'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Саме це і треба вважати відповіддю Юрія Васильовича?  (Прочитано 8909 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Наступне повідомлення адміністратора  винесено  мною з особистих повідомлень  на загал, з  огляду на те, що  такі ж  дії  щодо  мене  вчинені саме адміністрацією форуму. Тим самим мені надано право зробити відповідний хід
Адміністратор Mirrorer (в перекладі зеркало-er) в особистих повідомленнях повідомляє мені щодо врегульювання конфлікту з модераторами Пером та Тетяною Академією:
 
Цитувати
Funmasterе,
У спілкуванні з адміністрацією Ви вичерпали ліміт пояснень і намагань владнати ситуацію. Іншої адміністрації та модераторської групи на сайті не буде. Ви чи будете з ними співпрацювати, чи шукайте собі інший сайт.
Вирішення Ваших вимог покладається на Юрія Васильовича.
Ви повинні направити до нього особисте повідомлення з переліком Ваших вимог. Після цього вони будуть чи задовільнені, чи ні, без подальших пояснень. Після цього інцидент буде вважатися вичерпаним.

Копія цього листа надсилається всім модераторам фору

Модератор Юрій Васильович, не  в  особистих  повідомленнях, а  зовсім в іншій темі, після її закриття адміністратором, повідомляє мені:
Цитувати
Шановний, пане funmaster. Ви з`явилися на форумі виклавши свою проблему і питаючи порад. Учасниками форуму Вам поради було надано ( хто як зміг, якщо Вас це не задовільнило, ніхто не може завадити Вам питати порад будь-де крім цього форуму). В той же час в дискусіях з Вами з`ясувалось Ваше  (в деяких питаннях ) помилкове тлумачення деяких норм законодавства. Погодьтесь, що Вас ніхто не ображав, Вам намагались пояснити в чому Ваші помилки. Ваша біда в тім, що Ви самі ці помилки не бачите , а інших слухати не бажаєте. Більше того Ви стали нав`язувати свої помилкові висновки, як кажуть росіяни " сплошь и рядом". Ви у чужих темах, які були сворені для вирішення практичних питань, раз за разом намагалися представляти новим дописувачам своє трактування норм закону, про помилковість якого з Вами  вже  раніше дискутували. Через це виникала нова дискусія "З нов за рибу гроші". Це ніяк не могло йти на користь вирішенню проблеми нового дописувача, бо відволікало всіх від теми, й путало новачка. Це заважало виконанню завдання форуму :"захисту прав людини". Зверніть увагу Вас не "забанювали" з Вами продовжували діалог ( хоч вже було зрозуміло що це безперспективно).  Коли Ви просто стали "закидати" інші теми своїми Закликами, Тетяна  Іванівна Просто виокремила їх із чужих тем і скомпонувала з них і з Ваших одну окрему Вашу в якій Ви мали змогу доводити свої переконання й думки і надалі.
Зверніть увагу Вас не "забанили", ні одного допису не вилучили. Дії Т.І. я підтримуюІ вважаю вірними. Ви образилися на перейменування теми ( алеж тема створена мінімум з двох тож якась назва всеодно була б видалена. Дотогож Ви мали можливість відредагувати назву за своїм бажанням. Але Ви здійснили такий собі демарш - видалили зміст своїх дописів. Не модератор , а Ви самі своїми руками знищили тему. на Форумі не прийнято видаляти свої навіть помилкові твердження після того як на помилку вкажуть інші учасники, бо це може призвести до спотворення діалогу або  теми, зробити тему незрозумілою.  Ви цим нехтуєте.
Переконаний, що засновник форуму Вже давно б за такі дії покарав Вас баном.

Запитання таке: це саме і є та відповідь,  щодо вирішення моїх  вимог, про яку говорив адмін? 
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Я вже повідомляв не раз, моя позиція співпадає з позицією Віктора Івановича.
Читайте, хоч би це:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=920.msg1788.html#msg1788
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=1203.msg2494.html#msg2494
http://www.legal-adviser.com.ua/2011/01/blog-post.html
Я не маю помилкових висновків і неправильного розуміння законів. І маю досвід не менший  Вашого   Не думаю, що неправильно розумієте норми  закону  і  Ви.
Поясніть мені та іншим форумчанам: з якою метою  Ви  робите  вигляд,  і вводите інших учасників форуму  в оману,  що ніби-то я  "заблуждаюсь" та  неправильно  розумію  законодавство?
Цитувати
Укладення договорів на ЖКП безпосередньо із балансоутримувачем будинку.

