Форум > Запитання по ЖКП

Відмовлено у відкритті провадження за зустрічним позовом до ЖБК

(1/2) > >>

Sergy:
Шановні добродії!
На позов ЖБК був підготовлений зустрічний позов, в якому було зібрано все, що могло стати в нагоді.
Одна з позовних вимог стосувалась визнання незаконним та нечинним з моменту затвердження статуту ЖБК.
Суд зробив висновок, що така справа підлягає розгляду в порядку господарського судочинства і відмовив у відкритті провадження за зустрічною позовною заявою, хоча там було наведено і багато інших фактів, а також були і інші вимоги.
Оскільки я з таким варіантом  зіткнувся вперше, то мене непокоїть, що очікувати по первісному позову ЖБК - їх також направлять до господарського суду?
Спробую викласти зображення документів, без персональних даних, у зворотньому порядку: спочатку ухвалу, потім зустрічний позов, потім первісний позов з деякими додатками (статут, витяги з протоколів...)

Sergy:
Пробую додати файл зустрічного позову без персональних даних

lioness:
Ваша ухвала є в  судовому реєстрі.
Можна вставити сюда пряму силку і так буде легше прочитати ухвалу.

Sergy:
Сподіваюсь, що після зменшення розміру зображення, переходу від кольорового до сірого, а також збереження в форматі GIF, сторінки будуть і більш читабельні, і займатимуть менше місця.
А от як прибрати попередні спроби - не знаю.

Юрій Васильович:

--- Цитата: Sergy від 02 Жовтня 2023, 22:53:43 ---...А от як прибрати попередні спроби - не знаю.

--- End quote ---
Прибрав.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version