'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 131912 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Отримав поштою "Відзив" АК "Київенерго" на мій зустрічний позов.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Чинний ЦПК мабуть стосунку не має до відкриття провадження у 2015р.,
Не мабуть, а НЕ МАЄ.
але в ухвалі суду про відкриття провадження в 2015р. було вказано, що "сторони до початку розгляду справи повинні повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору",
Правильно вказано. І Ви могли повідомити.
але позивач, подавши позов 28.08.2015р. не повідомив суд про відомі йому ухвали суддів Кицюк від 16.06.2015р., та ухвали судді Українця від 05.08.2015р. про повернення позовної заяви, поданої позивачем до цього ж відповідача з тим самим предметом, та з тих самих підстав.
А його, чинна на той час, ст.  119 не зобов'язувала робити це в позовній заяві. А ухвалу суду від 04.09. він не мав 28.08. .  Самі по собі ухвали суддів Кицюк від 16.06.2015р., та  Українця від 05.08.2015р. про повернення позовної заяви  не перешкоджали повторному зверненню, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви...
Цитувати
5. Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Обставина з ухвали судді Українця від 05.08.2015р. - підпис особи з  непідтвердженими повноваженнями - усувається елементарно. Іншим підписом чи додаванням довіреності.
Обставина з ухвали судді Кицюк від 16.06.2015р.
Цитувати
позивач не викладає обставини, якими він обґрунтовує кожну обставину, на яку посилається як на підставу позову, і не зазначає доказів на її підтвердження.
наданий позивачем розрахунок не містить детального викладення заборгованості за періодами.
теж усувається елементарно. Переписуванням позовної заяви та складенням детального розрахунку. Ви, отримавши ухвалу  судді Коробенко від 04.09.2015 року, могли повідомити про існуючі  ухвали суддів Кицюк від 16.06.2015р., та  Українця від 05.08.2015р. , а суддя Коробенко, встановивши, що у новій заяві ТИХ недоліків вже не існує, повинен був продовжити розгляд справи. А встановивши, що у новій заяві ТІ Ж недоліки повторюються, мав би повернути заяву.
Як там, справи зі "старими" недоліками у новій заяві?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Чинний ЦПК мабуть стосунку не має до відкриття провадження у 2015р.,
Не мабуть, а НЕ МАЄ.
але в ухвалі суду про відкриття провадження в 2015р. було вказано, що "сторони до початку розгляду справи повинні повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору",
Правильно вказано. І Ви могли повідомити.
Мені не було відомо про ухвали судей Кицюк, і Українця тому, що мене ні суд, ні позивач не повідомляв про подання позовної заяви, і про прийняті суддями ухвали в 2015р..Я дізнався про ухвали випадково, зайшовши на сайт "стан розгляду справ" у 2018р ...
« Останнє редагування: 27 Липня 2018, 09:00:18 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Чинний ЦПК мабуть стосунку не має до відкриття провадження у 2015р.,
Не мабуть, а НЕ МАЄ.
але в ухвалі суду про відкриття провадження в 2015р. було вказано, що "сторони до початку розгляду справи повинні повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору",
Правильно вказано. І Ви могли повідомити.
але позивач, подавши позов 28.08.2015р. не повідомив суд про відомі йому ухвали суддів Кицюк від 16.06.2015р., та ухвали судді Українця від 05.08.2015р. про повернення позовної заяви, поданої позивачем до цього ж відповідача з тим самим предметом, та з тих самих підстав.
А його, чинна на той час, ст.  119 не зобов'язувала робити це в позовній заяві. А ухвалу суду від 04.09. він не мав 28.08. .
Так позивач і після отримання ухвали суду від 04.09.2015р. не повідомив суд про ухвали судів Кицюк і Українця....і до сьогонішнього дня не повідомив суд про це.Тобто не виконав вимог ухвали суду від 04.09.2015р., хоча напевно мав ухвали цих судей, тому, що позивачу суд мав би поштою направити ухвали, у разі, якщо позивач сам не отримав цих ухвал.
« Останнє редагування: 27 Липня 2018, 08:56:07 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Так позивач і після отримання ухвали суду від 04.09.2015р. не повідомив суд про ухвали судів Кицюк і Українця....і до сьогонішнього дня не повідомив суд про це.
Це якось впливає на хід розгляду справи? Позивач не виправив недоліки попередніх заяв?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Як там, справи зі "старими" недоліками у новій заяві?
Я ж кажу, що позовна заява, яку розглядала суддя Кицюк нічим не відрізняється від позовної заяви, яку розглядав суддя Коробенко.Дві позовні заяви співпадають буква до букви, і кома до коми.
Тобто - позивач не викладає обставини, якими він обґрунтовує кожну обставину, на яку посилається як на підставу позову, і не зазначає доказів на її підтвердження.
А детальний, помісячний  розрахунок позивач надав суду після того, як я вже в ході судових засідань заявив вимогу про це.
« Останнє редагування: 27 Липня 2018, 09:53:09 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