Першопрохідцем такого варіанту став Куля Віктор Іванович, ГРО-мадський правоЗАхисник (‘ГРО-ЗА’). Крім діяльності щодо укладення договорів, Віктор Іванович успішно відстоює права громадян щодо скасування незаконних тарифів.

Позитив: По-перше, виконується норма закону, яка передбачає, що відносини в сфері ЖКП здійснюються виключно на договірних засадах.
По-друге, укладення договору із балансоутримувачем не потребує узгодження із всіма власниками/ мешканцями будинку.
По-третє, в договорі фіксується тариф, по якому Ви сплачуватимете за ЖКП. Якщо Ви не згодні з тарифом аргументуєте та не підписуєте договір.

Складнощі, які можуть виникнути: Укласти договір не так легко, як може здатися на перший погляд. Навіть, якщо Ви звернетеся із дотриманням вимог законодавства із офертою до балансоутримувача, Ви, скоріше за все, або не дочекаєтесь від нього відповіді (прийняття або відмови від умов договору), або отримаєте варіант договору в редакції балансоутримувача, який не відповідатиме формі та змісту типових договорів.
Вирішення такого спору можливе у суді, але не у всіх ініціаторів вистачає терпіння довести справу до кінця.
« Останнє редагування: 26 Березня 2011, 20:17:24 від funmaster »
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Шановний Адмін! Ви поступаєте підло! Саме так поступають ті в кого нема аргументів, зате є влада  (у вашому варіанті - кнопка). Ви ганьбите  ресурс  Віктора Івановича.  Ганьба!!!

(Пояснення: АДМІН переніс  тему із розділу  запитанння  в дальній куток форуму  - заховав  подалі від  очей форумчан).
« Останнє редагування: 26 Березня 2011, 19:02:12 від funmaster »
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

Запитання таке: це саме і є та відповідь,  щодо вирішення моїх  вимог, про яку говорив адмін? 
Знов ні про що. Я просив Вас надіслати лист із вимогами до Юрія Васильовича. Якщо розмовляти на цю тему - опублікуйте і лист із вимогами.
У нас знову мають шанс заплутатися дві теми: про поведінку на форумі і обстоювання funmasteroм своїх поглядів. Зараз спробую поділити теми.

Шановний Адмін! Ви поступаєте підло! Саме так поступають ті в кого нема аргументів, зете є влада ( у вашому варіанті кнопка).

Підстави?
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Цитувати
Я просив Вас надіслати лист із вимогами до Юрія Васильовича
Я лист надіслав.  Він обіцяв відповісти.
 Але мовчить. Не тільки я здогадуюсь чому.  ТОМУ я задав  ЦЕ ПИТАННЯ.  Ще раз  наголошую -  ПИТАННЯ (відповідний розділ форуму).   
Важко визнати, що помиляєшся  і  ідеш проти  волі засновника сайту.

Можете мене  забанити,   але я вас зневажаю.
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

Я лист надіслав.  Він обіцяв відповісти.
Лист опублікуйте.

Можете мене  забанити,   але я вас зневажаю.
Це, будь-ласка. Але форум на смітник я Вам перетворювати не дам.

Дисциплінарні теми будуть обговорюватися тільки у цьому розділі. Це є єдине місце для приведення до тями ображених користувачів. Будь-яке повідомлення з претензіями до адміністрації буде переноситися сюди.
Розпорошення обговорення однієї теми по різних гілках форуму теж не буде.
Хочете обстоювати свої погляди - створіть нормальну тему. Хочете - відновіть свою оригінальну, хочете - створіть нову. Однак у першому повідомленні повинен бути початок обговорення (чітко сформульована думка), а не посилання невідомо на що. Ваші повідомлення - суміш думок по суті та особистих образ. Спробуйте відокремити одне від іншого, бо я сумніваюся, що Ваші образи когось з користувачів, крім Вас хвилюють. Але, за наявності у Вас думок по суті, покищо банити Вас не буду. Прошу заспокоїтись, уважно прочитати всі пояснення адміністрації та зрозуміти суть її зауважень. Здається, Ви тут себе майже "диссидентом" почуваєтеся. Як на мене, смішно. Не стало чого адміністрації робити - почали funmastera репресувати.
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Шановні  панове  мордератори та  адмін.   Не викручуйтесь.  Скільки  б  ви  мене грязюкою  не поливали,  я  брудніший  від  цього  не  стану.
 Давайте відповіді  на поставлені  питання.  Чекаю  не тільки я, чекають усі  форумчани. 
« Останнє редагування: 26 Березня 2011, 20:09:14 від funmaster »
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email


