'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.


Відповідь

Ім'я:
Email:
Тема:
Іконка повідомлення:

Вкладення:
(Clear Attachment)
(Вкладення)
Restrictions: 4 per post, maximum total size 24000KB, maximum individual size 8000KB
Verification:

підказка: натисніть alt+s для відправлення або alt+p для перегляду повідомлення


Повідомлення в цій темі

Автор: gro-za
« : 25 Лютого 2010, 18:51:10 »

В цитаті маються на увазі будинкові лічильники 
Будинкові лічильники функціонують так само, як і квартирні. І якщо вони показують збільшені обсяги споживання теплової енергії в будинку, то вона споживається фактично. Ніякої віртуальної чи реактивної енергії у цих системах немає. Через подаючий трубопровід поступає теплова енергія у гарячій воді, а через зворотній - повертається невикористана частка енергії. Буде ця частка більшою чи меншою - залежить від фактичного теплоспоживаня. Якщо комусь енергія, що споживається, виявиться надмірною, то слід використовувати засоби регулювання - у квартирах з однотрубною системою - байпаси, з двотрубною - термоклапани або ручні вентилі. По будинку в цілому обмеження на відбір теплової енергії встановлюється елеваторними вузлами з шайбами. І ніякої хімії тут немає. Можна не сумніватися, що надмірні обсяги теплової енергії внаслідок застосування будинкових лічильників не з'являться. Насправді упродовж опалювального періоду має місце скоріше недогрів, ніж перегрів. За винятком першого та останнього місяців, коли температура зовнішнього повітря не опускається нижче 10 градусів тепла.
Тобто цитована газетна публікація є безграмотною.
Автор: Георгий
« : 25 Лютого 2010, 18:20:48 »

В цитаті маються на увазі будинкові лічильники
Автор: gro-za
« : 25 Лютого 2010, 16:27:12 »

 http://smi.liga.net/articles/IT100875.html  -  В подорожании отопления виноваты счетчики. Денис ГОНТАРЬ (Газета "Новая", № 28, 19 февраля 2010)
Цитувати
Комментарии    Комментариев: 2
18.02.10 14:58   XXX
Теплопостачальники банально підвищують тиск. Навіть не потрібно підвищувати температуру. Так як лічильники вимірюють щось там в гігокалоріях, то збільшивши об"єм води який проходить через лічильник можна суттєво збільшити рахунок за тепло. "Ловкость рук и никакого мошенства"


Більшої дурниці придумати важко. Кількість теплової енергії пропорційна добутку витрат теплоносія на різницю температур у подавальному та зворотньому трубопроводах. Звісно, якщо підвищується циркуляція, то тепловіддача також збільшується при достатній потужності теплообмінника. Однак, для уникнення перегріву необхідно регулювати потоки теплоносія через радіатори опалення. Для цього встановлюють байпаси (перемички в обхід радіатора).
Автор: gro-za
« : 24 Лютого 2010, 23:28:11 »

У мене є запитання, що являє собою одна гігакалорія. Як вона вираховується, яку частину площі вона повинна обігрівати?
Калорія - це екзотична, несистемна одиниця теплової енергії, яка у всьому світі використовується при оцінці теплотворної здатності харчових продуктів. Спитайте у жінок - вони добре знають, що таке зайві калорії. Але у пострадянських країнах калорія широко використовується для обліку теплової енергії в системах опалення приміщень. І з цим доводиться миритися. Оскільки калорія - дуже дрібна одиниця для вимірювання, то її використовують з коефіцієнтом 1000 (Кілокалорія),  1000000 (Мегакалорія), і 1000000000 (Гігакалорія). Одна Мегакалорія підігріває один кубометр води на один градус Цельсія. Звідси 1 Гігакалорія підігріє на 1 градус тисячу кубометрів води.
Корисно також пам'ятати, що спалювання 1000 кубометрів газового палива дає в ідеалі 8,4 Гігакалорії. Звідси можна оцінити собівартість теплової енергії, якщо обмежитися лише ціною газу.
Автор: Юрій Алмаз
« : 24 Лютого 2010, 21:47:55 »

У мене є запитання, що являє собою одна гігакалорія. Як вона вираховується, яку частину площі вона повинна обігрівати?

Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email