19 : 17 Березня 2010, 15:25:14 »

Щодо тарифів - поставте прочерки, або застереження "Згідно з законодавством". Тарифи все одно будуть мінятися, і не один раз, але договір при цьому не переукладається.
В протоколі перелічуєте пункти у їх редакції і викладаєте свою (у виді порівняльної таблиці).


В этом протоколе розбижностей
http://gro-za.org/story.php?id=16791
стоят конкретные цифры.
Ведь сам договор ИТОГО должен иметь какую-то цифру/стоимость? Нулевым может быть пока только Типовой Договор по 529-й ПКМУ, так как не выполнен Порядок и не утвержден тариф местной администрацией по каждому дому отдельно?
А в Типовой Договор по 630-й ПКМУ нужно вписывать конкретно цифры?
Только КП при их вписывании ориентируется на последние постановы, они еще (вами) не отменены, а я могу вписать еще старые, №1245 тарифы ООО, но их-то отменили?
Пожалуйста, прошу разъяснить этот момент.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529
« Reply #20 : 17 Березня 2010, 15:37:56 »

Щодо тарифів - поставте прочерки, або застереження "Згідно з законодавством". Тарифи все одно будуть мінятися, і не один раз, але договір при цьому не переукладається.
В протоколі перелічуєте пункти у їх редакції і викладаєте свою (у виді порівняльної таблиці).


В этом протоколе розбижностей
http://gro-za.org/story.php?id=16791
стоят конкретные цифры.
Только КП при их вписывании ориентируется на последние постановы, они еще (вами) не отменены, а я могу вписать еще старые, №1245 тарифы ООО, но их-то отменили?
Пожалуйста, прошу разъяснить этот момент.

Ви можете вписати що-завгодно, а далі рухатися по сценарію "розбіжності-суд". Справа буде вирішуватися місяцями і роками, поки дійде до конкретних цифр, сніг розтане і багато води витече. Не зациклюйтесь, робіть що-небудь, аби рухатися вперед. Нічого іншого порадити не можу, бо законно встановлених тарифів у м. Києві немає. Усі розпорядження КМДА або оскаржені в судових інстанціях, або скасовані. А коли включитеся в боротьбу за укладення договорів, то будете мати тактичну перевагу. До вирішення цього питання будете мати можливість зупинити будь-яку судову справу, що стосується Ваших інтересів, наприклад, про стягнення заборгованості. А можливо, зможете погодити тарифи за домовленістю. А може подасте з півдесятка позовних заяв про повернення зайво нарахованих чи сплачених коштів, про відшкодування моральної шкоди. Вивчіть матеріали цього сайту, і тоді зрозумієте, як я свого часу діяв і якими способами дійшов до нинішнього стану правовідносин.
На жаль, це може стати частиною Вашого життя, і тільки Ви можете захистити свої інтереси. Навчіться це робити, якщо маєте бажання. Це як у спорті. Ніхто за Вас не отримає для Вас перемогу в змаганнях, бо це особисте.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529
« Reply #21 : 17 Березня 2010, 16:50:12 »

Нулевым может быть пока только Типовой Договор по 529-й ПКМУ, так как не выполнен Порядок и не утвержден тариф местной администрацией по каждому дому отдельно?
А в Типовой Договор по 630-й ПКМУ нужно вписывать конкретно цифры?
А що заважає по Постанові КМУ №630 вписати нулі?
Розпорядження Омельченка 2001 року, яке встановлювало тариф, скасоване у відповідності до вимог чинного законодавства. Розпорядження щодо нового тарифу, прийнятого у відповідності до вимог чинного законодавства, немає. Тому ставимо нулі.
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529
« Reply #22 : 17 Березня 2010, 16:59:32 »

А що заважає по Постанові КМУ №630 вписати нулі?
Розпорядження Омельченка 2001 року, яке встановлювало тариф, скасоване у відповідності до вимог чинного законодавства. Розпорядження щодо нового тарифу, прийнятого у відповідності до вимог чинного законодавства, немає. Тому ставимо нулі.

Да никто в принципе не мешает. Я просто в документах В.И. никогда нулей не видел, кроме 529-й, которая в итоге была с нулями и заключена.
Видел какие-то тарифы, вот и вписал те, Омельченковские, 1245.
Каким тогда будет развитие событий? Я буду вписывать нули, ну или тарифы ООО, КП будет присылать мне цифры из следующих постанов КМДА, которые еще не отменил В.И. - это ведь может никогда и не закончиться?
Или моя песня должна быть - я требую заключения Договоров по ПКМУ, и баста, а то, что нет тарифов туда вписать - вовсе не моя вина?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529
« Reply #23 : 17 Березня 2010, 17:22:37 »

А що заважає по Постанові КМУ №630 вписати нулі?
Розпорядження Омельченка 2001 року, яке встановлювало тариф, скасоване у відповідності до вимог чинного законодавства. Розпорядження щодо нового тарифу, прийнятого у відповідності до вимог чинного законодавства, немає. Тому ставимо нулі.
Для того, щоб ця дискусія стала результативною, її слід перенести в зал судового засідання.
Да никто в принципе не мешает. Я просто в документах В.И. никогда нулей не видел, кроме 529-й, которая в итоге была с нулями и заключена.
Видел какие-то тарифы, вот и вписал те, Омельченковские, 1245.
Каким тогда будет развитие событий? Я буду вписывать нули, ну или тарифы ООО, КП будет присылать мне цифры из следующих постанов КМДА, которые еще не отменил В.И. - это ведь может никогда и не закончиться?
Или моя песня должна быть - я требую заключения Договоров по ПКМУ, и баста, а то, что нет тарифов туда вписать - вовсе не моя вина?
Записаний

Сяна

  • Гість
Re: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529
« Reply #24 : 16 Травня 2010, 18:43:25 »

 :-[ДОПОМОЖІТЬ ХТО МОЖЕ!!!!!! :-[ У нас виникла невелика проблема з погодженням тарифу на ліжко-місце в офіцерському гуртожитку...міська рада нас посилає у Відділ з контролю за цінами (але в межах своєї компетенції вони цього робити неможуть),  а вони нас від правляють на міську раду...питання не лише в тому зто має нам це утвердити, але як правильно все розрахувати, щоб через суд можна було справу виграти,чи змогли б  хто-небуть, мені коротко це пояснити і на які статті ПКМУ№529 я маю зіслатись...Щиро вдячна!!!!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Переписка с КП по ПКМУ №630 и №529
« Reply #25 : 16 Травня 2010, 20:06:39 »

:-[ДОПОМОЖІТЬ ХТО МОЖЕ!!!!!! :-[ У нас виникла невелика проблема з погодженням тарифу на ліжко-місце в офіцерському гуртожитку...міська рада нас посилає у Відділ з контролю за цінами (але в межах своєї компетенції вони цього робити неможуть),  а вони нас від правляють на міську раду...питання не лише в тому зто має нам це утвердити, але як правильно все розрахувати, щоб через суд можна було справу виграти,чи змогли б  хто-небуть, мені коротко це пояснити і на які статті ПКМУ№529 я маю зіслатись...Щиро вдячна!!!!
Тарифи затверджував сам Черновецький, але в неузаконений спосіб. Перегляньте його незаконні розпорядження про погодження тарифів у гуртожитках на сайті Київської міської влади, в розділі "Документ" газети "Хрещатик". Може щось знайдете. Хто шукає, той завжди знайде. До того ж Вам ніхто не забороняє звернутися до Управління житлового господарства з запитом.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email