 Давайте відповіді  на поставлені  питання.
Ваше питання чітко і ясно, короткою цитатою із попередніх повідомлень.


Чекаю  не тільки я, чекають усі  форумчани.
Без узагальнень.
Цитувати
я сумніваюся, що Ваші образи когось з користувачів, крім Вас хвилюють.
Записаний

funmaster

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 105
    • Перегляд профілю

Це ще раз підтверджує, що  з  Нерівним не може  бути  дисусії -  тільки полеміка.

Цитувати
Поясніть мені та іншим форумчанам: з якою метою  Ви  робите  вигляд,  і вводите інших учасників форуму  в оману,  що ніби-то я  "заблуждаюсь" та  неправильно  розумію  законодавство?

 ВАМ НІЧОГО СКАЗАТИ. БО ВИ НЕПРАВІ.
ВСЕ. ТЕМА ЗАКРИТА.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А может забанить этого мастера?
А то уже (здесь очень плохое слово) своими воплями!
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Я просив Вас надіслати лист із вимогами до Юрія Васильовича

Я лист надіслав.  Він обіцяв відповісти.
 Але мовчить. Не тільки я здогадуюсь чому.  ТОМУ я задав  ЦЕ ПИТАННЯ.  Ще раз  наголошую -  ПИТАННЯ (відповідний розділ форуму).   
Важко визнати, що помиляєшся  і  ідеш проти  волі засновника сайту.

Можете мене  забанити,   але я вас зневажаю.

По-перше я Вам відповів ( хоть і частково, але крім Вас у мене є і інші проблеми, тож або дочекайтеся, або...).
По-друге Ваше особисте повідомлення надійшло раніше за повідомлення АДМІНА. Тож це не було надсиланням листа на вимогу Адміна, це було особисте звернення. Воно мало посуті три тези: 1. що скривдили Вас, 2.   що я скривдив Фокуса.,  3. що Ви не визнаєте ( вкотре) що договір може бути укладено з виконавцем послуги.  Тобто Ви і  тут вирішили продовжувати полеміку.
Сьогодні Ви цитуєте моє повідомлення. І зауважуєте, що воно в іншій темі, тож  Ви не сприймаєте його як мою відповідь на Ваше особисте звернення.  Вибачте , але в тій темі воно опинилося тому що Ви самі Влізли в ту тему (хоча вона вас не стосувалася), і я замість особистого повідомлення відповів у цій темі. Можливо Вам не сподобалося,  що я публічно підтримав дії Т.І.? Так я ще раз повторюю,  що ці дії вважаю вірними,   Ваші образи безпідставними, а  демарш безглуздим.
Я щиро бажаю Вам перемоги у Вашій боротьбі з "ЖЕКою" ( це Ваш вислів),  я навіть до висвітлення на форумі дав Вам уривки з заяв, що готував для інших, і я готовий і надалі допомагати Вам ( як і будь-кому ) чим зможу. Але непотрібно в кожній темі створювати полеміку про одне й те саме. Вам виокремили тему для цього, тож можна було б і далі дискутувати там окремо, не заважаючи іншим.
Навіщо Ви на кожному кроці перекручуєте факти, стверджуючи щодо позиції В.І.  щодо виконавців послуг.
Ви ж прочитали мій пост, бо ж цитату сюди з нього вставили, Чого ж Ви мовчите про мої цитати з позову В.І., викладені в тому пості. А посилання які Ви навели сьогодні. Перші два з них часні випадки.  Ніхто ж не стверджував що договір тільки з виконавцем. Вам говорили, що потрібно діяти відповідно до конкретного випадку, в залежності від того які відносини встановлені між балансоутримувачем і виконавцями, чи взагалі є окремі затверджені виконавці чи балансоутримувач сам виконує ці функції. Тобто є випадки, коли договір можливо укласти тільки з балансоутримувачем, а є, коли можливо з окремими виконавцями.
Третє посилання у Вас на інтернет сторінку з потрібним Вам текстом, а Ви не допускаєте, що кореспондент щось трохи переплутав. Давайте ще раз подивимось на першоджерело: http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4661.0.html
Як ми укладали Типові договори про надання ЖК-послуг.
« : 08 Березень 2010, 15:44:12 »
Цитувати
Ми - це я, Куля Віктор Іванович, моя донька Дєнкова Ірина Вікторівна, моя невістка Смирнова Ольга Вікторівна. Подали спільний позов до КП "Індустріальне" Солом'янської районної у м. Києві ради  про укладення Типових договорів, затверджених постановами КМУ № 560 та № 630. Вимагали також відшкодування моральної шкоди по 5 тис. грн. на кожну сім'ю. У попередньому судовому засіданні дійшли до Мирової угоди, яка у наступному засіданні була затверджена ухвалою суду.