 Викладена позовна заява та додатки відкриваються не всі файли... В заяві, мабуть, не всі аркуші...
« Останнє редагування: 27 Липня 2018, 09:29:28 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Тобто - позивач не викладає обставини, якими він обґрунтовує кожну обставину, на яку посилається як на підставу позову,
А які обставини - квартира  у наймі - повинні квартплату платити - не платять...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Тобто - позивач не викладає обставини, якими він обґрунтовує кожну обставину, на яку посилається як на підставу позову,
А які обставини - квартира  у наймі - повинні квартплату платити - не платять...
Позивач пише, що відповідач борг не сплатив, що завдає нам збитки.
А доказів того, що позивач поніс збитки не надає.
Позивач не є, і не був за спірний період виконавцем послуг по ЦО, постачанню гарячої та холодної води.
Співвідповідач "Київенерго" у своєму "відзиві" пише, що "нарахування за комунальні послуги з ЦО та ЦПГВ Позивачу здійснено іншим(попереднім) виконавцем комунальних послуг з ЦО та ЦВГВ".
А попереднім виконавцем послуг була інша юридична особа - КП "Залізничне".
То може КП "Залізничне" понесло збитки як виконавець послуг, або "Київенерго", чи "Київводоканал", як виробники послуг?
От тому я і вважаю(як і суддя Кицюн в її ухвалі), що "позивач не викладає обставини, якими він обґрунтовує кожну обставину, на яку посилається як на підставу позову".
Як я вже повідомляв в цій гілці -
У листі відповіді мені від Позивача, на мої інформаційні запити до нього, зокрема вказано, що:
 
Цитувати
- в КП «Керуюча компанія»  відсутні ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва транспортування та постачання теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами.
  - договори на постачання теплової енергії у гарячій воді протягом спірного періоду між ПАТ «Київенерго» та КП «Керуюча компанія» не укладалися.
– документи, що підтверджують виконані роботи з утримання будинків та прибудинкових територій за адресою відповідача з квітня 2010 р. по листопад 2011 р. відсутні.(термін зберігання 3 роки)
Викладений мною лист від Соломянської РДА до мене є в матеріалах справи.
« Останнє редагування: 27 Липня 2018, 11:24:10 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Викладена позовна заява та додатки відкриваються не всі файли... В заяві, мабуть, не всі аркуші...
Продублюю викладення позовної заяви і додатки до неї.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Продовження
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Продовження
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

stepan
3) Передивився Вашу справу і не розумію позиції -навіщо було подавати зустрічний позов про перерахунок? У Вас що переплата виникла за ЖКП, яку бажаєте перерахувати? Тобто сплатили 210,80 грн. з 01.04.10 по 01.11.12 р., а шляхом перерахунку хочете сплатити ще більше?  :o Якщо не хочете -залишайте зустрічний позов без розгляду.
Вибачте, але я не зовсім зрозумів Ваше зауваження мені в цьому пості.
У мене не переплата, а завищені нарахування заборгованості за не чинними нормативними актами(як я вважаю).
Я в зустрічному позові прошу суд по перше, визнати протиправними дії «КП» по нарахуванню житлово комунальних послуг, а по друге спонукати «КП» здійснити перерахунок плати за ЖКП на підставі чинних нормативних актів.Тобто перерахувати нараховану «КП» заборгованість, а не перераховувати начебто сплачені мною 210,80грн. Мені взагалі невідомо звідки ця сума(210,80грн) з'явилась в розрахунку заборгованості, наданому до суду «КП». Доречі, «КП» надало до суду ще один, більш детальний розрахунок, і в ньому вже цієї суми(начебто сплаченої мною в червні 2011р.) вже не має.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

вже не має немає
Я теж не розумію, навіщо Вам цей зустрічний позов. Після перерахунку Ви будете повинні сплатити те, що перерахують (нехай і за старими тарифами). Ви хочете самі себе висікти?  :o Навіщо Вам робити роботу за Ваше КП?  :o Вам достатньо просто надати докази, що тарифи, згідно з якими Вам виставляли нарахування за ЖКП, незаконні і нечинні з моменту їх прийняття. Все. Крапка.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email