'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Не можу знайти постанову НКРЕ про затвердження тарифів на тепло/ГП з 1.02.2011  (Прочитано 22417 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Andriy

  • Гість

Хто може пояснити: з лютого ціни на опалення не піднімалися. В платіжці стоїть графа "тариф" і "різниця", в яких якісь цифри... В жовтні для нашого будинку було вказано, що оплата іде по факту, тобто в неопалювальний сезон не платимо за послугу. Я так розумію, що ми платимо по якомусь лічильнику, де він - не знаю.  Далі факт: середня температура лютого (за даними Центральної геофізичної лабораторії) -6,4 (плата за опалення в моєму випадку 328,81 грн, а березня +1,5 градуси і плата за опалення 423,60 грн!!!) ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ????????????????
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Хто може пояснити: з лютого ціни на опалення не піднімалися. В платіжці стоїть графа "тариф" і "різниця", в яких якісь цифри... В жовтні для нашого будинку було вказано, що оплата іде по факту, тобто в неопалювальний сезон не платимо за послугу. Я так розумію, що ми платимо по якомусь лічильнику, де він - не знаю.  Далі факт: середня температура лютого (за даними Центральної геофізичної лабораторії) -6,4 (плата за опалення в моєму випадку 328,81 грн, а березня +1,5 градуси і плата за опалення 423,60 грн!!!) ЯК ТАКЕ МОЖЕ БУТИ????????????????
Щоб відповісти на це питання, слід:
1. впевнитись, що той лічильник існує (звернення до балансоутримувача чи виконавця послуг). В моїх цивільних справах, в процесуальних документах по перерахунку плати за тепло по РКМДА 2306 був перелік документів щодо лічильника, можете пошукати.
2. з`ясувати, чи знімаються показники, хто, в якому порядку це робить, чи залучені до цього прорцесу мешканці, які показники зняті за останній час.
3. Отримати показники лічильників, інформацію про тарифи. Отримати інформацію про загальну площу квартир та нежитлових приміщень, розрахувати самостійно плату на 1 кв. м.
4. Якщо ніхто не регулює споживання тепла в будинку залежно від температури повітря, то на середню температуру повітря можна не звертати уваги. Типове марнотратство типового обслуговування.
Записаний

Andriy

  • Гість

Дякую, повивчаю документи :)))
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email