Далі цитати з позову :
Цитувати
1. Зміст позовних вимог:

1.1. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича укласти з Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення відповідно до Правил надання зазначених послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 630, по формі та за змістом затвердженого цією постановою Типового договору, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
..........
1.4. Зобов’язати директора Комунального підприємства «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради Красного Івана Васильовича, укласти з Кулею Віктором Івановичем договір про надання послуг з утримання будинку, споруд та прибудинкової території за адресою вул. Боткіна, 4 у м. Києві по формі та за змістом Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2005 р. № 560, з обов’язковими додатками по п. п. 2 і 3 Типового договору, з визначенням вартості кожної складової частини тарифу відповідно до Порядку формування тарифу, затвердженого цією постановою, з забезпеченням прозорості усіх його складових в розрахунку на 1 кв.м загальної площі квартири, яка належить позивачу, з істотними умовами, визначеними у ст. 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Цитувати
Балансоутримувач житлових будинків – Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Солом’янської районної у м. Києві ради уклало 31 березня 2008 р. з виконавцем послуг КП «Індустріальне» Договір на утримання житлових будинків і прибудинкових територій, пунктом 3.15 якого передбачено зобов’язання виконавця укласти із споживачами договори на надання комунальних послуг з визначенням відповідальності за дотримання умов їх виконання згідно з Типовими договорами.

Ухвала про укладення мирової угоди в доданому Файлі.
Договори укладено з КП «Індустріальне».
КП «Індустріальне» - виконавець!!!
Балансоутримувач - Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Солом’янської районної у м. Києві ради.
То що Ви нам хочете довести?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Шановні  панове  мордератори та  адмін.   Не викручуйтесь.  Скільки  б  ви  мене грязюкою  не поливали,  я  брудніший  від  цього  не  стану.
 Давайте відповіді  на поставлені  питання.  Чекаю  не тільки я, чекають усі  форумчани.
А от грязюкою Вас тут не поливали.  Вам самому не соромно?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Автор: funmaster
Цитувати
Поясніть мені та іншим форумчанам: з якою метою  Ви  робите  вигляд,  і вводите інших учасників форуму  в оману,  що ніби-то я  "заблуждаюсь" та  неправильно  розумію  законодавство?
В мене вже закрадуються сумніви щодо того, Що Ви просто "заблуждаетесь".
Як можна після опублікованого першоджерела посилатись на на якесь інтернет видання?
Записаний

mirrorer

  • Адміністратор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 213
    • Перегляд профілю
    • Email

Зрозуміло. Листа не було. Прогнозовано.
Ще раз наголошую, ця тема перетоворилася на мішанину з питань про поведінку користувачів на форумі і обговорення поглядів funmastera. Це не правильно. Обговорення поглядів funmastera треба винести в окрему тему і відділити від істерики. Прошу когось з модераторів виделити змістовні повідомлення в окрему тему, чи приєднати ці повідомлення до гілки "А ми дураки платим", якщо, на думку модераторів, ці повідомлення продовжують обговорення порушених у гілці питань.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email